Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

Hehe, wiesz to sie zamawialo :P Kartusz - tak zwany, fareonowie ryli na tym swoje imiona :P Wiesz zamawialo sie ta blaszke, a potem on dawal taki alfabet w hieroglifach - normalna wspolczesna litera przyporzadkowana hieroglifowi :P Chcial mi wpisac KAROL bo u nich takie imie jest zenskie ;) Nie mogl skumac o co mi chodzi, ale jakos sie dogadalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ołkej postaram się strzelić fote mam nadzieje ze bedzie coś widac ;) Odezwij sie jak wrocisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam i wysylalam Ci zdjecie, widac slabo, jakies takie pomaranczowe to wyszlo w ogole. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę! ja też! :D ćma - mały podrywacz ;> Natuś, pamiętaj o mailu, bo chciałabym wiedzieć co się dzieje... Karola, wszystko dobrze u Ciebie? :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćmo ale na tym zdjeciu prawie nic nie widac, fatalne wyszlo :o A u mnie jak najbardziej wszytko dobrze :) A Ty jak tam Ciemko droga ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakim sklepie kupilas i za ile ? Ja tez musze sobie jakies sprawic, bo jak jezdzialam wczoraj to myslalam ze oslepne, tymbardziej ze od szyb aut to slonce sie tak odbija ze nic nie widze ;) Moze jutro sie do miasta wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie i za ile? może w Krakowie dołapie :P ja sobie ostatnio zrobiłam kolczyki-biedronki, i jeszcze dodatkowo biedronkę na sznurówki do moich \'supskich\' butków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w ogole nienajlepiej wygladam w okularach, ale cos by sie przydalo, a te u optyka to sa w takich cenach ze ho ho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, znowu zaklada topik o tym samym, coz ... Moze czegos nowego sie dowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D Takie zycie :P Tylko po co jej wciaz te topiki na ten sam temat, czego ona szuka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuka potwierdzenia swoich bardzo głębokich pragnień - każdy sygnał, że powrót byłego partnera jest teoretycznie możliwy to dla niej niemal głos wyroczni (tak! tak! to ja będę jedną z tych nielicznych, do których jednak wrócił partner!!!) Sam taki byłem dawno temu, tyle tylko, że dałem się przekonać bliskim, że powroty najlepiej wychodzą wtedy, kiedy przestaje się o nich obsesyjnie myśleć. Dodatkowo mamy tu do czynienia, z wyjątkowo wyrachowanym typkiem (ktoś go nazwał wampirem emocjonalnym - niezwykle trafne określenie), który manipuluje, szantażuje emocjonalnie i obiecuje gruszki na wierzbie. Szkoda tylko, że dziewczyna nie dopuszcza do siebie żadnych innych opinii i rad - byłoby jej łatwiej, ale skoro sama wie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTuulipp9
hmm skoro chcecie na mnie ponajezdac to czemu za moimi pleacami...nieladnie obgadywac...po 1 nauczcie sie gosciu czytac!!!co pisalam!!zerwalam kiontakt on sie do mnieodzywa ja milcze!!!cieszko to zroumiec!!!!nagle wielkie oburzenie bo nr podalam!!podalam owszem!!bo do szkoly dojezdzamy razem!!!i nie mam innego transport!!tylko on i jeszcze 3 kolegow!!!!!!!!!!zawsze wszyscy razem jezdzimy!!!!dotarlo?!!!!!!!!!jeslui tak to nie zycze sobie wypiwywania bzdur na moj temat!!bo gowno wiecie!!!co zrobie i co robie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona musi się SAMA przekonać, na własnej skórze. nie ma innej opcji ;/ niech ktoś tylko spróbuje powiedzieć coś nie po jej mysli, już atakuje i wyzywa... a starałyśmy być dla niej miłe, pomóc, doradzić, żeby dziewczyna źle nie skończyła. głupieśmy strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane i kochani! Wrocilam z wakacji....dzis wczesnym rankiem...bylo slicznie,cudownie i o wiele za krotko bo tylko tydzien....az plakac mi sie chialo jak wyjezdzalam....heh a jutro juz do pracy.....Co tam u was slychac?? buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTuulipp9
nie chcial ze mna zrywac kontakty a ja to zrobilam!!i to ja jestem gora!!!!!pisal ze chcialby zeby to wszytsko wrocilo a ja to olalam!!!!slowem sie nieodzywam!!!!!!!kuzwa wkurwia mnie to co piszecie!!!ze nie chce niczego zroumiec itd!!!!terazja mam nad nim przewage!!!!i milcze!!!!!!i mam gdzies jego zaczepki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTuulipp9
krzyczec sobie moge gdzie mi sie podoba:)i nie piszcie bzdur ze mi rady dajecie a ja swoje o swoje .do was jak kamieniem o sciane!!!!pisze ze zerwalam kontak i sie tego trzymam a tutaj czytam bzduryna swok temat ze nr podalam zeby sie do neigo odzywac heh gdybym chciala to by to na gg robila!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTuulipp9
jestem ...on nie wie co czuje!!pojecia nie ma...za to ja 1 raz od 3 miesiecy uslyszalam slowo kocham......jetem gora bo on chve kontaktu a ja nie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTuulipp9
hahahahahahahaha ojjj szkoda psiac..kuzwa jeste staka pewna wszytskego!!nie masz pojecia jak sie to skonczy!!i snoj wywodow!!!bo tobie sie nie udalo to nie znaczy ze kazdy facet jest taki jak twoj....nie wiesz czy wrocimy czy nie!!!!!i gowno wiesz tak naparwde..innym dziewczyom tez turadials i co??i sie pomylilas....hehehhe ojjj wspolczuje....ale tobie...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo! patrzcie ją! zerwała kontakt! sto razy już to napisałaś ;/ umiemy czytać. Twój problem polega na tym, że Ty nie widzisz celu w tym działaniu. nie wiesz PO CO się nie odzywasz. ile tak wytrzymasz? przecież robisz to wyraźnie wbrew sobie. a nie wydajesz się mieć na tyle silnej woli, by w tym trwać i wyciągnąć wnioski, popatrzeć na wszystko z boku, bardziej obiektywnie. może to jakieś uzależnienie emocjonalne, albo co? kurde, a dobrze było. przybiła mnie ta laska ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> za to ja 1 raz od 3 miesiecy uslyszalam slowo kocham Widzicie to? Zerwała kontakt. Ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTuulipp9
mała biała ćma dziewcznko dorga cel to ja widze bardzo dobzre......!!!!!!!i nie snuj swoich wyowdow...kolejna widze ktora siedzi w mojej glowie...dziceko matura sie zajmij!!!!!!!!!!!!!!albo pobaw w piaskownicy!!a nie bedziesz mi gowniaro rad udzielala!!!!gowno wiesz!!!!nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedne dziecko. gdzie Twoja pewnośc siebie? ludzie, którzy są pewni swoich racji, zdania, poglądów, itp. nie wyzywają innnych, nie ranią ich niepotrzebnymi i nieprzemyślanymi słowami. bo oni nie muszą krzyczeć, by udowodnić swoją rację, tak jak Ty to robisz... i proszę, zachowuj się adekwatnie do swojego wieku. bo aż mi głupio, że młodsza jestem, a... zresztą, sama sobie dokończ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×