Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Pojde i poprosze o monitoring,ale raczej wiem napewno ze owulacji nie mam,bo caly cykl ta niska tempka i zero sluzu plodnego(juz od sierpnia).Wiec jesli to sie potwierdzi to zrobie jak mowisz,zasugeruje leczenie clo i juz.Rzeczywiscie wyjdzie ze zaczniemy leczenie prawie w tym samym czasie,wiec bedziemy sie informowac na bierzaco.Dzis u mnie 4 dc,jutro ide na badania. Mezus przyjechal z pracy wiec zmykam.Do napisania znow.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem w domku ...zrobiłam na obiad hot- dogi ... pycha takie domowe - choc na stacji warszawa srodmieście ... sa najlepsze hot- dogi jakie do tej pory jadlam - maja tyle dodatkow ze trzeba prosic o widelace - ummm ... mała_25 - ja tez tak mam z chomiczkiem - tule go i całuje w futerko - kocham tego mojego futrzaka - jest naprawd śliczny i taki malutki - bo to chomik dżungarski ma 8 cm , i waży 30 g. Jest on mniejszy od swojego popularnego kuzyna - chomika syryjskiego. Grzbiet ma popielaty z ciemną pręgą biegnącą od czoła do ogonka, boki są jasnoszare, a brzuszek prawie biały. cudo - moj nazywa się Cykorek :) bo jest b. płochliwy! traktujemy go z mezem zastepczo - jak dziecko - moj miniek tez sie smial ze tak go lubie a teraz sam z nim rozmawia przed wyjsciem do pracy - czasem smieje się bo brzmi to tak zabawnie :) oj dziewczynki ja staram sie nikomu nie zazdroscic brzuszka - bo jak kogoś nie znam to naprawde trudno ocenic - czy ta osoba nie miala takich problemów jak my ? a teraz jest szcześliwa - bo wreszcie jest w ciazy i bedzie miec ukochane bejbi ? także czasem trzeba troszke dystansu i pewnie smutek i zazdrość nas tak nie ogarnie!buziaki ...zmykam do sprzatania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity,ale zbieg okolicznosci,moj chomuś tez jest taki malutki a do tego z taka sama ciemna prega na grzbiecie:) Prawie caly bialy a boki z dodatkiem szarego koloru i tez bardzo go kocham! Maz ostatnio zartowal ze ja chyba tego chomika bardziej kocham od niego:) Ide posprzatac po obiadku... caluski dla twojego chomcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Cieszę się, że wam świeci słonko. Mi dziś zgasło, przynajmniej na jakiś czas:( Dziś już definitywnie wiem, że nie jestem w ciąży ( kolejny negatywny test) i znów czeka mnie wywoływanie @. Mam dość swojego organizmu, który płata mi takie niezbyt śmieszne figle. Dobrze dziewczyny, że tracicie nadzieji. Ja chyba jednak muszę zrobić laparoskopię, bo co zrobić jeśi teoretycznie owulacja jest a bejbika nie ma? Dokąd można próbować? Czuję, że znów nachodzi mnie fala olewania całej sprawy i nie starania się. A tak w rzeczywistości na zewnątrz też u mnie świeci piękne słońce. Jest mroźno, ale słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko, tak mi przykro, ale moze poczekaj na diagnoze gina, mojej koleżane, która była w ciąży żaden test nie wyszedł, tak już niekiedy bywa. Kukusiu, powodzenia na wszystkich egzaminkach. U mnie też piękna pogoda, więc wybieramy się na spacerek, paa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suritko, przykre to co piuszesz, ale przecież miałas poczekać do wtorku do wizyty i gina! Może zrobiłby usg i byłoby coś innego wiadomo! a dobry chciaż ten test co robiłaś? wiesz przecież, że testy potrafią płatac figle... Justynie wyszły 4 pozytywy, a wciązy nie była, betę robiła i nic, dopiero w nastepnym m-cu staranek się udało! Może jednak u ciebie est odwrotnie i te cholerne testy xle pokazują! Mam jednak nadzieję, że idziesz we wtorek do gina, tak jak mówiłaś? Ja niestety już odpadam od kompa, bo lece do znajomych na imprezkę:) Do jutra! Zobaczysz, i dla ciebie już niedługo słoneczko zaświeci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze wlasnie w reczniczku na głowie i zaraz ide prostować włoski ... bylismy w cukierni - kuplismy pyszne ciacha - bierzemy winko i lecimy do kumpla - bedzie pokoazywal zdjecia swojego synka Karolka - bo urodzil mu sie w pażdzierniku w Irlandi :) 4 miesiace ma bączek ! pogadamy sobie - posmiejemy się a wieczorkiem - obejrzymy z minkiem jakis fajny filmik i tak zleci nam dzionek ... spadam kochane - na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, we wtorek idę do gina, musi mi ten okres jakoś wywołać. Na testach się nie znam, ten był angielski. Chyba dobry. Ale tak jak pisałam nie mam prawie żadnych objawów oprocz braku @, temp i tych upławów. Więc w ciążę nie wierzę. Chociaż mój mąż mówi tak jak wy - Poczekaj na diagnozę gina. Będzie jak mam być. Wierzę w przezanczenie. I wcale nie jestem rozbita. Właśnie skończyłam oglądać komedię \"Moje greckie wesele\". Pośmiałam się trochę :) Będzie dobrze dla nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko - przeznaczenia nie da się ominąc ... także cierpliwosc jest najlepszym lekarstwem na nasze problemy - ja zmykam wlasnie się umalowałam - mój kitek mówi ze mam twarz modelki - bo doszlam do wprawy z cieniami, różami i kreskami - ale on tak zawsze - bo mówi ze jestem najpiękniejsza :) kocham go za to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza333
Hej Witam wszystkich Sobota godz17 więc pewnie wszyscy szkuja się na jakies imprezki . A ja po 5 dniach marudzenia dostałam @ ale z jakimi bulami :( a cecuszki nadal bolą . Dzisiaj mam ochote na siedzenie w domu i leżenie na kanapie :) Zatem wszystkim życze udanej soboty i duzo wypoczynku a kto może to do łózka razem z mężusiem i przytualnie na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, ja sie nie wybieram na żadne imprezy, nie mam nastroju, a po za tym mężuś w pracy. Więc sprzątanie zostało i bicie się z własnymi myślami. Ale wszystkim dziewczynom życzę udanego wieczoru i beztroskiego śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki słoneczka - co tak malutko wczoraj pisałyście? kukusi nie było ... a my wszystkie na imprezkach - pewnie dlatego ! Moje spotaknie ze znaomym się udalo poopowiadał o życiu w Irlandii - jest tam inzynierem budownictwa - i zarabia super pieniądze - w ramach 8 h pracy - potem wraca do domu do zony i synka ... oj zeby tak w Polsce było :( a tu zeby cos miec to trzeba harowac od switu do nocy! oni wcale nie myślą o powrocie do Polski - maja tam tak dobrze; opieka socjalna dla bejbuska 160 Euro miesięcznie! mówia ze kupuja małemu wszystko i tak im zostaje niewykorzystana kwota - a u nas ? nie dośc ze dzieci teraz jest mało to niby te 1000 zł becikowego ma starczyc na ile ? do tego 40 czy 50 zeta mies dla maluszka - to chyba na pampersy nie wystarczy ... kurcze ale nam przyszło zyc - w kraju króego nic nie obchodzi tylko własne czubki nosów! znajomy pokazywal nam tez zdjecia swojego bąbelka - sliczny bobasek - włoski jaśniutkie jak len - niebieskie oczy i dołeczki w policzkach - ale nie dałam smutkowi zapanowac nad soba - tylko pomyslalam - niedługo też bede miec takiego :) wychodze z załorzenia - ze musi wrescie ta zła passa się skończyć ... kończe kochane - odzywajcie się dziś częściej ... ide sobie kawke zrobic - pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kchane:) Surfitko przykro mi, ze test wyszedł negatywnie:) Idź we wtorek koniecznie do gina i napisz od razu co powiedział lekarz. Ja też wczoraj byłam znowu na imprezce, wytańczyłam się do rana. Dziś też swiecie piękne słońce, ale wieje mocny wiatr. Aż mi się nie chce wierzyc, ze od czwartku ma sypać śnieg i w nocy ma być minus 20 stopni. Na samą myśl robi mi się smutno, myślałam, ze już ta wstrętna zima nie wróci do ans w tym roku! Paziulku a co z Tobą? Odzywaj się do nas cześciej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity_27
wlaśnie Paziulku - co z Toba ? przeciez my tu wszystkie piszemy nie tylko o tym co nas boli najbardziej ale takze o banalnych sprawach - po to by przetrwac jakos ten czas - nie zamykaj sie w skorupce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja oczywiscie Trinitka - tylko znowu napisało mi sie z podkreślinikiem ... własnie poprasowałam cale pranko jakie mialam w domku - wiem ze moze niedziela nie jest odpowiedznim dniem na takie sprawy - ale w tygodniu nie mam na to ani ochoty ani czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyneczki.Ciesze sie ze wczorajsze wieczorki byly udane:) A dzis znow na dworze piekne sloneczko dla nas swieci! My z mezem nigdzie nie wychodzilismy wczoraj,upieklismy dobrego placka z ananasem i ogladalismy telewizor w luzeczku. Niedlugo jedziemy w odwiedziny do mojej babci...A na wieczor o 21.30 mezus jedzie do pracy na nocke:( *Caluski i zycze wam milej udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie wróciłam ze spacerku, ale jest pięknie na dworze, mimo tego strasznego wiatru czuć dosłownie wiosnę, na działkach rosły krokusy i stokrotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
Tabelka nr.1 oczekujące NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa..........26.............15........... ..... ..05.03.07 Trinity /k.Łowicza........30.............18...............ok .26-27.0 2.07 Martyn--ia/Legnica.......26...............4.......... ..............???????? Lenka/Ostrołęka........ .28...............3...................24-28.12.06 akasia/Zielona Góra.......26.............22..................... ..ok. ??? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 Paula76/Olsztyn............31..............5........ .. .........20.01.07 Surfitka/ Kraków............27.............3.................ok.30.0 1.07 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 kukusia /Kraków...........25...............6.......... .........ok.24.02.07 mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............24................. .17.0 2.07 karolcia_26..................26 ............ 8 .................... ok.5.03.07 Tabelka nr.2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............10............. . ... ...15.09.2007 Justyna/Londyn............26.............???............ ........04.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wałasnie skończyłam robic obiadek - zapiekanka z ziemniaków i mięska, cebulki , papryki do tego sos i ser zółty - pycha! ja jeszcze dziś nie bylam na dworzu - caly czas cos robie - sprzatałam szafki z ubraniami - do tego wstawiłam pranie kolejne - bo wczoraj zrobiłam 2 ... nie wiem jak wy ale ja mam obsesje - jak raz juz cos załorze to za chiny juz drugi raz sie w cos nie ubiore - chyba ze spodnie ... także bluzeczki ... meza koszulki koszule bielizna ufff czasem bym chciala wybic sobie z glowy ta manię - i jeszcze do tego dosłownie wszystko prasuję - nawet ręczniki, posciel - ale wariat ze mnie sama sobie dodaje pracy - ale mam nadzieje ze jak dzidzius pojawi się na swiecie to troche odpuszcze z powodu braku czasu na takie glupoty ... zaraz moje kochanie wraca z pracy i moze namowie go na spacerek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilismy od mojej babciuni,zjedlismy dobre nalesniczki z serem i pyszne ciasteczka... Ale Trinitka ma pracowita niedziele,pranie ,prasowanie - a ja ze wszystkich prac domowych najgorzej nie lubie prasowania:) Noi tak dzionek zlecial i znowu wieczorek sie zbliza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na spacerku - cudowna pogoda - u mnie cieplutko - troszke wiaterku - ale juz czuję sie wiosnę :) a ja kocham wiosne :) myszki co tak cichutko ona naszym topiku ostatnio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinitko, bo dziewczyny starają się bardzo, oj bardzo:P Pozdrawiam staraczki, Surfitko, koniecznie daj znac we wtorek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie my dzisiaj byliśmy na obiadku u moich rodziców, wieczorkiem jakiś filmik obejrzymy, a jutro wybieramy się na kilka dni na narty, chociaż zupełnie nie wiemy jeszcze gdzie; bo śniegu malutko, ale może spadnie troszkę :) także nie będzie mnie tydzień i pewnie po przyjeździe będę was czytac i czytac ;) paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno się staraja :) ja tez się staram ;) jak cudownie by było gdyby kobieta miala w miesiącu ze 2 razy owulacje - mozna by było probowac 2 razy wiecej - i szanse by były pewnie wieksze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu zycze ci abys ten tydzien spedzila jak najmilej:) Baw sie dobrze a po powrocie wszystko nam opowiesz.Buziaczki*pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Ale to dziś dziewczynki nie bardzo są rozmowne. Ja tez od wczoraj wogóle kompa nie dotykałam, musiałam odreagować. Cały tydzień siedzę przed tym monitorem i to też chyba nie ma na mnie dobrego wpływu. A poza tym weekend minął spokojnie. Karolciu, udanego wypoczynku. No i miłego dnia dla was dziewczynki. Sysia, przykro mi, ale martwię się o ciebie. Marsz do lekarza! No i za Kukusię trzymam cały czas kciuki, żeby ta sesja w końcu pozytywnie się skończyła. Paziu, a co z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×