Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość marynkas
i znów nie zaczynaj:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki moje kochane. Przeczytałam wypowiedź marynkas i niewiem o co chodzi. Ja też nie zauważyłam żadnej nie miłej osoby może za bardzo nie przebywam tu i nie zauważyłam ale niewydaje mi się żeby ktoś był nie miły. A może o mnie chodzi? Wydaje mi się że nie ma tu zazdrości ale jeżeli nawet to normalne ale ja naprawde bardzo się ciesze że którejś z dziewcząt się udało to jest nadzieja dla każdej z nas. A co do tabelki też nie rozumiem przecież marynkas nie jesteś do nas wpisana a tab. mnie się też podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynkas
pazia no nie żartuj, nawet na myśl mi nie przyszłaś, już się nie wtrącam i to nie tylko o tę nieszczęsną tabelkę chodziło, ale to już napisałam. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że stopka jest piękna. jak ją pierwszy raz przeczytałam to aż sie popłakałam.ja tak niestety nieumiem iść i może dlatego tak mnie ten aforyzm urzekł. Przykro jest czytać takie rzeczy na swój temat, ale może to i lepiej znać prawde o sobie. w sumie to też czasem myśle że jestem samolubem i zazdrośnikiem. zazdrosna - ale tylko o miłość samolubna - bo nieradze sobie z tym bólem. ale postaram sie to zmienić. Przepraszam was dziewczynki że za bardzo skupiam sie na sobie. już niebędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie paziu. ja też myśle że mamy prawo do zazdrości. a tym co sie udało to szczerze zawsze gratuluje, bo przez to we mnie też rodzi sie jakaś iskierka nadzieji że skoro innym sie udało to może i mi kiedyś też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu zawsze badź sobą :) częściej się uśmiechaj i ciesz z tego co masz, pamiętaj, że jutro jest nowy - lepszy dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ok już dobrze, nie ma co się kłócić jest jak jest i każda z nas jest inna, każda na swój sposób przeżywa swoją niepłodność a w sumie przecież nie poto tu jestesmy żeby były same ochy i achy ale też piszemy co nas boli, trapi ale też o swoim szczęściu i na każdą przyjdzie czas kiedy napisze że jest w ciąży i napewno każda z nas będzie się cieszyła. Ja was wszystkie bardzo kocham jak siostrzyczki i to że nie pisze ostatnio to spowodowane jest tym że poprostu troche wyluzowałam a po drugie nic takiego się u mnie nie dzieje ale codziennie tu zaglądam i trzymam za was i za siebie jednakowo kciuki. Każda z dziewcząt ma swój m-c na zaciążenie;-) a może już niedługo po 2 w m-cu :-) Super by było i napewno tak będzie zobaczycie. Dobranoc dziewczynki pozdrawaim was gorąco i te stare i te nowe koleżanki i przybywajcie jeszcze wiecej do nas dla każdej się tutaj miejsce znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja też was wszystkie bardzo lubie. Dlaczego? a dlatego, że zawsze potraficie pocieszyć jak człowiek ma dołka, rozweselić i zawsze macie dobrą radę. Troche mi teraz głupio, bo mi sie udało ale ja zawsze mam wyrzuty sumienia. Ale to nic obiecuję, że będę do was nadal zaglądać i z wami pisać. mam nadzieję że wy też. Nosek do góry, usmiech na buziulce, zobaczycie będzie super. Yta gratuluje z całego serca Napisz coś o sobie. Jutro dzwonię do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kseńka
Paula nie powinnaś mieć wyrzutów sumienia,bez sensu,przecież o to chodzi każdej z nas.We mnie osobiście też nadzieja odżywa jak dowiaduje sie o kolejnej dziewczynie której sie udało.Myśle że ten spór to jedno wielkie nieporozumienie i nie ma co do tego wracać. Kukusiu odnośnie testów owulacyjnych,to ja mam cykle 29-33 dniowe,więc nie wiem kiedy zacząć je robić.....? Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i miłej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wreszcie dziś dłuższa lektura :) Ale nieładnie tak na Kukusię napadać, jeszcze za to, że jest otwarta i szczera. My ją czasem pocieszamy, czasem zbesztamy i doprowadzamy do pionu, i chyba o to chodzi. A innym razem ona rozwesela i rozpala iskierkę nadzieji która u mnie juz ledwo świeci :( Tryni, cos mi się widzi, że jakoś tak....udało się :) Nie sądzę, żeby duphaston miał wpływ na częstsze siku, albo ciagnięcie w brzuszku. Ja nigdy tak niemiałam po tym leku. Ktos się pytał o zastrzyki na pękanie przy clo, ja tak miałam. I niestety pękały, ale dzidzia nie ma :( I Akasia teraz chyba ma taką kurację. Z tego co się doszukałam dlatego ciężko jest zajść przy takiej kuracji, bo jajeczko nie jest odpowiednio dojrzałe ( nie jest zdolne do zapłodnienia i stworzenia zdrowego zarodka)., moje jajeczka zawsze sa jakies felerne. Poszłam za waszą falą i kupiłam sobie testy owu i ciążowe przez internet. Straszna taniocha w stosunku do apteki. Za 25 owu + 10 ciąż. zapłaciłam ok 65 zł. Nie wiem czemu w Polsce to wszystko takie drogie. Tryni kup sobie teścik bo napewno ci sie przyda i to wkrótce ;) Jutro kolejny wielki dzień i testowanie na zalecenie gina, ale jakoś sceptycznie do tego podchodzę. Chyba teraz to już wywoła mi ten okres. A jak nie to na własną rękę wezmę duphaston i znajde kogoś innego. Ile można czekać na @? Koniec zanudzania, dobrej nocki. No i o mało co zapomniałabym o najważniejszych naszych perełkach, żywych dowodach na to, że można, że się udaje. Duzo zdrowia dziewczyny, pokazujcie te brzuszki i chwalcie się światu, bo nosicie w sobie cud życia. Niech dzidzie rosną szybko i zdrowo, żebyście mogły przytulic juz wkrótce te maleństwa :) No i nie zapominajcie o fluidkach dla nas :) małych zazdrośnic, ale nie szkodliwych, jak myślę. :) Żeby tab. nr 2 rosła w takim tempie jak nr 1 byłoby wspaniale. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jeszcze właśnie czytam sobie instrukcje testów owulacyjnych i mam tabelkę kiedy trzeba zacząc w zależności od długości cyklu. Kukusiu, przy 21 dniowym w 6 d.c, 28 dniowym cyklu pierwszy test się robi w 11 d.c., przy 35 dniowym w 18 d.c. itd. A co do badań wodpowiednim dniu cyklu to tez jest dziwne. Ostatnio dorwałam wreszcie swoje wyniki i jak byk są przedziały na hormony w zależności od fazy cyklu. Na progesteron to chyba jest z 10 przedziałów, bo on jeszcze rośnie w czasie ciąży. Martynia juz idzie na testosteron, a podobno najlepiej w okresie owulacji bo potencjalnie jest wtedy najwyższy. Co kraj to obyczaj...a juz nie mówiąc, że co lekarz to inna teoria. Najlepiej jak sie po prostu uda jak Pauli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystki widze że jestescie nocne marki tylko ja o 22 spadam z nóg i do wyrka Ale tu ostro Kukusia ty sie nie przejmuj nie stresuj jest dobrze i my Cie rozumiemy , więc pisz co Ci leży na serduszku a wszpólnie wymyslimy na to lekarstwo :) Fajna jestes i nie stresuj się niepotrzebnie :) Powlutku idzie do nas wiosna a z wiosna nowe nadziej. Zastanawim sie tylko jak to jest kiedy czeka sie na dzidzia tak długo i długo u mnie to juz od 2 lat( bo zawsze było to bezstresowo ) dopiero jak was znalazłam to zabrałam sie naprawde do roboty .Dwa lata staran więc tak się czeka i ciągle nic życie idzie dalej, nowe plany zajęcia hobby i jak nagle pojawi sie fasolka to musi byc straszny szok. Bo niby się czeka ale to czekanie nie jest tydzień dwa tylko miesiące i lata . chyba trudno w to uwiezyc , Chyba Paula pisała że mąż w szoku -Jeszcze raz gratuluje i bardzo bym chciała to przezyc :) No koniec marudzienia do roboty :) a w czwartek do kliniki jedziemy to się moze cos rozjasni w naszych głowach (oby wyniki były OK ) :) Dziewczynki wysyłac do nas dobre fluidki :)))) i dbac o te maleństwa kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka ... znowu pare postów do poczytania ... cieplutko było ... nie wiem dlaczego ale żadne z zachowań mi nie przeszkadza - tak jak juz wczesniej pisałam - każda z nas jest inna - a kukusia troszeczke bardziej wrazliwa i miekka - ale przeciez kazda z nas ja lubi :) także uszki do góry :) dziewczynki - sama nie wiem - czekam - wytrwale - 27 dc zobaczymy za pare dni - ale jakos mi się nie chce wierzyć ... tyle razy juz cos czułam ze jestem skołowana ! Całuje Was kochane mocniutko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do osób które na tym topicu stosowały antykoncepcyjne tabletki lub wiedzą cos na mój temat. Otóż od kiedy zaczełam współżyć to stosowałam tabletki bo tak było wygodnie i ciąża mnie nie interesowała wiec nie dowiadywałam sie co i jak bedzie jak tabletki odstawie. Teraz to zrobiłam tzn. odstawiłam tabletki i chciałabym zacząć starać sie o dzidziusia i tutaj moje pytanie. Czy po odstawieniu tabeltek musze jakiś czas odczekać zanim bede mogła zajść w ciążę?? Chodzi mi o to że niektórzy mówią że trzeba 3-6 misięcy odczekać zanim mozna zacząć starać sie o dziecko. Dlazcego i czy to jest konieczne. Proszę o podpowiedz, bardzo mi zależy a umówioną wizytę do MOJEGo ginekologa mam dopiero około 12 marca, ze względu na urlop. Bede wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wczoraj lezalam ze swoi mińkiem w lozeczku i tak rozmawialaismy ze tak strasznie chcemy tej dzidzi ... u nas chyba nie bedzie szoku - tylo wielkie szczęscie i troszke strachu - by fasolinek sie ładnie zakotwiczył ... juz nie moge się sdoczekac testu z dwoma kreskami ... rosnacego brzuszka i cycolków ... boje sie tylko porodu - ale nie tylko bólu lecz chiałabym by moje maleństwo było zdrowe ... pózniej kupowania wszystkiego dla bąbeka - ubranek wózka , łózeczka,nosidełka , leżaczka ... kocyków , buteleczek i smoczków ... boze jestem jak zaczarowana jak wchodze do sklepu dla niemowlat - wszytko takie piekne - pastelowe - a serce mi bije jak mlotek - kazda chyba z nas tak ma - ale wiecie chyba przez to że Was poznalam troszke dojrzalam i nie jestem juz tak niecierpliwa - choc tez to we mnie siedzi głeboko - stram się myślec pozytywnie i czekac - moze moje marzenie sie spelni - juz niedługo ... moze nie teraz juz ale niebawem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joyo ... dlatego by twoja gospodarka hormonalna wróciła do rownowagi ... przeciez jak sie stosuje antykoncepcje - doustna - to nie ma jajaeczkowania - wszystko musi wrocic do normy - owulacja i hormony ... ja czekalam rok ... na to by wszystko się ustabilizowało ... niestety rok zmienił się w dwa lata ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Kurcze, ale szybko piszecie, nie można nadążyć z czytaniem:) Wszystkie jesteście wspaniałe..i prosze nie przejmowac się komentarzami..a zresztą, każda z nas wie najlepiej jaka jest:) Moje drogie główki do góry..i ruszać do dzieła..niech do świat tabelka 2 powiększy się jeszcze o 2 wpisy:) Całuje i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko jak to bylo u ciebie z tym siusianiem ... u mnie jest tak jak nie pije to jest w miare oki ale dzis wypiłam 2 herbaty i juz z 6 razy byłam w kibelku - do tego czuje parcie na pecherz - moze sie jednak przeziebiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ uuu trini:D ja tez latam:) a szczegolnie jak pije a pije b.duzo:) przy przeziebieniu to sikanie raczej nie jest przyjemnebo pojawia sie bol, a ciebie chyba nie boli co? dla was babolki: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet w nocy wstaje;) podobno jak dzidzia jest wieksza to jeszcze bardziej cisnie i pod koniec ciazy to babka non stop lata a tam same kropelki:) tak mi kol opowiadala:) mam dzis nieplanowane wolne to poczytam was pozniej, jak narazie buziole lece cos porobic w domku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boli ale w pracy mamy zimniece - wczraj 12 stopni jak przyszłyśmy ..od 12-stej rozgrzało się do 17 -stu ..marsakra brr ... dzis juz troszke lepiej ... i pewnie dlatego ... na razie nic - kompletnie nic sobie nie chce wmawiac ... bo znowu bedzie płacz .... Justi dzięki za fliuidki - łykam je łapczywie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kseńka
Surfitko,gdzie kupiłaś tak tanie testy? Oj Dianko,żeby do świąt tabeka nr 2 sie powiększyła nie tylko o 2 osoby..... Ja wróciłam z pracy,gdzie też strasznie zimno i jestem przemarznięta,zaraz goracą herbatkę sobie zrobie. Mój dzień się zaczął dziś od smsa o 7 rano od koleżanki,która urodziła wczoraj wieczorem synka(drugiego).Miesiąc za wcześnie ale pisała ze wszystko ok.Smiałam sie bo lekarz jej mówił ze bedzie córka i ona ponoc tez tak czuła a tu niespodzianka....Najwazniejsze ze zdrowe. Pozdrawiam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogratuluj kolezance:D ale niespodzianka:D fajnie:D jasne, najwazniejsze ze zdrowe:D trini u mnie w robocie tez zimno jak cholipka, ale ja ma taka mala farelke pod biurkiem od niedawna i to mnie ratuje:) rozumiem ze nie chcesz sie nakrecac, bo bol jest pozniej niesamowity, ale jestem bardzo bardzo dobrej mysli, moze w koncu mnie ozlocisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze ozłoce - jak sie tylko spełni :) Justi byłas juz u lekarza - widzialas fasoleczke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Triniu, u mnie z siusianiem to tak różnie było...nawet nie zwracałam uwagi, że tak dużo..po prostu myslałam, jak Ty..że to pęcherz przeziębiony..a się okazało że jednak nie:) i potem obserwowałam, że jak dużo piłam, to często siusiałam...szczegolnie w nocy! Trzymam kochanie za ciebei kciuki, oraz za inne dziewuszki:) Fluidki: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki !! no no Trini cos nam szykuje!! to prawda,ze progesteron wplywa na oddawanie moczu-ale nie w takim stopniu :-) czekam z niecierpliwością na dobre wiesci :-) :-) jestem juz po zajęciach...uff dzisiaj jakos szybciej mi sie udało ! Zaraz smigam do sklepu i za obiad sie zabieram.Dzisiaj Lasagne :-) FIONO_ja jestem przy kuracji CLO (3-7dc) + pregnyl (jak pecherzol urosnie) pozniej duphaston.A do tego codziennie łykam euthyrox-poniewaz mam niedoczynnosc tarczycy - i jeszcze mam pcos .. bardzo pragniemy dziecka! ale przestałam się juz nakrecac.:-( PO Clo znacznie lepiej sie czuje - i nie mialam zadnych skutkow ubocznych,prenyl na pekanie (zastrzyk w tyłek) tez nie wplywa ujemnie na moj organizm.Ale czy dodatnio? hm...czekam wytrwale :-) a pozniej adopcja ...:-) :-) całuje serduszka was wszystkie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolinke dopiero a moze juz 28.03 idziemy ogladac i wszystkie badanka robic, raz bylam w szpitalu na badaniach podstawowych, macz, cukier itp, bylo wszystko ok, a usg nie chcieli zrobic:( takze musimy poczekac jeszcze 4 tyg i wtedy zobaczymy:D tak tu pokrecenie ale jak gadam z babkami to nie da sie tego przeskoczyc i juz, takze wyluzowalam i grzecznie czekam:) siku wlasnie buzi mnie rano i nie raz w nocy:D trini oby, oby:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej sie cieszę,ze justynka M.ma termin w dniu moich urodzin ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dniu jak w dniu ale i w miesiącu :-) Trini czekamy na wyniki :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×