Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witajcie kochane ... Lenus jak to dobrze ze się odezwałas - tęsknilismy za Toba b.b. mocno :) ciesze się ze bedziesz robić to co lubisz ... w sumie to chyba zwrot o 180 stopni bo wczesniej siedzialas za biurkiem ... ja żałuje osobiscie ze nie poszlam w stone edykacji ktora by mi pozwoliła na kontakt z dziećmi - moglabym pracowac w przedszkolach integracyjnych albo w innych jednostkach gdzie ofiaruje się swoje dobre serce ... moze wtedy tak mocno bym nie rozpaczała ze nie moge miec dzieci - bo moi podopieczni - dawaliby mi radosc i chęc do życia ? nie wiem ... Ksienieczko a Ty gdzie sie podziewasz - dawno CIe z nami nie było ? odezwij się skarbie ... ja dzisiaj mam lenia - prawie cały dzień leze w łożku i czytam, oglądam Tv ... jutro mam wizyte u lekarza i zastanawiam się czy cos pódzie do przodu ... martwię sie duzo czytalam o tej mojej chorobie i wlasciwie chyba stad wszystkie moje problemy ... problem z ciałkiem zółtym, zbyt którka faza lutealna, i ten zaburzony stosunek fsh do Lh ... wszystko układa sę w całosć - mam nadzijeę ze da się to zaleczyć - bym mogła zostać mamą .... zmykam do robienia obiadku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha - dziewczynki zapraszam do poprawienia tabelki - bo widze ze bardzo nieaktualna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita Was goraco!!!! Trynitko-nic się niemartw wszystko sie ułoży i na 100% będziesz mama,teraz jak wiesz jaka jest przyczyna lekarz wyreguluje lekami i będzie maluszek. Pora obiadowa-życze wszystkim smacznego i milo spedzonej niedzieli.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ale mnie tutaj długo nie było! Całe 2 dni;) Trochę miałam przygotowanek do impresski imieninowo-urodzinowej mężusia, a wczoraj sama impresska, nie będę się może rozpisywać ze szczegółami, może tylko tyle, że się udała:) No widzę, że wszystkie prawie słyszałyście o pustym jaju płodowym, tylko nie ja! Po prostu wtedy przyjęłam to jako coś normalnego - tak powiedział gin i ja mu wierzyłam, a nie miałam netu w domu, żeby sobie spokojnie pogrzebać w temacie. Potem po prostu nie chciałam do tego wracać, a teraz sytuacja Martiki mi o tym przypomniała. Poczytałam sobie w międzyczasie na ten temat i o ile wcześniej płakałam z tego powodu, o tyle teraz widzę że w całej tej sytuacji i tak miałam sporo szczęścia, że organizm się sam oczyścił. Z tego co wynalazłam w internecie to takie jajo potrafi się rozwijać przez jakiś czas, a potem i tak go trzeba usuwać - jakieś łyżeczkowania i cuda niewidy! Nie wpadałam tutaj przez 2 dni a tutaj widzę jakieś imieninki topikowe się odbywały, no niestety nie było mnie z Wami jak podawałyście sobie daty imieninek i nie wiedziałam - Martyniu dla Ciebie spóźniony bukiecik imieninowy: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 buziaki i życzenia spełnienia wszyściuteńkich marzeń! Martyniu - a co Twój gin mówi na te Twoje silne bóle brzucha? Martiko - ze zmianą pracy to dobry pomysł. Ja sama nie lubiłam, jak mój misiek czasem pracował na drugą zmianę. Wtedy właściwie mijaliśmy się - ja o 6 wychodziłam z domu to on jeszcze spał, ja wracałam - jego już nie było, cały dzień siedziałam sama a on wracał po 22:00 jak mnie już siekało spanie i tyle się widzieliśmy. No a dobra atmosfera w pracy to też jedna z priorytetowych spraw. Trzymam kciuki, żebyś znalazła szybko taką pracę, do której będziesz szła nie tylko z obowiązku, ale również dla przyjemności:) I wbrew pozorom młode mężatki też znajdują pracę (mój szef to mi na ostatnie imieniny sam życzył gromadki dzieci;) )więc akurat z tego powodu problemów mieć nie powinnaś, tylko jakby pytali czy chcesz mieć dzieci, to tak jak pisała Tryni - trzeba sobie sprytną odpowiedź na tą okoliczność przygotować:) Jadirko trzymam kciuki, żeby Wasze jutrzejsze badanka wyszły jak najlepiej:) Tryni - nie zamartwiaj się tak... Dobre samopoczucie i wewnętrzny spokój to połowa sukcesu w naszej walce o dzidzię. Wiem, że czasem to trudne podchodzić spokojnie do tych spraw, kiedy wydaje się nam, że wszystko sprzysięga się przeciwko nam, ale poddawać się nie możely:) 🌻 - dla poztałych dziewczynek, i życzonka miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEnko ja też się ciesze że wróciłaś:) voltare dziękuje za piekny bukiecik:) Mój gin mówi ze te bóle u mnie to chyba taka moja już uroda. w srode mam wizyte i własnie w zwiazku z tym mam pytano do dziewczynek zaciazonych. Czy robiłyście USG NT (genetyczne) ja bede miałą teraz robione w gabinecie, ale myslałam całyczas ze zapłace 100 zł tak jak za wizyte a tu wyczytuje na stronach ze ono oddzielnie kosztuje ok 350 zł. Możecie mi napisać ile płaciłyście jeśłi je robiłyście?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 W końcu wróciłam, żyję :) ale już mi się dłużyło, teraz tylko muszę nadrobić wszystkie stronki aby być w temacie :P Teskniłam za wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-dziekuje za slowa pocieszenia,przydadza mi się ,bo mam strasznego cykora i jakoś mi wstyd przed moim K.,że musi to przechodzić przezemnie; Karolcia26-super ,że jestes z powrotem smutno tu było bez ciebie.Pozdrawiam🌻 Siedze dziś samiutka bo K.w pracy do 22.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karolciu - teskniłysmy za tobą - własnie się zastanawialam kiedy wracasz z wakacji ... a tu taka niespodzianka :) bede miala do Ciebie pare pytanek - ale może tak na e-malila /jutro/ - dotyczacych wycieczki do Egiptu ... bo zdecydowalismy się z minkiem ze obieramy wlasnie ten kierunek - jezeli wszystko oczywiscie pojdzie pomyslnie - zależy to od kaski i od tego czy miniek dostanie urlopik ... na razie spadam bo idziemy z minkiem na spacer ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu co do pytania to moja koleżanka miała robione ale odpłatnie za 250 zł. usg genetyczne robi się miedzy 11-14 tc w dokładnosci 80% wykrywa zespół Downa i w 90 % przypadki Edwardsa i Patau oraz inne wady rozwojowe ... to badanie nieinwazyjne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Trinity wszystko wiem dokładnie o tym badaniu chodziło mi tylko o cene:) U mnie będzie już co prawda początek 15 tyg ale lekarz powiedział że można zrobic, tylko sie zastanawiam czy sie zdecydowac KArolciu witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie już z wami zegnam,jeszcze kończe obiadek na jutro. PROSZE WAS DZIEWCZYNY TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI ŻEBY BADANKO WYSZŁO DOBRZE .Potem jedziemy po tate do Katowic[wychodzi ze szpitala].Jak wróce to sie odezwe.Pa pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jeszcze wszystkiego nie nadrobiłam, to nie bede odpisywać żeby nie strzelić gafy :) Jadirko - to ty w moje strony bardziej się wybierasz :P Ja niestety też lipcówką nie jestem - @ miała być 27.07, nie było jej, potem 28 też nie, nawet z wrazenie dziś o 6 rano po powrocie zrobiłam test, ale wtedy zaczęły się plamienia, to byłoby za piękne żeby mogło być prawdziwe, niestety 1 krecha - jutro pewnie się @ rozkręci :( to przez te 45 st upały opóźnienie Dobranoc kochane, do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Ale pogoda u mnie leje dobrze ze choc wczoraj było ładnie . I właśnie dowiedziałam sie że znajomi będą mieli dzidziusia ,ale super -naprawde się ucieszyłam bo oni mają długi staz małżeński ale nigdy nic nie mówili o dziecku a ja nie pytałam czy były komplikacje .Fajnie bardzo sie ciesze tylko tak troszke mi smutno w serdukszu, i zycze im aby dzieciątko było zdrowe .Papa uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. Wrociłam własnie z laboratorium, robiłam wyniki, poza tym wczoraj mój dziadek trafił do szpitala w nie za dobrym stanie jadira trzymam kciuki oby badanka wyszły pomyslnie Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............19................ok.08.08 . 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 akasia/ZielonaGóra........26..............27............ ........28.07.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........14 ....................27.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok06.08.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 Marta 24/USA................24..............2....................3 0. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.08.08.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Destination25/Białystok……25.... 12..... .06.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............33............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............29............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............24.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............15.............. .......30.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie słoneczka - u mnie deszczowo - choc w tej chwili sloneczko przedziera sie przez chmurki ... byłam rano wyciagnac karte do endo ... zobaczymny co mi powie - jezeli bedzie do bani - jade do W-wy ... i jeszcze w tym tygodniu ide na usg tarczycy - postanowilam isc do przodu - walczyc o mojego bejbika :) Martyniu przykro mi z powodu dziadka - ja juz nie mam dziadkow - byłam bardzo zżyta z babcią ojca - jeden dziadek byl daleko - drugiego nie poznalam ... trzeba się modlic o zdrowie - wszystko w rekach Boga ... Elizo - zobaczysz i my bedziemy mamusiami - wiem ze nowina o ciazy to taka radosc i troszke smutku w naszych serduszkach - musimy sie trzymac - a bedzie dobrze ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!! JESTEM W CIĄŻY :-D :-D :-D 🌻🌻🌻 nie dostałam @ ....i wcale się jej nie spodziewałam,mimo iż wydawało mi sie to niemożliwe-przecież pęcherzyki były w niedrożnym jajowodzie?! W sobote zrobiłam pierwszy test-Quick vue-wyszła juz blada druga kreska,wczoraj zrobiłam drugi-dwie grube krechy.Dzisiaj byłam na becie. To był mój 6-ty cykl z clo,a pierwszy z estrofemem. Jesłi chodzi o objawy to siusiu tak samo jak po duphastonie ;-) i do tego biały sluz.jak narazie zero plamień - ale strasznie się boję...!!!! mam paskudne nerwy i każdy dzień jest w obawie....czy wszystko ok.:-( :-( :-( nowy gin na wczasach,oby tylko wrócił do poniedziałku.Wizytę u starego mam w srode 16.15/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytane do MARTNI od kiedy bierzesz duphaston i czy odrazu po 2 tabletki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu - GRATULACJE 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Ależ dobre wieści w poniedziałek :) napewno cały tydzień będzie cudowny, brak mi słów poprostu aby wyrazić moją radość - padło na właściwą osobę. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
witam dziewczynki moje kochane:* ja mialam super weekend w piatek i sobote wybawilam sie na naszym festynie na wsi heheh a wczoraj nad jeziorko zmezem pojechalismy na rowerki takie dla pary i dookola jeziorka a potem na wodne na my relaksik bylo super:) co do staranek to wale to juz na calej lini....!!!! a moj maz tez wsumie wczoraj po sexiku mowi nawet niedawaj nozek do gory jak bedzias z miala byc w ciazy to bedziesz i tak sobie mysle ze ma racje...:) wiec olew totalny. AKASIA BARDZO BARDZO GRATULUJE I BARDZO SIE CIESZ:):):):)!! I NIC SIE NIEMARTW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! akasia gratuluje!!!!!! ❤️G ❤️R ❤️A❤️ T❤️ U ❤️L❤️ A ❤️C ❤️J❤️ E❤️ martyniu, wszystkiego naj, naj, naj! spelnienia wszelkich marzen! 🌻🌻🌻 Pazia/Warszawa...........26.............20.............. ...ok 20.08.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............19................ok.08.08 . 07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............31....................12.08 .07 kukusia .......................25.............6.................ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ...........14 ....................27.07.07 Eliza333/Kraków............30.............10............ .....ok06.08.07 Monia80/ Kutno.............27.............30 ...............ok.21.05.07 Marta 24/USA................24..............2....................3 0. 07.07 voltare/k.Opola.............30.............62........... ......ok.15.08.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.08.08.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Destination25/Białystok……25.... 12..... .06.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............34............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............30............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............27.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............17.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............15.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.......................... ..................2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu serdecznie ci gratuluje :) :) :) bardzo sie ciesze tylko moja droga prosze cie wez cos na podtrzymanie i lec cały czas. Trzymam kciuki zeby było wszystko oki :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini - doczytałam na poprzednich stronach jak pisałaś o badaniach na przeciwciała tarczycy, to ja też takie zrobię. Czy trzeba być na czczo?? I w obojętnie jaki dc? Ja idę w środę na fsh i lh to bym tez to zrobiła. Surfitko - trzymam kciuki, aby tym razem Tobie się udało :D ja tam jeszcze poczekam, czuję że w tym roku to nie czas na mnie. Justynko, Akasiu i Dianko - dziękuję za fotki, są piękne :) Martiko życzę powodzenia w znalezieniu lepszej pracy i przykro mi bardzo z powodu sytuacji jakia nastąpiła pod moją nieobecność 👄 będzie dobrze. Voltare, mam nadzieję ze sprawy zawodowe męża idą pomyślnie Pozdrawiam wszystkie koleżanki, jak znajdę dziś chwilkę to powysyłam wam fotki, i napiszę relacje z wyjazdu na maila, bo tu nie chcę. Jak dobrze że już jestem w domu. Acha Trini jak byś chciała jakieś info o Egipcie to napisz na gg, zawsze to szybciej niż na maila: 5360066. Spadam do prania, bo znów 2 walizy ciuchów trzeba odswieżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu - tak strasznie sie ciesze - wlasnie przez cały wekend o Tobie mysałam - popatrzyłam do tabelki i zobaczyłam termin - poczułam ze Ci sie udało :) ... ❤️ teraz życze naszej Surfitce zafasolkowania - oczywiscie innym dziewczynkom tez 🌻 karolciu jezeli idziesz robic hormonki to lepiej nadczo ale w sumie tylko prolaktyna wymaga robienia badania bez jedzonka ... oczywoiscie zrob sobie tez prolaktyne pod obciazeniem ... mi z powodu wykrycia przeciwcial tarczycy wyszla pod obciazeniem o wiele wieksza niz powinna ... takze jezeli Tsh wyjdzie CI podwyzszone - to trzeba koniecznie zrobic atpo ... choc antyciala wystepuja tez bez niedoczynnosci ... u mnie chyba sprawa sę rozwiązuje - choc nie miałam robonej jeszcze droznosci - ale tarczyca blokuje inne procesy - prowadzi do niewydolnosci fazy lutealnej ... i cialka zołtego ... a takze do zbyt malego stosunku pomiedzy : Lh a fsh ... wszystkie klocki zaczynaja ukladac sę w całość ... dzis ide do endo ... zobaczymy co powie - mam nadzieje ze powie ze da sie to podleczyć ze bede kiedys mamą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKASIU AŻ MI PRZESZŁY CIARKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULUJĘ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ja duphaston brałam od początku tzn nawet jak nie wiedziałam jeszcze że jestem w ciazy, brałam wtedy od 20 dc po 2 tabletki. Później w 7 tygodniu mój lekarz kazał mi, abym przez tydzień brała 3 x1 a po tygodniu znowu 2 x1. Jutro mam ostatnią tabletkę i na tym koniec. Czyli brałam do 15 tygodnia a dokładniej mówiac do końa 14 tygodnia. Wszystko bedzie dobrze, na pewno.:)Ale powinnaś dostać klapsa ze od soboty nic nam nie napisałas:) Trinity dziękuje za słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu ja przeciwciała robilam razem z prolaktyna pod obciazeniem chyba w 7 czy 8 dc ... ale tarczyce chyba mozna badac niezależnie od dc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity oczywiscie że da się to podleczyć i bedziesz mamą, zobaczysz zaczniesz brać leki i nim się nie obejrzysz bedziesz w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - strasznie się boje ze leczenie bedzie długie ... nawet nie wiem w jakim stanie jest moja tarczyca ...mam nadzieje ze nie w strzepach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!!!!!!!! :-) :-) Akasia - gratulacje , bardzo sie ciesze !!!! - jak widac opłaca sie leczyc i się nie poddawać !!!! Czymam kciuki by było dobrze - jeszcze jestem w szoku :-) :-) Karolci - dobrze , że jesteś znów z nami - nudno tak bez Ciebie :-) :-) . pisz jak najwięcej. Dla wszystkich dziewczynek buziaczki :-) :-) Ciekwa co sie dzieje z Marta 24 - tak jakoś oststnio sie wogóle nie odzywa ??? Wiecie co , odkad poszłam do gina - to juz bym chciała , żeby był ten okres i robic juz te badania hormonów , juz bym coś wiedzieła. Najgorsze , ze to sie tak wszystko przeciaga w czasie - Wy tez robiłyście te badania na prolaktynę , testosteron . LH . FHS w 3 dc ??????? W sobote byłam w aptece i zapłaciałam za witaminki dla meza 55 zł , była w szoku !!! :-) :-) , ale co sie nie zrobi dla dzidzi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×