Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Cześć dziewczynki !!!!! Dawno się nie odzywałam , ale nie mam dostepu do internetu !!!! U mnie postaremu , zrobilam te badania hormonów - wszystko jest w normie . Mam nadzieję , że nie zapomniałyście o mnie !!! :-) :-) :-) Pozdrawiam goraco !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, odebralam wyniki moich chormonów, jedyne na czym sie znac ro prolaktyna i jest wysoka, eh chyba dlatego tak sie dzieje a co to jest estriadol, wiecie moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) u mnie humor już troszkę lepszy, to przez te dobre wiadomości od kukusi miedzy innymi, no i dzieki wam drogie kolezanki :D wczoraj zaczęliśmy remont kuchni - czyli wynoszenie rzeczy i szafek, w całym domu niezły balagan - niecierpię remontów 😠 Martika Estradiol (E2) jest produkowany przez dojrzewające pęcherzyki Graffa. Jego poziom zmienia się istotnie w ciągu cyklu. Badanie stężenia estradiolu wykonuje się w 3dc (razem z FSH) w celu oszacowania rezerwy jajnikowej, w późnej fazie pęcherzykowej (na kilka dni przed spodziewaną owulacją) w celu oceny dynamiki dojrzewania pęcherzyków oraz po owulacji w celu oceny czynności ciałka żółtego. W monitorowaniu owulacji (szczególnie w cyklach stymulowanych gonadotropinami) powtarzanie badania estradiolu w połączeniu z USG umożliwia ocenę rozwoju pęcherzyków a także określenie optymalnego momentu do podania leków zawierających gonadotropinę kosmówkową (hcg) w celu wywołania pęknięcia pęcherzyka (pęcherzyków). Pozdrawiam, będę wpadać sporadycznie, bo mąż mnie zabije, że zamiast remontować siedzę na necie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka - wpadłam tylko na chwilkę się przywitać. Zaraz przyjeżdżają mojeego miśka rodzice i zabawią u nas całe 4 dni. Muszę zgrywać dobrą \"panią domu\" :P Ale są kochani, więc da się przeżyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Karolcia juz pisze wyniki i prosze pomuzcie je zinterpretowac: aha było robione pod koniec 3 dc FSH wynik 5,54 faza folikularna 2,8 - 11,3 owulacja 5,8 - 21,0 faza lutealna 1,2 - 9,0 po menopauzie 21,7 - -153,0 LH wynik 8,07 faza folikularna 1,1 - 11,6 srodek cyklu 17,0 - 77,0 faza lutealna 0 - 14,7 po menopauzie 11,3 - 39,8 ESTRIADOL wynik 72,0 faza folikularna do 160 owulacja 34 - 400 faza lutealna 27 - 246 PROLAKTYNA 85,3 min 1,9 max 25 prosze szczegolnie zebyscie mi powiedzialy ten stosunek FSH do LH bo nie pamietam jak sie to liczy i ten EStriadol czy jets ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co ten moj @ to mialm tylko 4 dni dzis mam 5 dc i juz nic nie ma czysciutko czy powinanm jechac z tym do lekarza czy czekac jak wrucimy z wakacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój stosunek lh:fsh wynosi 1,45. to musisz skonsultować z lekarzem. Istotny jest stosunek stężeń obu gonadotropin. W przypadku prawidłowego cyklu stosunek LH:FSH jest bliski 1, w niewydolności przysadki ulega zmniejszeniu poniżej 0,6, a w zespole policystycznych jajników (PCOS) wzrasta powyżej 1,5. Estradiol ok, tak myslę. A że @ miałaś 4 dni, to chyba jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Karolcia, zadzwonie do lekarza i powiem mu wyniki, chyba nawet bede musiala jechac do niego bo konczy mi sie Bromocorn a musze go niestety teraz brac cały czas bo ta moja głupia prolaktyna wzrosła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Trinity mój lekarz mówi ze te bóle na pewno nie są normalne, ale skoro z dzieckiem wsyztsko jest ok to znaczy ze widac taka uroda mojej ciązy, mam dlatego brać do 20 tc duphaston, całyczas nospe, ale po 20 tyd lekarz przepisze mi jakieś silne leki przeciwbólowe, bo teraz mogłyby zaszkodzić maleństwu. Zaraz idę do fryzjera ściać włoski, miałam zapuszczać, ale mam naturalne loki i jednak jak są już długie to nie chce mi się codziennie prostować, wiec idę ściąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam do lekarza i powiedział ze to FSH do LH jest ok by to mogło sie liczyc jakos 4 dc bo nie wiedzialam czy doliczyc te plamienia. Powiedział ze brac bromocorn na ta prolaktyne i luteine przez 12 dni od 10 dc i powiedział ze zaskocza te hormony. bedzie ok :) juz mam swietny humor bo urwałam sie z pracy i bylam z mamą kupic garnuszki takie z nierdzewki ze szklana pokrywka cały komplet, szklanki okap taki z nerdzewki na zsklanki i talerze :) ah ah i duzo innych pierdółek potrzebych w kuchni :) :) :) i jakmi rodzice jeszcze podpowiedzieli pracuje do konca sierpnia i powinanm wykorzystac urlop bo mam jeszcze 9 dni wiec mi sie nalezy. ciesze sie i pogadam z szefem bo na ta przeprowadzke od piatkuu by mi sie urlopik przydał chociaz 3 dni :) co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika bierz urlop bo potem się nie doprosisz o pieniądze, więc nawet się nie zastanawiaj przyda ci się na przeprowadzke:) Wiecie co ja dzis poszłam kupić sobie biustonosz i zamiast C musiałam kupić D, już wiem gdzie rozłozył się mój kilogram który mi przybył, brrr mam nadzieje że na tym koniec bo już nie chcę większych piersi:) Kupiłam tez dużo pieknych ciuszków, a co tam to już 17 tydzień. Nic więcej już nie kupię ale ciuszki były piekne, aż trzy reklamówki zapakowałam do auta hahaha kaftaniki, czapeczki, body itp ach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do fryzjera nigdzie się nie dostałam, skandal tyle salonów na osiedlu i nigdzie nie ma miejsc:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja też sie martwie co ta Akasiula milczy, ale myślę że pojechała na wczasy u mnie ok,czuje sie dobrze, ale wczoraj wieczorem miałam takie lekkie mdłości. coś czuję że dopadną mnie większe skoro już sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff wróciłam z zakupow ... kupilam prezent tesciowej i juz mam z glowy chodzenie po sklepach - w niedzielę imieninki - ogólnie to sa poźniej ale tak wszystkim pasuje ... kupiłam dwa prześcieradła frote bez gumki - w blekitnym kolorku, do tego kosmetyki: zel pod prysznic nivea, kremik nivea soft i dezodorant do serii i jeszcze dwa malutkie swieczniczki ze szronionego prźroczystego szkoła + swieczki o zapachu jezyn :) myslę ze powinno się jej spodobać! martyniu aż Ci zazdroszczę /pozytywnie/ kupowania ciuszkow dziecięcych , teraz są takie cuda w sklepach ze mozna byłoby godzinami ogladac ... nie kupuj tylko za dużo - bo i tak dostaniesz duzo prezentów od znajomych a dzidzia i tak z dnia na dzień bedzie rosła ... martiko - super ze sie urządzacie - moja mamcia też ze mną szalala po sklepach - jak się wprowadzaliśmy do swojego mieszkanka ... wyprawke dostałam tak duzą ze do tej pory nie kupowalam zadnych garnkow, reczników itp. pierdołek na pocztek ... karolciu - dobrze ze już humorek lepszy - nie można się smutaskować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tritniy fajne prezenciki na pewno jej się spodobają, widzę że dbasz o swoją teściową:) Moja nie dba o mnie więc ja nie dbam też o nia:) hhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynia ale ja ci zazdroszcze, hm jak widze takie małe kaftaniki to az mi serce peka :( ah ale tyle twojego doczekałas sie i my sie tez doczekamy. Trini super, faktycznie dbasz o ta swoja tesciowa. Moja teściowa ma jutro imieniny wiec jutro jedziemy, kupoiłam jej sliczniutka taka porzadna piżamke bo widzialam ze nie ma. ah zaraz powiem szefowi ze chce urlop.... a co i tak mi za to nie zapłaci jak nie wykorzystam wiec mam do tego prawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wpadlam sie tylko przywitac i lece na kawke i sniadanko, apozniej jakies sprzatanko, zajrze moze pozniej........👄 dla wszystkich bez wyjatku.:P ..........Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dbam o tesciową - bo jest naprawde kochana - wogole sie nie wtrąca w nasze życie ... zawsze chetna do pomocy - człowiek dusza ! jest prostym czlowiekiem - dlatego my wolimy dostawać od niej kaskę - w sumie i jej jest to na ręke - bo nie musi biegać za prezentami dla nas! do tego od początku naszego malzeństwa raz na miesiąc dostajemy od niej mięsko - schabik, mielone + kiełbaskę swojej roboty, maja swoją działke z tesciem także gdy jest sezon to rownież wszystkie owoce i warzywa, ostatnio obżeralam się jezynami bezkolcowymi bo mi przywiozła - także moja druga mama to skarb ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, oj widzę że pusciutko to ja się tylko witam i zmykam. U nas remont w toku, dziś odpuszczamy bo święto i za to jedziemy do znajomych na działkę w góry, pobędziemy tam do jutra :) a potem znów remont. Życzę udanego świętowania, bo pogoda sprzyja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... karolciu - super dzień Ci się szykuje - tak bardzo chciałabym mieszkac kolo gór - kocham ten klimat ... udanego wypoczynku zyczę ... my wczoraj pogrilowaliśmy z sąsiadamy ... mój mezulek dzis leczy kaca - własnie robie mu sniadanko - blady jest jak ściana! zmykam na kawke ... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane wpadłam sie tylko przywitać, jade zaraz na grila nad jeziorko troszke poleżec na leżaczku w cieniu i zjeść kiełabche:):)):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. ...ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............20................ok.01.09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ......20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37....................14.07.07 Surfitka/ Kraków...........27.............32....................09.09 .07 karolcia_26...................27 ...........15 ....................23.08.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .....ok.01.09.07 Marta 24/USA................24..............3....................3 0.08.07 voltare/k.Opola.............30.............63........... ......ok.10.09.07 Justyna24....................24.............24.......... .......ok.03.09.07 jadira/Kraków...............34..............8........... .....ok.19.08.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... .......ok.16.08.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. .......26.08.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25............35............... .......07.09.2007 Justyna/Londyn...........26............31............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............27.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............21.............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............17.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............5............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........5............... ............xxxxxx No. Dlaczego nawet się nie zdziwiłam?! :( Wiedziałam, że tak będzie:( Wstrętny @ ruszył od razu pełną parą - bez żadnych znaków, plamień, pobolewań - od razu rano zalało mnie, żeby nie było żadnych złudzeń:( Ech - nie wiem już w co wierzyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka:) w Olsztynie pięknie, zaraz jedziemy do Gietrzwałdu na odpust:) szkoda dnia na siedzenie w domu. Pozdrawiam bardzo cieplutko moje przyjaciółeczki:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim dziewczyną! mam nadzieję że mnie jeszcze pamiętacie. GRATULACJE dla wszystkich dziewczyn zaciążonych. Ja jeszcze się nie doczekałam brzusia właśnie skończyła mi się @.ale coz czeba żyć dalej. Pozdrowionka dla was wszystkich. buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest super - jak tak dalej pójdzie, to w ciągu dwóch dni zużyję całotygodniowy zapas wszelkich artykułów higienicznych przeznaczonych na obecną @. Leje się ze mnie bez opamiętania - nie wiem czy ze względu na wysoką temperaturę na dworze czy tak ogólnie, żeby rozwiać moje złudzenia:( Ech - a na dodatek brzuchol boli jak nie wiem i nie mam na nic ochoty. A jeszcze całkiem na dodatek to mam gości - teściów :) I powinnam mieć dobry humorek, a tymczasem wcale go przez tego wstrętnego małpiszona nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare, kochana, przykro mi, ze znowu malpa cie nawiedzila i do tego nasilona :( Ja tez teraz przezylam dosc intesnywne natezenie wiec wiem o czym mowa...Ale wolnego dnia to zazdroszcze, ja siedze w robocie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko - ja jestem na urlopie. Do końca miesiąca:) Ale z wyjazdu wakacyjnego nici - mężuś jedzie na początku przyszłego tygodnia załatwiać formalności w sprawie nowej roboty, to jest w tej chwili sprawa priorytetowa, abyśmy mogli ruszyć dalej ze starankami. Więc w tym roku korzstamy z uroków okolicznego jeziorka i miejscowych górek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ale upał. My bardzo intensywnie z moim Miskiem spedzalismy ten wolny dzień .W srode wieczorkiem bylismy u znajomych więc na drugi dzien był dalikatny kac ale popołudniu bylismy na Red Bul w Krakowie na moście Dębnickim i podziwialiśmy zawody bolida Mtorówki i samolotu .Super warto było wyskoczyc:P A dzis znowu do pracy . Ostatni nie mogę juz patrzec na mamuski z dziecmi nawet do Kościułka wole chodzic wieczorem w niedziele bo nie ma wtedy tyle dzieciątek. :( Jakos tak smutno a jak znajomi opowiadają ze planuja dziecko do mi sie cos dzieje , jak by mi kołek do buzi wstawili i cała sztywnieje .Kiedy sie to skończy :( Uciekam nie zanudzam ide do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki voltare przykro mi:( Ja wczoraj byłam na grilu było fajnie, ale niestety od powrotu do domu muszę odpokutować to wyjscie bo od wczoraj nie moge wstac z łózka ledwo doszłam do komputera- poprostu wyrywa mi pępek:(:(:(:((:(: Widzę że Wy kochane też chyba spędzałyście wczoraj czas na wolnym powietrzu bo tu takie pustki A tak wogóle to akasia dostanie klapsa, jeśli wyjechałas bez pozegnania a my tu się martiwmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane .... Sysiu jak milo ze się odezwalas oczywiście ze CIę pamiętamy :) Elizo - zobaczysz dojdziesz do takiego poziomu ze zrozumiesz ze wszystko ma swoja kolej i każdy niesie na ramionach swój krzyz ... nie jestem w stanie sobie wytłumaczyc ze jest inaczej - oczywiscie nie jest to sprawiedliwe - czasem wrażliwośc nas powoli zabija ale coż widocznie tak musi być ... jedni mają bez problemu dzieci , drudzy musza cierpliwie czekać - przez co poznają co to jest prawdziwa milośc rodzicielska i dorastają - dojrzewają do bycia rodzicami w pełni ... wierzę głęboko ze kazda z nas bedzie cudowna mamusią - wczoraj modliłam sie o to bysmy nie zostały pozbawione tego daru! ja wlasnie wstalam ... wczoraj byli u nas na chwilke tesciowie - nie sa zadowoleni ze jedziemy do Egiptu ... ze podobno niebezpiecznie - ehhh - dziewczynki co Wy na to ? voltare - dobrze ze rozumiesz ze praca wazniejsza - na urlopik jeszcze pojedziecie nie raz ... dobrze ze mieszkacie w pięknej okolicy - gdzie są gorki i jeziorka ... ja mam do najbliższego ladnego jeziorka ponad 90 km ... buziaki dla wszystkich 👄 ... zmykam na kawke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×