Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

CZEŚĆ!!!! Już mam dość tej wstretnej pogody... co do tredów w mojej okolicy,,oczywiscie chodzi mi o paznokcie,to króluje frencz,mnie osobiscie tez się podoba do wszystkiego pasuje,wyglada estetycznie ,a zwłaszcza jak osoba jest opalona to już efekt piorunujący. Teraz bedzie zmiana na brązy,borda,a co do wzorków to chyba przebrzmiały górują naklejki,jak wiecie jest ich do wyboru do koloru.Ja mam pół zeszytu A4 różnych wzorków,ale teraz to już nie jest na topie. Surfitko-:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, dzisiaj na chwilkę również wpadłam, ale obiecuję że jutro poczytam dokładnie co pisałyście. Ja czuję się troszeczkę lepiej. Niestety jutro muszę iść do pracy. Ale załatwiłam sobie receptę na leki. Więc będę dalej się leczyć. Jutro napiszę więcej i napiszę do Was parę ciepłych słów nie tylko o sobie :) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim O ile dobrze pamietam to chyba nie gratulowałam najwiekszej szczęściarze czyli naszej kochanej Dianie więc nadrabiam to szybciutko Kochana Dianko najgorętsze i najszczersze gratulacje dużo zdówka dla ciebie i towjego maleństwa oraz wszelkich pomyślności. Sciskam was mocniutko. a wam dziewczynki życzę abyście się nie załamywały kiedyś damy radę. a to przy okazji..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. .....ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21...................ok.26 .09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ..........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.......................8.09.07 Surfitka/ Kraków...........27.............33?.......................06 .10.07 karolcia_26...................27 ...........16 .......................18.09.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .......ok.05.10.07 Marta 24/USA................24..............4..................... ..2 6.09.07 voltare ........................30.............64................... ....04.10.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............10.......... . ......ok.22.09.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... ........ok.13.09.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. ..........30.09.07 Martt/Głogów ..............26...............2.....................19.09.0 7 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Justyna/Londyn...........26............35............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............33.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............25............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............20.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............9............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........6............... ........17.04.2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochene :) W końcu ładna pogoda sie robi ,słonko nawet dzis wyszło z za chmur i nie pada . Umnie po staremu @ własnie sie skończyła ) pozdrowienia dla wszystkich Ciężarowek i dla Dianki z Dawidkiem Oraz dla kolezanek z tabeli nr 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 Pazia/Warszawa...........26.............21.............. .....ok 17.09.07 Trinity /k.Łowicza.........30.............21...................ok.26 .09 .07 Lenka/Ostrołęka...........28.............12............. ..........20.08.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26.............37.......................8.09.07 Surfitka/ Kraków...........27.............33?.......................06 .10.07 karolcia_26...................27 ...........16 .......................18.09.07 Eliza333/Kraków............30.............11............ .......ok.05.10.07 Marta 24/USA................24..............4..................... ..2 6.09.07 voltare ........................30.............64................... ....04.10.07 Justynka24....................24.............24......... . .......ok.01.10.07 jadira/Kraków...............34..............10.......... . ......ok.22.09.07 Katia100/Gliwice............23..............8........... ........ok.13.09.07 Martika-2327/cz-wa.......23............................. ..........30.09.07 Martt/Głogów ..............26...............2.....................19.09.0 7 Tabelka nr 2 zaciążone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Justyna/Londyn...........26............35............... .......03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31............33.............. .......27.10.2007 anisik/Wrocław............28............25............. .......22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26............21.............. .......30.01.2008 akasia/ZielonaGóra........26.............9............. .........03.04.2008 kukusia .......................25.............6..................... .12.04.2008 destination25/białystok......25.........6............... ........17.04.2008 Tabelka nr 3 Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd...............Płeć........Imię.......................Da ta ur. Diana24/Olsztyn...... syn........Dawid.....................31.08.2007 witam Nie czytałam nic co napisałyscie, bo zmarł mój dziadek i jakoś nie miałam nastroju wiec nie bede sie rozpisywac poprawiam tylko tabelkę i pozdrawiam Was wszystkie serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki ! właśnie wstałam - obudził mnie pan z energetyki i zaczął sie tydzień od rachunku :( ale zapłaciłam i nawet dobrze ze dziś bo juz miałam sąsiadce pieniążki zostawić ... Martyniu - strasznie mi przykro z powodu dziadka - ja juz od dwóch lat nie mam żadnego z dziadzków - została mi tylko przybrana babcia - kocham ja bardzo choc mieszka 180 km ode mnie ... tak juz jest na tym świecie jedni się rodza drudzy umieraja - tylko dlaczego tak to boli ? karolciu i Paziuniu mam do Was pytanka odnoście filtrów zabezpieczjacych przed słońcem moze mi odowiecie w miarę szybko -jake są potrzebne na pierwsze dni - my mamy z mężem ładne karnacje takie do opalania na zloty brąz - ale nie chcemy się poparzyć - kupiłam 15 i 8 czy to za mało ? bo kumpel mojego męza dziś do mnie dzwonił i wspominał cos o 30 ale on taki bladzioch jest do tego był tam w samym sezonie czyli lipcu ... moze kupie coś ponad dwadzieście ? jak uważacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! no pogoda troche lepsza bo nie pada,za to wietrzysko okropne. martun-iu-bardzo mi przykro z powodu śmierci dziadka,jest teraz w lepszym świecie.Napewno by niechciał byś rozpaczała ,tylko się modliła za jego duszyczke.:( Trynitko-mój brat ma podobna karnacje do ciebie ,co rok wyjerzdzaja na takie wycieczki jak ty teraz i bierze 35 , potem zchodzi na 15 i jeszcze niżej i zawsze wracają z żoną jak czekoladki. Dostałam od ciebie meila-niestety nie moge go otworzyć. Sysiu111,Anisik-niemam waszych zdjęć bardzi bym prosila o przesłanie. Pozdrawiam was bardzo goraco wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu...bardzo mmi przykro:( rozumiem Cię bo niedawno odeszła moja kochana Babcia...wyrazy współczucia:( Dla pozostałych dziewuszek...całuski i pozdrowienia od naszej Rodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadirko - to był taki łańcuszek szcześcia także - nic ważnego ... moze w takim razie i ja może dziś kupie sobie jakiś filtr powyżej 25 ... zmykam do sprzatania - nie wiem dlaczego ale jak ma ktos w moim domu mieszkac to czuję się troszke skrepowana - dlatego teraz pucuje wszystkie kąty - to chyba choroba jak uwazacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane bardzo wam dziękuje za tak miłe słowa Trinity ja jak jeździłam w takie kraje to mimo ze mam ciemną karnacje brałam filtr na pierwsze 2 dni- 20-25 a na następne ok 10-15 Dianko ❤️ ❤️ ❤️ jak tam maluszek się chowa, daje spać choć troszke nocami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!! Wpadłam się tylko przywitać - jutro postaram się coś więcej napisać , bo dzisiaj nie mam czasu :-(. Pozdrowienia dla wszystkich starających , cieżarówek i naszej pierwszej mamusi !!!!!!!!!! Całuski , pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) martyniu - przykro mi z powodu śmierci Twojego dziadka :( Ale on jest tam pewnie teraz w niebie dużo bardziej szczęśliwy i z pewnością nie chciałby, abyś się teraz smuciła - 🌻 dla Ciebie:) zaglądam się przywitać a tutaj puuustkiii!! Tryni się szykuje do podróży i sprząta ;) to usprawiedliwiona, a gdzie reszta? Hej babolki zaglądajcie chociaż na słówko ;) Ciekawe jak tam nasza martika wypoczywa na wakacjach:) Pogoda taka barowa, że ja bym z pensjonatu albo schroniska nosa przez okno nawet nie wystawiła, ale to też mogło by być nawet przyjemne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu, bardzo mi przykro. :( Trzymaj sie . Ja nie pisze bo jestem jakas wypompowana poprzednim cyklem. Zaczynam od dzis stymulacje do nastepnego cyklu, mialam usg wszystko ladnie popekalo i niby wszystko jest bardzo dobrze...tylko wlasnie to niby. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyki u mnie bardzo zimno desczyk pada ;[ale nie martwie się bo pije koktajl z malinek poprawia nastrój na bank!!!!!!!! wczoraj męzuś powiedział mi miłe słowa nie martw się kochanie,napewno nie będzieli musieli się leczyć niedługo bedziemy mieć dzidzie ,zrobiło mi się miło ,ale i tak nie mogę przestać myśleć mojego męza przyjaciel który właśnie za 9 m-cy zostanie ojcem powiedział że po stosunku nie nalezy się myc chodzi o plemniki u kobiety że nie przetrwaja bo zyją 48h myślicie że to prawda ???bo ja już niewiem w co wierzyć buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obj. ejakulatu: 1 ml pH: 7,4 właściwości fizyczne: b.z. liczba plemników: 48 250 000 /ml ruch zachowawczy: ok 30 - 35%, w tym: w ruchu postępowym - 0% w ruchu bezładnym - 15%, drugiego stopnia pozostałe w ruchu drgającym, pierwszego stopnia w preparacie liczne skupiska aglutynacji plemników w pasmach i gniazdach leukocyty: 3 - 5 erytrocyty: 2 - 4 test eozynowy: ok 12 - 15% plemników martwych w rozmazie barwionym : 35% plemników o prawidłowej morfologii Dziewczyny proszę pomóżcie, jestem tu nowa i zastanawiam się czy wyniki mojej połówki są ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu, synek jest bardzo grzeczny- śpi i je...płacze raz na 3 dni:) i to krótko jak jest głodny:) a w nocy śpi jak Aniołek, wstaje do Niego raz ok 3-4 nad ranem..naprawdę złote dziecko, ślicznie rośnie:) Jak tylko uda mi się znów pozyczyc aparat porobię zdjęć i wyślę... Dla wszystkich starających się - powodzenia i całuski, dla mamusiek wytrwałości..juz niedługo :) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylweczka78-witaj!!! -jesli chodzi o te wyniki ja ci nie pomoge. martyn-iu bardzo dziekuje za zdjęcia:) Zycze wszystkim spokojnej nocy,a jutro słoneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) Trini, ja miałam 10, byłam bladzioch a mimo to nie spaliło mnie, może dlatego ze zażywałam beta karoten, jak sie boisz to możesz przez 2-3 dni wyzszym sie smarować :) życze udanego wypoczynku, niezapomnianych wrażeń do końca zycia, pozdrówcie od nas Sphinksa :D i piramidy i cała reszte :P Martyniu, przykro mi z powodu dziadka, ja swojego nie mam juz 21 lat :( a drugiego nie znałam. Byłam dziś u gina, czeka mnie najprawdopodobniej sprawdzenie drożności, czyli HSG lub Laparo. Ale decyzje bedziemy podejmować następnym razem, jak przyjde z wynikami męża. Te badania co robiłam, niby mam w normie i narazie nie są na 1 miejscu jako problem. Acha i w poprzednim cyklu na 100% miałam owu, bo wskazywał na to progesteron, estradiol itp. A w tym cyklu mam 3 pęcherzyki, 1 dominujący niestety żaden nie pękł :( (dzis 17 dc)czyli pewnie raz mam owu a raz nie, bbuuu. Martt - wykurowałas sie? Jadiro, fajnie tak paznokcie ozdabiać, ja lewus jestem niestety, wiele bym sie od ciebie nauczyła :) Voltarko, rozkreciłas sie juz w pracy? Pazia - pozdrawiam, razem pójdziemy na laparo :P Surfitko, to już masz @ ?? czy lada dzien zawita? Elizko, do staranek marsz :) Justynko 👄 🖐️ ide spac, papa Pozdrawiam wszystkie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko, cud synek, grzeczniutki, ja tez taka byłam, mama mi opowiadała, mam nadzieję ze jak bede mieć dzidzię to też taką :) a jak nie to trudno sie mówi :) całuski dla Dawidzia 👄 Ja Sylweczko tez nie pomoge, nie znam sie na wynikach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu, bardzo sie ciesze, ze mialas owu..potwierdzily sie moje slowa :) No i musicie z mezem przejsc jeszcze kilka podstawowych badan...niestety. Wierze, ze bedzie dobrze i wkrotce zostaniecie rodzicami :) A ja mam dzis 2 d.c. i jak pisalam juz zaczynam stymulacje owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia-to super ze owu.była i sa jajeczka mysle ze niedługo będziesz mamusią:) Surfitko-:) Dianeczko-ale grzeczny ten twój synek ja musiałam wstawać z 3 czasem 4 razy w nocy potem byłam nieprzytomna przez dzień,ale co tam przeszła bym to jeszcze raz z wielką radością.Niech Dawidzio rośnie i dalej będzie taki grzeczniutki:) Teraz już zmykam i jeszcze raz DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianeczko, moge jedynie powiedziec - oby tak dalej :) Bardzo sie ciesze ze Dawidzio to zloty chlopak..ale co sie dziwic..wrodzil sie w rodzicow ;) Sylweczka , przykro mi ale ja tez sie na nasieniu nie znam. Moze jutro sie Trynitka wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ale owu to miałam w poprzednim cyklu, w tym niestety mam 3 jajeczka, nie pęknięte i już nici, bo za tydzień @, to na owu za późno by było. Surfitko, szczęście w nieszczęściu że nie musiałaś znów kilkadziesiąt dni na @ czekać, może w Polsce dzidziuś się pocznie :P acha, a gin mi powiedział że to dobrze, ze tak dużo wiem, bo jak mi tłumaczył różne rzeczy to był pewnien ze rozumiem :) a ja może za dużo już wiem, hmm, niekiedy lepiej nie wiedziec co nas czeka. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ale owu to miałam w poprzednim cyklu, w tym niestety mam 3 jajeczka, nie pęknięte i już nici, bo za tydzień @, to na owu za późno by było. Surfitko, szczęście w nieszczęściu że nie musiałaś znów kilkadziesiąt dni na @ czekać, może w Polsce dzidziuś się pocznie :P acha, a gin mi powiedział że to dobrze, ze tak dużo wiem, bo jak mi tłumaczył różne rzeczy to był pewnien ze rozumiem :) a ja może za dużo już wiem, hmm, niekiedy lepiej nie wiedziec co nas czeka. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ale owu to miałam w poprzednim cyklu, w tym niestety mam 3 jajeczka, nie pęknięte i już nici, bo za tydzień @, to na owu za późno by było. Surfitko, szczęście w nieszczęściu że nie musiałaś znów kilkadziesiąt dni na @ czekać, może w Polsce dzidziuś się pocznie :P acha, a gin mi powiedział że to dobrze, ze tak dużo wiem, bo jak mi tłumaczył różne rzeczy to był pewnien ze rozumiem :) a ja może za dużo już wiem, hmm, niekiedy lepiej nie wiedziec co nas czeka. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ale owu to miałam w poprzednim cyklu, w tym niestety mam 3 jajeczka, nie pęknięte i już nici, bo za tydzień @, to na owu za późno by było. Surfitko, szczęście w nieszczęściu że nie musiałaś znów kilkadziesiąt dni na @ czekać, może w Polsce dzidziuś się pocznie :P acha, a gin mi powiedział że to dobrze, ze tak dużo wiem, bo jak mi tłumaczył różne rzeczy to był pewnien ze rozumiem :) a ja może za dużo już wiem, hmm, niekiedy lepiej nie wiedziec co nas czeka. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ale owu to miałam w poprzednim cyklu, w tym niestety mam 3 jajeczka, nie pęknięte i już nici, bo za tydzień @, to na owu za późno by było. Surfitko, szczęście w nieszczęściu że nie musiałaś znów kilkadziesiąt dni na @ czekać, może w Polsce dzidziuś się pocznie :P acha, a gin mi powiedział że to dobrze, ze tak dużo wiem, bo jak mi tłumaczył różne rzeczy to był pewnien ze rozumiem :) a ja może za dużo już wiem, hmm, niekiedy lepiej nie wiedziec co nas czeka. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×