Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

trinity27-Wszystkiego Najlepszego w 5 rocznice slubu,zycze Ci zebys w koncu doczekala sie upragnionego dzieciatka,oczywiscie Ty i Twoj maz.Pozdrawiam,buziaczki,pa 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem:) Ja już po sprzątaniu i po obiadku - zaczynam weekend:) Tryni - kolejnych wspaniałych lat i wspólnych rocznic, no i oczywiście spełnienia największego z marzeń:) zmykam na jakąś kawkę - bo zasypiam na stojąco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam myszki!!! Tryni z okazji 5 rocznicy ślubu życzę Wam; 🌻❤️Wśród ciągłej życia pogody, niech rozkosz Was oplata, wśród miłości, wiary, zgody żyjcie w zdrowiu długie lata.❤️🌻 xxmadziaraxx-Ale jesteś dzielna,i nic się nie martw wyniki będą ok. Trzymam mocno kciuki za Ciebie i głowa do góry. Pozdrowionka dla Wszystkich pozostałych nie wymienionych koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Trynitko wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu. 🌻 Abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, Zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie. Karolcia, baw sie dobrze !!! Jadiro, zlecialo, zlecialo..a ja sie nie moge doczekac :) Justynko 😘 Kseniu, moje gratulacje !!!! Synek sliczny. Dziekuje za zdjecia. Trinity /k.Łowicza.........31..............29................ok.20.0 6.08 Lenka/O-ka...........30..............24................. ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............25......... ...........22.06.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............13........... ....... .15.06.08 Voltare ......................31..............73.................... 27.06.08 Justynka24..................25.............24........... ... .......15.06.08 Katia100/Gliwice...........24.............17............ ..........???.05.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............11.....................01.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.06.08 kkarolina/tęcza..............28......................... ............26.06.08 cytrynka20/szczecin......24..........10................. ...........?.05.08 Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu destination25/białystok.....26............40............ . .....17.04.2008 Surfitka/Kraków..............28............40........... .......14.06 .2008 Marta 1983/Warszawa......21............9.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........11............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28..............8..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....coreczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... ..........30.05.2008 Pozdrawiam was wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... uff ja już ogarnełm z grubsza wszystko ... porobiłam szaszłyki ... przygotowałam wszystko i popakowłam do koszyka bo musimy to zawiesc do rodzicow na działkę ... jestem zmeczona ale odpocznę sobie pożniej przy kiełbasce i piwku ... dziekuję Wam skarby za pamieć i piękne zyczenia ... 5 lat mineło nie wiadomo kiedy a my jestesmy zakochani jak bysmy się dopiero poznali ... od mezulka dostalam perfumy Elizabeth Arden Green Tea i Cerutti 1881 - do tego piękne majteczki zaskoczył mni trochę bo niezle poszalał - dzisiaj musiałam mu to wynagrodzić bo kupiłam mu tylko drobiazg ale przecież to nie jest ważne - tylko byśmy się kochali nieustannie i zyli w zgodzie ... :D jadirko żałuję ze nie mieszkam bliżej CIebie bo byś mi zrobiła paznokietki pierwsza klasa ;) zmykam kochane do wanny ... z przyjemnościa zanurzę sie w pachnącej piance ... całuje i pozdrawiam Was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini===== z okazji Waszej 5 rocznicy slubu zycze Wam duzo zdrowka , milosci , abyscie szli przez zycie caly czas trzymajac sie za rece noi przedewszystkim tego upragnionego dzidziulka.....buziaki i milej imprezki kochana👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻[ usta]🌻👄 A ja wlasnie bylam sobie zrobic paznokietki- french gel:):):):) Milego weekendu wszystkim zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trini---z okazji waszej rocznicy zycze wam samych pogodnych i slonecznych dni!!! spelnienia waszego najskrytszego marzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kseniu moje gratulacje, synuś sliczny:) nie przejmuj się ze dokarmiasz, ja nie karmiłam wcale piersią i drugiego dziecka też nie zamierzam karmic bo nie zniose więcej tego bólu i guzów w piersiach i wcale sie z tym nie zgadzam ze to mleko tak chroni ja byłam karmiona długo i wiecznie chorowałam, mój mąz wcale i chyba raz w zyciu był chory Trini moje spoznione zyczenia z okazji 5 rocznicy śłuby[ serce] 🌻 ❤️ paziu super za na usg wszystko pieknie, już tylko patrzec jak bedziesz przesyłac nam zdjecia maluszk uciekam bo lenka głodna pozniej napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu ja jestem ale też co ciągle zaglądam to nikogo nie ma. Jutro zapisuje się do gina i chce już iść na zwolnienie. Jest mi coraz gorzej pracować bo większość godzin chodze albo stoje i niestety wracam do domu skonana a przy okazji boli mnie brzuch jak tak się nachodze. Więc moze jeszcze zdąże pójść na L4 przed urlopem to by mi się przeciągnąl po urodzeniu, dłużej będę z dzidzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu idz koniecznie na zwolnienie, skoro masz taką pracę to lepiej nie ryzykowac a to fakt ze pozniej urlop ci sie bardziej przyda ja tez miałam prawie cały zaległy który teraz wykorzystuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Martyniu nie ma co ryzykować, w sumie ruch to nic złego nawet jest zalecany ale co za dużo to nie zdrowo. A jak Leneczka się czuje?? Pewnie chodzicie sbie na spacerki tak cieplo.:-) Mnie to czeka za rok i nie moge się doczekać jak z wózeczkiem będe pomykała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... piękny dzionek ale co z tego i tak siedze w domku sama - mój maż pracuje ... potem wraca zmeczony i spi a ja ciągle sama ... powoli mam dosyc jego niedzielnego chodzenia do pracy - mam nadzieję ze niebawem sobie odpusci - bo szkoda tak spędzać czas skoro piękna pogoda za oknem i można by było gdzieś wyruszyć ... troszke nadrobiłam zaległości bo miałm duzo prasowania ... w sumie jest niedziela i nie powinnam ale w tygodniu nie bede miec czasu na to by się tym zajać ... grilik się udał ...w piatek przychodzi do nas nasze rodzeństwo z swoimi połówkami - nie szykuję nic rewelacyjnego - bo nie bede miec na to czassu - jakieś spagetti ... deser i dobre wnko -musi wystarczyc ... szykuje mi się ciezki tydzień - także wybaczcie jak będe żadziej zagladać ... zycze Wszystkim udanej niedzieli ... całuję i pozdrawiam Was wszystkie 👄 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻🌻🌻 Trini - w pracy wszystko się ułoży ;-) dziekuję za zdjęcia mieszkania --kuchnię masz w ulubionym kolorze mojego męza :p Jak się czujesz po Bromku?! nie masz nudnosci? KSENIU - moje gratulacje !! ❤️ chłop jak DĄB :-D a imieniem się nie przejmuj my chyba pobilismy rekord zastanawiania się (całe 9miesiecy+3tygodnie po porodzie) Karolcia 🌻 Pazia Twój fasolinek pięknie rośnie...niedługo bedziesz go tuliła w ramionach ....ja duphaston brałam długo chyba do 18-19tc...ale kukusia skonczyla juz na 12tc. Kukusiu piękne zdjęcia .....slicznie wyglądacie Martyni--uu witaj po urlopie 🌻 Jadira 🌻 i buziaki dla wszystkich !! Oficjalnie ogłaszam,że udało mi się zaliczyc rok!!ufff...było trochę roboty...a teraz czekam na opbronę w lutym :-D PIsałam Wam o tym,ze hania ma biegunke + zielone kupki...takie zielone jak szpinak...biegalam z nia na wszystkie badanie,zrobilysmy posiew kalu (myslac ze to rotawirusy),morfologie,crp,mocz i prawdopodobie ma zakazenie ukladu moczowego... w badaniu ogolnym moczu cos bylo nie tak.Teraz czekam na posiew moczu z sanepidu--jutro maja byc wyniki ( mam nadzieje!! bo juz raz oddawalam i okazalo sie ze byl zanieczyszczony). Jejku ona biedulka tak strasznie się meczy ( to juz drugi tydzien) przy kazdej kupce wydziera sie w niebo glosy z bolu -- podaję jej taka marchewkowa papke z apteki +cyc....ale jutro nie popuszcze i niech cos ta lekarka jej poda bo mi sie wykonczy myszka. Pozdrawiam i całuję 🌻 p.s korzystam z chwili kiedy wszyscy ogladaja mecz....nawet ja :p papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) akasiu - nie wszyscy oglądają mecz - w momencie jak Polakom dowalili gola, mój mężuś przełączył na inny program i tylko wpada na Polsat na parę sekund sprawdzić czy się przypadkiem coś nie zmieniło:P Prawdziwy kibic:P Trzymam kciuki, żeby wyniki Twojej córci wyszły jak najlepiej i żeby bidulka przestała się męczyć. Dużo zdrówka dla niej ❤️, a dla Ciebie dużo siły i cierpliwości. A no i oczywiście gratuluję zaliczonego semestru:) tryni - ja też nie lubię jak muszę sama siedzieć w domu, na szczęście ostatnimi czasy mężusiowi udaje się tak wszystko dograć, że kończy się na jednej zmianie - oby jak najdłużej:) Trzymam kciuki, aby kolejny tydzień minął Ci w pracy szybko i przy jak najmniejszym stresie;) A potem to już będzie leciało \"bezboleśnie\";) Po 😘 dla wszystkich:) Miłego wieczoru! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. pogody ciąg dalszy:-) a tu nikogo nie ma:-( Akasiu szkoda twojej niuni że tak się męczy i życze jej jak najszybszego powrotu do zdrowia, trzymajcie się dzielnie. A ten wczorajszy mecz to porażka juz wiedziałam że nic z tego nie będzie jak strzelili nam gola:-( Za to u mnie pół nocy pod oknami darli się pijani kibice aż musieliśmy wzywac policje i pół nocy nie przespana. Ide dzisiaj do lekarza rodzinnego żeby mi dała zwolnienie na tydzien a przez ten tydzień załatwie sobie zwolnienie u gina. Stwierdziłam że nie ma co przemęczać się w pracy bo nie daj boże coś by się stało to nikt mi nie zwróci zdrowia, fasolki. A tak pozatym to dzisiaj czuje się podziębiona może przez tą pogode niewiem albo z nerwów o prace. Milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka!! ja juz jestem u rodzicow ale jest mi cholernie smutno....dzis mezusia odwiozlam na lotnisko :-( nie sadzilam ze az tak bedzie mi ciezko bez niego - caly czas rycze... nie wiem jak wytrzymam ten miesiac... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć kochane najpierw smutna wiadomość akasia idzie z Hanusią do szpitala, mam nadzieje ze nie bedzie zła ze o tym pisze, ale ona pewnie nie ma czasu trini jak w pracy? olawd nie martw się niedługo się pewnie zobaczycie czas szybko leci🌻 ja dzis zaszalałam i ścięłam się na krótko z tyłu i boku prawie na chłopaka tylko mam grzywkę na całe czoło do brwi jak zrobię zdjecie to Wam na maila podeśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xmadziara witaj, fajnie że nas odwiedzasz, pisz co u ciebie i często tu zaglądaj:-) Olawd wyobrażam sobie jak ci ciężko bo wiem jak tęsknie jak mężuś długo pracuje a jakby wyjechał to bym się zapłakała. Ojej wspołczuje akasi i mam nadzieje że malutkiej nic nie będzie i wrocą szybciutko do domu zdrowe. A ja na zwolnieniu i w czwartek już jestem zapisana do gina bo chce też już ciągnąć zwolnienie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cicho, Martyniu dzisiaj sama tutaj buszowałaś. Ja spędziłam cały dzien na basenie, do wody nie weszlam bo bałam się skurczy i opalałam się w cieniu a i tak mnie troszke plecy wzięlo. Sluchajcie tak mnie opryszczyło na twarzy że aż wstydze się na ulicy pokazywać, moja cera nigdy nie była idealna od rzucenia tabletek antykon. ale teraz to co się dzieje to masakra:-( no nic wszystko przetrwam dla dzidzi. A w poniedziałek wkońcu ide do fryzjera i we wtorek wyjeżdzamy :-D buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja już trochę się pozbierałam po imprezce :) było bardzo fajnie. Jak ogarnę wszystkie fotki to wam powysyłam. Teraz mamy mały zamęt w pracy bo koniec roku szkolnego, ale już za 10 dni WAKACJE!!! Idę pisać sprawozdania, bo jutro konferencja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki kochane ... przepraszam ze nie zagladam dla Was zbyt często ale po prostu nie mam czasu i siły :( jak wracam z pracy tak ok. 18-stej to jestem jak dętka ... dla rekalsu wychodzimy sobie na basen albo spacer a potem jakiś filmik - na którym przysypiam i kończy się mój dzień ... następnego dnia powtórka z rozrywki i tak wkoło ... powolutku wgryzam się w atmosferę pracy ale naprawdę jest ogrom zajec także nie wiem kiedy mi czas mija ... akasiu - daj znac co z Hanią bo troszke się niepokoję ... paziulku, olawd dbajcie o siebie ... pozdrawiam Was wsztystkie ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słonka:) Nie wiem czy wspominałam ale podjęliśmy wstępną decyzję o IVF... Mam nadzieję, że niedługo doczekam się mojego małego szczęścia:) Wkrótce jedziemy do kliniki:) Tryni tak to już jest - człowiek uświadamia sobie po pewnym czasie, że ze znajomymi z pracy spędza więcej czasu niż z własnym mężem;) No bo w nocy większość czasu się jednak śpi;) Karolcia - a zatem czekamy na fotki;) pazia - mówi się, że cera dużo mówi o tym jaka będzie płeć dzidziusia;) Jak się poprawia to chłopczyk, jak pogarsza - dziewczynka;) Przesąd przesądem ale ciekawe czy się sprawdzi;) akasiu - dużo zdrówka i 😘 dla Hanusi ❤️ Miłego wieczoru! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku się nie sprawdziły przesądy. urodziłam chłopca a od 12/13 tygodnia miałam okropna cerę dopiero się poprawiła po 25 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×