Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

HEJ HEJ KOCHANE :) u mnie tez wiosna i tak cieplutko ze szok - dosłownie chce sie skakac z radosci :) własnie wrociłam z zakupow - musiałam uzupełnic lodówkę bo świeciła pustkami ... moj miniek dzisiaj przylatuje - jużnie moge sie doczekać - strasznie sie za nim steskniłam ... miłego dzionka skarby moje :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane:) Trini jaka wiosna ja własnie wrociłam z zakupów, wieje pada brr okropieństwo:) fajnie ze sie odezwałas, zagladaj cześciej i nie poddawaj sie, kurczę mam nadzieje ze wreszcie ktos spadnie do drugiej tabelki my wczoraj jak wpsominałam bylismy w klinice, niestety jest powiększona nerka, przewód moczowy i miedniczka nerkowa troche wysunieta, na szczeście nie ma zastojów moczu, no ale w poniedziałek musze zarejestrowac sie na scyntygrafie(badanie stanu nerek) i bedzie wiadomo czy poza tym powiększeniem nereczki pracują ładnie czy nie:(znowu bedą musieli jej przed tym badaniem wkłuć wenflon a tego boję sie najbardziej, bo pewnie znów bedą zyły pękac , a ostatnio wkłucie wenflona trwało 40 minut i udało sie za 11 razem:( bylismy tez w Piizy Hut najadłam sie pizzy, lodów pycha:) MArtt tak dawno juz nie pisałas, w sumie mieszkasz tak blisko a taka róznica temperatur:) Justynko masz racje fajna sprawa z tymi wpisami, ja tez ostatnio sobie troche poczytałam i az jestem zdziwoina jak mało rzeczy wiedziałam na temat starań, badań itp zanim zaczełam tutaj pisac jadirko a mi sie wczoraj złamał paznokiec chętnie bym sobie zrobiła jakies ładne paznokietki, kiedy mogę wpaść do Ciebie;) akasiu jak Hania? karolciu przykro mi , ale sie uda na pewno a powiedz mi gdyby nie daj Boże sie nie udało(ale wierze ze tak nie bedzie) czy bedziecie podchodzic do in vitro? Surfitko buciki śliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam, że dziewczyny korzystają z pogody :) Martyniu a do mnie teraz chyba z tej twojej Legnicy zimno przyszło ;/ Zachmurzyło się coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bylismy na wspolnym spacerze,...piekne slonce i pachnaca wiosna po 35 minutach zaczeło lać i lać i konca nie widac mysle,ze tak juz bedzie do wieczora ,....bbbbrrrrrrrrrrr moj maz wczoraj wrocil z delagacji :p hhii tez bym wieczorki spedzila z Wami chetnie : Trini i Jadirka Jadira : przeczytalam Twojego maila dopiero,az wstyd sie przyznac wczoraj :/ i wiem cos na ten temat kochana w wolnej chwili odpisze ! martyniu -- zdrowka dla Lenki-oby nerki ladnie pracowaly! U nas koszmar ciag dalszy.Wrocilysmy jednak do cycka,bo nie chciala nic jesc (doslownie - bylo wycie i rzyganie po wszystkich katach),brzuch boli dalej okropnie ,a po cycku widze ze jeszcze bardziej.Mysle,zeby ja odstawic na stale,trudno,najwyzej nie bedzie jadla przez jakis czas...wazne by pila,.........eehhhhhhhh nie zanudzam..bylysmy wczoraj u lekarza ....i jak zwykle nic nie wiadomo.........krew i mocz ok.Poczekamy jeszcze na kupalka. Zmykam bo mam dzisiaj duzo roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z ta pogoda niby ciepło bo u mnie na termometrze 14 stopni ale wieje i czasem pada i co tu robić objezdziłam z nudów wsyztskie markety, chyba skocze sobie do kolezanki na ploteczki:)szkoda ze ten twoj Głogów nie jesttroszke bliżej to bym Cię odwiedziła, no ale nic straconego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj akasiu wy tez to sie macie, nie wiem czy cos ci to pomoze ale jak elzałąm w klinice to była taka mama z córeczką roczna i ta małą tez nic nie mła jesc prawie nie przybierała na wadze i tam na klinikach przeniesli ja na specjalny oddzial zapomniałąm jak sie nazywa gdzie zajmują sie własnie takimi dziecmi, które albo nie moą nic jesc albo nie przybieraja na wadze, jakby ci nie pomogli to moze sprobuj we wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik kasik
kobietki zachecam w trakcie ciazy i po ciazy do wyprobowania naturalnych kosmetykow arganowych, czarnego mydla roslinnego, glinki ghassoul, sekret jedwabistej skory marokanskich kobiet, bezpieczne dla ciebie i maluszka, polecam, dostepne w sklepie rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia_26 Nie wiem czy Ci pisałam dla czego robimy in vitro,wiec robimy bo mąż ma słabe plemniki i tylko to nas ratuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu - mój Głogów nie jest aż tak daleko 56 km tylko :) Na pewno się spotkamy niedługo myślę :) akasiu - biedna ta twoja córcia :( Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy szybciutko 🌻 Ja jestem po wielkiej kłótni z mężem. Tak mnie zdenerwował, że aż drzwimi trzasnęłam i rzuciłam w niego szminką. Czasem nie da sobie nic wytłumaczyć, jak dziecko. On wie najlepiej i koniec ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manuna
zapraszam na fofrum www.kobieta.mojeforum.net chetnie podzielici e siez nami ???zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki marty--niu teraz przynajmniej wiem,ze nasz przypadek nie jest odosobniony.Napewno sprobujemy jak nic nie pomoze. Śmigamy na kaziuki do skansenu ...buzka ! p.s co do butów to już wiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wczoraj hania chodzila po sklepie w tych elefantach do nauki chodzenia,,z mega miekka podeszwa ------- sa do luftu.W ogole sie nie nadaja na moje dziecko i napewno nie wsadze jej w takie miekkie obuwie.Wykręcała stopy,a prawa stawiala lewym brzegiem w ziemie -- nieporozumienie.Buty musza byc elastyczne i lekko sztywne z bokow.Takze bartki albo Memo. Memo to firma zajmujaca sie obuwiem ortopedycznym,,jednakze maja w swojej kolekcji buty profilaktyczne do nauki chodzenia.Na stronce akurat ich nie ma ...ale widzialam w sklepie ortopedycznym i hanuli w niej jest super. Strona dla mam i przyszłych Mam,polecam lekture o zdrowych stopach ;-) http://www.memoinfo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was🌻 U nas dziś pochmurno ,ahh... wczoraj było tak ślicznie. Że w piątek był leń do sprzątania to wczoraj było nadrabianie,potem długi spacerek z psiaczkiem,pranko między czasie[wyschło wszystko na balkonie,ślicznie pachnie].Pościel tez się wywietrzyła,miło się spało,choć o godzinkę krócej . Justynko-no tak z synem wieczorek spędzony,tyle,ze on już ma swój świat.To już kawaler,dziewczyny non stop dzwonią do niego.Ale ciesze się,że on jest jeszcze dziecinny w porównaniu do jego rówieśników. Czas leci nieubłaganie. Co do dawnych wpisów fajnie wrócić i poczytać. Surfitko-skarbie to czekamy na wyniki badań,oby diagnoza się nie potwierdziła. Tryni-🌻 Martyn-iu-zapraszam kochana na upiększanie Twoich paznokietków. Całuski dla Lenusi-i czekamy na rezultaty badania,niech tym razem będzie dobrze.Trzymam za Was kciuki,bo znów pełno nerwów i stresów dla Ciebie i malutkiej❤️ Akasiu-ja wiem,ze masz swoje kłopoty i to ,ze nie odpisałaś to spoko-myślałam tylko,ze może e-mail nie dotarł do Ciebie.A tak na marginesie to widzę,że wiele nas łączy,jak chodzi o prywatne sprawy. Co do wieczoru ze mną i Tryni oj było by wesoło:) Czekam na ta wygraną Martyni i nasze wspólne spotkanie-dopiero by się działo!!!! Całuski dla Ciebie i Hani👄 Martt-mam nadzieję,że cichy dzień się skończył i godzenie było huczne jak trzaśnięcie drzwiami🌻 Madziara-:) Voltare,Martika,Sysia-głaskanko po brzuszkach Dianko-❤️ Dla wszystkich koleżanek z forum miłej niedzielki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy jezeli zrobilam bobo test strumieniowy o czulosci 10 o 15, 2 dni przed miesiaczka i wynik wyszedl negatywny to myslicie ze wynik jest juz definitywny? Zastanawiałam się czy pojechać jutro na badanie krwi, ale teraz po tym teście się zastanawiam. No bo jezeli test o tak wysokiej czulosci wyszedl negatywnie to nie wiem czy to ma sens. Jeden minus ze nie zrobilam go z porannego moczu. Sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu sto lat 🌻 🌻 🌻 życzę /ci kochana aby spełniło sie Twoje najwieksze marzenie, ❤️ ❤️❤️ jadoirko dziekuje za ciepłe słowa otuchy❤️ aska nie wiem co ci poradzic skoro test był taki dokładny to sama nie weim, mi 7 dni przed wyszły 2 kreski, poczekaj moze do terminu @ jak nie przyjdzie to testuj jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - w dniu Twoich 18-tych;) urodzinek życzę Ci wszystkiego czego pragniesz, czego szukasz oraz o czym marzysz. Wielu pięknych chwil, dni, miesięcy i lat. Bukietu kwiatów co dzień, miłego słowa co chwilę oraz szczęścia przez cały czas! 😘 ………………………._.;_\'.-._ ……………………….{`--.♥.-.\'_,} ……………………{;..\\,__...-\'/} ....._.;_\'.-._ …{..\'-`.♥._;..-\'; ...{`--♥..-.\'_,}…`\'--.._..-\' ....._.;_\'.-._ .{;..\\,__...-\'/}…._.;_\'.-._ ...{`--.♥.-.\'_,} .{..\'-`.._;..-\';.{`--..♥-.\'_,}.{;..\\,__...-\'/} ....`\'--.._..-\'.{;..\\,__...-\'/.{..\'-`♥.._;..-} ........,--\\\\..,-\"…`\'--.._..- .....--.._..- ...... ....._.;_\'.-._..... ||......// ..........{`--.♥.-.\'_,}.,-\"-.....//.,-\"-.. ........{;..\\,__...-\'/....\'-.\\.// (..\'-...\\ ………..{..\'-`.._;..-\'. ,/. // ;---, ......../....-\'.)\\\\......... /.,-\"-....\\ ........\\,---\'`...\\\\.......//. (..\'-.....\\ ....................\\\\....// ................../_\\\\Y//_\\ .................(_,-}={-,_) ...................\\_//((\\_/ .....................//))(\\ ....................(/..)) ........................(( .........................\\).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 niech dzieciątko pojawi się w Twoim brzuszku ! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to dzisiaj wszystskie wpadacie jak po ogień, ani słowa poza zyczeniami nie napiszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki ,a w szczególności Naszą Dzisiejszą Solenizantkę🌻 Karolciu26-ja skarbie również pragnę złożyć Ci życzenia; ❤️🌻 Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci, życzę Ci szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone. W dniu Twych urodzin niech będzie spełnione.[niech malutkie cudeńko zamieszka w Twoim brzuszku na 9 miesięcy]...❤️🌻 Przepraszam ,że dopiero teraz życzonka,ale wróciłam teraz z pracy. Całuje Cię mocno Karolciu👄👄👄 Martyn-iu-niema za co dziękować. Idę dziś na rekolekcje -pomodlę sie za Was Wszystkie kochane i za nasze topikowe bobasy,a zwłaszcza Lenkę i Hanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziękuję wam bardzo kochane za życzenia :) ostatni raz 2 z przodu, ehh co za starucha ze mnie :P ktos pytał czy podchodzimy do in vitro - skoro lekarz stwierdzi że tylko taką mamy szansę, to pójdziemy skonsultować do innego gina, i jak trzeba będzie to TAK; choć mam kilka pytań i warunków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pytałam karolciu:) oby nie było takiej potrzeby, a jak tam świętowanie urodzinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu, wizyte mam za tydzień, to się dowiem co dalej. a świętowanie było wczoraj, przyjechała moja rodzinka i sobie posiedzieliśmy :) mogłam utopić moje smutki w winku, bo już tak dawno nic nie piłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu : Z okazji urodzin najpiękniejsze i najserdeczniejsze życzenia ciepła, miłości, sprawdzonych i wytrwałych przyjaźni. Dalekich podróży, wspaniałych przeżyć, super samochodu i pieniędzy jak lodu, co szczęścia może nie dają, ale znacznie życie ułatwiają. No i wlasnie SZCZESCIA i ZDROWIA , by przyszle urodzinki byly juz w trojke !!!, a moze czworke nawet ;) Pozdrawiam wszystkich, ale nie mam czasu pisac, wiec wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Karolciu 🌻 ....._.;_\'.-._ ...{`--..-.\'_,} .{;..,__...-\'/} .{..\'-`.._;..-\'; ....`\'--.._..-\' ........,--\\..,-\"-. ........`-..(..\'-... ................;---,/ ..........,-\"\"-; WSZYSTKIEGO ......../....-\'.).. NAJLEPSZEGO ........,---\'`...\\ Z OKAZJI .....................| URODZINEK,SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEN I STO LAT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×