Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Oj dziewczyny , wiecie co pomyslalam? Zlo nie istnieje!!! Wiecie co istnieje? Nieporozumienie! To nieporozumienie jest jak mala kulka zniezna ktora jest prawie niewidoczna dla oka. Tak kulke jak postawic na stoku wysokiej gory...i stoczyc ja ... Zrobi sie olbrzymia lodowa kula... Im dalej pedzi tym robi sie wieksza i niebezbieczna... Mysle ze \"zlem\"jest ... ta olbrzymia gora ktora powoduje ze kula sie toczy i toczy... Prowokowanie do grzechu jest najwiekrzym grzechem... No ale jak tu winic gore za to ze istnieje? Psecie my kochomy nase Gory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello moja dobra opiekunko Alex_555. Przyrzekam posluchalam wszystkich Twoich rad. Wypoczywam calymi dniami. Nadal ucho i szyja troche boli i szyczypie, jakbym spala na ... pokrzywach. :D Wlasnie wzielam wszystkie prochy i czekam na reakcje. :D Belva, ja bylam zakochana w Celentano w moich mlodych latach. Nawet nie pamietam jak wygladal. Ale imie i Jego glos pozostall na zawsze. Rzeczywiscie szbyko wstalas dzisiaj. od dniany dla diany . looomatko .zyc. czy zycie zrozumialysmy sie:D Panie na wszelki wypadek powiem PA do jutra. Bo jak mnie proszki siekna i sufit przycisnie ... :D to bezpieczniej w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belva, ta kulka zrobi sie gora, jesli tylko na to pozwolimy. Ale masz racje, kochamy te nasze gory, looooomaatko ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diano❤️ ale i :-) i 🌻 Dzisiaj jest ostatni dzien z moja ukochana coreczka Chce z nimi troche pobyc.. Pa caluje was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu się działoo!! Miło witam cała\"nocna zmianę\" i nowe panie! Belvo, pisz, mów, wyrzucaj z siebie smutki! Zasze będzie lżej dźwigac troski w większej grupie niż samemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wszystkich...
Nasz taniec wciaz trwa Nadal wiruje swiat A my z nim Ziemia i niebo Ksiezyc i slonce Widze to. Tancza z nami Kwiaty na lakach I serca ludzi Taniec trwa nawet gdy Dzien sie budzi I zapada noc Wciaz blask otacza nas. W tancu po swit, po noc,po wiecznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beluccy.... jak milo cie tu widziec!!!! Ale nie badz zazdrosna o Diane... My nie jestesmy zaborcze.. Dla wszystkich wystarczy serca i energii... Cos nasza Gabi dzisiaj przysnela wiec w jej imieniu witam ....Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery Mendle ... Gabi.., Sama, Saro...Copertooooooo!!! Youhoooo!!!! no gdzie jestescie....Na wakacjach?? Gdzie ta Sara???? Zaczynam sie troche martwic o nia.. :-( A \"ja jeszcze 58\" wroci w koncu z tych cieplych krajow? Wiecie co przyszlo mi do glowy ze my tutaj zawiazujemy kurcze takie serdeczne przyjaznie, taki mamy piekny ten topik.... ale mamy duzo mniej przywilejow od normalnych ludzi... Na przyklad jak ktos nagle znika... I co? My sie martwimy, myslimy: co sie stalo.... Normalni ludzie sa zawsze poinformowani o swoich dzialaniach... a my nie. Nagle ktos wyparowuje... i klops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coerta
:D podobno najwięcej wody w człowieku ale nie wyparowałam jeszcze:D pozdrawiam serdecznie co kilka godzin wszystkie i na nowo nowych i miłych ludzi, a chorych tym bardziej zdrowiejcie i przybywajcie wpisywac sie i szaleć radośnie razem z nami 🌼 ❤️ [ usta]🌼🌼 ❤️ [ usta]🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam przez parę dni u córki i małego(4 miesiące) wnuczka a dzisiaj dostałam na przechowanie starszego(4i pół roku) wnuka . Naprzód było miłe gu guu guuuu,a dzisiaj juz powazniejsze rozmowy . Dostałam ja i dziadek zaproszenie do przedszkola, bo zbliża się Dzień Babci i Dzień Dziadka! Mały juz popisywał sie wierszykiem: Zimowe słonko wesolo patrzy I jasny uśmiech posyła babci I ja tez babciu mam dziś dla Ciebie Uśmiech, jak złote słonko na niebie. Teraz czekam na całe przedstawienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was nocne marki!!! Zawsze powtarzalam ze bylabym dobra zona dla marynarza bo nie boje sie milosci na odleglosc. To zupelnie nie ma sensu jak ktos ma 4 miesiace... Juz przez ten czas jak tu dzidzius byl u nas tak bardzo sie zmienil.. Wyobrazcie sobie jak bedzie zmieniona za nastepne 2 miesiace? Nie poznam mojej wnuczki:-o Cztery Mendle ty tez masz 4 miesiecznego bobaska... One sa jak rozowe paczuszki kwiatow. Smieszne ze ja to mowie bo dotychczas nie moglam zrozumiec jak innne kobiety tak mogly sie rozczulac na widok dzieci... A teraz ja taka sama jestem... :-o hihi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Belva i pozostale Panie. Wstalam na troche i znowu \'ciagnelo\' mnie do lozka. Za chwiel bedziecie wstawac. Ufff ... Poniedzialek. Zycze dobrego i wesolego rozpoczecia tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj DIANO9 w naszym klubie! Nawet nie wiesz,jak bardzo cieszymy sie z Twojej obecnosci.Rozmowa z pania z nocnej zmiany jest wzruszajaca. Na pewno masz nam wiele do opowiedzenia o Australii.Mieszkasz w pieknym zakatku swiata.Jak dlugo tam mieszkasz? Czy bardzo tesknisz za krajem? Przepraszam za moje pytania.Pozdrawiam Ciebie i wszystkie dziewczyny.Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana9! Zycze szybkiego powrotu do zdrowia! Belvo! dziekuje Ci za pelnienie honorow klubu i powitanie naszych gosci.Dlaczego bylo Ci tak smutno? Cztery mendle! Czy juz jestes wolniejsza? Sama! Jak minal weekend? Copertko! Co u Ciebie? Saro! Gdzie sie podziewasz? Ciesze sie,ze odnajduja sie nasze dawne klubowiczki! Zabieram sie do czytania,bo \"przelecialam\" dosc pobieznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gabrysiu - zalozycielko tego topiku. Dziekuje rowniez, za serdeczne powitanie. Tak, pisze z Australi, gdzie mieszkam od prawie 25 lat. Tesknie za krajem - nadal - tesknota nie jest jednak tak bolesna jak byla przez pierwsze kilka lat. Bylam juz w Polsce wiele razy na urlopach i je uwialebiam. Chcialabym czesciej tam byc, no ale to 22 tys.km. Od mojej klamki do rodzinnej klamki 22-23 godz. :D Roznica czasowa jest 8 godz. tzn teraz jest 21:24 Pozdrawiam pozostale Panie tego Klubu i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beva
Czesc na dziendobry i czesc na dowidzenia kochane dziewczyny.... Dzisiaj wielki dzien dla mnie ... w smutnym troche tego slowa znaczeniu.... Powiem wam jutro ok? Stac mnie dzisiaj tylko na pomachanie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo kochana! Wybacz mi moje pytanie odnosnie smutku...Przeczytalam.Wspolczuje.Kolejny dzien troche smutnawy.Wiem,co czujesz.Jestesmy z Toba.Tez nienawidze pozegnan,szczegolnie tych,kiedy ktos wyjezdza ode mnie znow na pare lat.Wiem cos o tym. Cztery mendle! Fajnie,ze jestes!Ciebie tez czeka wielka uroczystosc,ktora "dostarczy" Ci Twoja wnusia. Diano9! Pewnie juz spisz.Dziekuje Ci,ze nie zostawilas moich pytan bez odpowiedzi.Australia jest twoja nowa ojczyzna,skoro mieszkasz w niej 25 lat.Na pewno nigdy nie wyzbedziesz sie nostalgii do starego kraju.Polacy sa sentymentalni i wszedzie czuja sie Polakami. Pozdrawiam Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztery mendle! Spiesze doniesc,ze pomylilam plec Twoich milusinskich.Pisalas o wnukach! Oj,dzisiaj mam jakies problemy z czytaniem ze zrozumieniem.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie stało Gabrysiu! Bardzo chcialabym miec wnuczkę! Należę do tych kobiet, ktore uwielbiają malutkie dzieci. Cale życie zaglądałam do wszystkich wózeczków znajomych i mniej znajomych mam i babc! Co za cuda tam byly! Teraz niektore widuję już jako dorodne pannice i dojrzałych młodzieńców. i muszę przyznac, że \"stracili\" wiele z dawnego uroku! hehehe! :D A małe dziewuszki to już najsłodsze są na świecie! Mniam mniam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysiu
Ty jesteś VENESSĄ ,prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagadka.....
czy belva to Viga? odp. NIE czy gabrysia to Venessa? odp.NIE Viga to Venessa-- odp.TAK Odpowiedz: Belva to Gabrysia odp. TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego jestes taka wscibska
a moze to cesarzowa chinska w dwoch postaciach? wscibstwo to potworna rzecz! Belvo i Gabrysiu!Na takie pytanie pewnie nie udzielasz sobie odpowiedzi,bo uwazasz je za zbyt prywatne,a co dopiero innym, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerogryf w akcji
ta to musi miec straszne psychiczne problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×