Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gabrysia55

Klub pan po 50-60-tce...

Polecane posty

Nojka,na pewno was polubilam i z pewnoscia spotkamy sie w Polsce.Jestem tego pewna.Nic nie stanie na przeszkodzie,by to spotkanie odbylo sie u mnie.Dlaczego nie? Pisalam wczesniej,ze potrzebuje czasu,by otworzyc sie.Napisalam tez dlaczego.Wiem,ze ludzi nie nalezy mierzyc jedna miarka.Ale wiem i to,ze w swiecie wirtualnym wszystko jest mozliwe...To moje przykre doswiadczenie nauczylo mnie czegos.Dolaczylam do Was,bo jestescie fantastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...taki dowcip...pyta turysta bacę:....baco a co wy się tak sami po rękach całujecie? - baca na to:...a bo ja przed kochaniem lubię grę wstępną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze się pośmiejmy : :) Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie... ******************** Lepiej mieć Parkinsona i trochę wylać, niż mieć Alzheimera i zapomnieć wypić! ******************** Są dwa rodzaje miłości na tym świecie. Za darmo i za pieniądze. Przy czym już dawno mądrzy ludzie to obliczyli, że ta za pieniądze wychodzi znacznie taniej. ******************* Lubię prace. Praca mnie fascynuje. Potrafię godzinami siedzieć i przyglądać się jej. ******************** ******************************************************************** lubię sprawiać przyjemność ..... cokolwiek miałoby to znaczyć!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja w markecie widziałam takie miotły z turbo doładowaniem.. na wyprzedazy całkiem niezły model .. ful wypas ... peleryna pzreciwdeszczowa do tego i poduszka powietrzna w razie jakiegos zdzezenia ... chyba sobie ja kupie, nawet pasowala mi do kolorow moich oczu :D:D:D:D kruszynka, jak podlece do ciebie na miotle i zobaczysz na parkingu... miotła - szary metalik ,to znaczy , ze to ja:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko nie jestem jeszcze hipciem ale jakos tak nie czuje sie lania tez. A te mlode stworzenia sa takie sliczne i moga nie miec przyjemnosci w ogladaniu jakiegos tam 50 leniego ciala . Pamietam kiedys ( prawie 10 lat temu) urzadzilismy wielkie przyjecie dla mojej coreczki z okazji ukonczenia studiow.. Bylo duzo mlodziezy plus tesciowa plus kupa ludu w domu.. Ja bidula sama to wszystko urzadzalam i gotowalam na 60 osob( wariatka).. W czasie przyjecia juz padalam na nos ale musialam sie jeszce bawic wspaniale i uczyc gow....rzy jak tanczyc tango.. Gorac byl niesamowity i tak dotarlismy do polnocy... Po lonocy tylko mlodzi zostali grupkami przy basenie a ja nie moglam sie doczekac zeby sobie poszli bo tak bardzo chcialam wskoczyc... Oni ani nie mysla isc... Wiec juz nie wytrzymalam i wskoczylam w moim eleganckim ubraniu do wody.... Szok byl niesamowity a potem cale towarzystwo tez powskakiwalo w ubraniach do wody...I tak sobie plywalismy cala nos prawie spiewajac \"Tintarella di luna\" czyli w tlumaczeniu\" opalenizna z ksiezyca\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko , ja tak czesto mowie\" Sa ludzie i ludziska \" I czy w swiecie wirtualnym, czy realnym, nigdy nie wiemy na kogo mozemy trafic...... Tylko coraz czesciej zadaje sobie to pytanie? Dlaczego ludzie odcinaja się od realnego świata i zagłębia się w siec internetu? Moze juz za pozno dzis na rozwiniecie tego tematu, ale bardzo bym chciala uslyszec na ten temat Wasze zdanie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarooka,zapamietam---metalik.A kiedy juz mam zaczac wygladac Ciebie? Czy Twoj pojazd bedzie jakos oznakowany? belvo,nie umiem plywac a mimo to plywalam we Wloszech...lezalam sobie bezwolnie na wodzie i fale mnie niosly...bardzo slone morze i dlatego i utopilam sie.Moja pora na plywanie to pora gwiazd.Zakladalam "koleczko" ,bez powietrza i do wody.Nie moge przemoc sie....kiedys topilam sie i "zapomnialam" plywac.To jest silniejsze ode mnie.Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc -nie utopilam sie Alisario,ciekawy temat do dyskusji.Podyskutujemy.Niestety, dzisiaj zegnam sie z Wami.Bylo mi bardzo milo.Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę odpowiedzieć: 1 ciekawość 2 szukanie pomocy...szukałam czegoś...jak rzucić palenie 3 samotność zimową porą 4 w chorobie...szukałam ujścia żeby nie sfiksować 5 możliwość wypowiadania się w formie pisemnej...dla mnie łatwiejsza niż mówienie na żywo...bo się rozkojarzam...a poza tym w realu...zanim się trafi ktoś, kto ma fazę na pogaduchy a jeszcze spasuje mu temat...o ile chce się spotkać...ochocho...to u mnie ostatnio 2 lata minęły...wyłączając plenerowiczów. 6 jak odzwyczaiłam się od znajomych w realu...na których ja nie mam fazy...a mój M przepadł w swoich pasjach w drugim pokoju...to zwyczajnie zapragnęłam kogoś miłego i bezpruderyjnego...z kim można popisać lub pogadać na skypa o poważnuch sprawach i pierdołach 7 bawi mnie ta forma, bo można wklejać muzyczkę, fotki szybciej niż iść, nieść coś...siedzieć...potem wracać i spoglądać na zegar, że już późno i ciemno. 8 wybór znajomości...rozległy i różnorodny itd. itp....a wy dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belvo ! udzielam ci nagany ! Nie wiesz czemu? Otworzyłas 200-ą stronę i co? Tak o suchym pysku ma być? Niedopuszczalne!!! SZAROOKA jesli ty srebrny metalik , to ja sobie obstaluję ognistą czerwien mojej miotły!! tylko mi dokładnie napisz , gdzie ta promocja? :) moze kiedyś zlecimy się na jaki sabat czarownic? W gotowości trza być!!!! :) temat podany przez Alisarię przerobię we snie , może jutro napiszę coś madrymi słowami ? :) udaję się lulu..... :) pod prześcieradełkiem bedzie mi najlepiej :) do jutra 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę...że poszłyście...alisario napisz jutro na temat, który rzuciłaś.Mój laptop ledwo zipie...taki gorący więc ja też dam mu odpocząć.Dobranoc kochane moje❤️..papapapa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ciekawy temat , mozemy go rozwinac jutro, i kazda z nas moze wypisac sie do woli co z takiego piasania ma za \"kozyści\"... pozegnam was cieplutko ... miłych snow.... do zobaczyska jutro🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Nojka, przeczytalam to z uwaga:) I znowu wykazalas sie swoja szczeroscia:) Dziekuje i podpisuje sie pod Toba, kochana mlodsza kolezanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ... wszyscy ida spac tylko ja zostaje na posterunku.. Eeee chyba ta nasza kruszynka nie jest z Chicago bo przeciez nie szlaby spac o 4 po poludniu? No to trzymajta sie kolezanki po miotle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na dbranoc buziaki 👄👄👄👄👄👄👄 Nawet nie wiecie jak mi pomoglyscie, najwyrazniej dzis potrzebowalam takiej odskoczni, od zycia codziennego👄👄👄👄 Asnyk Adam, Dzień i noc Dzień ma swój uśmiech ponętny, Błyszczącą weselem postać I ogień życia namiętny; Więc chciałem przy nim pozostać... Ale z kolei na straży, Stoi noc pełna zazdrości, Zdejmuje wesołość z twarzy I uśmiech ginie w ciemności... Noc ma swój smutek niebieski, Tęsknotę pragnień serdeczną, Rozsiewa po kwiatach łezki, Więc chciałem zrobić ją wieczną. Lecz znowu jasność paląca Buszy gmach nocnych bławatów, Urocze widma roztrąca, I rosę wypija z kwiatów. Ty masz dnia jasne oblicze, Wdzięk nocy, co duszę pieści. Twoje spojrzenie dziewicze Łzy razem i uśmiech mieści. Chcąc zgodzić pragnienia sprzeczne, Na żadną nie trafić zmianę, Przy tobie na czasy wieczne, Przy tobie, luba, zostanę! http://i82.photobucket.com/albums/j277/hugohu/100_2047.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLO!! HALLO!!! Dziewczyny!!!! Nojka poszła spać a nawet nie piknęła słóweczka , że jutro ma imieniny!!!!!!! Nojeczko , nie wiem czy jutro zdążę być pierwsza , więc już dziś , ty zwariowana wariatko :) składam ci najserdeczniejsze życzenia , niech ci się wyprostują wszystkie krzywe scieżki, niech ci słoneczko zawsze świeci umiarkowanie, niech zawsze twoja wena bedzie z Tobą, niech kazdy plener bedzie bardziej udany od poprzedniego, a kazda farba ma kolor taki , jaki sobie zamarzysz !!! i niech nie opuszcza cię ten młodzieńczy żar , który w Tobie się żarzy.... 😘 Tak bym chciała uściśkać cię w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od wszystkich pomaranczy
Nojka,wszystkiego NAJ.......czego sobie tylko zyczysz❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nojeczko wszak są Twoje imieniny- dzisiaj! Nasza ty muzo, coz mozna Tobie zyczyc , chyba ciągłej i nieprzerwanej weny tworczej, inspiracji do malowania takich obrazow, ze dech zapiera, zeby ustawiali sie w kolejce klienci po Twoje arcydzieła, a twoje konto pecznało od nadmiaru gotowki ( wtedy zrobisz nam biedrone na Karaibach), zdrowia i jeszcz eraz zdrowia, bo to jest najwazniejsze w zyciu, i badz z nami do konca świata i jeden dzien dłuzej http://www.tapety-na-pulpit.org.pl/tapety1024x768.php?k=kwiaty-i-ogrod&g=laki&nr=12 czy tyle kwiatow Ci wystarczy???chyba tak , przesyłam je dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku!!!!! Ja zapomniałam!!!!!dopiero wstałam...nie posprzątane....dziękuję...bo bym się nie domyśliła!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardo ...bardzo dziękuję...w realu nikt już o tym nie pamięta oprócz mojej mamy i córki...ale córka mieszka w innym mieście a mama już wcześniej złożyła mi życzenia i dała prezent.Nic nie wyprawiam od lat...bo mam tyle potrzeb a pieniążków nie wystarcza.Dlatego bardzo mnie zaskoczyłyście...aż mi oczy na wierzch wyszły. Obudziło mnie pukanie do drzwi...kolega przyjechał omówić wyjazd niedzielny lub poniedziałkowy.Jeszcze nie wiemy do końca jak się popakować w auta, bo część ludzi nie zgłosiła gotowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 NOJKA 49 Wszystkiego najlepszego, czego sama sobie życzysz, a nadto aby spełniły się wszystkie Twoje myśli i pragnienia usta] 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochana sekmitku👄👄👄...naprawdę cudnie mnie zaskoczyłaś...nie ma jak \"starzy\"...dobrzy przyjaciele...dziękuję za pamięć i życzenia👄❤️🌻 Wszystkie was ściskam....robię to w myślach codziennie❤️👄 Zofinko....ty mieszkasz najbliżej to będzie okazja do ściskania...na pewno.Wypoczywajcie!Lecę myć podłogi i do gazowni zapłacić rachunek! pa! alisario...szarooka... zofinko jak miło...że już w nocy wiedziałyście...o imieninach....a ja zapomniałam...hehehhe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Nojki z życzeniami Imieninowymi. Nie podam tytułu,to będzie bardziej imieninowa poezja ;) To ty uwolniłaś mnie od męki samotności kiedy nuda zżerała mój mózg, a gorycz zazdrości przycupła pod językiem - kiedy pożądanie paznokciami wbiło się w dłonie, a zmęczone serce znalazło w piersi schronienie i tylko pulsjujące skronie zdradzały życie we mnie... To ty dzisiaj podarowałaś mi ziemię i ludzi przybliżyłaś niebo i gwiazdy tak, że stałam się ich częścią, to ty przyspieszyłaś mój krok i przywróciłaś młodość nauczyłaś nie wierzyć odbiciu w lustrze pokrytemu zmarszczkami czasu i korą starzejącego się dębu.... To ty dałaś mi zastrzyk nowej krwi tak, że po raz drugi się narodziłam! Podarowałaś mi milion oczu bym nawet przez lodowatą ścianę spostrzegła w sercu człowieka ukrytą iskrę jego duszy nie wypalonej do cna. To ty uchroniłaś mnie przed pospiesznym sądem nad niewinnym bym grzechu ciężkiego nie popełniła O, gdybym mogła tak jak ty stać się pieśnią zrodzoną ze mnie samej. o, gdybyś mogła zawsze być początkiem dnia Dora Gabe 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ten szczególny dzień dla Nojeczki jestem i ja bo inaczej by być nie mogło z dedykacją dla CIEBIE KOCHANA NOJECZKO I NAJLEPSZYMI ZYCZENIAMI Jeśli kogoś obchodzi, o czym mówię ci jak będzie miał wątpliwości, czemu tak niech posłucha po nocy głosów, tajemnic, ciał zaplątanych północnych, kiedy tak lawinami z gór spadamy wprost na siebie, po to nas Bóg na ziemię słał lawinami okrywamy zawsze świętych nagich was i trafiamy na lawinami zasypanych, niekochanych, tych co nam jeszcze wierzą nam lawinami z gór spadamy wprost na siebie schyłkiem dnia, rozkochamy was język wszelkich powodów i tysiące pytań słuchać nie chcesz tych moich, swoje masz w czasie wielkiej tęsknoty drogę niech wiedzie sam ten, co nigdy nie poczuł, kiedy tak lawinami z gór spadamy wprost na siebie, po to nas Bóg na ziemie słał lawinami okrywamy zawsze świętych nagich was i trafiamy na lawinami zasypanych, niekochanych, tych co nam jeszcze wierzą nam lawinami z gór spadamy wprost na siebie schyłkiem dnia, rozkochamy was ty dajesz znak, niego pęka w pół łopotania skrzydeł huk lecimy w dół, coraz bliżej rąk wyciągniętym pragnieniem są naprzeciw drzwi, uchylone już, powitania znaczą kult niesiemy znów lądowania znak, jakiś ślad lawinami z gór spadamy wprost na siebie, po to nas Bóg na ziemie słał lawinami okrywamy zawsze świętych nagich was i trafiamy na lawinami zasypanych, niekochanych, tych co nam jeszcze wierzą nam lawinami z gór spadamy wprost na siebie schyłkiem dnia, rozkochamy was ... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b92758fc48d3ca1b.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mendelku...wiersz tak mnie wzruszył....że się popłakałam....lecz ze szczęścia z dwóch powodów.Tego, że mam Was...jesteście takie kochane...że chciałaby Wam nieba uchylić...szkoda, że jestem biedna...tak lubię sprawiać ludziom prezenty, niespodzianki.Dla mnie Wy jesteście takim wielkim prezentem wzamian za wylane łzy przez innych. Drugi powód to......... moc stwórcy........i poprzez święconą wodę, którą oblałam dziś całe mieszkanie, modląc i wypowiadając słowa pomyślnego zakończenia wszystkich związanych z moim M oraz brakiem pieniędzy....i wiecie co?...naprawdę ta moc działa.Po pierwsze dostałam niespodziewanie ofertę z możliwością w przyszłości zarobienia jednorazowo sporej sumy...ale nie chcę zapeszać....bo to od człowieka, którego całkiem przekreślono....z pewnych względów na które niby zasłużył....ale ja wiedziałam, że nie ma ludzi złych...wierzyłam, że się otrząśnie...i ponaprawia co zepsuł...woda w jego przypadku tak podziałała. Po drugie...jak tylko skończyłam kropić mieszkanie...wszedł mój M i powiedział mi , że pamiętał o imieninach...a na prezent za dwa tygodnie kupi mi profesjonalną gitarę....już upatrzył w necie.Poza tym jest miły...a to dla mnie największy prezent.❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę do sklepu na zakupy...alisario...a maliny skąd masz?...cieszę się, że masz tak przyjemne zajęcie...i muzyczkę.Nieraz tak bym wzięła w garść tę Twoją buziuchnę i wycałowała CIę....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×