Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczaca sie wszystkiego

angielski - pare pytan z prosba o wytlumaczenie

Polecane posty

Gość niewiele umiejąca
aha,uczaca się wszystkiego , czy Ty ten kurs BBC kupujesz w kiosku? księgarni? Co jaki czas można nabyć płyty? --> Napisałaś,że już wkrótce 21nr. Chętnie bym go kupiła (a pierwszą dwudziestkę może udałoby się dostać gdzieś na allegro;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
fotki jeszcze sie sla, bo nie mialam czasu ich zmniejszac, wiec pewnie tydzien to potrwa 😭 oby w ogole poszly.... niewiele umiejaca = sprzedaz wysylkowa i prenumerata: Polskie Media Amer.Com SA ul.Grochowe Łaki 6, 61-752 Poznan ale moze kup najpierw kolejny nr 21 i zobacz, czy Tobie ten kurs odpowiada?! plytki ukazuja sie co dwa tygodnie, nie jest to az tak regularnie co do dnia ostatnio, ale nastepna powinna byc ok.10.07 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucząca się
hejka!!moge się do was przyłączyć??Ja mam zamiar wyjechać niebawem do anglii, a z moim językiem jest kiepsko:-oprosze o pomoc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
do nowych dziewczyn - na poczatek proponuje przejrzenie tego topiku, dla poczatkujacych zrodlo informacji jak encyklopedia ;) recze, ze w ten sposob mozna czegos sie nauczyc, odwazyc sie by zapytac o cos a barrywhite i Viola czuwaja nad tym, by wszystko bylo prawidlowo ustawione w zdaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
no to tyle na dzis, fotki wyslalam, chociaz do Violi jeszcze czekaja, strasznie mam dzis net wolny :( Good night :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
Witam serdecznie :) wstalam dzis nieco pozniej niz zwykle, no ale w koncu niedziela ;) hehe Od razu do poczty zajrzalam i mila niespodzianka czekala wiadomosc od barrywhite :) Odpowiedz juz wyslalam ;) Violci teraz doslalam cala reszte, ktorej wczoraj nie dalam juz rady, ze wzgledu na wolny net 😠 Nie mialam czasu opisac zdjec, ale 6072353,75,6072438 to Ibiza, port, do ktorego przyplynelismy promem na 1-dniowa wycieczke.Oczywiscie podobalo mi sie tu i tu, ale moim skromnym zdaniem Majorka jest bardziej malownicza, zwlaszcza jak sie wyjedzie poza glosne kurorty :) Na Majorce dominuja turysci z Niemiec, ktorzy sa bardzo, ale to bardzo halasliwi, wieczorami oblezone sa wszystkie knajpki, bary,dyskoteki,stad na ulicach mniejszy tlok... No to tyle wspomnien a teraz ide zrobic kawke, zalacze 2 ostatnie plytki i wpisze za ok.2h pytania, nie macie pojecia jak sie ciesze, ze juz jestescie tutaj z powrotem :) bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczaca sie, dzieki za szybki odzew:) Juz odpisalam. Teraz lece sie posilic i czekam na pytanka, choc pewnie nie bedzie ich zbyt wiele, bo radzisz sobie znakomicie. :) Violcia!!!! Jestes juz??? :) See you later, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zapisz się do szkoły jezykowej, np. do Logmara :) - polecam. Po 4 latach uczenia sie w tej szkole (sienkich podstaw) mam 6 z angla ( a miałam 3 kiedys) na koniec gimnazjum i dostałam się do naj;epszego liceum w meiscie do klasy dwujezycznej. Serio.. dzieki tej szkole :) :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
Hello :) barrywhite, dziekuje (wiesz, za co) hehe a teraz podstawa tego topiku, pytanka, juz wczesniej te plytki przegladalam, ale zapomnialam o co chcialam pytac hehe, wiec wlaczylam je jeszcze raz ;) plytka nr 19 "What do you need?" 1.You look tired - wygladasz na zmeczonego czy z tym "look" to zawsze znaczy "wygladasz" ? bo np. zdanie - I'm looking for oznacza szukam a tez jest tam slowko look. 2.I'd like - jest skrotem od I would like czy dotyczy on tylko 1 osoby w l.p. czy w 3 os.l.p. tez jest to dopuszczalne? mozliwe, ze cos takiego w ogole nie istnieje - she'd like ;) 3.I'd like French wine, please - czy w tego typu zdaniach zaczynajacych sie od "chcialbym, chcialabym" czyli grzeczniejszej formy niz want, zawsze na koncu dostawia sie jeszcze "please"? 4.Would you like this one? - juz to ONE kiedys przerabialismy, jednak jeszcze mam z tym problem :( zeby uzyc tego zamiast powtarzac rzeczownik, musze tez na cos wskazywac czy niekoniecznie? przyklad jest podany, jak babka w sklepie kupuje kurczaka i sprzedawca pokazuje jej kurczaka i wlasnie zadaje to pytanie :( 5.a shop which sells flowers - sklep, w ktorym sprzedaja kwiaty a jak jest po prostu "kwiaciarnia"? :) 6.What would you like? na tak postawione pytanie odpowiadam zawsze "I'd like...." tak? :) za pol godzinki beda pytania z kolejnej plytki, wlasnie wlaczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
plyta nr 20 "I sometimes work late" niestety jest dla mnie trudna, bo dopadl mnie tam czas przeszly, czyli tabelka 😭 dzieki tej plytce zrozumialam, ze nie ominie mnie wykucie jej na pamiec, bo takie zdanie "He usually drank beer" wlasnie slowkiem drank pokazuje, ze jest to czas przeszly, bo gdybym chciala to powiedziec w obecnym czasie to byloby drink, prawda? :( 1.He never goes out - dlaczego jest dodane out? o co chodzi w tym zdaniu? :o 2.He sometimes played it - to samo, dlaczego it? :( wiecej moze i nazbiera sie pytan z tej ostatniej plyty, ale musze jeszcze raz ja przeanalizowac.Jak na ta chwile, to wszystko, bo reszte pol dnia wykorzystam poza domem :) Jak zwykle prosze o wytlumaczenie, pozdrawiam :) I will be tonight ---> chyba dobrze napisalam? ;) bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.You look tired - wygladasz na zmeczonego czy z tym \"look\" to zawsze znaczy \"wygladasz\" ? bo np. zdanie - I\'m looking for oznacza szukam a tez jest tam slowko look. nie zawsze. W angielkim ejst tak że bardzo dużo słówek ma wiele znaczeń. :) Trzeba sie opsłuchać z językiem, żeby je poznać:) 2.I\'d like - jest skrotem od I would like czy dotyczy on tylko 1 osoby w l.p. czy w 3 os.l.p. tez jest to dopuszczalne? mozliwe, ze cos takiego w ogole nie istnieje - she\'d like Istenieje. \"Would\" jest do wsyztkich osób. Mozesz powiedzieć I\'d like i możesz powiedzieć They\'d like - choc to jest bardzo rzadko używane. Lepiej używać pełnej formy :) 3.I\'d like French wine, please - czy w tego typu zdaniach zaczynajacych sie od \"chcialbym, chcialabym\" czyli grzeczniejszej formy niz want, zawsze na koncu dostawia sie jeszcze \"please\"? jak chcesz być grzeczna to tak :D 4.Would you like this one? - juz to ONE kiedys przerabialismy, jednak jeszcze mam z tym problem zeby uzyc tego zamiast powtarzac rzeczownik, musze tez na cos wskazywac czy niekoniecznie? przyklad jest podany, jak babka w sklepie kupuje kurczaka i sprzedawca pokazuje jej kurczaka i wlasnie zadaje to pytanie nie trzeba wskazywac palcem, ale trzeba wiedzieć o czym się mówi. To tak jak w polskim \"Czy chce pani tego kurczaka?\" 5.a shop which sells flowers - sklep, w ktorym sprzedaja kwiaty a jak jest po prostu \"kwiaciarnia\"? the florist :) 6.What would you like? na tak postawione pytanie odpowiadam zawsze \"I\'d like....\" tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, tabelke trzeba wkuć. Bez tego ani rusz ! Tak samo z trzecią formą :) 1.He never goes out - dlaczego jest dodane out? o co chodzi w tym zdaniu? \"On nigdy nie wychodzi\" bez \'\'out\'\' zdanie brzmiałoby \"On nigdy nie chodzi\" Jest jeszcze \"go out with\" - to znaczy chodzić z kims (w sensie że para:) ) 2.He sometimes played it - to samo, dlaczego it? \"Czasami w to gra\" zdanie bez \'\'it\" \"Czasami gra\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.You look tired - wygladasz na zmeczonego czy z tym \"look\" to zawsze znaczy \"wygladasz\" ? bo np. zdanie - I\'m looking for oznacza szukam a tez jest tam slowko look. Look ma kilkaset znaczen, w zaleznosci od przyimka, z ktorym jest polaczony i kontekstu. 2.I\'d like - jest skrotem od I would like czy dotyczy on tylko 1 osoby w l.p. czy w 3 os.l.p. tez jest to dopuszczalne? mozliwe, ze cos takiego w ogole nie istnieje - she\'d like. Tego wyrazenia mozesz uzywac we wszystkich osobach. Czyli jak to bedzie winnych osobach? :) 3.I\'d like French wine, please - czy w tego typu zdaniach zaczynajacych sie od \"chcialbym, chcialabym\" czyli grzeczniejszej formy niz want, zawsze na koncu dostawia sie jeszcze \"please\"? Raczej tak, jesli zwracasz sie z prosba do konkretnej osoby: sprzedawcy, kelnera, etc.. Bezpieczniej powiedziec o jeden raz za duzo, niz za malo :) 4.Would you like this one? - juz to ONE kiedys przerabialismy, jednak jeszcze mam z tym problem zeby uzyc tego zamiast powtarzac rzeczownik, musze tez na cos wskazywac czy niekoniecznie? przyklad jest podany, jak babka w sklepie kupuje kurczaka i sprzedawca pokazuje jej kurczaka i wlasnie zadaje to pytanie. Zauwaz, ze nie wskazujesz wyrazem ONE, lecz THIS. ONE tylko zastepuje rzeczownik. 5.a shop which sells flowers - sklep, w ktorym sprzedaja kwiaty a jak jest po prostu \"kwiaciarnia\"? Florist’s lub flower shop. 6.What would you like? na tak postawione pytanie odpowiadam zawsze \"I\'d like....\" tak? Tak:) niestety jest dla mnie trudna, bo dopadl mnie tam czas przeszly, czyli tabelka dzieki tej plytce zrozumialam, ze nie ominie mnie wykucie jej na pamiec, bo takie zdanie \"He usually drank beer\" wlasnie slowkiem drank pokazuje, ze jest to czas przeszly, bo gdybym chciala to powiedziec w obecnym czasie to byloby drink, prawda? Byloby drinkS. 1.He never goes out - dlaczego jest dodane out? o co chodzi w tym zdaniu? On nigdy nie wychodzi na ZEWNATRZ, inaczej mowiac nie chodzi na imprezy, do kawiarnii, itp. 2.He sometimes played it - to samo, dlaczego it? Czasem on to gral, hmmm a jaki jest kontekst zdania, Uczaca sie? I will be tonight ---> chyba dobrze napisalam? bye Almost perfect, you should add \"here\" before tonight. :) Bye, bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak cietam
up fajny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
Witam ponownie moje kochane kolezanki, tylko Violci cos nie widac na horyzoncie ;) hehe Dziekuje za wytlumaczenie barrywhite, nowej osobie o nicku mur i tetonica rowniez :) widze, ze coraz wiecej osob do nas zaglada, no ale co sie dziwic, jak wszystko w angielskim rozebrane na czynniki pierwsze, ze trudno nie zrozumiec :P w sumie z tego topiku, moglby powstac podrecznik dla poczatkujacych hehe :) Mam taka propozycje na jutro - postanowilam pojsc jeszcze krok dalej i napisac jakies opowiadanie, obojetnie co, ale postaram sie uzyc jak najwiecej slowek, ktore znam, wkleje to jutro wieczorem i poprosze o analize, bedzie to sprawdzian, czy dobrze zdania buduje :o na pewno bedzie to bardzo podstawowa sprawa i przypuszczam, ze bez a/an :P ale ogromnie chcialabym w ten sposob sprobowac, co Wy na to? :) 1.I'd like 2.you'd like 3.he'd like / she'd like / it'd like 1.we'd like 2.they'd like ........dobrze? :) Zauwaz, ze nie wskazujesz wyrazem ONE, lecz THIS. ONE tylko zastepuje rzeczownik --> no i jak to dobrze barrywhite, ze to napisalas, bo czasem patrzy sie na cos i tego nie widzi :) a co do I will be here tonight tzn. ze jesli mowie, ze DZIS wieczorem tu bede to dostawiam here tak? :) A na koniec cos na wesolo :) Pewien facet przeczytał książkę o asertywności i postanowił ją wypróbować na żonie. Nie wrócił, jak zazwyczaj, zaraz po pracy do domu, tylko poszedł z kumplami na piwo. Ok.19:00 puka do drzwi, żona mu otwiera a on: - Słuchaj, skończyło się ! JA jestem w tym domu panem! JA mówię,a ty słuchasz, jasne? Zaraz biegusiem podasz mi kapciuszki, obiadek, potem zimne, schłodzone piwko, i nie obchodzi mnie skąd je weźmiesz, potem się zdrzemnę a wieczorem napuścisz mi wody do wanny.No, i nie muszę chyba mówić, kto mnie po kąpieli ubierze i uczesze? Nooooo?! Ktooooo? - Zakład pogrzebowy debilu ! :) Gustaw, Hubert i Ludwik chcieli pojechać do Francji. Na granicy zatrzymuje ich celnik i mowi tak: - , teraz we Francji to sie bedziecie inaczej nazywać. - Jak to? - No na przykład ty Gustaw bedziesz sie nazywał Guj, Ty Ludwik bedziesz sie nazywał Luj... Na to Hubert: - To ja nie jade! :) Siedzą dwie babcie klozetowe i plotkują. Przechodzi elegancki pan i jednej z nich kłania się kapeluszem. Druga z podziwem w głosie: - Wow! Znasz go? - Znam. Srywa u mnie... :) Idzie pogrzeb. Do mężczyzny, idącego za trumną, podchodzi znajomy: - Żona? - Nie. Teściowa. - Też pięknie. :) no to do jutra, pojawie sie z opowiadaniem, juz sie zastanawiam co ja wymysle :o dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co..:P chwilke mnie nie bylo i tyle tego zescie napisaly ze mam leturke do jutra xD nie no...juz przeczytane..:) hehehe Noo szczesliwie wrocilam do domku:) po drodze godzine byl korek bo wypadek byl (w Niemczech jesczze) noo ale my szczesliwie dojechalismy..=) Ale ogolnie to fajna pogoda na jazde..xD nawet sobie pogadalam z panem z wloskiej wycieczki po angielsku..xD xD heheh ... Noo bylo naprwde faajnie..=)) Po drodze z Niemiec wstapilismy tez do starego miasta w Drezden..:) mam super fotki starych kosciolkow i wogole systko fajnie..:) Faaajnie ze BARRYWHITE wrocila...:) czekalismy tu na Ciebie kochana..;) Ooo zakupy..:) faajnie...Tez sie bede musiala wybrac..=) a sukienka pewnie sliczna..:):) Napewno zdalaaas...xDxD jestes super madra kobitka..:):) hehehe Shreka 3 ogladalam :) po angielsku oczywiscie..xD heh podobalo mi sie xD szczegolnie dzieciaczki od shreka..:D:D heh.. Noo ale chce jeszcze zobaczyc po polsku..:D bo polskie dialogi sa superrr :P:P Ooo czego ty sie jeszcze nie uczylas??:D heheh szwedzki..faaajnie..:) Ejjj nie mam fotek na moim meilu!!!!!!!!:( :( ...viola413@vp.pl !!!!!! WSZYYYYSCYYY sie moga przylaczac..xD im ans wiecej tym lepiej..:) dobra zaraz poczytam dalej i bd odpisywala..!! Buzki>*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
czesc Violcia :) fajnie, ze jestes juz z powrotem, mam nadzieje, ze wrocilas wypoczeta i pelna wrazen :) Co do fotek - wlasnie zajrzalam do skrzynki i wrocily, nie wiem dlaczego :o do barrywhite tez sie dlugo wysylaly, ale w koncu doszly.Pierwszych na pewno nie otrzymalas, bo wyslalam na inny adres a te na wlasciwy i mimo wszystko wrocily :( zaraz je zmniejsze i wysle jeszcze raz, wszystkie 39 sztuk, bede slala do skutku hehe ;) barrywhite - ja tych filmow jeszcze nie widzialam a co do gier, to niestety akurat to, mnie nie pociaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
Violus wyslaly sie wszystkie, ciekawa tylko jestem czy doszly :o po poludniu wezme sie za opowiadanie, ale kiepsko to widze 😭 nie wiem czy sklece 3 zdania :( no ale nie ma co panikowac, ale sprobowac ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
Viola, zajrzalam do poczty i znow 2 maile wrocily, wyslalam 3, wiec moze ten jeden dotarl ? :( nie wiem dlaczego sie tak dzieje? :o w mailu pisze tylko tyle " Delivery reports about your email [FAILED" o co chodzi? :( juz fotki zmniejszylam, wiec niemozliwe, ze zbyt duza pojemnosc listu by nie przeszedl, ciezka sprawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
co do pisania przeze mnie opowiadania, to spanikowalam :( na razie za wysokie progi jak na moje nogi ;) ale zeby nie odpuscic sobie kontaktu z angielskim, postanowilam przetlumaczyc piosenke, ktora bardzo mi sie podoba Gwen Stefani "4 in the morning" moglybyscie sprawdzic i poprawic bledy ? :) 4 in the morning - 4 rano Waking up to find another day budzac sie znajduje inny dzien The moon got lost again last night ksiezyc znowu zgubil sie poprzedniej nocy But now the sun has finally had its say ale teraz slonce w koncu powiedzialo I guess I feel alright domyslam sie, ze czuje sie w porzadku But it hurts when I think i to rani kiedy mysle When I let it sink in kiedy pozwalam (sink=zlewozmywak) nie wiem jak to ujac :o It's all over me to wszystko skonczylo sie we mnie I'm lying here in the dark leze tutaj w ciemnosci I'm watching you sleep, it hurts a lot ogladam twoj sen, to bardzo rani & all I know is wszystko wiem You've got to give me everything Masz dac mi wszystko Nothing less cause nic mniej, poniewaz You know I give you all of me ty wiesz ja daje tobie wszystko od siebie I give you everything that I am daje tobie wszystko czym jestem I'm handin' in everything that I've got jestem (nie wiem 😭 ) Cause I wanna have a really true love poniewaz chcialabym miec naprawde prawdziwa milosc Don't ever wanna have to go & give you up kiedykolwiek nie chce pojsc i dac tobie ....? Stay up till Four In The Morning & the tears are pouring zostan do 4 rano, lzy sie leja & I want to make it worth the fight chce zrobic to warte walki What have we been doing for all this time? co mamy zrobic na ta chwile? Baby if we're gonna do it, come on do it right kochanie, jesli chcemy zrobic to, przyjd i zrob to dobrze :P All I wanted was to know I'm safe wszystko co chcialam bylo wiadome, jestem bezpieczna Don't want to lose the love I've found nie chce tracic milosci ... Remember when you said that you would change pamietam, kiedy powiedziales o zmianie Don't let me down nie pozwala mi It's not fair how you are to nie jest fair jaki jestes I can't be complete, can you give me more? nie moge byc kompletna, mozesz dac mi wiecej? & all I know is wszystko wiem You got to give me everything ty dajesz mi wszystko & nothing less cause nic mniej ..... You know I give you all of me ty wiesz ja daje tobie wszystko od siebie Oh please, you know what I need oh prosze, ty wiesz czego ja potrzebuje Save all your love up for me uratuj cala twoja milosc dla mnie We can't escape the love my nie mozemy uciec od tej milosci Give me everything that you have daj mi wszystko co masz & all I know is You got to give me everything masz dac mi wszystko & nothing less cause nic mniej ...... You know I give you all of me ty wiesz ja daje tobie wszystko od siebie (Give you everything) - aje tobie wszystko (Give you all of me) - daje tobie wszystko od siebie/cala siebie kompletnie nie trzyma sie to kupy w moim wykonaniu, ale musialam sprobowac :) czekam z niecierpliwoscia na poprawienie :) podoba Wam sie ten utworek ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juje dopiero teraz sie zaprawilam zeby odpisac...a Tu...nastepna porcja ..xD hehehe ile teraz tu sie dzieje...:D:D no to musze sie zabrac za odpisywanie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo to najpierw za to co napisalyscie od mojego ostatniego wpisu..xD Tak tak wrocilam wypoczeta..>D pelna wrazen oczywiscie..:) i zapalu do uczenia ciebie..:P To fajnie!zaraz sprawdze znowu czy sa..:) hm...dlaczego tamte wrocily.... nie mam pojecia..:( juje... Ooo... tez mi sie podoba ta pioseneczka..:D:D a czy dobrze przetlumaczylas to sprawdze jak juz na wszystko tu odpowiem sobie xD xD heheh chyba ze mnie ktos przescignie bo to tu tak szybko leci..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
czesc Violcia :) jestem dzis "plodna" w pisaniu hehe bo mam troche luzu, ale ide teraz do kuchni zrobic leczo, bo mam wielka ochote a kupilam wszystkie skladniki i niedlugo tu zajrze, to ja bede wszystko czytac, co napisalas, buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ...juz pisze dalej..:):) widze ze na pytania raczej nie musze odpowiadac..xD hehehe bo mnie juz tu przescigneli..:D heh no to mam wakacjjee..:D noo na horyzoncie sie pojawiam..:D hehe swietne kawaly xD mozna sie bylo posmiac..:):) co do opowiadania to nie jestem w ( no nie bylam przedtem) w temacie..ale etraz wiem o co chodzi wiec sproboj go napisac..:P albo mozesz nam opisac swoje wakacje...:) moze bedzie ci latwiej..:) na przyklad jeden dzien z wakacji co robilas czy cos..=) hehe a tak wogole to wiecie o ktorej ja dzis wstalam..?? o 12!!! ..:D heheh a poszlam spac jakos przed 12 wiec to ejst niemozliwie normalnie jak ja spojrzalam na zegarek..:P ale to chyba z przemeczenia..:P pewnie musialam sobie odespac ..:D Buzka...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nie rob mi smaka..xD tez bym cos zjadla..:P:P hehehe ... to czekam tu na Ciebie..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juhuuuuuuuuuuuuuu nareszcie!!!! mam foty!!! juz ogladam:D:D ale tylko tego jednego meila...ale chyba wiem czemu...teraz wchodze i patrze a tam malo miejsca wiec to pewnie dlatego....ale juz pokasowalam pare mieli z zdjeciami ktore duzo miejsca zajmowaly... i chyba juz bedzie ok..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nardzo podobaja mi sie Twoje fotyyy!! takie sliczne widoki..:) cudowne miejsce..:):) ojj a ta 4 fotka..xD (P6082717.JPG ) supeeer taka woda niebiesciutka..:) zreszta kazda ma w sobie cos uroczego..:) dziekuje bardzo za zdjecia..=) za chwilke ci posle moje z pobytu w Niemczech..:) jak mnie prosilas..xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
jestem juz :) co do fotek, to wysle Ci teraz jeszcze raz, skoro wyczyscilas skrzynke, mam nadzieje, ze juz nie wroca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
no i czekam, czekam na te z Niemiec i to bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
Viola, poszlooooooooooooooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×