Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczaca sie wszystkiego

angielski - pare pytan z prosba o wytlumaczenie

Polecane posty

u mnoie tez juz leci drugi meil do Ciebie....ale jakas burza idzie mocna i nie wiem czy zaraz nie bd musoiala wylaczac kompa...:/ ehh ,,,, noo a juz ogladam czy te twoje doszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
normalnie nie wytrzymam :o znow wrocily, pierwszy raz w zyciu cos takiego sie dzieje, nie wiem co jest zgrane? :( jak to przeslac?????????? skoro 1 mail doszedl, dlaczego pozostale wracaja ??????????? :( co robic?????? Sliczne sa Twoje fotki, dziekuje i chce wiecej :P hehe pazerna jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie wiem dlaczego tak sie dzieje.... daj se juz z tym spokoj z tym wyssylaniem..jelsi amsz dosc..:( chociaz strrasznie mnie korci zeby zobaczyc wiecej..:D bo ejsli nigdy tam nie bylam to chce chociaz fotki zobaczyc..:) aa ja juz dalej posylam nie martw sie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
wyslalam sama tresc, zobaczymy czy wroci? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
teraz wyslalam jeszcze raz w 4 mailach, moze w koncu dojda, Violcia bede tutaj pozniej, z pewnoscia wylaczylas kompa z powodu burzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo musialam wylaczyc...takiej burzy jeszcze nie widzialam...masakraaa teraz juz tu bede ..ty tez daj znac jka wrocisz..:) mam troszke czasu bo w czasie burzy sobie fajnie posprzatalam to co mozna bylo..:D (czyli to co pradu nie wymaga:P heheh ) noo i teraz bede miala czas...=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam dwa meile! jedno tylko z napisami bez zdjec i jedno FOTKI III ... wiec chyba FOTKI I i FOTKI II wroca do Ciebie..:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
yyyyyyyyy wrocilyyyyyyyy 😭 - to zla wiadomosc a dobra to taka, ze mam pelno fotek od Ciebie :) wobec tego sprobuje wysylac po pare sztuk, moze otrzymasz reszte, niestety nie jestem pewna czy sie nie zdubluja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
na razie 1 wrocil, moze pozostale dwa dotarly? wiec jak????? i Violcia dzieki za tyyyyyyle fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
Ten, ktory wrocil rozbilam na 2, wiec powinno byc dobrze, jesli nie, to jeszcze jutro sprobuje. Na razie tyle fotek, z czasem przysle Wam wiecej, bo nie mam zbyt wiele czasu by je zmniejszac :o Ide juz dzis stad, bede jutro ........ barrywhite, Viola a co z moja piosenka? :( Violcia moze barrywhite przeslij pare fotek, na pewno sie ucieszy :) buzkaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa nie doczytalam ze idziesz sobie juz dzis..Noo to ok:) do ..hmm kiedys tam..:) jutra pewnie..:):) Noo teraz przesle barrywhite ale mniej niz tobie bo nie chce jej tak zanudzac...:P lol ale najpierw piosenka..!;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 in the morning - 4 rano -- jee dobrze xD xD heheh Waking up to find another day budzac sie znajduje inny dzien ( noo...doslownie.. ale to ma byc obudzilam sie aby rozpoczac nowy dzien) The moon got lost again last night ksiezyc znowu zgubil sie poprzedniej nocy (dooopsse..xD) But now the sun has finally had its say ale teraz slonce w koncu powiedzialo (noo..w koncu, ostatecznie powiedzialo..) I guess I feel alright domyslam sie, ze czuje sie w porzadku (mysle ze czuje sie w porzadku) But it hurts when I think i to rani kiedy mysle (..to rani gdy pomysle) When I let it sink in kiedy pozwalam (sink=zlewozmywak) nie wiem jak to ujac no ale w tej piosence nie ma nic o zlewozmywakach xD hehe i to bd gdy pozdwolilam temu wsiaknac, dotrzec od mnie It\'s all over me to wszystko skonczylo sie we mnie nie nie nie... To wszystko o mnie, to cala ja I\'m lying here in the dark leze tutaj w ciemnosci I\'m watching you sleep, it hurts a lot ogladam twoj sen, to bardzo rani noo..patrze jak spisz...ale tak tez moze byc :P & all I know is wszystko wiem -- i wszystko co wiem to You\'ve got to give me everything Masz dac mi wszystko Nothing less cause nic mniej, poniewaz You know I give you all of me ty wiesz ja daje tobie wszystko od siebie - ja daje ci CAŁĄ mnie I give you everything that I am daje tobie wszystko czym jestem I\'m handin\' in everything that I\'ve got jestem (nie wiem ) ODDAJE CI WSZYSTKO CO ZDOBYŁAM Cause I wanna have a really true love poniewaz chcialabym miec naprawde prawdziwa milosc Don\'t ever wanna have to go & give you up kiedykolwiek nie chce pojsc i dac tobie ....? (NIGDY nie chciec odejsc i poddac sie tobie) Stay up till Four In The Morning & the tears are pouring zostan do 4 rano, lzy sie leja -- nie kładź sie przed 4 rano , lzy sie leja & I want to make it worth the fight chce zrobic to warte walki What have we been doing for all this time? co mamy zrobic na ta chwile? co robilismy przez ten caly czas? Baby if we\'re gonna do it, come on do it right kochanie, jesli chcemy zrobic to, przyjd i zrob to dobrze kochanie jesli to robimy to zrobmy to dobrze All I wanted was to know I\'m safe wszystko co chcialam bylo wiadome, jestem bezpieczna Don\'t want to lose the love I\'ve found nie chce tracic milosci ...ktora znalazla Remember when you said that you would change pamietam, kiedy powiedziales o zmianie - kiedy powiedziales ze chcialbys zmian Don\'t let me down nie pozwala mi -- e-e .. nie zawiedź mnie It\'s not fair how you are to nie jest fair jaki jestes I can\'t be complete, can you give me more? nie moge byc kompletna, mozesz dac mi wiecej? & all I know is wszystko wiem - znowu--> wszystko co wiem to You got to give me everything ty dajesz mi wszystko - ty musisz dac mi wszystko & nothing less cause nic mniej .....nie mniej bo You know I give you all of me ty wiesz ja daje tobie wszystko od siebie ---> wiesz ze daje ci cala mnie Oh please, you know what I need oh prosze, ty wiesz czego ja potrzebuje Save all your love up for me uratuj cala twoja milosc dla mnie ( noo bys chronil cala ...) We can\'t escape the love my nie mozemy uciec od tej milosci Give me everything that you have daj mi wszystko co masz & all I know is You got to give me everything masz dac mi wszystko & nothing less cause nic mniej ......nie mneij bo You know I give you all of me ty wiesz ja daje tobie wszystko od siebie (Give you everything) - aje tobie wszystko (Give you all of me) - daje tobie wszystko od siebie/cala siebie nie ze nie trzyma sie kupy!! bo naprawde jest super! widze ze cos Ci w glowie swita! :D i to jest dobre:) oby tak dalej..:) nie bylo tak duzo bledow..:):) Buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam tylko napisac ze dostalam chyba wszystko!! xD 4 meile...:) wszystko doszlo...:) dziekuje bardzo...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
Witam :) Ciesze sie, ze nareszcie fotki doszly :) za Twoje rowniez dziekuje raz jeszcze ;) Co do piosenki Gwen Stefani - przed chwila ze smiechu myslalam, ze nie wytrzymam, jak opisalas ten fragment o zlewozmywaku hahaha no ale przeciez sink = zlewozmywak, to skad mialam wiedziec, ze to w sensie "wsiaknac" :P hehehe i tak wczoraj sie zastanawialam, skad ten zlew tutaj sie znalazl? myslalam, ze to pomylka w slowie :D nadal nie moge ze smiechu, fajnie to opisalas :) no i takie byki wychodza jak sie nie zna jezyka hehe. Co do samej piosenki, myslalam, ze jest bardziej ambitna, slowa jak slowa, troche mnie rozczarowala :o Pozniej jeszcze cos pokombinuje z innym utworkiem, moze lepiej pojdzie ;) barrywhite to dopiero leje ze smiechu jak to przeczyta hehehe normalnie nie moge przestac sie smiac :) see you later ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
no i jestem juz w domku :) od razu pisze, bo ostatnio zapomnialam zapytac: 1.jesli cos opowiadam i chce podkreslic, ze tego dnia, tego wieczoru, tego roku itd...to zawsze dodaje to "this" ? np.this year 2.jak uzywac myself, ourself,themselves ---> czy cos takiego :( 3.Czy wiecie, ze juz jestescie tutaj ze mna od listopada? :) zlecialo, prawda? :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalas tak to jest jak sie nie zna jezyka, ale ty znaaasz jezyk!! i mi tu nie mow:P hehehe ja wiem lepiej xD xD Noo ale ogolnie to fajna piosenka:) fajnie sie jej slucha..=) PRZESTAN:P nikt sie nie bd z Ciebie smial..:) przeciez skad mozesz wiedziec pod jakim kontekstem ktos to pisal.. u ans tez rozne slowa maja kilka znaczen i taki obcokrajowiec tez nie zawsze wie o co lotto..:D heh ...Ja sie przyznam ze czasami tez nie wiem dokladnie ..szczegolnie w piosenkach bo tam moze chodzic o wszystko!:P wiec nie jest z Toba zle..:) na pytanka odpowiem dzis..:) ale nie teraz..:P heheh noo na to odpowiem: 3.Czy wiecie, ze juz jestescie tutaj ze mna od listopada? zlecialo, prawda? hehe ...nie uwierzysz ale wczoraj wieczorkiem chcialam wlasnie sprawdzic od kiedy tak sobie tu piszemy..xD hehehe ... Noo ale mnie wyreczylas..:) zlecialo zlecialo..:D Buzki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blutka
toscie sie ujarali tym tewmatem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
Maryska Carey :P WITHOUT YOU - bez ciebie No I can't forget nie moge zapomniec this evening tego wieczoru Or your face as you were leaving twojej twarzy gdy odchodziles But I guess that's just the way ale przypuszczam to jest tylko droga The story goes historia idzie You always smile but in your eyes ty zawsze usmiechasz sie, ale w twoich oczach Your sorrow shows twoj smutek ....:( nie wiem Yes it shows tak, to przedstawienia No I can't forget tomorrow nie moge zapomniec jutra When I think of all my sorrow kiedy myslalam o wszystkich smutkach When I had you there kiedy mialam ciebie tam But then I let you go ale potem pozwole tobie isc/odejsc And now it's only fair i teraz tylko to jest fair That I should let you know powinnam pozwolic tobie wiedziec What you should know co ty powinienies wiedziec I can't live nie moge zyc If living is without you jesli zyje bez ciebie I can't live nie moge zyc I can't give anymore nie moge dac wiecej (chyba,bo nie jestem pewna anymore:o) I can't live nie moge zyc If living is without you jesli zycie jest bez ciebie I can't give nie moge dac I can't give anymore nie moge dac ci wiecej Mam nadzieje, ze choc troche lepiej :o sprawdzicie? please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryska Carey WITHOUT YOU - bez ciebie --> noo extra Ci idzie xD heheh No I can\'t forget nie moge zapomniec...no na poczatku masz NO, czyli NIE, Nie moge zapomniec( ale to malusi blad wogole to to nie ejst blad;P) this evening tego wieczoru Or your face as you were leaving twojej twarzy gdy odchodziles But I guess that\'s just the way ale przypuszczam to jest tylko droga..przypuszczam ze ta droga historia miala isc/ miala sie toczyc The story goes historia idzie You always smile but in your eyes ty zawsze usmiechasz sie, ale w twoich oczach Your sorrow shows twoj smutek .... nie wiem ( ukazywal sie /pokazywal sie smutek) Yes it shows tak, to przedstawienia ( niee... Tak, ukazywal sie ( shows -przedstawienie, ale tez ukazuje sie cos, pokazuje,przedstawia itp) No I can\'t forget tomorrow ( no znowu to NO, Nie,ja nie moge zapomniec jutra) nie moge zapomniec jutra When I think of all my sorrow kiedy myslalam o wszystkich smutkach When I had you there kiedy mialam ciebie tam tutaj But then I let you go ale potem pozwole tobie isc/odejsc pozwolilam tobie odejsc And now it\'s only fair i teraz tylko to jest fair That I should let you know powinnam pozwolic tobie wiedziec What you should know co ty powinienies wiedziec I can\'t live nie moge zyc If living is without you jesli zyje bez ciebie I can\'t live nie moge zyc I can\'t give anymore nie moge dac wiecej (chyba,bo nie jestem pewna anymore ) noo ok... nie moge poswiecac sie/ nie moge dac wiecej I can\'t live nie moge zyc If living is without you jesli zycie jest bez ciebie I can\'t give nie moge dac I can\'t give anymore nie moge dac ci wiecej ---> czego nie mozesz mu dac nigdy wiecej coo??:P hehehe.... lol...:D:D:D... nie no sorry...hehe .. ale sama widzisz jak to potem brzmi...:P nie moge poswiecac sie nigdy wiecej.. itp..:P ehhheh ale bardzo dobrze Ci psozlo..:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
jestem Violcia, tylko tekstem sie bawilam :) ten jest krotszy, to lepiej sie tlumaczylo :) mam nadzieje, ze nie bedzie tak beznadziejnie przetlumaczony jak ten wczorajszy o zlewozmywaku ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nie martw sie nie jest tak zle..=) juz sprawdzilam..:D zobacz se..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
juzzzzzzzzzzzzzz sprawdzilas??????? Viola to Ty express jestes hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
jest tyle fajnych utworow do przetlumaczenia, ze chyba zycia by mi zabraklo na to wszystko ;) dasz rade napisac co z tym myself, itd? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczaca sie wszystkiego
Violcia jestes kochana :) hehe bede tutaj po 21, bo musze wyjsc za chwilke, potem bede juz caly czas :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×