Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

Vltare snil mi sie chyba ten duzy rachunek za ogrzewanie-tylko jak to zinterpretowac na dziecko? Jagody-paczki mojej mamy sa tak dobre ze co mi tam-nawet jak przybede co nieco to przynajmniej bede wiedziala ze warto bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telesforka - jak to jak???? Proste - czekają Cię nowe wydatki: wózek, łóżeczko, fotelik samochodowy, śpiochy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jak będzie dzidzius to trzeba bardziej grzac, zeby maleństwo nie zmarzło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziala, obok zdjecia ktore sie wyswietla mozna zobaczyc pozostale zdjecia Michalinki :) Dobranoc 😴 Paczki dzis odpuscilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!!!!!!!!! śpiochy 💤 pobudka kto to widział tak długo spać\"P:P:P Wstawać i do raportu.Chyba wczorajszy pączek nikomu nie zaszkodził:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcei, na dobry humor z rana: Chłopak odprowadza swoją dziewczynę do domu po imprezie. Kiedy dochodzą do klatki, facet czuje się na wygranej pozycji, podpiera się dłonią o ścianę i mówi do dziewczyny: - Kochanie, a gdybyś mi tak zrobiła laseczkę... - Tutaj? Jesteś nienormalny?! - Noooo, tak szybciutko, nic się nie stanie... - Nie! A jak wyjdzie ktoś z rodziny wyrzucić śmieci, albo jakiś sąsiad i mnie rozpozna?... - Ale to tylko \"laska\", nic więcej... Kobieto... - Nie, a jak ktoś będzie wychodził?... - No dawaj, nie bądź taka... - Powiedziałam ci że nie i koniec! - No weź, tu się schylisz i nikt cię nie zobaczy, głupia! - Nie! W tym momencie pojawia się siostra dziewczyny. w koszuli nocnej, rozczochrana i mówi: -Tata mówi, że już wyrzuciliśmy śmieci i masz mu zrobić tą laskę do cholery, a jak nie to ja mu zrobię. A jak nie, to tata mówi że zejdzie i mu zrobi, tylko niech zdejmie rękę z tego domofonu, bo jest k...a 3 rano i wszyscy chcemy spać!!! a ja wczoraj pączki jadłam tylko wirtualne, a potem odwiedzałam okolice Malolepszej (hejka, nie bij znowu:P:P:P), a wieczorem padłam zakatorzona do łóżka... ale dzis trochę lepiej, będe dopiero wieczorem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze jeden dowcip:D Klasyczna sytuacja: mąż nieoczekiwanie wraca do domu, żona ukrywa nagiego kochanka w szafie. Pech chciał, że mąż, zmęczony, od razu położył się spać. W środku nocy kochanek, korzystając z okazji, przykrywa się futrem i wypełza z szafy. Mąż się budzi: - Kto tam? - Mol!! - A futro?! - W domu sobie zjem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc co do dny moczanowej to sie zgadzam ze czesciej choruja mezczyzni niz kobiety ,ale bardziej narazone tez sa osoby otyle lub z nadwaga (niejestem szczuplutka) czytalam ze nawet 16 letnia dziewczyna zachorowala na dne!NIEWIEM ZACZELAM PRZESTRZEGAC DIETY I MOZE NIE TAK ODRAZU MOZNA ZAUWAZYC EFEKTY I POPRAWE ALE JUZ MNIE TAK NARAZIE NIEBOLI JAK SIEDZE TAK TYCIU TYCIU MNIEJ . POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH I BUZIOLKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
godzinę temu wstałam o świecie, eh skonczy się niebawem ta laba :( dziendobry wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszyskie wczoraj nie napisałam nic na dobranoc, tak u na piz*ało, że zabrali prąd... Omega - kiss for you- za te dowcipy z rana, ubawiłam się i nawet ten cholerny wiatr już mnie nie przeraża... idę się zaraz kąpać, godzinę temu wstałam...:p - potem obiadek zmontujemy jakiś razem z T. :) i pódziemy może na małe zakupy...a potem jeszcz nie wiem... jajnik już dziś dał sobie spokój ....nie kłuje i nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌼 po przeczytaniu dochodze do wniosku,ze codziennie omija mnie jakas zajebista impreza, wczoraj tez plotom towarzyszyly paczki:P wrocilismy od lekarza, Grosiu ma 3,5 cm, chociaz ciezko jeszcze cos wyraznie zobaczyc widzoialam dzis najprawdziwsze raczki i nozki i znowu zaczelam wierzyc, ze w srodku jest naprawde Groszek, coraz bardziej dociera do mnie ta radosc i coraz wieksza czuje wiez z moim malym cudem......zawiozlam wszytkie badania i wszytko w normie, caly czas mam nie brac witamin oproscz magnezu i B6, no i sie bardzo ucieszylam, bo schudlam 1,2kg......uf.....moze dam rade nie byc takim do reszty hipciem, chociaz na pewno jeszcze sie ruszy:P:P nastepna wizyta bedzie za 3 tygodnie i bedziemy juz w II trymestzre pelna geba:D:D:D:D:D:D Ani____jesli chodzi o klinike to ja ci powiem, ze gdybym miala przekonanie np do Bialegostoku to w nosie mialabym jakies odleglosci i obiegowe opinie, musisz sobie sama odpowiedziec na pytanie jak slusznie powiedziala Voltare, gdzie ty odczuwasz zaufanie do lekarzy, to pomaga w ogolnym sukcesie, ja bardzo wierzylam w Gdansk,no i kochana odwagi, cyce do gory, uda sie tylko musisz byc cierpliwa, wiesz,ze ja zawsze sluze pomoca Fasolka_____zameczysz T:P:P:P:Pchociaz mlode malzenstwo musi sie soba nacieszyc.....narazie szalejcie do woli i cierpliwie czekajcie, a rysuneczki.....zdolna bestia z ciebie.....hm.......tez kiedys szalalam tworczo, stare dzieje:D....... Surfitka____a co Ty kobieto mialas wczoraj za smutki?????Michaska jest poprostu pieknosci❤️ Jagoda___uwierzysz,ze ja wczoraj ani paczka, ani chrusta nie zjadlam, to moze jeszcze jak one stoja na stole, to uda mi sie zalapac????? Voltare____w zyciu....nie zamierzam juz milczec wiecej niz chwile:P wszytkie Was bardz9o mocno sciskam i zajrze jeszcze wieczorkiem, moze sie uda zalapac na jakies ploty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza a jaką odległość pokonywałaś do kliniki? bo do Wawy mam 300km no i nie wiem czy da sie to logistycznie jakoś ulożyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani_____mialam do Gdanska jakies 230 pare km......wyjezdzalismy rano przed wizyta, robilismy jeszcze 3 godziny przed wizyta odpowiednie badania, potem wizyta i powrot do domu.....w naszym przypadku udalo sie zawsze obrocic w jeden dzien, ale wez pod uwage,ze takich wizyt nie jest jakos masakrycznie duzo podczas programu, naszych wyjazdow lacznie z weryfikacjami bylo razem 10. Wiem,ze niektore pary z Krakowa, bo i takie byly , krore mialy do przejechania cala Polske, rozliczaly sobie zawsze na dwa dni.......moze Wam udaloby sie obrocic w ciazgu jednego dnia te 300km, tymbardziej, ze juz coraz lepsza pogoda, my jezdzilismy przeciez zima, ciagle ciemno:P Chodzi o to zebys nie sugerowala sie jakos strasznie odlegloscia. mowie ci najwazniejsze jest zaufanie......chociaz nie mowie preciez,ze kliniki w Twoim regionie sa zle.....ja poprostu jakos czulam, ze ten Gdansk bedzie fajny....chociaz przyznaje sie teraz bez bolu,ze nie chcialam zapeszac, no i nie chcialam byc znowu az tak bardzo pewna, bo moglam sie rozczarowac......jednak cos w tym jest jesli chodzi o wybor kliniki, przemysl sobie spokojnjie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka_____wybacz ale mnie bezczelnie wywalilo z gadu , chamstwo😠szkoda,ze tak krotko pogadalysmy:( mam nadzieje,ze jeszcze cie zlapie, pogilgaj Michaske i pozdrow ja od Grosia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Padam na pysk normalnie, jakiś szalony dzień dzisiaj w pracy miałam. Głowa mi pęka od samego rana blee okropny dzień Malolepsza - przykro mi po faworkach nie zostały nawet okruszki ale jest też dobrze wiadomość - świeża dostawa będzie w ostatki.:) Surfitka - pięknie się Michasia prezentuje na usg :D Ani - ja na takiej zasadzie jak pisała Malolepsza wybrałam klinikę. Po prostu czuję, ze tam mogą mi pomóc. W zasadzie mogłabym wybrać Warszawę bo odległość podobna i mam tam bardzo bliską przyjaciółkę u której w razie potrzeby można by było przenocować ale ciągnie mnie na wschód ;)Ob to był dobry wybór. Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór!:) Też jesteście dzisiaj tak śpiące jak ja? Ranyyy!!! Moje piątkowe wieczory biją wszelkie rekordy - od mniej więcej 16 godziny chodzę półprzytomna. A jakby mnie jutro nie było tzn. że walczę z kompem!:O Za szybko pochwaliłam dziada - skubany nie chce mi żadnego filmu odtworzyć - i nie jest to wina braku kodeków, bo nawet jak one są to i tak nic nie rusza:( Tzn rusza dźwięk a obraz d*pa. Nie to, żeby mi to oglądanie filmów akurat na kompie było do czegokolwiek potrzebne, ale jak już jest taka opcja możliwa - to ma działać i już - K. ma przyprowadzić sobie kogoś do pomocy i na jeden dzień (mam nadzieję) wyłączyć sprzęta z użyteczności publicznej:P Pozdrawiam Was wszystkie i zabieram się do sprzątania dzisiaj, bo jutro nie będę miała czasu - miłego wieczoru - postaram się zajrzeć później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo - cześć Jagoda 🖐️ - widzę, że nie tylko ja miałam wyczerpującą dniówkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Milo mi ze Michasia sie podoba, jak sie czlowiek blizej dopatrzy to juz widac jak jej sie policzki zaokraglily ;) Jest taka malutka, a mam wrazenie ze od zawsze ja mam :) A moj pecherz chyba zawsze bdzie pamietal jej kopy :) Malolepsza no szkoda ze cie ciagle wywala..chyba musisz jak Voltare informatyka wezwac :P Jagody, mnie tez dzis pogoda rozwala ..w robocie jestesmy ciagle opoznieni i raczej nie przewiduje zmian w tym roku ;) W zwiazku z tym postanowilam sie nie stresowac :) Voltare, a ja mysle, ze to sprawa kodekow jednak..ciagle cos zmieniaja..u mnie tez tak bylo, ze dzwiek byl to obraz znikl, potem na odwrot, www.instalki.pl - zestaw najnowszych kodekow zalatwil sprawe :) Chociaz dalej te najstarsze filmy cos nie bardzo :o A tak wogole to podziwiam was dziewczyny z ta odlegloscia do kliniki. Prawda jest taka, ze ja w swojej bylam niezliczone ilosci razy i nie wyobrazam sobie jezdzenia kilka razy w miesiacu (czasem tygodniu) nawet 300 km. Wiem, ze dla dzidzi wszystko, ale ja bym wybrala ta najblizsza klinike :P Nigdy sie nie ma pewnosci kto tak naprawde pomoze. Dobra uciekam do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc nieskromnie się przyznam, że naprawiłam dziada! Z tym, że nie wiem jak :P Surfitka - to chyba jednak nie wina kodeków - przeleciałam przez ileś tam forów z \"dobrymi radami\" zrobiłam co kazali i działa i dźwięk i obraz - znaczy się jutro mam popołudnie wolne:D Po 2 blisko tygodniach psioczenia na niego mój sprzęcior zaczął z powrotem pokazywać obraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare - zdolna bestia z Ciebie :) Surfitka - my po prostu nie mamy innego wyjścia albo jedziemy albo zapominamy o macierzyństwie. :( Klinika do nas nie przyjdzie, więc czy mamy jakiś wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda - tak to jest jak człek się zachłanny na kasiorę robi:P:P:P Widmo utraty kilkudziesięciu złotych, które można spożytkować o niebo przyjemniej zmusza nas czasem do wykrzesania z siebie jakichś "nadprzyrodzonych" zdolności:P:P:P - u mnie samodzielne poradzenie sobie z Windowsem XP jest bowiem zdolnością nadprzyrodzoną!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to jak się uda kupić bilety to w niedzielę wybieramy się na lejdis. Mam nadzieję, ze się nie zawiodę. Na testosteronie bawiłam się z M świetnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×