Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna M.

jest tu jakas staraczka o tej porze?

Polecane posty

u mnie tez jarzynowa :) ,widze ze wszystkie pobudzone i czekaja na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis tez jarzynowa :) widze ze wszystkie pobudzone i czekaja na wiesci. ja tez bralam clostilbyget i potem 2 miesiace luteine udalo sie i jestem teraz w 12 tyg.luteine i tak teraz lykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty__pewnie wszystkie teraz czatują i tylko Odśwież :-) A Fasolka pewnie o nas zapomniała Zupka gotowa:-) To smacznego życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac wiesci brak....zajrze pozniej co u Was? Aktualnie glowa mi peka, to taka mila odmiana po bialej sluchawce, sprobuje przespac ten bol glowy, moze sie uda..... w takim razie do zobaczenia. Omega___dobrze,ze chociaz goraczka ustapila, znajac ciebie to juz jest powod zeby pracowac ze zdwojona sila, malo pracy i zero kaszlu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka-dokladnie tak jak piszesz z tym ze zupka na półmetku :) tak jakos kafe mi wolno chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężatka-dokladnie tak jak piszesz z tym ze zupka na półmetku :) tak jakos kafe mi wolno chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malolepsza - jakbyś kamerę na mnie skierowaną miała:D oczywiście, że leżę z laptopem w łózku i pracuję:P:P:P bo przecież inaczej to można p*****ca dostać:P od piątku w pozycji horyzontalnej, już mnie każda stara kość boli od tego leżenia, tak więc trochę pracy to ciekawa odmiana:D Fasolka - nie trzymaj starej chorej kobiety w niepewności! Surfitko - a cóż tak zamilkłaś??? Wszystko u ciebie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO PROSZĘ - JAK WY NORMALNIE Z CIEKAWOŚCI NIE MOŻECIE WYTRZYMAĆ - NAWET ŹLE DZIAŁAJĄCE CAFFE - TO MOJA WINA :p OK JUŻ WAM MÓWIĘ - II KRESECZKI GRUUUBEEE JAK BYK :D ZAŁĄCZNIK DAM POŹNIEJ NA MÓJ FOTOSIK :D ALE NAJPIERW COŚ ZJEM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczere i gorace usciski i GRATTTTULLLLLLLLLLLAAAAAACCJEEEEEEEEEE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasoleczka !!!!wow!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIEDZIAŁAM ŻE SIĘ UDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka - :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dzięki kochaniutkie tak się cieszę normalnie taki cud że aż mi łapki się trzęsą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolko ja też szczerze Ci gratuluje naprawde :) Bardzo się cieszę. Podczytywałam ciągle i czekałam na wieści od Ciebie z taką samą niecierpliowścią jak twoje topikowe koleżanki.Tylko nic nie pisałam. GRATULACJE !! Dziewczyny otwierajcie szampana na cześć Fasolki, jej meza i ich fasoleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka___piekna nowina, ogromniaste gratukacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!superowo:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dspojnych 9 mscy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dwskakuj do drugiej tabelki:) Omega___dzieki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁADNA MAMA , ŁADNY TATA...ECH fajowo co tu gadać!!! , Dziewczynki to świętujemy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może i ja z łóżka na imprezę wylezę???:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka caluski dla ciebie i twojego miska :):) tak sie ciesze.... G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aaa i stronka moja :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo wreszcie cudowne wieści :-):-):-) Bardzo sie cieszę no i serdeczne GRATULACJE :-) Oby tak dalej a Omega z Nelcia będa miały pełne ręcę roboty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Fasolka - Ty to umiesz atmosferę podgrzać :D:D Wielkie wielkie gratulacje 👄 👄 Nie myśl, że wymigasz sie od zapowiadanej imprezki :D Ciekawe czy będziesz październikową mamą czy już zahaczysz o listopad? Malolepsza - skoro tak zapraszasz i zapraszasz na tą jarzynową to się wpraszam na obiad. Zawsze to milej jak ktoś poda obiadek ;) Rany jak nie biel to chociaż głowa boli 👄 Justyna - ja dalej czekam na meldunek ;) Omega - Tobie to ciężko dogodzić ;) Zawalona robotą - źle, jest okazja poleżeć w łóżeczku to też kiepsko bo kości bolą ;) Telesforka - nie ma jak włoskie jedzonko, może na figurę najlepiej nie wpływa a le co tam na pyszny makaronik od czasu do czasu warto się skusić. Pokemonowa - nie powiem żeby mnie zadowoliło wyjaśnienie przyczyn dyskomfortu :( Co to za frajda gdy coś uwiera ;) Niestety dla facetów bardzo często ciąża a zwłaszcza badanie nasienia to pewien dowód męskości. Ani - Ty to masz zdrowie, gimnastyka, taniec - podziel się zapałem bo ja i owszem może i bym się wybrała jak jest daleko a jak przychodzi co do czego to dziwnym trafem np. nie mogę znaleźć czepka na basen, sznurowadło w butach sportowych się urwało itd. ;) Jeszcze jak jest ciepło to od czasu do czasu lubię wyskoczyć na rower i pojeździć, ale oczywiście na łonie natury. Bo taki normalny rower treningowy to już w ostatni kont w domu wcisnęłam :P Mężatka - z tym luzem to niestety nie do końca - właśnie zagłębiam sie w kompilację mojego magistranta ;) Skoro źle tolerowałaś ten antybiotyk to dobrze, ze z niego zrezygnowałaś tylko koniecznie musisz się doleczyć - nawet domowymi sposobami bo takie niedoleczone przeziębienie może wrócić ze zdwojoną silą :( Dużo zdrówka 🌻 Milla - no, no, no jestem wielka podziwu na temat wywodu o zachodzeniu w ciążę. Wzruszyłam sie tym porównaniem do przyjaciela. 👄 Aisza - skoro na Ciebie pogoda wpływa sennie to i dzidzia też może mieć słabszy dzień. Podobno dobrze jest zjeść coś słodkiego co doda nam i przy okazji dziecku energii, położyć się na pewno maleństwo przypomni mamusi o sobie. Poza tym maleństwo ma jeszcze sporo miejsca więc jak sobie drzemie to słabiej go odczuwasz. Poczekaj jak podrośnie i dostaniesz porządnego kopniaczka to zatęsknisz za tymi delikatnymi muśnięciami :D Betty - to do Cibie na jarzynową też sie wpraszam :D Ryba__lufa - i po co było na urlop jechać - tutaj taka impreza przechodzi Ci koło nosa ;) U mnie dzisiaj od rana akcja ratunkowa :P Już wczoraj wieczorem M coś bąknął, ze ósemka mu sie odezwała. O 2 w nocy pobudka i do rana czuwanie. O 6 był już tak opuchnięty że oko ledwie było widać. Punkt 8 rtg szczęki i prościutko do chirurga. Wyrok stan zapalny, 8 tak rośnie, ze nie ma jak wyjść - dłutowanie. Cale szczęście obyło sie bez zakładania szwów.Jak miał dłutowaną pierwsza 8 to trwało to 1,5 godz. skończyło się założeniem 5 szwów i tygodniowym zwolnienieniem z pracy bo nie chciało się goić, nie mógł jeść ba nawet z porozumiewaniem były problemy. Szedł sino-zielony do chirurga ale całe szczęście nie było strasznie. Pozdrawiam WSZYSTKIE serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka jakze sie ciesze :D:D:D:D:D Wykrakalam ci ta imprezke, wystarczylo wpisac sie do naszego topiku i juz szczescie wyczarowane przez te czarownice topikowe :D:D:D:D:D:D Omego, jakos nie mam nastroju do pisania :o Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka jakze sie ciesze :D:D:D:D:D Wykrakalam ci ta imprezke, wystarczylo wpisac sie do naszego topiku i juz szczescie wyczarowane przez te czarownice topikowe :D:D:D:D:D:D Omego, jakos nie mam nastroju do pisania :o Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny🖐️ Fasolka_________moje GRATULACJE🌼🌼🌼 Owszem bedziemy miały z Omegą pełne ręce roboty ale jaka to będzie przyjemna robota nikt nie będzie miał tylu wnucząt co my :D:D:DłD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolko z całego serca ci gratuluję!🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 U nas wszystko dobrze, bylismy dziś na kolejnym szczepieniu Natalka nawet nie zapłakała taka dzielna z niej dziewczyna! Ładnie przybiera na wadze, niemalże książkowo - 5 kg do kochania❤️ Ogólnie wszystko bardzo dobrze. Postanowilismy z M się nie zabezpieczać bo chcemy mieć drugą dzidzie:D Fasolko jeszcze raz GRATULACJE!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkie kobitki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokemonowa
FASOLKA______ moje najszczersze gratulacxje bardzo sie z toba ciesze zycze duzo zdrowka dla waszej calej rodzinki 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie jestem zdziwiona - trzeba skopiować i wyrzucić spację z linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×