Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

misia21

SZUKAM CHĘTNYCH DZIEWCZYNEK DO WSPÓLNEGO GUBIENIA KILOSKÓW.CEL-WIGILIA..MINUS4KG

Polecane posty

Czuje sie, poki co, wspaniale Energii duzo, zobaczymy co to bedzie dalej Chudne caly czas, ale ograniczam sie na ile moge, skoro mam na to jeszcze sile to korzystam, mam nadzieje ze jo- jo nie bedzie, a na dniach zaczne jesc 1200 kcal Wam tez sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zazdroszcze Wam silnej woli, ja jakoś nie moge się zmotywowoać, a z drugiej strony przeszkadza mi w odchudzaniu chłopak!! Chyba go gdzies wyśle na jakis miesiąć!! :) Dziś ćwiczyłam całe 8 minut ehehe, a i ruszam z czerwoną herbata, znalazłam zapasy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak wam idzie??ja od jutra znow natarcie;p jak mozna tyle przez swieta przytyc+5 cm w talii, 2 cm w udach;( masakra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi fatalnie, ale jutro ruszam z: - gimnastyka - piciem czerwonej herbaty - pisaniem pracy licencjackiej - z odchudzaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatek zrobiłąm 70 brzuszków :) a czy w ciagu 3 tyg uda mi sie wrocic do formy?? Tzn wydobyc spod zwałów tłuszczu (nie tak tragicznych a jednak) umięsniony brzuch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan idzie dobrze :) Piję właśnie 2 kubek czerwonej herbaty, a i napisałam juz ciut pracy licencjackiej :) no i mało zjadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się wszyscy podziewają?? Ja jak na razie dzis zjadłam jakies 700 kcal maksymalnie :) Zaraz bede ćwiczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I udało mi sie ćwiczyć godzinkę, chociaz podejrzewam ze jutro bedzie mnie wszystko bolec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko u mnie jest ok bo dziś się ważyłam i jest o 1kg mniej niż 5 dni temu nie wiele ale waga w końcu się ruszyła :) ja co prawda nie ćwicze bo nie mam na to czasu choć dobrze by było rozruszać satre kości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem Tylko nie wiem co pisac Waze duzo mniej niz zamierzalam i ciesze sie z tego bardzo Teraz staram sie utrzymac wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka co tam u Was? u mnie ok dziś malutko zjadłam a jutro się waże no i zobaczymy ile mi ubyło w tydzień ;) myślę że ubyło? nie może być inaczej. a i jeszcze zaczeła stosować balsamy wyszczuplająco-ujędrniające bo skóra po tych dietkach jest poprostu koszmarna :D a wy co nic nie piszecie chyba topik nie umiera:(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ja mam bardzo malutko czasu, ale jak tylko moge to wpadam tu:) aaa i brak neta:(u mnie od pon dietka 700 kcal i aerobik 2 razy w tyg:) mam nadz ze sie uda tym raezm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis wypiłam 5 filizanek czerwonej herbaty, cwiczyłam 20 minut, powiedzmy ze malo zjadłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dziś się ważyłam no i jest 2kg mniej niż tydziń temu huuuuuuuuuuura:D czyli 50,7kg.jeszcze troszke i będzie tyle ile miało być czyli 50kg ale chyba jeszcze ze 2kg będe chciała się pozbyć no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :D U mnie nic nowego, czekam sobie na okres, i dopiero sie zważe, ćwiczę codziennie ale głownie na brzuch!! Piję czerwoną!! Wczoraj strasznie dużo łaziąm po mieście, nie wiadomo za czym :) hehe bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie przez cały dzień nikt się nie odzywał!! Czy u Was tak wieje?? Bo ja budzę się już o 4 w nocy! Dziś ćwiczyłam 40 minut aerobic :) ale za to zjadłam ponad stan!! Niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem wiecej az sie boje 1200/ 1300 kcal, od 2 dni nie chce tyc cwicze jest ok ale boje sie, i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja jem nadal malutko ale zaczełam łykać witaminki tak dla wzocnienia organizmu:) a u nas też wjeje jak cholera powiecie mi czy ktoś z was łykałbłonnik i czy są jakieś rezultaty ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja ne zazywałam błonnika, więc nie napiszę Ci o rezultatach :) kiedys dodawałam do łyżke otrębów do płatków, musli i jogurtów!! Ale zmin nie widziałąm :( Własnie wróciłam ze szkółki, na obiad zjadłam kawałek pizzy!! Koło 20 poćwiczę sobie troszkę :) Buźka :) A tak w ogole to złapaąłm gigant doła, wszystko to spowodowane jest brakiem pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie biore tego typu preparatow U mnie bylo wspaniale Ale chyba to koniec Wczoraj i dzis duzo slodyczy Duzo kcal 2,5 tys Schudlam do 45 kg i zaczne chyba tyc, jesli sie nie obudze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nowego, no moze jedno: dostałam okres! W końcu. Dziś zaczynam ostro dietke musze przez 2 tyg schudnac jakies 3 kg!! Uda się???? Jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie było mnie miesiąc a topic nadal żyje.Brwo dziewczyny jestem pod wrażeniem. Jeśli chodzi o moją diete to niestety ją przerwałam. Schudłam do 52 kg,i tak waga stoi,muszę zacząc jeszcze raz ,chcialabym zrzucić jeszcze ok 4 kg . kurcze naprawde zrobiłyście na mnie wrażenie,topici zazwyczaj padają po paru dniach a tu proszę,i jakie wyniki do tego. Styliste gratuluje wagi,strasznie Ci zazdroszczę. Wprwdzie nie mam czasu na jedzenie,ale ostatnio mam straszną ochotę na słodkie,ale muszę to przerwać. Pozdrawiam was dziewczynki i mam nadzieję,że znajdę troszkę czasu aby tu wpadac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladnie, a te 4 jeszcze zgubiasz Gagatko oczywiscie ze sie uda, jesli bedziesz przestrzegac diety Ja dzis juz ladnie, ale stracha mialam, chyba przytylam 1 kg, no ale to spr po 3 dniach diety Staram sie jesc 1000 kcal, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moo jadłospis dziesiejszy to: jogurt (jakieś 160 kcal), potem banan (około 100 kcal), obiad koło 14 ziemniaczki jakies miesko (podejrzewam, że kurczak) i duzo surówki myslę ze maksymalnie 300 kcla, no a teraz banan!! Jest jakies 900 kcal!! Nie jest źle!! Wieczorkiem jeszcze poćwicze choc z pół godzinki :) Styna tak łątwo się nie poddamy, przynajmnie ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×