Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

Oj, dziewczyny chyba sa zajete...staraniami:-) tak trzymac:-) Mamo_Zuzi - hmmmm, no szanse chyba sa:-) Sama nie wiem, to moj pierwszy cykl po odstawieniu tabletek i nie wiem czy moj organizm pracuje juz "normalnie". A jak to bylo u Ciebie z pierwsza ciaza? Czy zaszlas szybko po odstawieniu tabletek? Skorpionka81, Agnese_26 - Oj, cos mi sie wydaje ze bedzie kilka radosnych wiesci juz wkrotce na naszym topiku. Mamo_Zuzi - Daj prosze znac Kochana jak zrobisz tescik! Dobrej nocki i papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mamo_zuzi mam nadzieję, że to już to:):) i dołączysz do ewapiano i gabi:):):) Wczorajszy wieczorek zapowiadał się miło ale na gadaniu się skończyło...jaka szkoda więc zostaje sobota, niedziela... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny tak juz si nakrecilam ze jak dostane te @ to chyba bede ryczec kilka dni. Poki co, dwa razy ddzis bylo \"bara\" i nie ruszylo mnie na okres, wiec mam wielka nadzieje ze nosze juz fasolke w brzuszku :) Test dopiero w przyszlym tygodniu i oczywiscie dam wam znac :) Bunia, wiec moze ty tez ??? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:-) Moja Niunia ucina sobie drzemke po obiadku wiec mam chwilke. Niestety dzis rano przyszla @ ... a moj maz chyba juz sie troche podekscytowal ze moze bedzie fasolka. Nic straconego, teraz mozemy starac sie dalej:-) Wiecie co, nigdy nie probowalam testow owulacyjnych, w pierwsza ciaze udalo mi sie zajsc w 3 cyklu, ale moze sobie kupie? Mamo_Zuzi - to chyba bedzie malutka fasoleczka! Zycze Ci dwoch kreseczek na tescie! Agnese_26 - caly weekend przed Wami! Pozdrawiam Was i zycze milego weekendowego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelke: Agnese_26...... Aga....... 27..... Sosnowiec.......... 1........ 11.II Moluś............ Asia....... 30....... Koło................ .3.....starania zawieszone mama_zuzi......Kasia...... 26.... .Göteborg........... ????????????????? Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce............. 2.........13.01 Skorpionka81...Iwona..... 25.... Southampton...... 2......11/12/13.II eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............ 0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan.............. 0........24.01 cytrynka79.... Gosia...... 27...... Sopot............... . 0.........15.I ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin.............. 0.........6.I gabi 27.........Gabi.........27......Kielce.................. 1... .....30.XI Selenka32.....Dominika....32......Łodz.................. .1........23.XII Bunia_77......Ania..........29......Irlandia............ ....2.........25.II. Papatki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, duchowe wsparcie się przyda:) Mam nadzieję, że w tym cyklu się uda...tak bardzo pragnę tego maleństwa... Mamo_zuzi super, że @ jeszcze nie ma:):):) i mam nadzieję, że nie będzie przez kolejnych 9 miesięcy:):):) Obyśmy jak najszybciej przeszły do następnej tabelki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie... oby do nastepnej tabelki :D Dzis doszla wrazliwosc sutkow, koszmarna... no i mleczno-biale uplawy ciagle sa. Jutro chyba kupie test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek 28
wpadłąm się pożegnać- wyjeżdżam na szkolenia i do piątku mnie nie ma:) dziś dni płodne i już od rana ostro pracowaliśmy- oby się udało:) całuje Was mocno!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ewapiano znów praca:( I tak przez cały tydzień...Byle do piątku i znów będzie wolne:) Aniołku owocnego szkolenia życzę:) I trzymamy kciuki, oby się udało zafasolkować!!!!! A czemuż to nie widać na horyzoncie donny leng??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🌻 Robilam test i JESTEM W CIAZY!!! Po prostu wbilo mnie w ziemie jak zobaczylam wynik testu. Placze i smieje sie na przemian!!! Na prawde nie moge w to uwierzyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama_zuzi - WOOOOOOOW :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: Jaka super wiadomość!!!! :D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Wierz, czy nie wierz, ale naprawdę Ci gratuluję i się bardzo cieszę z Twojego sukcesu|!! :D Mimo, że od niedawna jestem na Waszym topiku i niezbyt wiele piszę - naprawdę zżyłam się z \"nickami\" stąd :) Naprawdę super, że się udało!!! 👄 Powiedzialam mężowi? Napisz szybko jak to się odbylo albo jak masz zamiar to zrobić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Skorpionko!!! :D :D :D Mezu jeszcze nie wie. A ja juz w grudniu kupilam takiego malutkiego dzidziusia i mu wynik testu za koszulke wsadzilam i mu albo go wrecze albo gdzies podrzuce zeby sam znalazl i sie domyslil :) Zobacze jeszcze:) Teraz cholercia musze isc do szkoly ale odezwe sie wieczorkiem i opowiem jak bylo!!! Skorpionko, jak widac , sukces mojego zafasolkowania to umiejetnosc okreslenia dokladnie dnia owulacji. I w sumie staranka byly 48 godzin przed owulacja i sie udalo :) Silne plemniczki ma ten moj mezus haha :D jestem pewna ze z testami owulacyjnymi tobie tez sie uda w tym cyklu :D ALE JESTEM HAPPY :d Buziaki slodkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie, jejku!! Naprawde fajnie jest przeczytać o sukcesie kogoś, kto robi \"to co ja\" - to tak jakby \"trochę\" mi się udało :D U mnie w czasie weekendu - 2 razy był sex ;) Mam dziś 13 dzień cyklu. Śluz mialam wczoraj raczej gęsty, biały, nierozciągliwy - (tylko \"raz\" się troche rozciągnął). Zrobilam dziś rano test owuolacyjny - widać drugą kreskę bardzo wyraźnie, ale jest sporo bledsza od tej pierwszej. Oznacza to, że należy dalej testować. Wnioskuję, że owulacja powinna w takim razie być za jakieś 2 dni. Ciekawe czy sex z wczoraj będzie się jeszcze \"liczył\"... :-0 Chyba już nie, postaram się więc może jeszcze dzisiaj lub jutro rano :) mamo_zuzi - wychodzi na to, że będzie kolejna dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mamo_Zuzi - GRATULACJE! Ciesze sie razem z Toba!!! Jeju, az mi sie rece trzesa gdy stukam na klawiaturze:-) Super wiadomosc! A ciesze sie tym bardziej ze dzis obchodzimy z mezem nasza rocznice slubu:-) Duzo zdrowka dla Ciebie Mamo-Zuzi! Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego poniedzialku. ...my tez zaczynamy sie wkrotce starac, chyba kupie sobie te testy owulacyjne... Papa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny - bardzo proszę - powiedzcie jaką mam szanse zajśc w ciążę, jeśli: cykl rozpoczął mi się 14 stycznia, zwykle trwa 27 dni, kochałam się z mężem 26 stycznia - błagam niech któraś z was mądrze to policzy - są jakieś szansę na ciąże? bo na test to jeszcze za wcześnie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi, że wspolzycie mialo miejsce w 12 dniu cyklu. Nie wiadomo ile dni będzie mila TEN cykl, dlatego owulacja mogla się juz zacząć a może dopiero jutro lub pojutrze. Na Twoim miejscu - wspolzylabym, jeszcze dzis, jutro i pojutrze :) A jak ze śluzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka81 - bardzo dziękuję za odpowiedź. Dodam jeszcze, że cykle mam bardzo regularne - 27 dni. I mam jeszcze jedno pytanie - czy to prawda że \"dobrze jest\" współżyć dwa dni przed owulacją? Gdzieś czytałam taką opinię, ale nie wiem czemu ma to służyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE - mamo zuzi, w końcu nie będę sama na tym topiku, bo mi było smutno.... tylko ja w ciąży byłam w tym gronie.:D HURA NIE BĘDĘ SAMA. Wiecie co sądzę o tych wyliczeniach z internetu i różnych innych testach, że nie są 100% pewne. Sama nie współżyłam w określonym dniu owulacji, a jednak zaszła w ciążę. Inni moi znajomi natomiast wszystko testowali, sprawdzali, temperatury, owulacje itd. kochali się w dni płodne 3 razy dziennie i tak czekali rok aby zajść w ciążę mimo że żadno z nich nie miało problemów \"biologicznych\". Myślę że wszystko jest względne a natura jest nieprzewidywalna w tym względzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie przez kilka godzin na topiku a tu takieeeeeeeeee wiadomości:):):):):):):):) Mamo_zuzi najszczersze gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wow wow wow extra wiadomość, polepszyła mi humor dzisiejszego dnia:) Niepozostaje nic innego jak rozpocząć pisać nową tabelkę PRZYSZłYCH MAMUś:):):)!!!!! Buniu wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese_26 - dziekuje:-) Siedze jeszcze w pracy, chcialabym juz do domku! Chyba dzisiaj sobie z mezem nie poswietujemy...Teskni mi sie juz do mojej Niuni. Jeszcze godzinka i pedze do moich Robaczkow. Milego wieczoru Dziewczynki:-) Popieram, koniecznie trzeba zaczac nowa tabelke dla przyszlych Mamus! Papa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama z brzuszkiem
Hej. drogie dziewczyny... cierpliwośći i nic na siłę. Poza tym nie kupujcie sobie testów ciążowych kilka razy w miesiącu, bo zwariujecie.....Ja sieprzejmowałam, gdy chiałam mieć pierwsze dziecko. Staraliśmy się półtora roku i się udało - kiedy przestałam o tym myśleć....(tak natrętnie). O drugim dzidziusiu zamarzyłam, gdy moja córeczka skończyła 6 miesięcy, ale mój mąż był przeciwny - i miał rację - karmiłam piersią i nie chciałam z tego rezygnować. Postanowiliśmy się postarać, kiedy cócia pójdzie do przedszkola...ale zaszłam w ciążę. Cieszymy się bardzo. Między moimi dziecmi będzie niespełna 3 lata różnicy. Rodzę w lipcu, ale mam kłopoty - ciąża jest zagrożona. Wierzę, że będzie dobrze! Trzymajcie za mnie kciuki. Powodzenia! PS Macierzyństwo to coś CUDOWNEGO! Codzienne otrzymywanie takiej bezwarunkowej miłości za to, że tylko jesteś. Dzieci są kochane - choć jest przy nich sporo pracy... ale WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam kochane za takie cieple gratulacje. Dzis jeszcze jestem w szoku wiec wiecej nie popisze, ale jutro odniose sie do kazdego z postow. Mi sie tez wydaje ze bedzie dziewuszka :) Mam taki metlik w glowie ze sama nie wiem co pisze, ale naprawde jestem szczesliwa :D Ewapiano, masz juz jakies objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mam.... właśnie nie dawno zaczeły się mdłości, mam je od kilku dni, a dzisiaj to już szczyt mdłości.... strasznie mi się w żołądku przewraca, nie wiem jak wytrzymam w pracy 8 godzin. A tu jeszcze dzisiaj naliczanie wypłat bo jutro wypłaty. Nie da rady raczej wcześniej się urwać, no chyba że się teraz sprężę i szybko zrobię. Może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×