Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

ja też już po swiętach:-D u mnie błogo i leniuwo :-D i chyba teraz jeszcze bardziej hiihihi u mnie na szczęście 2 kilo ale do tyłu :-D nie odczułam obżarstwa bo odrzuca mnie zawsze na święta, moze dlaczego że sie przy tym narobię hihihihi, ale dobrze że już po, zobaczymy co bedzie dalej..... dziś byłam na posiewie, w czwartek jadę do novum omówić sprawy ICSI bo kończe antyki, i jeśli w piątek dowiem się że posiew wyszedł ok to zaczynam zastrzyki :-D a jak nie to troszkę przedłużę antyki i potem rozpocznę zastrzyki, ale mam przeczucie że będzie ok dziś jadąc do novum wiecie kogo widziałam, pierwszy raz w życiu - bociany - dwa w warszawie leciały nad naszym samochodem - HURRRAAAAA to dobry znak jestem optymistycznie nastawiona:-D sysia,🌻 ależ zabawę miał twój synek, a ściany czyste chociaż? hihihii Iza👄 gratuluję że już po transferku i zaciskam kciukaski, cosik mi się wydaje że ten ból krzyża to malutkie sie zagnieżdżają na dobre:-D całuję serdecznie.... Sabrunia🌻 twój brzusio większy od koleżanki bo ty masz dwa maluszki przecież, nie zapominaj o tym, a przecież nie każda musi mieć taki sam:-D ja tam mogę mieć duży-ogromny i z dwoma bąbelkami:-D miłego dzionka👄.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po świętach :) Iza, ja myślałam po transferze że @ dostanę bo tak się czulam także nie powinno cię to niepokoić, nawet mi burczało w brzuchu tak jak przed @. test robiłam w 11 dniu po transferze, z krwi oczywiście. trzymam kciuki :) Sabra ja brzuch miałam też duży ale za to nie przytyłam w żadnym innym miejscu i tydzień po porodzie wygladałam jakbym nie rodziła. teraz tylko brzuszek musi dojść do siebie tzn jest płaski ale muszę popracować jeszcze nad jego wyglądem, ujędrnic :) takze się nie przejmuj karmiac dwa głodomory szybko dojdziesz do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) I ja Wam zycze wszystkiego dobrego po swietach. :) 🌻❤️ Izunia mocno trzymam kciuki za powodzenie. 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 Emiczko- mi też bocki przyniosły szczęscie i z tego co pamietam Zabajonej równiez. :) Tak więc Kochana szykuj się na fasoleczki. :) 🌻❤️👄🌻❤️👄 Goluś- jesli się okazuje, że masz wrogi sluz to dowiaduj się o inseminacje i do dzieła. :) Najważniejsze, że coś ruszyło do przodu , teraz trzymam mocno kciuki za szczęsliwy i szybki finał Waszych działan.🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 ps.- dziękuję za smska z zyczeniami. Sory, że nie odpisalam ale mialam wariactwo z przygtowaniami do chrzcin. Sysiu- ale masz w domu jajcarza hihihi. :D:D A tak powaznie to trzymam kciuki za Tomusia, mam nadzieję, że to nie jest nic poważnego i szybciutko Tomuś zacznie biegać i gadać , aż czasami będziesz miała dośc. :) 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 Sabruś -cieszę się, że brzuszek rośnie , pamiętaj, że masz 2 fasoleczki i Foli ma rację- szybciutko po porodzie wrócisz do swojej figury. :) 🌻❤️👄 A u nas chrzciny się bardzo udały , Sandra zaskoczyła nas wszystkich, bo przecież Ona zawsze miała problemy ze snem w dzień. Jakieś 10min po rozpoczęciu mszy zaczęła płakać , nie powiem trochę gorąco mi się zrobiło , ale przytuliłam Ją w swój magiczny sposób, ukołysałam i Aniołeczek obudził się ................ tuż przed ogłoszeniami parafialnymi. hihihi :D przespała całą ceremonię chrzcin , włącznie z polewaniem wodą, znakiem krzyża na czole , oraz nawet się nie obudziła jak Ją przekładałam z lewej ręki na prawą. :D:D Do końca tygodnia umieszczę zdjęcia na Jej stronce, to będziecie mogły przejrzeć. :) No niestety nie są wyaźne, bo kuzynka nie włączyła lampy i przez to czas naświetlania zdjęć był dłuuugi i nie działał już stabilizator obrazu. :( Buziaczki dla Was. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Foli🌻 Sabrunia🌻 co ty sie paroma kilogramkami przejmujesz, a przytyj sobie na zdrowie, po porodzie nawet nie będziesz wiedziała kiedy jak schudniesz, a brzusio eksponuj ile sie da, to twoje szczęście więc bez krępacji:-D a inni niech se gadają zazdrośnicy :-P .... to mojej znajomej synowa jest teraz w ciąży i wyobraźcie sobie taki z niej matoł, uznała że nie chce przytyć w ciazy więc chodzi na aerobic-a jest w 5 miesiącu, aż takich plamień idiotka dostała, że mało dziecka nie straciła - niektórzy to mają nawalone w tych głowach, rozumiem basen ale aerobic? podobno zwaliła na meża że kazał jej nie przytyć....... Asiulka👄 a dostałaś odemnie kartkę świąteczną? lecę zaraz pooglądać Sandrunię na stronce i jak udały się chrzciny? ..........mówisz boćki Wam szczęście przyniosły? hmmm, mi też przyniosą :-D Goluś🌻 czyżby twoje boćki dostały polecenie i przyleciały już do mnie? pamiętaj że dwa również Ty widziałaś, więc się nie wykręcisz z fasoleczki w tym roku :-P hihihihiihih razem z brzusiami będziemy paradować hihihihihih a właśnie co u reszty słychać po świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki, Dziękuję Wam bardzo za słowa pocieszenia. Nie odzywałam się ale czytałam Was na bieżąco. U mnie trochę się sytuacja wyklarowała po tym jak nie doszło do transferu. 2 tyg temu byłam u swojego gina i wszystko mu opowiedziałam. Stwierdził że nie jest dobrze skoro z tylu pęcherzyków były tylko 4 komórki jajowe i to jeszcze złej jakości. Coś sugerował że może za bardzo zareagowałam na Fostimon. Na szczęście nie było przestymulowania i obeszło się bez torbieli. Prawdę mówiąc to gin nie bardzo wiedział co ze mną począć więc zadzwonił do prof. W w Białymstoku z prośbą aby przyjrzał się dokładnie i przeanalizował moją sytuację czy jest sens podchodzić jeszcze raz. W piątek pprzed świętami mój gin zadzwonił do mnie abym przyszła na rozmowę jak ma się moja sytuacja. Szłam jak na skazanie że usłyszę że nie ma sensu podchodzić ponownie i że będę musiała podjąć decyzję o dawczyni komórek. Chyba Emika mi przesłała link o dawczyniach i poczytałam sobie – dziękuję. Na rozmowie mój gin poinformował mnie że profesor nie odnalazł przyczyny dlaczego tak się stało więc nie można wykluczyć że to po prostu był taki popaprany cykl i że nie widzi żadnych przeciwwskazań aby próbować jeszcze raz. To mnie uspokoiło bo jakąś nadzieję ciągle mam tak więc szykuję się na drugie podejście na listopad i mam nadzieję że teraz zakończy się powodzeniem. Najważniejsze że ciągle mam szansę i tego się uczepiłam. Iza27-myślałam ostatnio o Tobie jak Ci poszło i cieszę się że jest OK. Czekam teraz na potwierdzenie ciązy. Pro forma bo z całych sił wierzę że się udało !!! Trzymam kciuki za bliźniaki  Napisz coś więcej – ile miałaś pęcherzyków, ile komórek jajowych, ile się zapłodniło i w ogóle jak przebiegała cała stymulacja – bardzo mnie to interesuje z wiadomych względów. Trzymam kciuki za następne transferki i serdecznie Was pozdrawiam. Niechaj wszystkie w tym roku doczekają się maleństw a mamusiom życzę radości z pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko👄 wiedziałam że tak źle nie może być, cieszę się że sytuacja się jakoś wyjaśniła i jest sznsa na kolejne powodzenia, życzę Ci z tego z całego serca, bo wiem co przeszłaś, a już chodowałam dla Ciebie komóreczki :-D ale cieszę się że będziesz mogła je sama wychodować👄 wierzę że się uda..... to fajnie że już na jesieni podchodzicie drugi raz - Estelka tez jakoś na jesieni podchodzi do ICSI więc będziemy Wam kibicować👄 ale mi się nie chce pracować :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, melduje sie i ja po swietach....:-) musze sie Wam pochwalic, mój Eryk ma pierwszego ząbka, dzisiaj to zobaczyłam.... Asia pozazdrosc tylko takiego spokojnego dziecka, hmmmm mnie to czeka w najbliższą niedzielę-CHRZEST!!!!! buziaki i trzymam kciuki za starające sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Witam się z Wami po dłłłłłuuugiej przerwie. W zeszłym tygodniu byłam w Invicie,porobiłam badania obejrzał mnie lekarz,umówiłam się na inseminacje. To tak w telegraficznym skrócie. Jeżeli dobrze będzie wszystko to na początku przyszłego tygodnie. Mam nadzieje że się uda chociaż wiem że szanse są nieduże ale zawsze są. Tak bardzo bym chciała. Trzymajcie sie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie @. Dostalam w lany poniedzialek. dziwnie sie @ zaczela. Juz myslalm, ze moze... :) Ale glupia bylam!!! Ja i ciaza???!!! ha, ha, ha. Dobre sobie. Melduje sie wiec ze u mnie OK. Zadnych torbieli nie ma. Cytologia II grupa. jest niezle. Tylko ze gin powiedziala ze sie ruchliwosc plemnikow u starego nie podoba i moje jajowody, ktore sie drozne staly pod zwiekszonym cisnieniem. Wiecie o czym mowa. Jak nic bede musialam pomyslec co dalej. Ale tak mi sie nie chce myslec...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36....antyki przed ICSI .....24 m-cy........Warszawa Golka26..........26.03.......29..........?...... już 3 lata..... Estella ...........17.03.....27......13.04..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............12.03.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....11.03.....25-29...04.04 ....16 m-cy....Katowice beti78............23.02......24-26 ......21.03...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......12.03.......27.......7.04...........22 cykl..........Morąg Nadwislanka......11.03..........27-28 ........ 33 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...27.02.......36................24 m-ce...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36....antyki przed ICSI .....24 m-cy........Warszawa Golka26..........26.03.......29..........?...... już 3 lata..... Estella ...........17.03.....27......13.04..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............12.03.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....11.03.....25-29...04.04 ....16 m-cy....Katowice beti78............23.02......24-26 ......21.03...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......05.04......27.......01.05...........22 cykl..........Morąg Nadwislanka......11.03..........27-28 ........ 33 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...27.02.......36................24 m-ce...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Ja chciałam tylko napisać, że udało mi się umówić na wizytę do doc. Jacka Szamatowicza w Białymstoku i 23 kwietnia jadę na konsultację. Jestem bardzo zadowolona, bo zaczynam mieć coraz więcej wiary w to, że nam się uda. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek widzę że nareszcie cosik ruszyło na kafe:-D gosiaczek🌻 inseminacja na początku przyszłego tygodnia? oj to trzymam kciukaski ogromne, dawno już ciaży tu nie było u nas:-D nadwislanko👄 nie marudzimy bierzemy się w garść nie lenimy się i myślimy co dalej:-) grunt to coś robić by szło do przodu to zawsze o krok bliżej do fasoleczki👄przytulam serdeczniutko Goluś👄 bardzo się cieszę że umówiłaś się na wizytę ale czy to już będzie inseminacja czy samo rozmawianie o niej? pisz jak najwięcej trzymam ogromne kciuki to już tak bliziutko👄 a ja dziś byłam w Novum, to mój 18dc brania antyków, na szczęście wyniki posiewu wyszły super i już kupiłam pierwsze zastrzyki zaczynam brać od poniedziałku, boję się jak cholera ale mam dobry humor i pozytywne nastawienie niech mnie kłują oby skutecznie :-D miłegop dnia życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach i życzę wszystkim babeczkom zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka a także siły by znieść trudny staranek, badań, ciąż i porodów, a także macierzyństwa (bo nieraz bywa ono trudne poprzez różne kłopoty i zmartwienia). My już po chrzcinach. Niunia przespała cały chrzest, była grzeczna jakby wiedziała, że powinna być grzeczna. ROśnie jak na drożdżach, tydzień temu wazyła 4800 gram, co wg lekarki jest bardzo ładnym wynikiem jak na jej wiek. Przybiera na wadze bardzo proporcjonalnie. NIEstety mamy też małe zmartwienie, bo okazało się, że Ola ma za krótkie wędzidełko podjęzykowe, co może w przyszłości stać się problemem, dlatego będziemy musieli udać się z nią do laryngologa, który będzie musiał naciąć jej troszkę to wędzidełko. Jesli to zaniedbamy, to oprócz wad zgryzu może także źle wymawiać niektóre głoski, które wymagają dotknięcia języczkiem górnych zębów. Tak więc mamy obserwujcie języczki swoich pociech jak wystawiają. Jeśli są ładne i tworzą czubeczek, to jest wszystko dobrze, a jeżeli z czubka języka robi się coś na kształt sedrudzka, to znaczy, ze to wędzidełko jest za krótkie. Czasami dzieci mają problem z chwytaniem brodawki podczas jedzenia i wtedy szybciej to się objawia. Moja Ola nie ma tego problemu, dlatego zauwazyliśmy to niedawno, co lekarz potwierdził. Pozdrawiam wszystkie kobietki i trzymam kciuki za was bez wyjątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystkich po swietach!!!!! Wszystkiego naj naj naj a przede wszystkim spelnienia marzen o dzidziusiach!!!!A narodzoym dzidziusiom lub nadchodzacym niebawem duuuuzo zdrowka i i sloneczka na kazdy dzien!! Ja sie tyyle nie odzywalalm bo bylam u kolezanki na wakacjach z mezusiem. Niestety ta @ paskuda i tu mnie znalazla:( Myslalam ze przed nia nawieje ale nie udalo sie... No nie bede marudzic tylko probowac dalej!!!!!Bedzie dobrze-wszystkim nam sie uda!!!!!!!!Kazdej na wlasny,indywidualny sposob!!!!!Zobaczycie. A tam gdzie bylam na wakacjach petaly sie po ulicach kojoty i wyly po nocach wiec ciesze sie ze jestem juz w domu!!!!!!! Napisze wiecej jak sie rozpakuje-przesylam wiosenne buziaki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika trzymam kciuki zobaczysz najgorzej pierwszy zastrzyk ja uciekałam po całym domu a mąż mnie z igłą gonił :) uśmialiśmy się nieźle przy tym przynajmniej on bo ja na zmianę śmiałam się i bałam, ale nie jest źle, choć przyznam że gonal mnie bolał ale to ten późniejszy zastrzyk, a ty jakie masz zastrzyki? bo może pisałaś a nie doczytałam z braku czasu. Pogoda dopisuje więc dużo jeżdże na spacerki z Nadią :) już się śmieje i gada do siebie, jeszcze nie za dużo ale daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌼 Wszystkiego dobrego po świętach, codziennie was poczytuję ale trochę brakuje mi czasu na pisanie. gosiaczku 76 - ja w styczniu poroniłam , iginek nakazał mi profilaktycznie zrobienie badanek na bakcylki, miałam dwa badanka posiew wymazu z kanału szyjki macicy który wyszedł mi ujemnie, a drugi posiew wymazu z pochwy który wyszedł , lactobacillus spp. wzrost umiarkowany wedłuk mojego ginka jest to drugie ok. Teraz czekamna@ i chyba ją dostanę , bo przy każdej ciąży strasznie bolały mnie piersi , a tu nic , trudno od wtorku zacznie się kolejny cykl . Pozdrowienia dla wszystkich babeczek❤️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do foli
kobieto jak tak małe dziecko może gadac do siebie?zastanów sie co ty piszesz, tak tak świnia to piękny ptak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Emiczko🌻- dziękuję za kartkę👄- dostalam ją w środę. :) Pomarańczu cholerny 😠 - czy slyszaleś o gaworzeniu??????????? Dzieci gaworzą , czyli rozmawiają po swojemu!!!! Ale twoim celem jest czepianie się prawda? i nieważne co by się napisało, ty i tak się przyczepisz!! żal mi ciebie!! Judytko cieszę się, że nie wygląda to tak źle i trzymam kciuki by kolejne podejście zakończylo się duuuuuużym sukcesem. 🌻❤️ Zabajonku całuski dla Oli, dobrze, że to odrazu zauważyliście.🌻 Gosiaczek - to teraz kolej na Ciebie. Trzymam kciuki za ivi.🌻 Nadwiślanka - mnie też wkurzało jak wszystko wychodzilo ok , a ciąży brak. Ale i u Ciebie znajdzie się jakas mala pierdolka i jak się ją usunie to szybciutko zameldujesz nam super nowinkę. 👄 Goluś- trzymam kciuki by 23 kwietnia był u Ciebie przełomowym dniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄❤️ Foli, Andziu - buziaczki dla Nadyjek. 👄 Silve - odezwij się, co u Was. 👄 Iskiereczko powodzenia na chrzcinch. :) A Sandra mni kolejny raz pozytywnie zaskoczyla w środę, musialam z Nią iść na pobór krwi, żeby sprawdzić tarczycę. Ja spocona na samą myśl jak cholera, krew miala pobieraną z 2 rączek i ....... nawet nie zapłakała. :D Zuch dziewczynka. :)🌻 Tarczycę ma w porządku , teraz kolejne badanie za 5 mcy. dziś wrzucę zdjęcia z chrzin na stronkę- jak się z tym uporam , to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzieki za słowa wsparcia-jak zwykle można na was liczyć. Czego nie kogę powiedzieć o moich co niektórych znajomych. najczęstsze opinie jakie słyszę to;za bardzo chcesz dlatego nie możesz albo;masz jedno dziecko i wystarczy. Po prostu poraza mnie ta głupota.Wiem że mam jedno dziecko ale czy to takie dziwne że chcę mieć jeszcze co najmniej jedno? czemu ludzie tak reaguja jak byliby takimi egoistami? Kobiety często jak wyjda z jednych pieluch nie chcą wchodzić w następne-u mnie ta różnica jest spora-moja córka w tym roku kończy 10 lat ale mimo tego potrzeba posiadania kolejnego maleństwa jest u nie chyba coraz większa. Jak zwykle proszę Was o rade. Otóż nie wiem jak mam zorganizować sobie tą inseminację gdyż przed zabiegiem muszę zbadać LH co u nie \"we wsi\" nie jest to możliwe. Mam co prawda w domu testy owulacyjne ale nie wiem w jakim stopniu są one wiarygodne? Jak myślicie jak wyjdzie pozytywny mogęjechać jest napisane na ulotce że jak wyjdzie pozytywny to owu jest 12-24 godz. po. czy tak jest? Napiszcie mi proszę bo już sama zgłupiałam. czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku , sory, że Ci wczoraj nie odpisałam , ale spróbuję teraz nadrobić. :) Ja jednak na Twoim miejscu robiłabym badanie LH z krwi. Wiem, że to nie jest proste mieszkając w mniejszej miejscowości , ale w Invicie na to zwracają uwagę, sama musiałam badać LH, i niby jednego dnia było już jak na moje oko wysokie, ale jak zadzwoniłam do gina w Invicie to kazał mi zbadać nastepnego dnia i dopiero wtedy jak podałam Mu wyniki to kazał przyjezdzać na inseminację. I jak widać skutecznie. :) A u jakiego lekarza byłaś w Invicie? A daleko masz do najbliższego szpitala? Bo raczej warto się przemęczyć i pojezdzić na pobór i zrobić wszystko by inseminację zrobić w odpowiednim czasie. Wiem, że to co pisze to lekkie masło maslane, ale muszę się streszczać póki Sandra nie marudzi, mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś.;) I nie przejmuj się gadaniem znajmych- nikt tego nie zrozumie, kto nie miał z tym problemów i nikomu nic do tego, że chcesz nastepne dziecko. :) Emiczko- to prawda- ja twierdzę, że bociek przyniósł mi szczęście i co jeszcze- mam nadzieję, że tak jak 2 lata temu , to i teraz na jesień odlatując zostawi mi prezencik. ;) Zuleczko- mam nadzieję, że niedługo zajdziesz w ciążę, którą spokojnie donosisz i urodzisz ślicznego bobaska. :) 🌻 Na pocieszenie - ja mam za sobą równiez jedno poronienie , a teraz cieszę się z naszej gwiazdeczki. :) 👄 BUziaczki dla Wszystkich. {usta] ps. - na stronce są aktualne fotki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Dzięki, że trzymacie za mnie kciuki, ale 23 kwietnia jadę na wizytę by upewnić się, że możemy przystąpić do inseminacji i wszystko omówić łącznie z kosztem całego zabiegu. No i przede wszystkim co jeszcze musimy zrobić z badań. Jak na razie to czekamy na wyniki badania nasienia i na hormonki męża. Muszę się jeszcze dowiedzieć gdzie można zrobić posiew nasienia, bo w Olsztynie w tym laboratorium co bylismy to nie robią. Ja jeszcze w tym tygodniu będę miała cytologię. Jak na razie odzyskałam humor i wiarę. Jak będę miała wyniki to się odezwę. Uciekam na słoneczko, bo pogoda jest wspaniała. Pozdrawiam Was wszystkie. CAłuski. PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Aśka 74 za odpowiedź! Właśnie staram dodzwonić się do Invicty. Zrobiłam dzisiaj test owulacyjny ale wyszedł negatywny. Może jutro będzie ok. Niestety nawet w pobliżu nie mam szpitala żeby zrobic z krwi.Bo najblizszy jest 50 km ode mnie.Tak więc jestem zdana tylko na nie. Ale myślę że jutro juz będzie najwyższy czas bo to bedzie 13 dc a więc u mnie tak zawsze jest. A jesli w tym m-cu nic nie wyjdzie to spróbuję nastepnym razem. Byłam u dr.Śliwińskiego. Taki konkretny, małomówny ale ok. A u ciebie ineminacja zdała egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczku - też mi sie wydaję, że Śliwiński jest ok. A u mnie inseminacja zadziałała za 1 razem - efekt widoczny na stronce ;) :D 50km to nie jest też tak dużo. Ja mieszkam 60 km od Trójmiasta , codziennie dojeżdzam do pracy , jak trzeba bylo jechałam do Invicty w sobotę- wydaje mi się, że jednak warto się przemęczyć te 2,3 dni, bo cel jest wart zachodu;) i będziesz miała pewnośc, że inseminację przeprowadzasz w najlepszym momencie. :) Tylko pytanie po jakim czasie byś miała wyniki? Trzymam kciuki za powodzenie i udaną inseminację, która będzie pewnie w tym tygodniu. :) Golus- to trzymam kciuki za wizytę , za wyniki i by jak najszybciej była udana inseminacja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lasencje🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 Zabajona🌻tylko pozazdrościć tak grzecznej córci, ja na chrzcinach chrześniaka to mało nie zwariowałam bo co rusz płakał i trzeba było się nim zająć, mam nadzieję, że malutka będzie się rozwijała prawidłowo, przytulam cię serdecznie👄 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 kasiula🌻miejmy nadzieję, ze ta @paskuda w końcu któregoś pięknego dnia nie przyjdzie i da nam odpocząć na 9 miesięcy 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 foli🌻 ja już po pierwszym dziś zastrzyku - decapeptylu-wyciszacz, mam go wstępnie brać do 30kwietnia, bałam się jak cholera ale Pani w laboratorium zrobiła mi go tak przyjemnie że nawet nie wiedziałam kiedy wbiła igłę w brzusio, jutro ja przy niej zrobię sama i jak dobrze pójdzie to albo ja albo mężuś będę robić w domciu resztę:-) gonal pewnie za 2 tygodnie, bo z tego co dr wyliczyła to w połowie maja będę już po transferze:-) oby wszystko szło w porządeczku...narazie ginka powiedziąła że nie powinnam się martwić o przestymulowanie bo z jej opinii mnie to nie dotyczy, więc spokojniej do tego podchodze za dwa tygodnie wizyta z szefem i zobaczymy co on powie.... 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 zuleczko🌻 obyś @ nie dostała i by fasoleczka z Tobą na 9 miesięcy została👄 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 Asia🌻 fajnie że jesteś z nami, widzisz jaka ta nasza poczta trzeba chyba 2 tygodnie przed świętami wysyłać kartki bo po terminie przychodzą:-P dzielna ta twoja Sandrunia, ślicznie wygląda i Ty również🌻 ja mam nadzieję, ze mój bociek prezencik w postaci ciąży zostawi mi już w maju:-D i jak tu nie kochać tych ptaków:-D 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 gosiaczek🌻 żyjemy w dziwnych czasach, że posiadanie potomstwa dla niektórych jest jakimś problemem, a dzieci przecież to radość, jak biegają po domu, śmieją się ,nie martw się znajomymi, my Cię zawsze wesprzemy i walcz o następne potomstwo👄jeśli chodzi o testy owulacyjne to ja kiedyś je stosowałam i chyba się to sprawdza bo ginka mi je poleciła i faktycznie tak było że jak wychodziła druga kreska to za dzień - dwa miałam owulację bo sprawdzałam to monitoringiem....ale zrób sobie badania to pewniejsze niż testy... 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 Goluś🌻 to ja też zaciskam kciukaski za 23 kwietnia i za inseminację by była w maju, i owocną inseminację, strasznie sie cieszę że zdecydowałaś się na to pct bo ja cosik przeczuwałam że u ciebie to jest to... tak wiec główka do góry i wierz że sie uda, bo ja w to wierzę już niedługo nam się uda👄 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 brakuje mi tu beti🌻enigmy🌻estelki🌻Any🌻Iwonki🌻 myszki🌻Pauli🌻 Agi🌻 gdzie sie podziewacie kochane👄 piszcie co u Was nawet jak odpoczywacie👄 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 uciekam na spotkanie biznesowe, wracam tu wieczorkiem, buźka dla Was serdeczna👄 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 ależ piękną wiosnę mamy już w stolicy, a teściowie niedługo wyjeżdżają na Mazury juz 24 kwietnia, ale sie nie mogę doczekać:-D Andziu śliczne zdjątka, dziękuję👄 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki, jeszcze nie doczytałam co u Was, ale całym sercem trzymam kciuki za te które pragną dziecka i te które oczekują na poród wszyskiego dobrego!!!! dziękuje Wam za zdjątka Waszych słodkich aniołków, Andziu ślicznie wyglądacie, Foli i Nadia też zjawiskowo, piekny Eryczek Iskierki jets jak laleczka aaa jak tam po chrzcinach? Zabajonku super że masz takie grzeczniutkie dziecko, Aśku juz chyba lepiej sie czujesz zostawiająs Sandrunie idąc do pracy? Sandrunia jest śliczna. Zuzuleczka oby ta wstrętna @ nie przylazła trzymam kciuki !!!! Golka ja też trzymam kciuki za 23 kwietnia !!! Judytka przytulam CIę!!! pozdrawia i całuje wszystkie laseczki te obecne i nieobecne. U mnie bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika..........26.03......28-36....antyki przed ICSI .....24 m-cy........Warszawa Golka26..........26.03.......29..........?...... już 3 lata..... Estella ...........17.03.....27......13.04..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............11.04.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....11.03.....25-29...04.04 ....16 m-cy....Katowice beti78............23.02......24-26 ......21.03...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......05.04......27.......01.05...........22 cykl..........Morąg Nadwislanka......11.03..........27-28 ........ 33 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...27.02.......36................24 m-ce...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa Aktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówiłam się na jutro.Mam nadzieje zę wypali. A Ty byłas u Śliwińskiego? Asia a jakie miałaś przesłanki do zrobienia inseminacjii? Bo u mnie jako takowych nie ma wyniki ma ok ale....Jest cos na pewno co nie pozwala mi zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×