Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

nadwiślanko ❤️ az mi ciarki przeszły jak to przeczytałam ..i nie moga zejsc ze mnie;) ale to prawda!!!!! Sabra ❤️ odnalazłam dla Ciebie topik tej kobitki co urodziła wczesniaki w 27tc i wazyły prawie tyle co Twoje szkraby:) i wszystko z nimi oki a bardzo duzo przeszły bo i miały sepse i inne a teraz są z mamusią w domku:) poczytaj i nie załamuj sie ,BĘDZIE DOBRZE!!!!!!! dZIS JUZ mają 18 dzień!!!!!!!!:):):):):):):) a za niedługo będą miały roczek;) więc będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, pewnie ze im pokaż to da tym maleńkim istotką siłę do walki !!!! tak jak pisała Foli Wy musicie przesyłać im pozytywne swoje myśli !!! Kochani ja trzymam kciuki cały czas i modlę się za Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Sabra- przytulam Ciebie i Twoje maluszki, kochana Twoje dzieciaczki żyją i walczą, bądź dzielna i pokaż im jaką mają silną mamusię, wszystkie jesteśmy z Wami i modlimy się za Twoje skarby. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co napisać. Trochę wystraszyłam się i popłakałam. Sabrunia Wasza miłość da maluszkom siły. Będę się modliła za WAS. Koleżanka Kubusia ze szkoły jedzie za kilka dni do Rzymu na grób Jana Pawła i zbiera listy, które może tam zostawić. Napiszę osobny list z prośbą o zdrówko dla Twoich maleńst. Przytulam Cię mocno - będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma-wczoraj sprawdzilam, bo nie dawalo mi spokoju jaki to fragment byl. A wiec to ewangelia wg sw Marka. B. ciekawy fragment. Jak znajde to wszystkim Wam wlepie na stronke. Bo to do każdej z nas jest adresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 jejku po wczorajszych wiadomościach nie mogłam wczoraj zasnąć - cały czas myślałam o Amelce i Maciusiu - wierzę, ze bedzie dobrze - musi - zobaczysz za 1,5 roku bedziesz już staraćsie zapominać o tym wszystkim co przeżyważ - wierzę że za 1,5 roku bedziesz cieszyć sie rzdrowymi rozbieganymi dzieciaczkami ❤️🌻 ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻. Dla przypomnienia mojej osoby tym którzy mnie nie pamiętają napiszę, że ja czekałam na swoje maleństwa 11 miesięcy i m.in. dzięki Asi74 - której zawsze w tym miejscu bede serdecznie dziękowąc - za to że \"naprawiała mi psychikę\" i wiele innych rzeczy ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 - Jestem mamą wcześniaczków - bliźniaczek urodzonych w 34 tyg. ciąży Wika ważyła 2.150g i miała 51 cm, Ola ważyła 1.850g i miała 45cm - obie dostały po 10 pkt w skali Apgar, same oddychały, ale spadały na wadze, bo nie chciały jeść i tak Wika spędziła w cieplarce 5 dni a Ola 10 dni (miała raz kroplówkę odżywczą i raz na noc miała sondę, bo już kompletnie nie chciała jeść z butli). Zostały wypisame do domku z wagą Wika 2.050, a Ola 1.770 po 12 dniach pobytu w szpitalu. Obecnie skończyły 1,5 roku są zdrowiutkie pod każdym względem - dogoniły swoich rówieśników pod każdym wzlęgem. Wika waży 12,650 i ma 86 cm - Ola natomiast waży 10,650 i ma 83 cm - dostarczają teraz mnóstwa radości - choć nie jest lekko ..... Pozdrawiam i całuję mocno - bede sie modlić za zdrowie twoich dzieciaczków - AMELCIU I MACIUSIU trzymajcie sie dzielnie ❤️🌻🌻❤️🌻❤️🌻 Jagoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Sabra, mimo że się nie znamy trzymam kciuki bardzo bardzo mocno! Musisz wierzyć, że wszystko będzie dobrze z Twoimi bejbikami i bądź dobrej myśli! Trzymaj się mocno! U mnie trochę zmian. Jestem po inseminacji (19.06). Wszystko bardzo szybko się potoczyło. W czasie gonalu miałam robione usg w 8 dc, później w 10 i 12 dc. Pęcherzyki ładnie sobie rosły. W 12 dc dostałam Pregnyl w zastrzyku, a w 13 dniu miałam inseminację. Dzisiaj byłam na usg i lekarz powiedział, że wszystko wygląda pięknie, pęcherzyki popękały i jest ok. Niestety jak na złość przeziębiłam się i to niestety zaniepokoiło gina, zresztą mnie też. Trochę się boję, bo powiedział, że takie przeziębienie może wszystko skomplikować. Jasny gwint, akurat teraz musiało się coś do mnie przypałętać. Przepisał mi luteinę i w środę mam przyjść na wizytę. Marne są szanse, żeby za pierwszym razem się udało, ale bardzo chcę w to wierzyć. Najlepiej chyba jest o tym nie myśleć i zostawić wszystko swojemu biegowi. Niestety od kilku dni słabo sypiam i nie potrafię o tym nie myśleć. Tak bardzo bym chciała... Uściski dla wszystkich kobitek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweetie_19
Jestem młoda, mam 19 lat, ale...chcę mieć dzidziusia.Moja siostra ma 20 lat i dziecko dwuletnie...kochany chłopczyk...kocham go bardzo:) Nie wiem czy to normalne,że taka młoda dziewczyna jak ja chce mieć dziecko.Ściska mnie w dołku na widok kobiety w ciąży, a kiedy widzę malutkiego dzieciaczka (a nawet te kilkuletnie) to uśmiech sam wypływa na moje usta...nie boję się nieprzespanych nocy (siostra mieszka jeszcze ze mna i rodzicami, więc wiem jak to jest ;p), zapaćkanych pieluch, pomazanych ścian...przecież uśmiech i śmiech dziecka wszystko wynagradza...Chciałabym czuć, że mam dla kogo żyć i kogoś bezwarunkowo kochać...ale nie mogę mieć dziecka, poniwaz mój narzeczony nie jest jeszcze gotowy (tak sądzę).Rozmawialiśmy o tym już, ale on stwierdził, że musimy poczekać conajmniej do przyszłego roku...twierdzi,że chce mieć dobrą pracę, żeby nas utrzymać.Niby to właściwe podejście, ale...ja jestem nieszczęśliwa.Kocham go, moich rodziców, siostrę, ale nie jest mi dobrze.Kiedy jestem sama to godzinami płaczę...już sama nie wiem z czego to się bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :):):) u nas tak burza napingala;) ze szoookkk Sabra ❤️ jak tam Twoje maluszki:)? Ja myślę ze czesto wczesniaki a zwłascza blizniaki na początku mają więcej problemów ale potem róznica szybko sie zaciera:) i dzieciątka są zdrowe i dobrze się rozwijają:) Sabrus :) powiedz co u maluszków, rosną? przybierają na wadze???? Myślę ze oni się obejrzysz a będziesz miała je juz niedługo przy sobie:) Pamietasz Judytkę????? Tez miała wczesniaczka i jest juz razem z nim w domku:) Własnei pozdrowienia Judytko:):):):):):) odezwij sie czasem:) Jagoda:) gratuluję zdrowych dziewuszek:) nadwislanko:) te słowa rzeczywiscie robią wrażenie:) ❤️ Emika ❤️ co tam u Ciebie????? Bo u mnie @ skonczyła sie:) franca była 6 dni!!!!!!! nie dosc ze sztuczna to jeszcze taka dłłłłłługa:( Teraz kłuję sie dekapeptylem ,wczesniej miałam dipherelinę to samo ale w aptekach nie było dekapeptylu i powiem Ci ze wolę dipherelinę bo mam ciensze igiełki a prze dekapeptylu MASAKRA!!!!!!!! boli jak cholera:( W przyszła środę jestem w Wawie:) do Dr L:) o 11 oddaje krew a o 12 mam wizytę. Moze sie spotkamy?????? daj cynk czy dasz radę?:) Myłoby milutko:) Poza tym jakies syfy wychodzą mi na ryjku:( i nieładna mam cerę:( czyzby to był efekt mojej menopauzy?:P no nic nie smęce idę pracowac;) trzymam kciukasy:) Aaa dzis w przyjaciółce czytałam o parze ktora w Nowum miala invitro i maja 2 córki - jedna 5 latek a druga 4 miesiaće:) A nasienie było zamrozone przez 12 lat!!!!!!!!!! Szok no nie?????? no nic spadam buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja na krótko z wieściami od Myszki. :) Urodzila wczoraj o 19.45 ślicznego i zdrowego Kubusia - waga 3400 i 51cm dlugi. Maly byl leniwy , nie chcial wyjsc i miala cesarkę. Myszeczko gratulacje!!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Sabruś - caly czas trzymam kciuki za Amelkę i Maciusia.🌻❤️ Będzie dobrze.Przytulam Cie mocno. 🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku ❤️ dzięki za wiadomość:):):):) To Myszka była juz na \"wylocie???????:):):):) ło matko jak ten czas szybko leci:) Pozdrów Myszkę i pogratuluj:):):):) 🌼 🌼 🌼🌼 Sabruś e ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ika :) bądz dobrej myśli:) najlepiej nie nastawiać sie czy tak czy siak:) Jak sie uda to będzie NIESAMOWITA RADOŚĆ ❤️ :):):):) poczekamy 1o dni i zatestujemy:):):):) poki co trza być dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś ❤️ Przepraszam że tak na końcu ale po prostu nie mogłam nic napisać jak przeczytałam tylko płakałam, modlę się za Wasze dzieciaczki, dziewczyny mają rację musicie się cieszyć, dać im dużo siły, wtedy one też staną sie silne!! Czekamy na Twoje wiadomości pisz jak tylko znajdziesz chwilę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane :-D przepraszam, ale zniknę na parę chwil z naszego forum muszę odpocząć psychicznie, ostatnio do mnie jakoś złe wieści ciagle dochodziły i dołowało mnie to bardzo, bardzo sie przejęłam Sabrunią i przez ostatnie dni z meżusiem o tym rozmawiałam, ciągle o Tobie myślę kochana👄 w dodatku dowiedziąłam się ze moim koleżankom tez nie udały się transferki, a potem inna napisała że jej serdeczna znajoma która była w 7 miesiącu ciąży zginęła w wypadku z dzieckiem nienarodzonym i jej meżulek chce sobie życie odebrać bo stracił wszystko, a dziś na dokładkę w radio i tv usłysząłam że jedna dziewczynka 7 -letnia zostąła zgwałcona, kobietę policja złapała po pijaku która głodziła 4 miesięczną córkę(uwierzycie że ważyła niespełna 2 kg) Boże dlaczego pozwalasz na takie cierpienie 😭 a potem jak zobaczyłam w wiadomościach przetrzymywanych z domu dziecka przywiązanych do łóżek chłopców głodujących, gdzie opiekunowie smaczny obiadek sobie robili i spirzarnie mieli opór załadowane- to sie aż popłakałam, że tyle okrucieństwa jest na świecie, tyle ludzi bez serca, którzy nie szanują nikogo i nic że stwierdziłam, że musze odpocząć, skoro mamy podejść do kolejnego transfeku to muszę się jakoś wyciszyć...... odezwę sie niebawem👄 enigmuś🌻 ja prawdopodobnie bedę 27czerwca w novum ale wizytę mam na 18:00 więc chyba się nie spotkamy ale zdążymy jeszcze się zobaczyć w lipcu👄 trzymam za wszystkie serdeczne kciuki 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjechałam na kilka dni do rodzinki na wieś i nie wiedziałam co się tutaj działo. Dzisiaj rano mnie po prostu poraziła wiadomość Sabry. Kochanie - trzymam kciuki bardzo bardzo mocno za Twoje dzieciątka. Nie będę też odosobniona w modlitwach za Was ❤️. Rozumiem też, że jest ci ciężko codziennie pisać , ale my zawsze będziemy czekać na jakieś wiadomości od Ciebie - dla mnie Ty i Twoje dzieciaczki jesteście bardzo bliskimi osobami. Byłaś z nami juz od dawna, razem przeżywamy z Tobą od początku ciąże więc i teraz jakoś będziemy się nawzajem wspierać. Może Cię to troszkę uspokoi - mam siostrę która urodziłą się w 27 tygodniu ciąży. Było to 26 lat temu i wtedy nawet nikomu się nie śniło o sprzęcie i lekach jakimi teraz dysponuja lekarze. Owszem - moja mama nasłuchała się różnych diagnoz i tylko domyślam się co wtedy czuła. Moja siostra wyrosła jednak na piękną ( dobrze, że tego nie czyta bo pewnie by się zawstydziła :-) ), zdrową i bardzo sprawną fizycznie kobietę. Pozdrów od nas swoją małą wojowniczkę Amelkę i chorowitego Maciusia ❤️ ❤️ ❤️. Emika - rozumiem Cię doskonale - ten natłok okrutnych wiadomości może faktycznie wyczerpać psychicznie. Ja w dzisiejszej gazecie przeczytałam artykuł o kolejnym okrucieństwie wobec dziecka i czasami tracę wiarę w ludzi :-( Teraz muszę kończyć bo Paweł mnie ciągnie na dwór. Całuski 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, zaglądam żeby zobaczyć co u Was słychać? :) witaj Jagódko swietnie że się odezwałaś, zaglądaj cześcieji pisz o sobie :) Ika trzymam kciuki za pomyślność zabiegu !!! :) witaj Sweetie, życzę CI spełnienia Twojego wielkiego pragnienia, oczywiście musi to być Wasza wspólna decyzja, a co do odpowiedniego momentu to nie można powiedzieć jaki okres jest najodpowiedzniejszy, mam nadzieje że jak najszybcie uda Wam się pokładać wszystkie ważne sprawy i do dzieła !!! :) Emiczko :) nie dziwie CI się, mnie strasznie przygnębiają wiadomości o dzieciach które chorują, cierpią i niestety coraz częściej ból dzieciaczkom zadają bliscy im ludzie tego nawet nie da się komentować !!!:( Aśku dzięki za info od Myszki, GRATULUJEMY JEJ !!! SUPERRRR !!!, a co u Sandruni kochana?, co u Was? ENIGMA JA TEŻ JESTEM W SZOKU ze Myszka juz urodziła, ale ten czas leci....:) Beti - buźka :) Agusia u całuj naszego forumowego wielkoludka, udanego spacerku :) Sabrunia :), caly czas sie modlę za Was, życzę Wam siły do walki o każdy dzień, powiedz Maciusiowi że jest facet i musi walczyć z całych sił, nie może się poddawać !!! dzielnej Amelce przesyłaj pozytywne myśli niech rośnie zdrowa bo cała rodzinka czeka na ich powrót - nawet przylepiane forumowe ciotki nie mogą sie doczekać, zdjątek tych dwóch perełek. BEDZIE DOBRZE ZA ROK BĘDZIEMY OGLĄDAĆ AMELKE I MACIUSIA PRZY TORCIE Z OKAZJI ROCZKU !!! pozdrawiam Was. pozdrawiam wszystkie babeczki i życzę udanego dnia i zbliżającego się weekendu - buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki 🌼 no smutno tutaj u Nas:( ale musimy wziąć się w garśc i nie poddawać!!!!!!!!!! Sabruś ❤️ dla Ciebie i dla maluszków ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Myszko ❤️ serdeczne gratulacje:) Ana ❤️ ja pamiętam \"zajście\" myszki bo wtedy miałam pierwszy raz inseminacje:) i stad moje zaskoczenie ze to tak niby niedawno:) i bardzo się ciesze:) ze Myszka ma juz swoje maleństwo:) Ana ❤️ a Ty weż sie do roboty:P:P:P:P:P:P bierz ze mnie przykład;) ja wziełam z Ciebie jesli chodzi o naukę:P:P:P:P a Ty do dzieła ze starankami:):):):):) powodzenia:) Aga ❤️ jeszcze nie tak dawno pisałaś Pawełek ... a dzis : Paweł ciągnie mnie na spacer... hihihihi jak to poważnie zabrzmiało:P Dla mnie Pawełek to wielkoludek:) i jak patrze na nowe fotki to wciaz widzę oczami wyobrazni wypasionego maluszka:) choć na fotkach toż to jakiś młodzieniec już jest:):):):):) beti ❤️ a co u Ciebie/?? jakie plany????? na najbliższy cykl?:) Emiczko ❤️ ❤️ ❤️ nie chciałam pisac ..ale ja tez czasem płakusiam... ostatnio cos za bardzo sie wzruszam:( czytam gazetę np o rodzicach z invitro i płacze..... mąz sie pyta co mi jest?? zdziwiony a ja ze nie wiem.....:( samo jakos przychodzi... i sama nie wiem czy ze szczęscia czy z nerwów:( Ostatnio to płacze jak widze na tvn 24 co nasz rząd wyprawia z pielegniarkami normalnie szokkk!!!!! szkoda gadac:( nie będę Wam zatruwała weekendu , mam nadzieję ze będzie szczęsliwy dla wszystkich:) bużka:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!! Sabruś jesteśmy z Tobą ❤️❤️ Emiczko rozumiem CIę czasem człowiek za dużo myśli i potrzebuje się wyciszyć, ale wracaj do nas szybko. No i dziękuję Wam za wszystkie fotki, maleństwa rosną w oczach, nie wiadomo kiedy, niedługo do szkoły pójdą ;) Enigmuś co u mnie:monitoworałam owu i na szczęście wystąpła, prl w normie póki co no i w środę wizyta u profesora, zobaczymy co on zadecyduje, pewnie kolejną IVI Pozdrowionka dlaWas wszystkich, mamuśki piszcie częściej Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki chociaż nie pisuję już na waszym forum, to wiele mnie z nim jednak łączy, szczególnie wspomnień, no i fakt, ze poznałam tu wiele tak fantastycznych dziewczyn... MYszko - Kochana moja- zawsze Ci powtarzałam, ze będziesz szczęśliwą mamusią- no i jesteś...❤️ Wielkie gratulacje i cieszę się razem z Tobą... Niech Twój upragniony syneczek będzie zdrowy- bo to najważniejsze i oby był dla Ciebie zawsze największym szczęściem... Sabra- choć z Tobą się właściwie nie znam, to modle się o Twoje Maleństwa, mam nadzieję, że będziesz je mogła przytulać, karmić i poprostu z Nimi być...już niedługo. Wierzę, ze Wam się uda...❤️ MUSI się udać... Maklady...z Tobą też sie nie poznałam, ale wiem co teraz czujesz i chcę Ci powiedzieć, ze choć strata dzieciątka jest największą tragedią, to jednak nie jest ostatecznym wyrokiem... ❤️Nigdy nie zapomnisz o tych kilku tygodniach, o marzeniach i o miłości do tego Dzieciątka, ale niedługo doczekasz się dziecka...trzeba w to wierzyć... Ja też straciłam Maleństwo, teraz miałoby już ponad 2 latka...a mam tylko stronę ze Światełkiem dla Niego...i choć mam teraz cudowną, zdrową córeczkę, to nie mogę zapomnieć o tamtym maluszku...jeszcze niedawno, gdy natrafiłam na tamto usg, to płakałam... Musisz przeżyć te trudne chwile, ja strasznie to przeżyłam, pomógł mi bardzo jeden topik na tym forum, udział tam był jak wizyta u psychologa, a potem leki antydepresyjne, bez tego nie poradziłabym sobie. Dlugo czekałam na tamtą ciąże, więc strata była tym większa. Kochana nie pozwól sobie mówić, ze nie masz o tym myśleć, ze zapomnisz, ze to była tak wczesna ciąża- wiec nie ma co płakać, ze to minie...to nie minie, musisz przeżyć tę żałobe, a potem wrócić do normalnego zycia, ale pamiętać będziesz zawsze... I jeszcze jedno- tutaj lekarze nie zawsze mają winę, najczęściej obumierają tak wcześnie zarodki poprostu chore- z jakimiś wadami- tak było u mnie...teraz wiem, ze lepiej, ze to stało się tak wcześnie, niz gdybym musiała przeżyć stratę później... :( trzymaj się, jeszcze będzie dobrze... 🌻 resztę dziewczyn pozdrawiam serdecznie starającym życzę powodzenia... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zostałam tutaj sama:(:(:(:(:( buuuuuuuu:( halo laski ,matki, zony i kochanki ;) piszcie cosik:) miłego weekenda:) olala ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Sabruś - jak tam maluszki? Jak będziesz miała chwilkę to napisz nam co u nich słychać. Widzę, że Amelka to silna babeczka chyba w mamusię wyrośnie, a Maciuś jeszcze zobaczysz, że wam pokaże tylko widać potrzebuje więcej czasu niż Amelka. Ale najważniejsze, że walczą i chcą być z nami. I niech tak dalej będzie. Trzymam za nich kcuki i modlę. Ucałuje ich od nas. Emiczko - widzę, że tak dramatyczne wydarzenia zmusiły cię do odpoczynku. Nie martw się tak dużo. Teraz odpoczywaj, zrelaksuj się, a tym razem się uda, ja w to wierzę i tak będzie. Buziaczki. Myszko - gratulacje!!!!!! Jejku jak ten czas szybko leci. Pamiętam jak znienacka się odezwałaś i zakomunikowałaś nam, że będziesz mamą a tu synuś jest już na świecie. Moc buziaczkow i odezwij się czasami do nas. Enigmaa - widzę, że ty dzielnie stoisz na straży topicku i podtrzymujesz gadkę. Miałam nie pisać, ale jak ty napisałaś to stwierdziałm, że też coś napiszę. Zgodnie z rozkazem. Asiu74 - ucałowania dla ciebie i maleńkiej Sandry chociaż już z niej duża panna. A u mnie wczoraj przylazła @ i wpadłam poprawić tabelkę. Umówiłam się za tydzień na czystość pochwy i wymaz z szyjki macicy by zdążyć w razie czego walczyć z jakimiś bakteriami. Pozdrawiam wszystkie te, których nie wymieniłam. Udanego weekendu. TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....30.05.......27.06 - czekam na transfer śnieżynek w lipcu.....25 m-cy........Warszawa Golka26..........22.06.......29..........?...... już 3 lata.....od sierpnia przygotowania do in vitro Estella ...........09.05.....27......05.06..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............15.06.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa......19.05.....25...?? ....17 m-cy....Katowice- przygot. do ISCI beti78............16.05......26-28 ......?????...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......02.05......27.......28.05...........24 cykl..........Morąg Nadwislanka......07.05..........27-28 ........ 35 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKA II
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....30.05.......27.06 - czekam na transfer śnieżynek w lipcu.....25 m-cy........Warszawa Golka26..........22.06.......29..........?...... już 3 lata.....od sierpnia przygotowania do in vitro Estella ...........09.05.....27......05.06..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............15.06.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa......19.05.....25...?? ....17 m-cy....Katowice- ICSI -początek lipca:) -Wawa -Novum:) beti78............16.05......26-28 ......?????...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......02.05......27.......28.05...........24 cykl..........Morąg Nadwislanka......07.05..........27-28 ........ 35 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala-jak milo ze zajrzalas :) Ja w czwartek bylam na posiewie. Mam zle przeczucia bo chyba mam uplawy. Maz w piatek byl na badaniu nasienia. Biedny. Tak sie zestresowal i nie mogl wyluzowac (ja nie moglam z nim byc bo tak sie zlozylo ze musialam wyjechac) i powiedzial ze bylo tego 3 krople. Niewyobrazam sobie ze dojdzie do inseminacji.... Nie bedzie jej czym zrobic. A dzis, dzien po badaniu ansienia (w tym zbadamy posiew) byly tulanki i specjalnie chcialam zobaczyc ile tego jest. Wiec bylo ok. 1 ml, ale jak to maz okreslil ze 3 razy wiec niz do badania. I to mimo zachowanej 5 dniwej abst. mial 3 krople, a na drugi dzien, w normalnych. dmomowych warunkach mial tego wiecej. Ale to mnie akurat nie martwi bo o ile ilosc nasienia nie jest tak samo istotna jak jakosc. To mnie bardziej martwu. Wyniki w poniedzialek. Jak beda to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwiślanko:) Moj maz tez teraz robił posiew nasienia bo musze dac wynik do Nowum a jadę tam w środę. I wyobraz sobie ze mi gin dał taką pipetke - szklaną i powiedzial ze w niej nasienie moze być przez 12 godzin i z tego zrobią posiew:) No więc my z mezem w domku w nocy;););) potem ta pipetkę zanuzyłam do pojemniczka w którym zebrałam królewskie nasienie :D:D:D i rano myk myk do labolatorium:) W pon mam wyniki. A robiłam ten posiew 2gi raz bo 3 tyg temu maz był chory i miał paciorkowca:( Mam nadzieje ze wytępiliśmy zarazę:) Więc mozesz na drugi raz też myk do pipetki aby męzus sie nie stresował:) Poza tym ... my przed inseminacją tez w domku pobieraliśmy ten cenny materiał:) i potem v= 160/h hihihihih i na inseminację:) No trza sobie jakoś radzić:) Doskonale rozumiem Twojego męza :) bo moj tak samo nie lubi takich \" zabaw\":) A ja mam przed sobą ciezki tydzień. 3 egzaminy i w srodę wizyta u Dr Lewandowskiego i początek szprycowania Gonalem. Jak dzis gapiłam na kalendarz to szczena mi opadła bo tak naprawdę moze za 2 tyg będę po transferku:) a po punkcji to mam nadzijeje ze napewno:) no zobaczymy co ma być to będzie:) Sabruś ❤️ ❤️ ❤️ Golka:) sama zobaczysz ..ani się obejrzysz a będziesz po ivf:) narka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar.. Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07 Urodziła ..Oleńkę Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07Urodziła ...Nadię Silve26........Biała Podl........09.03.07..... Urodziła synusia Andzia77.....Wodzisław Sl........10.03.07.....Urodziła ...Nadię Myszka1975....Katowice...........06.07.. Urodziła Kubusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar.. Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07 Urodziła ..Oleńkę Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07Urodziła ...Nadię Silve26........Biała Podl........09.03.07..... Urodziła synusia Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07.....Urodziła ...córcia Nadia Anna Myszka1975....Katowice...........06.07.. Urodziła Kubusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam bo Silve urodziła Igorka 🌻 TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar.. Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07 Urodziła ..Oleńkę Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07Urodziła ...Nadię Silve26........Biała Podl........09.03.07..... Urodziła Igorka Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07.....Urodziła ...córcia Nadia Anna Myszka1975....Katowice...........06.07.. Urodziła Kubusia Miłego dnia wszystkim życzę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma-dzieki za info. Pierwszy raz slysze o pipetce :). No w tym przypaku chcielismy miec tez badanie ogolne. Ale jak by cos z tym ...kroleskim nie tak wyszlo i trzeba bedzie leki, to nastepnym razem zaopatrze sie w pipetke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poczytałam te wasze posty. sabra - nalezy wierzyć, musisz wierzyć, ze będzie dobrze, ze dzieci mimo, iż wątłe i takie delikatne, w gruncie rzeczy są silne. A siłę daje im twoja miłoś i twojego męża. One czują, wiedzą, ze mama jest i czeka i kocha je nad życie, że są bezpieczne ... choć trochę wczesniej pojawiły się po tej stronie, to wszystko się ułoży. Teraz jest ciężko i wiem, ze takie słowa zbyt mocno nie pomogą, ale wiedz, że jest tu kilka osób, które modlą się za twoje skarbeczki, o siłę dla nich i dla was. Tylu głosów Bóg musi wysłuchać. Emiczko - słusznie, musisz się wyciszyć i nie myśleć o przykrych rzeczach. Musisz być całkiem wyluzowana, odstresowana i pozytywnie nastawiona do świata. Wtedy musi się udać. Ana - no własnie Słonko - bardzo tajemnico piszesz ... ale powiedz, czy wiadomo co u was jest nie tak? Jak staranka, ciagle walczycie naturalnie bez lekarzy, czy moze coś już robicie więcej, jakieś plany macie? Aga - no ... ten kawaler PAWEŁ(ek) :p to naprawde słodki meżczyzna już. enigmuś - 2 tygodnie ... no, faktycznie niedługo. Pewnie masz stresik, bo w końcu to wielkie wydarzenie. A topik faktycznie nieco opustoszał. Na pewno fakt, że troszkę mam przybyło, tez ma znaczenie, dzieci naprawde wypełniają zycie tak, ze chce się by doba miała 48 godzin. Poza tym kilka kobietek walcząc o swoje małe wielkie szczęścia przechodza fazy załamania, problemy tez nieco studza zapały i tym samy chęć pisania w kłóko, ze znow lipa i @ przylazła. Inne kobietki przezywają problemy (Sabrunia, maklady) i to bardzo powazne problemy. To też niejako powoduje, ze mimo, iż się podczytuje, to czasami trudno zdobyć się na jakis post. Mam jednak nadzieję, ze to minie i topik odzyje. Może nie będzie jak kiedyś, ale że wszystkie kobietki wrócą tu i znowu to będzie jeden z dwóch czołowych tematów na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×