Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Gosiaczku to relacjonuj nam jak się będziesz czuła. Może niedługo i my dołączymy do Ciebie a warto wiedzieć co nas czeka. Emiczko- trudno mi powiedzieć jaki będzie protokół, ale lekarz powiedział mi takie zdanie \" w sumie to z tego co zdążyłem zauważyć to Pani jest zdrowa tylko mamy problem ze strony męża\". Więc chyba świadczy to o tym, że nie jest tak źle i cały proces pójdzie szybko. On w sumie tak powiedział, że w sierpniu widzi nas i przystępujemy do programu do in vitro, czyli chyba zaczynamy antyki. Sama nie wiem. Nie myślę o tym na razie. Mamy przecież jeszcze tyle czasu. ( jak będziesz na gg daj mi znać) Dziewczyny a która teraz mam mieć jakieś zabiegi i oczekuje na wyniki testu?? Szczerze mówiąc się pogubiłam trochę po tych wydarzeniach. Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golka, będziesz miała długi protokół na 100 % więc najpierw antyki potem zastrzyki. No i będziemy trzymać kciuki. Podobnie jak ty u mnie jak zapadła decyzja o in vitro to poczułam ulgę. Trzeba brać los w swoje ręce :) Emiczka, ty teraz dużo odpoczywaj i relaksuj się przed kolejną już ostatnią mam nadzieję próbą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ho! Golka ja czekam na testowanie :-) dziś mam 29dc i 14dpo... nie plamie, nie boli mnie brzuszek (wczoraj bolał jak na @) tylko sutki szczypią strasznie jak je dotykam. Iskierka dziękujemy za życzenia :-) Emika walcz walcz i zobaczysz że wygrasz! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki:) ja tylko na chwilkę.. bo jutro mam egzamin i musze sie uczyc:( p.s. dopiero co zaczęłam...:( buuuuuu W tym tygodniu miałam młyn..szkolenie a potem mąz zachorował.... i to dosyć poważnie:( i nie miałam na nic czasu:( i same nerwy:( Jutro po egzaminie ogarnę ten syf co mam w domu od tygodnia grrr..... masakra:( i we wtorek ruszam na Warszawę:P:P:P:P:P Emiczko senkju za mailika:) odezwę sie po szkole:) a Ty jak bedziesz chciała to wiesz:):):):):) Estellka ....a dzwoniłas do Gamety w wawie??? pytałaś co i jak????? Golka:) ponoc długi protokol dają po to aby wyprodukowac więcej pęcherzyków.. tez sie dziwiłam po co mi długi..... no nic lasencje ..idę sie uczyc:( mam jeszcze cała noc:) trzymta kciukasy:):):):) adios:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wciąz sie uczę:( zaraz padnę na ryjek.... trzymajcie kciuki ..... na wszelki wypadek zrobiłam sciągi.....bo nie wiem czy cos wlazł mi do łba:P:P:P:P buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:-D a ja siedzę i spać mi się chce,przez tą pogodę się nie wyspałam 💤 a jeszcze wczoraj byłam na imprezie i było super:-D może to ta impreza mnie tak wykończyła :-P, mężuś jeszcze odsypia szaleństwa alkoholowe:-Phihihihih, a ja poćwiczyłam, wzięłam prysznic i piję kawkę:-) wiecie co, nie wiem czy to dobrze czy źle, ale jakiś we mnie zapał na dzieci opadł,tzn. jak pomyślę o kolejnym transferku to już nie jestem pewna taka czy się uda i wogóle,myślę sobie że jak Bozia da to będę w ciąży a jak nie to znaczy że nie mój czas. Nie chcę się nastawiać że uda się napewno bo potem jestem bardziej zawiedziona niż się tego spodziewałam po sobie i rozpacz jest większa.......wolę na spokojnie do tego podejść z założeniem jak się uda to super a jak nie, to trudno może następnym razem... czas szybko leci dziś już 5 dc a co będzie w lipcu? Bóg jeden wie ;-) Goluś🌻 jaki by nie był protokół z pewnością będzie dobrze,krótki i długi w novum też zależy od pacjentki,bo mam znajomą która była kwalifikowana do długiego,ale że psychicznie się już wykańczała to powiedziała że chce mieć krótki i już jest na półmetku ciąży:-) Szalej póki co a potem na spokojnie podejdziecie i będziemy czekać na efekty..... foli👄 może to będzie ostatnia moja próba icsi w tym roku -zakończona sukcesem, zobaczymy, czas pokaże...... jak Nadiunia rośnie, masz jakieś zdjęcia malutkiej? jachcefasolkę🌻trzymam kciuki w końcu nam się wszystkim kiedys uda👄 mój mężuś jest bardzo dzielny i strasznie kochany, jak rozmawialiśmy o kolejnym transferku i ja taka załamana mówię do niego że skąd mamy pewność czy uda się następnym razem a on do mnie że nie mamy pewności, ale póki co możemy próbować, choćbyśmy mieli kolejną porcję stymulacji przejść......... enigmuś🌻 kciuki zaciśnięte od wczoraj za egzamin, ale ja wiem że Ty kujonica jesteś :-P no i zdolniacha:-D więc sobie bez problemu poradzisz.........a jak męzuś się czuje, mam nadzieję że już lepiej....a jak u Ciebie sprawy się mają? miłej niedzieli życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Emiczko:) poszło mi dobrze :) mam nawet nadzeije że bardzo dobrze:) ale okaże sie dopiero 10 tego:( wtedy bedą wyniki:( Przede mną jeszcze 3 egzaminy ,ostatni 30 czerwca:P a jak dobrze vpojdzie to w 1 tyg lipca będzie punkcjA:) We wtorek jadę na 1 wizytę tzw startową jadę sama pociągmie bo męzus chory:( Jest na antybiotykach. Muszę jakoś wywalczyc w nOWUM aby bad nasienai pozwolili mi zrobic u mnie na miescu a potem na jakiejs wizycie stymulacyjnej dopiero w Wawie.Moj maz sie stresuje ,zreszta ja też:P Nawet nagram im na płytkę ruszające się robale:) Emiczko....a ze tak zapytam... pomagałas męzowi czy bidulek sam robił rękodzieło:D:D:D:D czy moze mają tam jakies panie...:P:P:P:P:P Muszę jeszcze zrobic bad w kierunku hlamydii czy jakos tak ..i mam nadzieje ze zrobię w Nowum teraz... bo u nas nie chciałam rozwierać wrot:P przed obcymi :P:P:P:P Emiczko ..powiedz mi jeszcze czy jak w Nowum byłas na wizytach to tylko rozwierałas wrota przy lekarzu czy jeszcze jakies gapie tam byli???? mam nadzieje ze nie bedzie zadnych praktykantów ani stazystów:( Juz mam stresa:( nie ma to jak Swój gin:):):):):):) jestem tak padnieta ze zaraz sobie kimnę:) Aha jeszcze jedno... ponoc w Nowum w sierpniu majĄ URLOPIK I WOWCZAS nie robią zabiegów wiec u mnie jak nie wypali w lipcu to dopiero wrzesnien no nic spadówa ..idę do wykra:) buziaki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja chcefasolke mam nadzieję że obdarujesz nas dzisiaj dobrą nowiną? Robiłaś już test i trzymasz nas w niepewności,tak? Oj, nieładnie chwal sie tu szybko dwoma kechami!!! Widze że dziewczyny Emika i Enigma zagrzane do boju, tak trzymać ,Emika będzie wszystko ok, zobaczysz. Dobrze że juz tak nie przezywasz tego wszystkiego. Teraz na pewno się uda, mówię Ci . U mnie wszystko ok. Dobrze się czuję. Trzymam za Was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam U mnie ledwie @ sie zaczela w piatek wieczorkiem a juz w sobote sie skonczyla. Cos dziwnego. zawsze mialam je skape, ale ta byla mega skąpa. No , ale nic. W tym m-cu robimy badanka i od nastepnego cyklu jak bedzie OKI to CLO i inseminacja w lipcu. A rownozcesnie zaczynamy interesowac sie adopcja. Juz konkretnie. Bede kontaktowac sie z osrodkiem adopcyjnym. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laBambas
podciągam , bo spadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... zrobiłam test zrobiłam.. i teraz żałuje... zrobiłam dzisiaj popołudniu i oczywiście jedna krecha... 18dpo dzisiaj więc świadczy to tylko o jednym... ;-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja teraz zajęta więc wpadam jak mam czas:-D enigmuś👄 już szybciutko ci odpowiadam choć nie wiem czy zdążę zanim nie dojedziesz do novum otóż nie masz się co martwić, w novum nie ma praktykantów i tylko ty i lekarz zaglądacie sobie we wrota :-P hihihii, jeśli chodzi o rękodzieła mężusia, to on sam niestety powiedział że nie jest to dla niego fajna persektywa i nie chce ukochanej kobietki kojarzyć z takim pomieszczeniem i takimi czynnościami:-D więc radził sobie tam sam, sala ponoć - seksi :-P hahahahahah aż za bardzo:-D hihihihi jeśli chodzi o badania to wszystkie można u nich zrobić , spoko nic nie słyszałam o sierpniowych urlopach i nie obawiam sie tego ponieważ nigdy nie jest tak że wszyscy z nich wyjeżdżają i w końcu nie jeden lekarz robi pubkcję czy transfer - jest tam sporo takich osób spokojnie nie będziesz musiała czekać, a z resztą mam nadzieję, ze uda Ci sie w lipcu :-D gosiaczek👄 cieszę sie że u ciebie oki, u mnie w sumie też jutro idę na badania czystość i posiew i żółtaczkę ostatnią dawkę zrobię, może enigmusia spotkam :-) w novum, ja już ochłonęłam i zapomniałam o przykrościach, mam sporo pracy i wierzę że uda sie w końcu:-D nadwislanko👄 to super że podchodzisz do iui, i to w lipcu oj fasoleczek moze sie posypie :-D będę trzymać kciukaski 👄, bardzo podziwiam Cię że chcecie adoptować dziecko, szacuneczek w twoją stronę:-) jachcefasolkę🌻 a może nie rób testów tylko idź na betę skoro spóźnia sie @, póki co będę trzymać kciuki👄 główka do góry👄 to ja już uciekam bo późno jak diabli :-D 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IKa0019
Witam wszystkie panie, jestem przed pierwsza stymulacja, mam brać gonal od 5-go dnia cyklu i w ósmym musze zglosic sie na usg. A potem, jeśli będzie owulacja, to czeka nas inseminacja... Mam problemy z zajściem w ciąże już dobrych parę lat, ale dopiero niedawno trafiłam do specjalisty, który szybko i właściwie się mną zajął. Jak sobie pomyślę ile czasu straciłam chodząc do różnych konowałów, to mnie szlag trafia. Czytam z wielka uwagą i niemała ciekawością wasze historie i myślę sobie, że zawsze trzeba mieć nadzieje i myśleć pozytywnie (wiem, że łatwo sie mówi, ale lepsze to, niż ciągłe zamartwianie się). Trzymam za was kciuki i proszę o to samo. Pozdrawiam serdecznie. P.S. Cieszę się, że są takie fora, gdzie można zasięgnąć rady, podzielić się swoimi obawami i cieszyć się, że innym się udaje. To bardzo budujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IKa0019 trzymam kciuki za Twoje staranka :-) śmiało można powiedzieć że najważniejsze masz za sobą bo chyba w tych czasach najważniejsze to znaleźć dobrego gina... a u mnie nadal cisza...ide dzisiaj do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, dawno się nie oddzywałam, dlatego chce naskrobać trochę co umnie...egzaminy jak do tej pory (zostały mi jeszcze 3) pozdawane na 5 i 4, prace kończę pisać ale nie wiem czy uda mi sie obronić przed wrzesniem bo mam bardzo nie poukładanego promotora wrrrrrrrr spotkanie z nim to niemaj cud bo jest profesorem który na stałe mieszka w hamburgu, no ale może jednak się uda....Mąż wyleczony(o tym świadczą wyniki, ale bóle czasem mu dokuczają, nie wiem czemu), próbowaliśmy ten miesiąc natural zobaczymy co z tego wyniknie...generalnie wszystko dobrze się układa i nastrój mi się oczywiście poprawił. Chciałam Was pozdrowić, podziękować za śliczne zdjątka Waszych dzieciaczków i oczywiście przekazać spóźnione życzenia z okzazji dnia dziecka TYSIĄCE BUZIAKÓW DLA MAŁYCH SKARBECZKÓW !!!! i dla tych dużych też;) JaChceFasolkę zrób bete skoro jednak @ się spóźnia, moze to nie przypadak... Emiczko ciesze się że powrócił dobry humorek to napewno doda CI sił :) Enigmuś Ty nasz kujonku gratuluje dobrych stopni, i trzymam kciuki za inny egzamin :) Co u naszych mamuś? Andzi, Foli, Asi, Ani, Agi, Iskierki, Zabajonej, Monik i wszystkich innych....:) Estelka i Iwona też coś mało piszą ostatnio, co u Was kobitki? :) Ja zamierzam zrobic sobie w piątek wolne bo w sobote mam dosyć poważny egzamin i wpiątek własnie troche sie jeszcze poucze trochę poleniuchuje. To tyle narazie, jeszcze raz buziaczki i pozdrowienia dla wszyskich laseczek i wszystkich nowych koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IKa0019
Dziękuję za ciepłe słowa. Cieszę się, że jestem z Wami!!! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D ja tylko na chwileczkę taka jestem zapracowana, że dopiero teraz wpadam i zaraz wypadam:-P labambas🌻, wiedzę, że dbasz o nasze pierwsze miejsce :-D IKa0019🌻 powodzenia życzę, witam na naszej kafejce i zaciskam kciukaski czyli lipiec będzie owocny:-D jachcefasolkę🌻 co tam u ciebie? jak wizyta u gina? Ana30🌻 no i mamy następnego kujona:-P z resztą co ja mówię, sama byłam kujonem:-P ucz się kochana i trzymam kciuki za mgr i najważniejsze za dwie tłuste krechy na teście:-D enigmuś🌻 dziękuję za spotkanie, mam nadzieję, ze niebawem będziesz w Warszawie i znowu połazimy po złotych tarasach i pójdziemy na ciastko, tym razem szarlotkę :-D proponuję dobrze znaleźć :-D było mi bardzo miło cię poznać...... narobiaś nam takiego smaku tym Egiptem że chyba poważnie pomyślimy o nim by we wrześniu się tam wybrać.... a mnie jajniczki pobolewają, i mam różowe plamki:-( jutro chyba zadzwonię do ginki, bo od dwóch dni się jakoś źle czuję, mam zawroty głowy i czasem mi niedobrze, może to wynik odstawienia wszystkich leków.... uciekam do łózia buźka serdeczna👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco wszystkie kobietki, Emika dziękuję za ciepłe słówka. Za pięć dni zaczynam kurację Gonalem... Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witam sie z Wami serdecznie , zwłaszcza naszą nową forumowiczkę hej IKA!!!Piszesz że bierzesz Gonal.czy CLO już brałaś czy nie reagujesz na ten lek? Jachcefasolke jak wizyta u gina co Ci powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie byłam u gina bo się okazało ze jest na urlopie!! Normalnie wszystko przeciwko mnie! grrr... małpiszona dalej nie ma.. chociaż brzuchol od czasu do czasu pobolewa tak jakby miała przyjść... dzisiaj ide do innego gina bo chyba nie wytrzymam tej niepewności... więc ogłaszam wszem i wobec o 14 TRZYMAć KCIUKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane kobietki❤️ laBambas witaj🌻 JaChceFasolke kciukasy zaciśnięte❤️ IKa witaj na forum życzę powodzenia w staraniach i pisz o sobie jak najwięcej🌻 AnA fajnie ze się odezwałaś kujonku:D cieszę się ze u Ciebie wszystko dobrze, gratuluję super zdanych egzaminów i życzę powodzenia na następnych:) Trzymam oczywiście kciuki za staranka❤️ A my zrobiliśmy sobie jednodniową wycieczkę do Szczecina:) co w naszym przypadku jest małym szleństwem bo mieszkamy na Śląsku i trochę musieliśmy jechać, ale mąż jechał tam w sprawach służbowych i my z Nadunią się też zabrałyśmy:) Wycieczka się udała choć dziś wszyscy jesteśmy strasznie zmęczeni. Chciałam się Wam pochwalić że ścięłam sobie włoski:D po ciąży strasznie zaczęły mi wypadać, normalnie garściami je sobie wyciągałam no i teraz mam króciutką fryzurkę:) Wyślę Wam fotkę:) Pozdrawiam gorąco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek czuje się dobrze... od 2 tygodni bolą mnie sutki od tygodnia całe cycki... no i od tygodnia mniej więcej czasem pobolewa brzuchol jak na @... no i apetyt mam większy ale zawsze tak mam przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momencik bo za chwile jede do szkoły, witam wszystkie babczeki szczególne buziaczki dla nowych koleżanek :) Andziu dziękie za foteczki, ależ Nadia jest ślicznym bobaskiem, no poprostu urocza !!! a z nową fryzurką Ci do twarzy superrrr !!!! :) Ika0019 trzymam kciuki za staranka :) Emika mam nadzieje ze te dolegliwości szybko miną :) JaChceFasolke, Gosiaczek buziaki dla Was :) gorące pozdrowienia oczywiście dla wszystkich nieobecnych, odezwijcie się laseczki jak możecie :) to tyle narazie papatki i udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam... gin zrobił mi usg i powiedział (moge coś przekręcić) że błona macicy jest bardzo poszerzona i macica nie wygląda miesiączkowo... zauważył też małą czarną plamke (gin nazwał ją echo ujemne miejsce) i powiedział że może to być około dwutygodniowa ciąża lub po prostu jakiś skrzep... i kazał przyjść w poniedziałek jeśli @ nie przyjdzie... także modle sie oby to nie był skrzep...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki WIELKIE DZIĘKI za ciepłe przywitanie. Gosiaczek76 wcześniej brałam duphaston, clostyrbegyt, luteinę i bromergon. Ten ostatni zażywam nadal, bo mam problemy z prolaktyną. Mój rekord sprzed kilku lat: 98, gdzie max było 25. Teraz mam 19, a lekarz powiedział, że wynik i tak jest za wysoki, zwłaszcza że biorę dwie tabletki bromergonu dziennie. Najlepiej jakby było ok. 13... (Jasne, super byłoby mieć książkowe wyniki). Ale mikrogroczulaka nie mam, a takie były początkowe podejrzenia. Zresztą całe moje dotychczasowe leczenie, jak sobie teraz wszystko przemyślę, poukładam i popatrzę na nie z perspektywy czasu to stwierdzam, że było fatalne. Odwiedziłam na przestrzeni kilku lat paru ginekologów, jeden mądrzejszy od drugiego. Nie miałam zrobionych podstawowych badań, m.in. hormonalnych, a gdy tylko się o nie upominałam to mój prowadzący lekarz stwierdził, że to co on zaleca jest ok i będzie dobrze. Miałam badany tylko poziom prolaktyny i zrobione HSG (wynik w porządku). I tak mijał miesiąc za miesiącem, rok za rokiem... Potem były niemałe perypetie życiowe i od kilku miesięcy ponowne starania o dzidziusia, ale już u innego lekarza, z zupełnie innym podejściem i... z innym mężczyznom. Jestem wściekła na siebie, że dałam się tak długo zwodzić, a latka lecą... Z drugiej jednak strony, myślę, że nic nie dzieje się bez przyczyny i tak musiało być. Być może teraz się uda. POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście chciałam napisać z innym mężczyzną (patrz: trzecia linijka od dołu), ale obciach!! sorki. JaChceFasolke trzymam kciuki!!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×