Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

vanilam - nie ma u Was deszczyku? oj u mnie cały dzień leje... słonko - bardzo sie cieszę,że jesteś w ciąży 🌻 życzę wszystkiego dobrego, zaglądaj tu do nas :) przecież jesteś jedną z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi kosmetykami to prawda i przyznaje racje Misce, niestety kosmetyki i chemia produkowane dla Polski i rynek wschodni czesto sa II kategorii... nikt nie wie dlaczego, ale tak jest. Mielismy proszki, plyny itp z Niemiec i ich jakosc jest o nieeeebo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sądzicie o szamponach? niektóre doświadczone mamy twierdzą,że dla niemowlaków jest on wogóle niepotrzebny...prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska, ja szamponu nie kupowalam bo faktycznie on nie bedzie na poczatku potrzebny. Dopiero jak dziecko ma kilka miesiecy i umie samo siedziec i ma juz wiecej wloskow na glowie to wtedy szampon jest ok, a u takiego malucha to raczej nie - wiadomo skorka delikatna i lepiej nie doprowadzic nadmiarem chemii do ciemieniuchy czy innego paskudztwa. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobiety! Słonko miło słyszeć, ze jesteś w ciąży. Gratuluje i trzymam kciuki. Jeszcze kosmetyków nie kupiłam i cały czas się zastanawiam jakiej firmy, ale podobno nie ma co tych najdroższych kupować, bo maja za dużo perfum i powodują alergie. O oillatum na szkole rodzenia nam mówili, że są doskonałe. Hmm ale cena też jest niezła. Ale jest jeszcze czasu troszkę to można pomału dokompletować. Nie pisałam chyba wczoraj, że wreszcie mam meble w kuchni. Są piękne. I wreszcie lubię swoją kuchnie:) Jutro pomocnicy przyjdą i będą mi ustawiać , rozkładać wszystkie przybory. ja sie nie nadwyrężam. Miałam chociaż pomyć szafki, ale dziś taki upał że nic tylko leżeć i odpoczywać. Udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! jakoś przez ostatnie dwa dni nie mogłam sie zebrac do komputera, teraz dopiero włączyłam to zaraz poczytam co naskrobałyście, zauwazyłam ze dyskutujecie dziś o kosmetykach, ja tak jak Miśka zastanawiam sie nad bubchenem a co do składów kosmetków, pamietam jak dziewczyny z topicu natura górą porównały skład tego samego kremu Nivea dla dzieci kupionego w Niemczech i w Posce i znacznie sie różniły przy czym ten nasz był o wiele bardziej chemiczny. Jedna z nich zadzwoniła do Nivea z pytaniem czemu tak jest i pani otwarcie przyznała ze rózne rynki maja rózne wymagania .W niemczech znacznie wiekszy nacisk jest kładziony na naturalnośc kosmetyków a w Polsce ten temat dopiero raczkuje, mało kto czyta składy wiec nie opłaca sie firmie inwestować w droższe składniki jesli moze je zastąpić tańszymi a te lepsze dać na rynki bardziej wymagające. Tu akurat chodziło o naturalność ale podejrzewam ze podobnie jest w kwestii jakości wielu składników. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jeszcze raz bardzo Wam dziekuje za zyczonka, nawet nie wiem kiedy te 5 lat upłynelo :) PEPPETTIjak dzisiaj noga , tez tak boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam tak kochana juz szukam kredytu gotówkowego, z niskim oprocentowaniem i na przynajmniej 6 lat. ciężko mi to idzie, bo zawsze jest gdzieś jakiś haczyk.jestem już zdołowana tym wszystkim 👄 ksemma 👄 malgocha333 👄 to- tylko-ja 👄 fabia22 👄 eve81 👄 daria123 👄 lukrecja 👄 pola40 👄 Shiva24 kochana dziękuje za boski przepis, mam jeszcze pytanko czy amaretto mozna zastapić innym alkoholem? ale przepis super, na 100% skorzystam, bo go sobie juz zanotowałam 👄 zielony talerzyk 👄 peppetti jak się czujesz, jak brzusio i noga? u mnie z noga lepiej, ale brzusio twarde 👄 laura28 👄 aniołekjg 👄 aneta76 👄 kamyczek-80 👄 Miska26 👄 Ziarnko piasku 👄 sisterone 👄 szczesciara28 👄 greta78 👄 grako96 👄 joasia_ 👄 konwalia10 👄 kasiak 👄 iza iza 👄 NINKA78 👄 azazella 👄 aneteczk a1976 👄 irysek 👄 Dotex 82 👄 ***Dee 👄 fabia22 👄 mysza 3 👄 oliwa06 👄 *słonko*- kochana i u ciebie się poukłada i bedziesz tak jak my pakowała torbe itp. szczęścia !!!!! 👄 dzis nie jestem za rozmowna przesyłam buziaki kochane jakbyscie jeszcze miały jakies przepisy na fajne cista to bardzo ładnie prosze o podanie pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka 26 ja też nie chcę poduszeczki w rożku tylko może później by się przydała do wózeczka razem z rożkiem jako kołderka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest własnie straszna burza, wali jak na wojnie. a ja teraz sama, bo M na noc poszedł do pracy. dzis mielismy sprzątanko, bo sunia lnieje i robilismy pranko, obiadek. teraz mi zostało prasowanko, ale chwilke musze poleniuchować. pozdrawiam Was serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie spakowałam torbę. Zostały mi tylko pojedyncze zakupy: stanik, szampon, pasta. Kurcze jakie to dziwne uczucie. Najbardziej, jak pakowałam rzeczy dla maluszka. Stwierdziłam, że nie będę przesadzać, bo przecież zawsze mąż może mi dowieźć. Aneta76 - jak masz te sprawdzone, to pewnie i tym razem będą dobre. Miśka_26 - właśnie przed chwilą mieliśmy mega-ulewę. Od razy jest czym oddychać :) Ksemma - koniecznie zrób zdjęcia nowej kuchni :) Do mnie ma jutro przyjść stolaż i robić regaliki. Irysek - 🌼 Katusia - 🌼 no proszę jak się rozochociłaś z tymi ciastami :) Jeśli chodzi o kredyty, to ostatnio (ze względu na L4) wypadłam z rytmu, także nie wiem nawet, co nowego jest na rynku i jakie są teraz wymogi. Ale ostatnio nawet koleżance poleciłam kredyt gotówkowy zamiast samochodowego i okazało się, że różnica była ogromna. Na oprocentowaniu 4 pkt.procentowe i 2 pkt.procentowe na prowizji. Dzisiaj jest u nas koncert Lady Pank, ale znowu chyba nici z tego. Powód: moje stópki - masakra :( Miłego wieczorku dziewczyny 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny siedze sobie z nogami wyciągnietymi na fotelu i patrze...patrze ...a ,oje nogi wygladaja jak u fiony w shreku!!!!Po raz pierwszy od 8 miesiecy napuchły mi nogi a co lepsze to tylko do kostki bo od kostki sa normalne ,moje palce wygladaja jak dmuchane kondonki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu spokojnie w niedziele. 🌻 Ja własnei wróciłam od kuzynki, rany jaka ta jej dzidzi fajowa, poprostu super. A jej maż zapatrzony jak w obrazek, fajnie to wygląda taki zakochany tatuś. U mnie nareszcie też popadało bo nie było czym oddychać a teraz odrazu lepiej. My z mężem czekamy teraz na pizze, cos nas naszło na takie inne jedzonko, nie domowe. Życze miłego wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o zdrowko pytam;) mam dla was znakomity przepis,ktory zawsze sie udaje i jest pyszne!!!-to odnosnie wypiekania ciast,ktore zapoczatkowala eve:) chlebek bananowy-warty grzechu:) skladniki: -3/4 szklanki masla lub margaryny -1,5 szklanki cukru -1,5 szkalnki zmiksowanych na gladko bananow(ok 3 srednich bananow) -2jaja dobrze ubite(osobno bialka potem dodac zoltka) -1 lyzeczka ekstraktu waniliowego -2 szklanki przesianej maki -1 lyzeczka proszku do pieczenia -3/4 lyzeczki sol -1/2 szklanki kefiru lub maslanki -3/4 szklanki posiekanych drobno orzechow wloskich maslo z cukrem zmiksowac do gladkosci,dodac banany,jaja i wanilie wymieszac make ,proszek i sol i dodac do reszty(czyli mikstury babnanowej)-zmiksowac,dodac kefir-zmiksowac i dodac orzechy wlac do formy takiej jak na babke bo taki ma to miec ksztalt i piec 1godz. i 15 minut w temp.160 stopni smacznego mowie wam pychotka i proscizna do tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miśka26-a co to za różnica za którą granicą,skoro dla ciebie wszystko co PL jest beee;)a tak wogle to myślałam,że nie czytasz tego co ja pisze,bo nigdy sie nie zgadzałyśmy.Ja nadal ignoruje to co piszesz bo nie mam ochoty na dyskusje z tobą i do tej pory było to la mnie najlepsze rozwiązanie. eve81-no ja również kupiłam oliwke,mydełko,żel do mycia ciała i włosków,krem przeciw odparzeniom z Nivea ale sudocrem też kupiłam bo wiele koleżanek zachwalało. vanilam-życze dobrego samopoczucia,u mnie też bardzo duszno,w domu nie ma czym oddychać.Z tymi proszkami to sie zgodze z tobą,jakaś moda na to przyszła,ja piore w Pl i ciuszki mam doprane i jakoś brudna nie chodze hihi jak bym miała na to patrzeć to mojej niuni też bym musiała kupić zagraniczny bo pewno jest lepszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane 👄 ja jestem ogolnie do d.... od wczoraj caly czas rycze jak wol, i za chiny ludowe nie moge tego opanowac, moj M dzisiaj jechal po towar do niemiec i choc tylko do czwartku ( max ) i ogolnie tak jezdzi caly czas w kolo zegara i tylko na wekeendy w domku, to po tej 4 tygod przerwie nie moge sie opanowac nawet jak bylismy w lidlu, a pozniej w tesco po jedzonko dla niego na droge to kladac rozne produkty do koszyka ryczalam do nich jak glupia przez co M tez sie zmartwil i jakis jechal klapniety przez ten moj wyk ale nie bede Was zanudzac 👄 dla Wszystkich Wrzesniowek z mezami gdzies w swiecie 🌻 Wszystkim z roznymi dolegliwosciami wspolczuje i zycze zdrowka, pocieszmy sie, ze to juz jest koniec i przejdziemy przez to zwyciesko i z honorem :classic_cool: przepraszam ze nie pisze do kazdej z osobna ale jak sie nie jest na biezaco to pozniej trudno nadrobic :) pozdrawiam Was Wszystkie Słonko🌻 SUPER ze masz w brzuszku swoje drugie Serduszko 👄 przesylam Wam 👄 i 🌻 i 👄 i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie pochalaniam sniadanko i zaraz pedze piec owy chlebek bananowy bo mam na niego straszna chetke i postanowilam przy niedzieli,ze wszystkiego sobie odmawiac nie moge:) a maz tez chetnie wciagnie do kawki takie cudo:)mniam:) mozna nawet zrobic wiecej i sobie zamrozic zeby miec na \"czarna godzine\" jak nas goscie napadna albo niespodziewana zachcianka ciazowa:) ja juz zaczynam miec stracha ,ze ten nasz czas nadchodzi wielkimi krokami i czasem czuje takie napiecie bez powodu,ktore mnie obezwladnia!!! a jak juz pierwsza z nas sie rozpakuje to chyba orla wywine z wrazenia!!!!!!!a cos mi sie zdaje,ze to juz tuz tuz:) dziewczyny sciskajcie nogi,nie rodzcie jeszcze -poczekajcie na mnie:):):) ja mam dopiero termin z OM na 26 wrzesnia wiec ja tu bede ostatnia siedziec przed kompem i wlosy z glowy rwac jak wy bedziecie juz do domkow wracac z pisklaczkami -cale szczesliwe i rozpromienione-chyba kociokwiku dotane!!!!!!!!!!!!albo mnie wywioza:) jak myslicie kto pierwszy pojedzie na porodowke???moze poobstawiamy nasze typy??? mi sie cos zdaje ,ze to bedzie lukrecja-to moj typ:) ciekawe czy mam dobrego nosa??lukrecja co ty na to??? dziewczyny ratujcie bo do mnie to dociera falami i raz jest w porzadku a raz panika w oczach i nie wiem za co sie lapac!!!-przewaznie w koncu lapie sie za glowe:):):) i przechodzi:) czy wy wiecie,ze juz za chwile nasze zycie zmieni sie na zawsze?????bezpowrotnie???????for ever???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greta swietnie sie czyta, ze Ty jesz sniadanko bo ja wlasnie kolacje hi hi hi ja mam tez raz panike i strach a raz wszystko spokojnie [kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greta78 - przepis brzmi pysznie :) nigdy z takim się nie spotkałam - więc na pewno wypróbuje :) małgocha- rzeczywiście poduszeczka mogłaby przydać się do wózka, ale niestety w ofercie na tej aukcji nie było jej w skłądzie :) Katusia - a czemu nie masz humorku, zawsze masz tyle energii - więc trzeba Ci przesłać pozytywne fluidy *************************************** :) ziarnko_piasku - też myśle,ze szampon na początek nie będzie potrzebny i daruje go sobie ksemma - gratuluje nowej kuchni :) możesz zabierać się za pieczenie pyszności - dziewczyny podają tyle przepisów..a w nowym zawsze przyjemniej się coś robi :) vanilam - ja w sumie ciesze się,ze jestem spakowana - a dla siebie nie mam nawet pasty do zębów..hehe zupełnie zapomniałam o kosmetyczce :) dobrze, że o tym wspomniałaś :) LuKrEcJa* - nie życzę sobie byś w moje usta wkładała słowa, których nie powiedziałam..\"wszystko co PL jest bee\" to Twoje słowa...a skoro ignorujesz to co ja pisze - to czemu odpowiedziałaś właśnie na temat zadany przeze mnie??hehe telepatia? dziewczynko dla Ciebie 🌻 anja2525 - współczuje Ci Kochana, wiem co czujesz, ja z moim mężem zaraz po ślubie widywałam się tylko na weekendy, bo był zawodowym wojskowym, potem miał wyjechać na misję do iraku- to już wogóle codziennie płakałam - ale na szczęście zrezygnował z pracy w wojsku i jesteśmy razem, nie zniosłabym chyba pół roku bez niego i w nerwach, czy nic ,u sięnie stanie..teraz mamy troszke ciężej z gotówką - ale to nie najważniejsze... Trzymaj się cieplusio i oby Twój M jak najszybciej wrócił 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja to do czwartku bedziesz miala duzo czasu zeby siedziec z nami na kafe, zobaczysz jak szybko minie ten czas, a w ogole to najgorszy jest czas przed wyjazdem jak sie o tym mysli i dzien wyjazdu , potem bedzie z górki, to tylko (az!!!) 4 dni, trzymaj sie cieplo 👄 vanilam 👄 greta78 👄 to tylko ja 👄 aneta76 👄 katusia 👄 malagocha333 👄 lukrecja 👄 ksemma 👄 ziarnko-piasku 👄 miska 26 👄 eve81 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greta78 - ja mam takie same odczucia jak Ty :) termin dpiero na 23 i tak sobie myśle,ze zostane ostatnia tu i sama..i będę białej gorączki dostawać..hehe a w końcu jest nas troszkę na koniec września, no i może trochę też urodzi po terminie? różnie to bywa a pierwsza pewnie będzie ta najmniej spodziewana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysek - Ty masz tak samo jak Shiva i ja - więc będziemy robić zakłady..hihi ja już chciałabym tak ok. 10 września urodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o kosmetyki to chcialam tylko dodac swoja opinie,ktora wyrobilam sobie porownujac amerykanskie kosmetyki z polskimi i musze wam powiedziec ,ze z wlasnego doswiadczenia(tylko i wylacznie) zauwazylam,ze ksometyki tych samych firm tu w stanach sa o NIEBO lepsze niz tych samych firm u nas w kraju ,jest to przykre bo cenowo czesto wychodzi to podobnie a jakosc pozostawia wiele do zyczenia:( i tu np. nie slyszalam zeby kogokolwiek uczulal johnson bo wszyscy go uzywaja i bardzo sobie chwala co tez daje do myslenia....... ja osobiscie jestem za natura w 100% i dlatego wybralam firme,ktora produkuje tylko naturalne kosmetyki dla dzieciaczkow i zobaczymy jak sie sprawdzi swoja wypowiedzia nie chcialam nikogo sprowokowac ani urazic-to jest tylko i wylacznie moja opinia,ktora dodaje do statystyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do porodu to ja po skonczeniu 37 tygodnia naprawde zaczne odprawiac wszystkie dozwolone cuda zeby malego pogonic do wyjscia i mezowi sie szykuje drugi miesiac miodowy tak go bede napastowac:)cherbata z lisci malin-litrami:):):) i biegi wyczynowe tu u nas po lasku ile sil w nogach:)-zeby mnie tylko sasiedzi w bialy kaftan nie zlapali:) mowie wam -dam z siebie wszystko:):):) prosze sie rowniez podzielic jesli znacie jakies inne przebiegle sposoby na wykurzenie maluszka z \"norki\" bo chetnie wyprobuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysku, Miśka_26 Kochane jestesci i zawsze mozna liczyc na dobre slowo jak ma sie chandre a swoja droga to Miśka_26 to przerabane mialas jak M byl w iraku brrrrrrrrrrr ja normalnie to jestem przyzwyczajona tylko teraz mial ta dluga przerwe przez ta awarie auta i tak sie przyzwyczaila pewnie ze bede z Wami bo inaczej to bym zwariowala ale od wtorku musze do przyjazdu M przygotowac babke do pracy i siedziec z nia ale tylko do wekeendu i niech pokarze na co ja stac i czy dobrze wybralam :) wlasnie mi tesciowa przeczytala w jakims szmatlawcu, ze terza jak sie zatrudniasz do pracy to pracodawca nie ma prawa Cie zapytac czy jestes w ciazy i mozemy smialo isc do pracy i pozniej na L4 ( ale to w nastepnej ciazy bo teraz juz za pozno )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greta 78 napisz jaką firme wybrałaś bo ja tez jestem za naturą , dlatego myslałam o bubchenie, ewentualnie rossmanowski babydream, alva, jes t jeszcze kilka trudniej dostepnych firm ale ciekawi mnie na co Ty sie zdecydowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie: czy Wam tez tak szybko teraz rosna paznokcie? bo ja max co 3 dni musze obcinac i nie daje z nimi rady bo wczesniej mialam caly czas sztuczne i jak je zdejmowalam co jakis czas topaznokcie moalam jak bibulka a teraz takie ze palec zlamie a paznokiec zostanie greta78 Kochana dasz rade, ja juz odliczam dni do cc i wynika ze za 16 dni bede juz miala Maksymiliana przy piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywacie fissan na rozstepy ??? bo to niby jest do biustu ale ja cale cialo smaruje bo jast takia fajna tlusta ta masc i tak mysle czy po porodzie tez sie smarowac, czy ma to jakies znaczenie ???? pomocy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×