Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hejka caly dom mi sie dzisiaj trzeesie, bo zaczeli zageszczanie(ubijanie) pod kostke... ale pocieszam sie mysla, ze kiedys ten remont sie skonczy. buzki dla wszystkich i C\\_/ goracej kawy dla obecnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie piję słodką kawę z mlekiem :) i pozdrawiam wszystkie bywalczynie topiku :) 👄 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież prawdę mówię :) :) chce Ci się pracować??? bo ja mam dzis wybitnego lenia!!!! szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbeńki!!! Szampana stawiam :D:D Wasze zaciskane kciuki szczęście mi dały i zdałam:):) Pisemny i ustny na 100% :D:D Rzecz jasna popełniłam błędy, ale jak pani egzaminatorka powiedziała - na tym poziomie nauki są to błędy niezauważalne :D Jestem z siebie dumna ;) Niestety, dwie osoby w ogóle do egzaminu nie podeszły, a jedna nie zdała :( Ale jak na 9 osób w grupie, to i tak nieźle... Zdrówko Kochane!!!!!🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję, dziękuję :):) Do końca kursu jeszcze tydzień, ale... :) Co prawda teraz mamy tempo narzucić błyskawiczne, by poznać jak najwięcej cudów gramatycznych, a później już w domowych pieleszach indywidualnie je rozgryzać ;) Biała idż na ciuchy, idź. Ja dziś sobie kupiłam bluzeczkę w groszki i gorsecik w boskiej czerwieni:) Wszystko za... 8 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
dziewczęta "_..na początek dla Gosi gratulacje!...Gosia! ja nawet tyci-tyci wątpliwości nie miałam, że zdasz :) no i zdłlas :)...cmmmok!...w pracy jestem , nadal bez zycia tzn ..owszem nie obijam się a wręcz przeciwnie, ale za to milcze, nie uśmiecham się , i takie tam. Teraz w sobote idę na urodziny 33-cie do siostry, wiec może tam się w końcu rozruszam :), bo jak nie to chyba się pochlastam :) na siłownie od dwóch tygodni nie chodze , a chodziłam od stycznie tego roku systematycznie..buuu::(...nie żle na marudziłam co? :) zamiast tryskac , szcześciem i radoscią i miłością :) to jęcze, i użalam się No ale co :) no musiałam gdzieś to wywalić z siebie :)..ide kawe zrobić, bo do tego wszystkiego przysypiam juz..zmykam sobie i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amellka narezkaj do woli, między innymi po to powstał ten topik, żeby sobie ponarzekać.... innym razem podzielić się swą radością :) Pisz o swych złych nasrojach, my wyssłuchamy a Ci lżej na sercu się zrobi :) 🌻 Gosia - na szmatach nie byłam ...innym razem pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - cóż za ranny ptaszek z Ciebie? :P 🌻 w weekend chyba sobie odpoczniesz co? ....jedziesz do Pana 36? U mnie piękna pogoda.... czuję, że leń znów sie do mnie dobiera :P Sipp 🖐️ pewnie znów miałas czaderską pobudkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała ❤️ Na zajęcia wstałam :) I zaraz wybywam z domu. Moje plany na weekend... W sobotę przychodzi koleżanka z kursu i będziemy plotkować i objadać się smakołykami do rana :) Za tydzień przyjeżdża moja przyjaciółka z Anglii :):):) a do pana nr 36 jadę dopiero za 2 tygodnie. Zresztą on wybywa na wakacje w męskim gronie, więc płakać z tęsknoty za mną nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robotnikowq trzymam krotko, remontu juz nienawidze za te pobudki, do tego musze z psina na spacery chodzic, bo tak jest uwiazana i sie nie chce zalatwiac. a dodatkowo musze cala kuchnie przeniesc na strych by robotnicy mogli wejsc i kuc pod nowa instalacje elektryczna:( wic mam ciagle zajecie... buzki dziewuszki na mily dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z praca jestem na bakier... za to uskuteczniam różne pogawędki ...to ten mnie odwiedzi to tamten ;) a to Pani przniosla biżuterię do sprzedania ....a to zaraz trzeba będzie póść coś zjeść ...i jakoś dzień minie :P Kupiłam sobie zawieszkę...tak mi sie spodobała, że nie mogłam sobie odmówić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłodnialam ....i bym chętnie już poszła coś zjeść... ale obiecałam poczekać ;) jest tu kto?? Olla - Ty zawsze niezawodna :) Pomachaj do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, już macham i melduję ze jestem! faktycznie dzisiaj ciut później, bo latam od rana niczym kot z pęcherzem... ale pamiętam o Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola amigas!!!!! A coz to za koncercik Biała będzie miała? :) U nas właśnie burza minęła. Lało cudnie, grzmiało piknie ino się nie błyskało. Przemokłam, ale co tam:) Prawie letni deszczyk chyba mi nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie własnie tez zaczęło lać! i grzmieć...a było takie śliczne słoneczko! czekam az przestanie...jade do kolezanki na obiadek...a mam na sobie białe spodnie...jak zmoknę bedę wyglądać rewelacyjnie, co? :) pozdrawiam i miłego weekendu Wam zyczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×