Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość amelllka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
Olla Kasiunia..👄 oraz 🌼 dla was :)..bo my dziś w domku wieczorem zamiast gdzieś..prawda? :)no chyba, że się mylę i w domku jestem ale tylko ja..a jutro znów praca mnie czeka, i tak wkoło Macieju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no akich pustek to juz dawno tu nie bylo:O ja skonczylam tlum aczenie mojej ukochanej pracy, jutro jade do promotora posluchac co ma mi na jej temat do powiedzenia. buzki na mily wieczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po weekendzie.... Gosia - z okazji Dni mego miasta trochę sie działo. W piątek koncertował Maanam a w sobotę September Miłego dnia 🖐️ u mnie deszczoowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! weekend szybko minął! byłam na ciuchach w sobote :) upolowałam rewelacyjne spodenki i bluzeczkę :) u mnie rano byla burza, grzmoty mnie obudziły ok 6-tej, brrr...teraz na szczescie nie pada, ale jest duszno... piję kawkę i próbuję się zmobilizować do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! weekend szybko minął! byłam na ciuchach w sobote :) upolowałam rewelacyjne spodenki i bluzeczkę :) u mnie rano byla burza, grzmoty mnie obudziły ok 6-tej, brrr...teraz na szczescie nie pada, ale jest duszno... piję kawkę i próbuję się zmobilizować do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! weekend szybko minął! byłam na ciuchach w sobote :) upolowałam rewelacyjne spodenki i bluzeczkę :) u mnie rano byla burza, grzmoty mnie obudziły ok 6-tej, brrr...teraz na szczescie nie pada, ale jest duszno... piję kawkę i próbuję się zmobilizować do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dzionka Dziewczynki :):):) U mnie pilne poszukiwania pracy - głównie za granicą ;) - stąd tak mało mnie na topicu, ale... poprawię się :) Poza tym jestem słomianą wdową i nadrabiam zaległości towarzyskie ;) Trzymajcie się Pysie :) Biała - uciekłaś mi wczoraj :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja miałam wczoraj koszmarny dzien...az nie chce mi sie o tym pisac...chodzi o sytuacje w pracy! a poza tym nic sie nie dzieje (tu mowie o zyciu osobistym) :( Biała 👄 Gosia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki ja bylam wczoraj u promotora. jazda autokarem do kraka byla conajmniej bardzo nieprzyjemna... a pozniej mi komputer odmowil posluszenstwa... no wiec sie lekko zdenerwowoalam, ale zalatwilam w sumie wiekszosc rzeczy ktore mialam. a tak poza tym po staremu buzki dla obecnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
a mi się życ nie chce, ale nie chcę pisac o tym, ani tu, ani nigdzie, więc wybaczcie, odezwe sie jak , bede już psychicznie lepiej funkcjonować..( nic w rodzinie ) to we mnie tylko coś pękło..trzymajcie się i i pamiętajcie, ze bardzo lubię ten topik i Was..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amellka - ❤️❤️❤️ Witam wszytskich!! 🖐️ Miałam już tu nie zaglądać....ale bardzo ale to bardzo nie chce mi się pracować, więć pomyślałam zajrzę...zobaczę co słychac u moich topikowych koleżanek.... a tu nic :O cisza.... głucha cisza :O Topik przeżywa kryzys...lub zwyczajnie pada :(:(:(:( Może na zimę będzie reaktywacja? ...zobaczymy.... U mnie wszystko dobrze :D jakby się ktoś pytał :):):):):):) ❤️ kwitnie ;) jestem happy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Biała, miło czytać, żeś taka szczęśliwa - aż serce rośnie ❤️ Amellka - trzymaj się Kochana ❤️. Dziś mi bliżej do Twego samopoczucia. Czekam na wizytę u kolejnego lekarza, by potwierdzić diagnozę poprzedniego. Cos mam nie tak z hormonami i nie mam owulacji ponoć:( Niby to wina progesteronu, ale... W sumie w zeszłym roku już mi jedna pani doktor kazała się szybko starać o dziecko... A jeszcze dziś mi koleżanka przysłała zdjęcia swojej dwutygodniowej córki... Rewelacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka - będzie dobrze! Nie może być inaczej!!! Głowa do góry ❤️ ja jutro mam wizytę u gina ....ciekawe jak ten mój mięśniak ....mam nadzieję, ze znikł ...ale pewnie tak nie jest. Ogólnie też jestem ciekawa jak wyjdzie cytologia....miałam wcześniej pewne problemy... Dziś wyjątkowo wieczór bez W. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam podobny nastrój, ale staram się o tym nie mysleć. Wizyta u lekarza w przyszłym tygodniu, więc się okaże. Ponoć każda kobieta ma czasem cykle bezowulacyjne, ale... co mnie inne kobiety ;) Idę na zajęcia - przynajmniej tam nie będę miała chwili, by o tym myśleć... Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduje dzisiaj troszke pozniej, bo napierdzielam od rana robotikow. ale juz ich naprowadzilam na dobre tory, wiec moze jutro juz nie bedzie potrzebne kolejne upomnienie. amelka-- jak cos to pisz na maila, moze uda nam sie poprawic Twoj humorek, w sumie od tego tutaj jestesmy by jakos sobie pomagac w trudniejszych chwilach! gosia-- trzymam kciuki by wyniki badan byly jaknajlepsze, podobno jak ma sie za malo tluszczyku to tak sie dzieje, ze owulacja zanika (tak wyczytalam w jakiejs madrej ksiazce) bo cos tam sie wlasnie u nas bab dzieje, ze musimy miec odpowiedni procent tluszczyku. wiec moze nie ma co sie martwic! buzki dla wszystkich na sloneczny dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! to i ja się zamelduję :classic_cool: przyznam się, ze zagalądałam wczesniej ....ale z powodu braku Waszych wpisów też sie nie udzielałam. Gośka - to zajęcia jeszcze trwają? Egzaminy były to myśłam, że koniec kursu.... Sipp - Tobie to trzeba jakiś medal za ten remont! ❤️ Gdzie Wy się chowacie? Mira? Maxi? Cadra? Kasiunia? Mailnka?? Olla - Ty pewnie zajrzysz :D ;) Amellka - ❤️ jak Sipp powiedziała...jesteśmy po to by wspierać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzę zajrzę... już pare razy zagladałam...i tak jak Biała...zobaczyłam ze nie ma wpisów więc i ja sie zbuntowałam!!! ale teraz zostałam wywolana to się melduje :) Gosia 👄 bedzie dobrze!!!!!! trzymam mocno kciuki!!!!!! a gdzie pozostałe dziewczyny??? też wywołane przez Białą???? pomachajcie chociaz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się melduję:) sesja za mną , tylko jeden egzamin mam do tyłu czyli popraweczka we wrześniu, ale zbytnio się tym nie przejęłam:P a tak ogólnie to bez zmian pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla 😘 Gosiaczkowa 😘 Kasiunia 😘 reszta mimo wywoływania się niepokazała :(:(:(:( tęsknię za czasami kiedy tu się winko wieczorami lało strumieniami.... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×