Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hejka dziewczynki:) ja dzisiaj spedzam dzien na czytaniu ksiazek, odprezam sie po uzeraniu na uczelni bo mnie jednak dosc wkurzyli tam. do tego w poniedzialek ide do firmy dowiedziec sie czy szef podpisal umowe jak nie to zaczynam sie pakowac i wracam do polski przynajmniej do czasu az sie obronie w niej. juz mi sie znudzilo. ogolnie nie mam weny by sie uzerac z kims kto mnie nie do konca traktuje powaznie. w pl tez sa dobre miejsca pracy dla inzynierow, a poza tym bede miala czas na zregenerowanie sie:) poza tym nalezy mi sie troche odpoczynku, nawet jesli to ma byc odpoczynek w domu, gdzie prawdopodobnie pozabijam sie z nimi juz po tygodniu, no ale moze jakos to przetrwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam przy kawce ;) wczoraj byłam u koleżanki - singielki z dzieckiem, rozmawiałysmy sobie o różnych sprawach. M.in. o mężach naszych koleźanek na tapecie było dwóch, jeden co zdradza żone od 3 lat (ona wie o tym od niedawna) i drugi co jego żona jest w ciąży (zagrożonej, może tylko leżeć i nie wiele więcej) ....a on sobie upatrzył jakąś 21-latkę, i żeby tamta młoda chciała to by od żony sie wyprowadził :O bo mu nudno itp. to moje kochane ....jak ja mam mieć takie problemy z facetem to chyba naprawdę wolę go nie mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - Ty przetrwasz wszystko 🌻 jesteś silną i mocna kobietą :D:D:D a jak będziesz w pl to do spotkania MUSI dojść :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj rano obudziła się z myślą, że życie bez miłości nie ma sensu-tak jakoś mnie naszło, ale po dłuższej analizie zmieniłam zdanie, że czasami lepiej samej niż z kimś..przykładem np. jest to co napisałaś o mężach swoich koleżanek-biedne dziewczyny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to dziś popołudniu jadę do koleżanki, "obejrzeć" jej dzidziusia urodziła miesiąc temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zdrówko coraz lepiej, chociaż teraz kaszel męczy Ale przynajmniej czuję smaki, rozróżniam zapachy i nastrój mi sie poprawił... Z rodzicielami sie unikam, co by kłótni nie powodować ;) Przeglądam swoje rzeczy tutaj, pakuję to, co zabiorę. Jednym słowem - wiosenne porządki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała - przypadki Twoich koleżanek... można powiedzieć patologiczna norma. Mnie już chyba nic nie zadziwi, jeśli chodzi o mężczyzn. Znam historie, gdzie facet miał żonę i planował ślub z inną, inny odszedł do 17 latki, jeszcze inny wyjechał do Anglii zarabiać na ślub i dom i już nie wrócił - zerwał przez gg... Co trzecie małżeństwo sie rozpada, ludzie się zdradzają, oszukują. A mimo to gloryfikuje się stan małżeński jakby to było codzienne całowanie nóg Boga. Cóż za obłuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mialam zajecia w ten weekend [we wszystkie chyba bede miala:D] i moje kolezanki , wczoraj i dzis, na przerwach nic inneg nie robily tylko porownywaly sobe swoje pierscionki zareczynowe i obraczki, jak juz je mialy:o teraz mam kompleks braku pierscionka -jakiegokolwiek:o:D niby jeszcze nie chcialbym go miec ale z dugiej strony jakos "dziko" i nieswojo sie poczulam:o to tyle ode mnie:D to milego wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w poniedziałkowy poranek ❤️ Odcięli mnie wczoraj nagle i brutalnie od netu :( A taki nastrój pełen melancholii miałam... Dzis już lepiej - czeka mnie ciąg dalszy porządków. No i zdrówko już prawie dobrze :) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki:) ja tez juz z kawusia. bez miodu, b mi sie skoncyl:( no ale czarna gorzka tez jest dobra:) zaraz doprowadze sie do ladu i skladu i jade do firmy pozalatwiac wszystko, pozniej zaczynam pakowanie sie, bo alboe w czwartek albo w piatek odpalam wrotki z tego mieszkania, albo do polski albo do innego mieszkania, ale nastawiam sie na pl. jak ja kocham sie pakowac:( bleeee do tego musze o tym D. poinformowac, a to bedzie znowu meczace doswiadczenie:O buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja pije wlasnie kawe z mlekiem i miodem:) Sipp to D jeszcze nie wie , ze sie przeprowadzasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia-- D. wie, ze do piatku mam umowe w tym mieszkaniu, i wie, ze jak nie bede miala umowy z firmy to jade do pl, ale nie przyjmuje tego do wiadomosci. zreszta jego sprawa, jak chce chowac glowe w piasek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel czyli przed Toba tydzień poważnych decyzji :) Ciekawe, jak przyjmnie D Twój ewentualny wyjazd. Wpadnie w szloch? ;) Histerię? ;) A może wróci z Tobą do Polski?? Jak on w ogóle sie zachowuje teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny :) u mnie wiosna na calego :) ciepelko + duzo duzo slonca!!!!!! a u Was jaka pogoda? pozdrawiam Was wiosennie i zycze milego dnia, tygodnia PS. Sip - wracaj wracaj dpo PL - potrzebujemy zdolnych inzynierow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) u mnie tez wiosenne słoneczko, przez co mój nastrój jest całkiem całkiem :) mimo ze to poniedziałek... za to zrobilam sobie coś w rękę :( nie wiem co to i sie martwię...musialam nadwyrężyć lewy nadgarstek i w dodatku chyba mi pękla torebka stawowa i zrobila się mała gulka :( nie boli...ale denerwuje swoją obecnością... najgorsze ze nie mam pojęcia jaka jest tego przyczyna... chyba czeka mnie wizyta u lekarza...ale nie wiem u jakiego? rodzinny? ortopeda?...czy o zgrozo...chirurg?? :( buuuu ale tak poza tym to mam wiosenny humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra - zazdrosze Ci pogody!!! U mnie wiosnę troszke czuć ....ale słońca nie widać jeszcze. Do nas na wschód to wiosna dociera później :( Słyszałam, że w Opolu to już temperatura całkiem letnia coś ok 19 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyotka
Cześć lejdiss ;)!! u mnie tez wiosna za okenm, ciepełko i troche slonca na niebie,,,ale opon na letnie jeszcze nie zmieniam, bo an poczatku marca ma przymrozic znowu i troche osniezyc ulice, wiec wole poczekac! no to duuze zmiany sie szykuja u Ciebie Sippel, pakowanie to nic, gorzejz rozpakowywaniem bo wydaje sie tego jeszcze weicej niz bylo. Znam to, 4 razy sie przeprowadzalam. No nic, lece na desk meeting. Narazie! Milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyotka
ale pusto tu i glucho?! puk puk!! fdzie sie podzialy wszystkie dzewczyny i nasz rodzynek, tzn kwiatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decyzja zapadla, wracam do polski, nie na stale, ale na jakis czas, umowe bede miala ale nie teraz wiec na razie wracam do pl i bede sie w pl bronila. nie powiem, ale w sumie to nawet mi ulzylo, ze nie bede musiala szukac na lapu capu mieszkania i zalatwiac wszystkiego. do tego ogolnie jakos jestem zestresowana wszystkim na maxa i chce odpoczac psychicznie od niemiec. co do D. to go poinformowalam tel, ze wracam do polski, dowiedzial sie przez tel bo chcial sie dowiedziec, czemu sie u niego mamy spotkac,no a ja bym swoje rzeczy odzyskac chciala przed wyjazdem, co u niego mam. juz mi cos do sluchawki poplakiwal, ale nie mialam weny na pogaduchy, wiec olalam go cieplym moczem i powiedzialam, zeby sie odezwal jak bedzie po pracy. teraz zabieram sie do pakowania, bo najpozniej w piatek musze sie wyprowadzic, ale zanim sie wezme za pakowanie to sobie strzele piwko, a co nalezy mi sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel, bardzo dobrze ze wracasz do PL :) ja juz zmykam do domu, tzn jeszcze mam sprawe na miescie a potem do domu... u mnie juz po wiosennym slonku nie ma sladu! jest szaro i pada...ale zawsze tak jest jak tylko umyję autko :) do jutra dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×