Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luxor

OD LISTOPADA 2006 STARAMY SIE O DZIECIATKO....CIĄG DALSZY...

Polecane posty

hej kochane!! przepraszam, ze sie tak malo odzywam, ale mam mame u siebie i jakos musze jej zapelniac czas;) u mnie ok, wczoraj byla po raz pierwszy polozna-polka, fajna babka ale straszna gadula! powoli przystosowujemy mieszkanie do nowego domownika. moj M zlozyl wczoraj kolyske, jeszcze taka w ktorej sam spal jak byl maly- jest slodka! wiekszosc wyprawki juz mam, jeszcze przewijak-komoda, wanienka, kosmetyki i takie tam pierdulki. kait, jesli jeszcze plamisz odczekalabym chyba do nastepnego cyklu, nic na sile! andzia, super fotki!!ach...az by sie chcialo tak na lono natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu piekne zdjęcia i Andzia piękna, dziękuję Brydziu macie dobrze ze położna przychodzi jeszcze przed porodem, u nas dopiero po, i to wtedy jak sie zgłosi ze by przyszła Kait tez bym poczekała miesiac skoro jest krwawienie, moze szyjka być otwarta i po co nów mieć jakieś komplikacje, a najlepiej to zapytaj twojego lekarza U mnie bez zmian zeby nie powiedzieć ze jeszcze gorzej, jestem w nie najlepszym psychicznym stanie, przez jakis czas nie będę do was pisać, kocham was wszystkie ale potrzebuje czasu by uporządkować swoje osobiste życie, nie wiem sama co robic bo wszystko wydaje mi sie pozbawione sensu, zajrzę za jakis czas, mam nadzieję ze o mnie nie zapomnicie, muszę zebrać mysli a nie chcę wam tu smucić , są wakacje, pora urlopowa i należy sie cieszyć mysle o was codziennie, i zawsze pamiętam o wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az WY niedobre - przestancie slodzic bo jesio sie zapatrze w siebie:D:D:D.. a tak powaznie to po tej ciazy nie moge dojsc "wagowo" do siebie - tak z 6 kg mogloby odfrunac i nie wracac no chyba ze w slodkiej postaci dzieciatka w brzuszku;) OLKA - pisz jezeli mozesz - i nie mysl tak ze skoro smutki to nie wolno - toc po to jestesmy by zawsze wysluchac..❤️ - moze na e-maila jeseli nie chcesz tu?? i slonce - duzo usmiechu..-masz cudnego Lukaszka:) brydzia 🌻.. keit - ja bym odczekala skoro plamisz, poczekala na pierwsza po poronieniu @... u mnie nic sie nie dzialo - zero plamin, @ jak w zegarku po 27 dniach, teraz czuje ze owulacja ino, ino - czekamy jesio ten miesiac (:D) a potem,??? nie wiem - nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenko, no przestan...nie mozemy ci wprawdzie niestety za bardzo pomoc, ale zawsze chetnie wysluchamy, przeciez nie po to jest forum by tylko o kwiatkach i pszczolkach. nie opuszczaj nas, buuuuuuu. kait, ja jeszcze tak od siebie...jesli nie przestaniesz niedlugo plamic to przeszlabym sie jeszcze do gina na usg by sprawdzic czy wszystko sie dobrze oczyscilo i zamknelo. nie pamietam juz, przepraszam, mialas powtarzana bete?? pewnie wszystko jest dobrze i to normalne, ale mialam z czyms takim juz zle doswiadczenia, dlatego lepiej sprawdzic raz za duzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D andzia, gdzie ty te 6 kg widzisz??????????????normalnie jak to przeczytalam to jeszcze raz przejrzalam wszystkie zdjecia na duuuzym zoomie zeby cos wypatrzec, ale ja chyba slepa jestem. laska z ciebie jak nie wiem!!zero tluszczu!!chyba ze umiesz sie z photo shopem tak profesjonalnie obchodzic, ze sobie jakies korekturki walnelas;):P:Pjesli nie to glupolek z ciebie i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydziuchna Ty sie ciesz ze ci zdjecia w bikini nie wyslalam:D:D:D:D... i wcale nie sciemniam - brzuszek mam spory, oponka sie zroila i z pory nie moge sie wcisnac a one nie klamia, nie skurczyly sie:D... A wina tego wszystkiego jest PIWO, PIWO, I PIWO - dzien w dzien praktycznie zesmy piwkowali i drinkowali a potem krowy nas atakowaly;):D - byla akcja na kajakach gdy my siup na siusiu a krowy, byki za nami...- a strachu mialysmy ze szok.. W domciu bede to fotki z tej akcji moze podesle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podeslij koniecznie! oponki, u ciebie....no oszalalas, talia osy, wszystko napiete...ach, szkoda gadac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sratatata no ale niech ci bedzie:) - nie powiem ile waze ale pewnie wiecej od Ciebie tj WAS bo WAS dwoje:D:D:D:... brydzia - podeslij mi nr tel jak mozesz na mejla albo nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudzielec :P ja chce fote w bikini :D:D:D Brydzia, mam nadzieje, ze doszedł do Ciebie mój numer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wam dziewczynki za odpowiedzi zrobie tak właśnie jak mówicie tez sie zastanowiłam i lepiej poczekac do kolejnej @ żeby wszystko było ok i znowu na spokojnie zacząć staranka;)Buziale dla was wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxorek, nr doszedl, mam w telefonie i bede was informowac w godzinie zero. mi sie dzis po raz pierwszy w zyciu zdazylo zaslabnac lezac na kanapie:O:O i to nawet nie na plecech tylko na boku!normalnie w szoku bylam. ale to pewnie ten upal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie tak jarzysz :P :D kurna no, a ja uziemiona w domu, a taka ładna pogoda :D nie to ze z musu, ale z checi :P czekam na kuriera, ma przyjsc dla małej stolik edukacyjny :D juz sie doczekac nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bedziesz nadrabiac zaleglosci z dziecinstwa:P:P takie gadzety to najbardziej tatusiuow zajmuja;) moj kot dostal dzis w nocy swira, warczal na swoj cien, teraz nie chce spod lozka wyjsc. oj nie pospalo nam sie dzisiaj nie. cos mi z cycka polecialo dzis w nocy. nie duzo, mam nadzieje ze to nie stanie sie jeszcze regula i obejdzie sie bez wkladek do porodu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, to cos o zapewne siara ;) mi tez od 7 miesiaca czasem uciekło kilka kropli, ze nawet czasem plamka na bluzce byla :) to dał Wam kociak popalic... te wszystkie zabawki które sa teraz produkowane to z mysla o rodzicach , nie o dzieciach :D bo dzieci wiekszosc maja głęboko w du*** :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ze mną sie juz dzieje psychicznie cos niedobrego może mam ciąże urojoną czy jak?;/Od dwóch dni znowu czuję się jakbym była w ciązy choć logicznie myśląc jest to niemożliwe no ale cuda się zdarzają;/W sumie raz były przytulanki z M jak jeszcze trochę krwawiłam ale to nie miało być starania to było po prostu takie spontaniczne Ale wtedy na logikę mysląc to miałam chyba nawet dni jeszcze nie płodne sama już nie wiem Krwawienie miałam 26.07 a przytulanko było 02.08 więc nie sądzę zeby zdarzy się cud.Ale jakby mi znowu brzuch wydeło i czasami czuję jakbym miała dostac @ a do tego jeszcze leciutkie krwawienie mam.Porąbane to wszystko u mnie ale pójdę w poniedziałek i zrobie badanie na beta hcg chocby nawet nie tylko po to żeby sprawdzić czy jest podwyższone tylko czy spadło po poronieniu do zera.Ja juz chyba świruję;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZeść wróciłam dobrze byc w domku i na początek aktualizacja STARACZKI *********************************** Dominique26..Dominika.......Worcester........28.04.81... .28...17.06 bega...........Agnieszka......Warszawa........15.07.72.. ...22....14.01 Iti................Ewa.............kujpom..........19.11.77....26....08.09 Menia21........Marzena.. .....Gryfice...........21.07.85......?.........? poziomka2.......Agnieszka....śląskie........30.01.81.... ..13......29.07 kait..............Kaśka..........śląskie.........13.07.7 6......przerwa... ODPOCZYWACZKI ************************************ Olinek... .........Beata.........Krakow...........26.11.75....1 ICSI nieudane. andzia111.......Ania..........Stockholm.........20.0780. ....nieudaneICSI, poronienie PRZYSZLE MAMY ************************************** asiorkaaa.....aska............podkarpaackie...17.03.82.. ...7.06.2008 Rossignolka.......Monika.......Dublin............18.03.7 9.....01.08.2008 brydziaa.......Dominika........berlin...........24.01.79 ......11.10.2008 SZCZESLIWE MAMUSIE ********************************************** Luxor....Kamila...Mazowieckie...19.03.81...04.11.2007... Ola..3600 kg..55cm OLKA.M.....Ola.......śląskie.........17.12 .78...02,11,07....Łukaszek 3250kg,53 eulalia......Aneta....Białystok....19.06. 80....30.12.07...Laura...3990gr...59cm Cieszę się, że juz jestem od wczoraj w domku i spię we własnym łóżeczku. Andzia witaj na pokładzie. Beguś ja Ci tam zazdraszczam odwagi i własnego interesu, też nam się z M coś własnego marzy ale brakuje pomysłu i kaski na dobry początek. Moze kiedyś. Jutro rejestruję nas na wizytę w klinice. Żyję nadzieją na iui, nawet @ mnie nie załamała, bo mam na co czekać. Teraz zresztą i tak wiedziałam że nici. Głowa przynajmniej odpoczywa. Narazie tyle, postaram się zajrzeć jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Andziulek no rzeczywiście wszystkie się pochowały i od niedzieli nie było nikogo. Może dziś któras się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia111- byłam na badaniach beta hcg dopiero dzisiaj ,po południu odbieram wyniki.Pewnie nie jestem w ciazy ale wole to sprawdzic i mieć spokojne sumienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odebrałam wyniki bety no i oczywiście potwierdziło sie narazie tylko to ze w ciązy nie jestem.Ale moze to i dobrze bo mysle ze to by było zawczesnie w końcu dopiero w lipcu poroniłam.Odpuszczam sobie sierpień i od wrzesnia zaczynamy znowu staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie kait lepiej ze negatywny wynik, lepiej dla ciebie i dzidziusia ktory sie gdzies tam juz czai za rogiem;) w koncu takie hustawki hormonalne nie sa sa dla organizmu bulka z maslem, lepiej mu dac chwile odetchnac do roboty dziewczynki!!:P:P polowac na jajo! domi, bardzo ladnie wygladalas, niczym angielska arystokratka;) u mnie nadal jest mama, jest ok, ale juz bym chciala pobyc troche sama. strasznie drazliwa jestem ostatnio..:O wyslalam ja wlasnie z kumpela na zakupy spozywcze, bo po tym jak wczoraj spedzilam z nia 10 min przy regale z woda mineralna nie chcialam dzis ryzykowac wojny ( nienawidze zakupiow spozywczych, moj M przejal te funkcje w 99 procentach i uwielbiam go za to!:P) mala mi dzis w nocy w brzuchu tak szalala, ze od 4 oka nie zmruzylam, az sie balam ze cos z nia nie tak, bo ona raczej na codzien spokojnym dzieciem jest. ale teraz juz sie rusza w normie od czasu do czasu, mam nadzieje ze jest ok. co jeszcze..acha, uszylysmy z mama baldachim do kolyski i mala poszewke na kolderke, zwykla biala z czerwonymi wykonczeniami. jakos mi nie przypadly do gustu zestawy na allegro czy ebayu, zbyt kolorowe, za duzo tych miskow zyraf czy czegos tam innego. nie wyszlo to szycie wcale taniej oj nie, ale jest ladnie skromnie tak jak chcialam:D:D wyprawka juz prawie kompletna, brakuje glownie drobiazgow, juz nawet sie przed M nie przyznaje gdy zdarzy mi sie jeszcze cos dokupic;) a tak w ogole to co tu tak cicho???gdzie wy wszystkie jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Kait, słonce, organizm złapie teraz szybki oddech i bedzie gotowy na przyjecie nowego mieszkańca ❤️ :) u mnie róznie...praca coraz blizej :( jeszcze tylko miesiac, a potem cały dzien poza domem za nedzne grosze w dodatku :( juz nie spie po nocach...ech... byłam wczoraj u dentysty, gdyz ząb mi sie ukruszył :O i okazało sie przez przez okres ciąży i karmienia nie mam ani jedno ubytku :D ale jest inny mankament...górna jedynka mi ciemnieje...i podobno mi sciemnieje jeszcze bardziej 😭 zab jest martwy...i pozostanie mi tylko koronka porcelanowa...:( buuuuuu Domi, wow! :D swietnie wyglądasz :) ❤️ Brydziu, zapewne wszystko jest super! a małej jest poprostu ciasno i jest coraz silniejsza i musi troszke sie porozkopywac :P ja miałam to na codzien i co noc :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje kochane... ituniu jak dobrze ze juz jestes! u mnie b/z...tzn dzis bylam ostatni dzien w pracy :( jakos tak smutno.....musze wykorzystac przymusowo urlop... moi chlopcy znow na wyjezdzie tym razem z dziadkami a ja znow rezyduje u rodzicow i dogladam inwentarza postaci psow....jutro mam dzien lenia by naladowac akumulatory na nowy etam...a ogolnie jest tak sobie...moje mysli juz powoli odplywaja od przystani dziecko i ciaza choc sa momenty ze moje serce placze...wyje wrecz z bezsilnoswci.....coraz mniej wiary..... brydziuchno na kiedy ty masz dokladnie termin? ach te zakupki dla malenstwa..tego Ci tez cholernie zazdroszcze! andziulek, luxorek, olcia a gdzie Wy sie pochowalyscie??? sciskam malpiszony kochane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Kait cieszę się, że wynik bety ok. To ważne aby zacząć kolejne staranka. Bega ja podziwiam Cię za odwagę a zobaczysz początki Cie przerażają to normalne, ale potem jaka satysfakcja że się samemu do tego doszło. Życzę Ci powodzenia. A powiedz jak tam Twoi rodzice na zmianę koloru ścian??? Domi ślicznie wyglądałaś. Tym kapelusikiem to chyba zachwyt ogólny wzbudziałaś. Andziu cieszę się, że po wizycie wsio ok. Kiedy rozpoczynacie starania? Brakuje mi towarzyszek. Ja od wczoraj na clo, znowu mnie oczy bolą po nim ale da się przeżyć, w sobotę ostatnia dawka. W czw idę do gina pogadać, umówić się na usg aby podejrzeć pęcherzyki przed wyjazdem do kliniki. Jedyna obawa jaką mam to aby tym razem nie było za wcześnie. Aby w 13 lub 14dc udało się zrobić iui. Dziś kupię sobie orzechy i morele aby moje mendo ładnie rosło. W nocy z czw/na piątek w przyszłym tyg jedziemy do kliniki. Jak będzie trzeba to zostajemy w Gdańsku do soboty. Nocleg wczoraj zarezerwowałam. Miłego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti,luxor,brydzia-dzieki za miłe słówko teraz rzeczywiście czekam na normalną @.Kurcze ale czasami to juz sie nie dołuję ale bardziej wkurzam na to że taka długą droge mam do przebycia ....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait ważne jest to, że nie ma przeszkód w zajściu w ciąże. Teraz po kolejnym pozytywnym teście leki i na pewno się uda i będzie wszystko ok. Ja po 2 latach nie wierzę w naturalne poczęcie. Zostaje tylko klinika, podejścia do inseminacji a jak bedzie trzeba to i in vitro. Teraz żyję nadzieją na iui i że w końcu nasze starania zakończą się ciążą. Luxorku to już niedługo powrót do pracy. Zdaję sobie sprawę, że nie będzie łatwo ale co zrobić. No chyba, że w drugą ciążę zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) itus - to oby wszystko sie powiodlo !!! mocno, mocno bys byla szczesliwa juz niedlugo🌻.. Luxor przez Ty w ciazy niedlugo bedziesz to co sie praca przejmujesz?+:D:D:D... brydziuchna - brzmi cudnie a wyglada jesio piekniej pewnie - zdjatka nam jakie podeslij i przy okazji siebie cyknij:D:.. begus - 👄.. kait - juz niedlugo bedziemy w ciazy - :D...zobaczysz... a u mnie gory i doliny choc ostatnio nie powiem - doliny jakos:( do tego nerwica :( jej atak w sobote powalil na kolana ale nazbieralo sie tego wszystkiego:( u ginka bylam i niby ok ale jakos mi tak smutno - macica czysta a miala tam byc moja dzidzia..ach... do tego od poczatku sierpnia dzien w dzien pada - szaro buro i ponuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×