Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Moje zdanie jest nieco inne... są ludzie o różnych zdolnościach...ale specjalizacja powinna następować póżniej niż w 4-5 klasie podstawówki. Wiadomo, że dziecki lubi pewne przedmioty, nie lubi innych...rolą rodzica jest zachęcić do tych nielubianych, wskazywać, że są są interesujące i fascynujące. Jeszcze jest jedna sprawa: nauczyciel i emocje dziecka w jego stronę...w podstawówkach i jeszcze gimnazjach dzieci uczą się danego przedmiotu, bo lubią nauczyciela! Korepetycje w podstawówce to dla mnie pójście na łatwiznę:O:O:O:O co innego na dalszych etapach, szczególnie w szkole ponadgimnazjalnej. Niestety nasz system edukacji jest tak skonstruowany, że ważny jest jeden dzień i wyniki z tego dnia, więc trzeba dbać o przygotowanie dziecka, natomiast wypytywanie go o średnią jest dla mnie kiepskim sposobym... Zastanawiam się, czy nie lepiej pytać; czego dziś w szkole się nauczyłeś? Takze rola rodziców i zachęcania dzieci do pewnych czynności...a nad czytaniem to chyba pracować trzeba od małego:( to lata wypracowywanego nawyku! Z moimi ocenami nigdy nie było kłopotu, z wyjątkiem dwóch przedmiotów: rosyjskiego i chemii, rodzice mi tłumaczyli, pokazywali uroki chemii i z nimi fajnie było, a w szkole...klops, beznadzieja. Jak się domyslacie z tych dwóch przedmiotów były beznadziejne nauczycielki, w ogóle nie powinny się w szkole znaleźć!!!!!!!! Tak więc, skoro synio Yenki dobrze i pięknie radzi sobie ze wszystkiego, to może oprócz zachęty do czytania, podkładania ksiązek, przyjrzeć się pani? serduszko, kicham, prycham, ale jakby zatoka nie bolala:D yenka też tak masz??????? Pech nas dalej prześladuje: wczoraj na kostce jakaś Pani przywaliła mamie w tył, a moja mami jeszcze komuś w tył, bo babka za nią nie zauważyła hamowania!!!!!!!!!!! Moja mami ma kołnierz nic jej nie jest, bo miała prześwietlenie, ale wiek. Samochód poobijany, ale można jeździź:O:O:O:O:O:O:O Protokół spisany i dziś moja mam wali po odszkodowanie, ale ostatnio mamy pecha...jabłoń rośnie blisko spadającego jabłka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffffff pit zrobiony i teraz w poczuciu dobrze spałnionego obowiązku ide wziąć prysznic;-). Emmo młodsza Whim ? sama nie wiem co o tym mysleć najlepiej jest jak nie myslę ..............mniej stresów mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, powiedzmy ,że u nas ok, ale do sielanki to daleko. Co do korepetycji to uznaję je tylko z języka, no i niech będzie z matematyki. A jak ktoś nie jest humanista to na siłę nie ma mu co w głowę wkładać. Anouk........no co to u Was za szereg nieprzyjemnych przypadków wypadków. A co do tych porodów to po co oni w ogóle się w to wtrącają. Emmo....dziś z kolei ja wybieram się do fryzjera i pewnie zostanę przy swoim kolorze blond i nieco zetne włosy. I mam tak jak Ty ,że długość musi być taka by ją spąć a najlepiej to dłuższe. Co do któtkich włosów to nawet nie wiem jak bym miałą je czesać i układać. Nigdy krótkiej fryzurki nie miałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek--> bardzo śmieszne.. :-) Sama ma plana na huczną balange a tu sie pyta z nienacka i niby mimochodem co robicie :-P Na bank nie bawie sie na wieczorze panienskim..no chyba ze szukacie kogos z gabarytem brzusznym a la Asterix ;-) A Ty Dziewczyno idz i baw sie przednio!!Najlepiej z jakims Skutkiem na dwoch nogach ;-) Serduszko--> 🌻pozdrawiam Yenny-->🌻 Emma--> zazdroszcze córeczki !!! Trzymajcie sie ciepło, życze miłewgo weekendu. O korkach sie nie wypowiadam bo zaraz Anouk na mnie nawrzeszczy a ja sie nie moge denerwowac ;-) See ya!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo, ja nie wrzeszczę....ja miewam inne zdanie :D:D:D:D:D:D:D uważam, że korki są skuteczne i potrzebne, tylko na późniejszym szczeblu kształcenia ....niekoniecznie w szkole podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) odpaliłam kompa w przekonaniu, ze tutaj jeszcze nic nie naklikałayście , a tu proszę ... :D:D:D:D:D:D:D dzisiaj dla odmiany oddałam sie swych uciechom i przeczytałam sobie jedną z tych moich bzdurnych książek, które czasami kupuje oczywiscie z serii literaruta na obcasach :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Yennka - gratulacje dla Synia 🌼 nie smutaj sie i nie wkurzaj na niego, ma jeszcze cały rok ;) a to dużo na opanowanie lotnego posługiwania sie długopisem - będzie dobrze ;) ja ci radze mu podsunąc jakies kryminały lub coś w tym stylu - wiesz dla zachęty ;) Chłopcy wolą czytać o zagadkach niz o rycerzach i białych koniach ;) Ani - nie smutaj sie ;) w B jest klinika i za 300zł zrobią ci cesarkę ;) -powaga ;) jak trzeba będzie to dowiem się więcej, na razie wiem tylko tyle, ze tam robia tylko cesarki - ale jeśli sa jakies problemy z dzieckiem to dzidziuś jest przewożony do innego szpitala :( , ale myslę , że zanim ty dojdziesz do cesarki to zmienią się warunki ;) Sreduszko, ja pamiętam z liceum jak w I klasie na połrocze miałam średnią 4,7 - i reakcję moich rodziców - :( to był najgorszy dzień w moim zyciu :( nigdy nie czułam sie tak podle :( byłam 2 w klasie na 33 osoby i usłyszałam, ze jestem kompletnym nieukiem i że oni sie za mnie wstydzą :P Efekt tego był taki , ze z 4,7 szybko zjechałam na duzo niższą srednią :P , bo już mi na niczym nie zależało :( Takze Yennka, nie popełnij tego błedu co moi rodzice !!!!! Buziaczki dla was wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, miłej lektury:):):):) takie bzdurne książki bawią i odprężają, że hoho:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo :P Nie no, z ciekawości się pytam. Bo to, że ja mam plany i na dziś i na jutro to już wiecie :D A Ty moja droga to Skutek udanych \"zabaw\" pod serduszkiem nosisz :P Z Ani o edukacji nie rozmaiwajcie, ona ma zacięcie pedagogiczne z dziada i ojca :D Nie przegadacie jej... a poza tym uwielbiam ją czytać. Zawsze mi wszyscy mówili, że ja to \"choćbym się obsrała\" to muszę mieć inne zdanie niż wszyscy. A tu proszę... nareszcie mam konkurencję ;) Między nami mowiąc faktycznie bardzo często mam inne zdanie... ale nie dlatego żeby po prostu mieć inne, ale tak się jakoś składa, że naprawdę wierze w to co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) wiesz ja mam wieczór strasznie wypełniony , nawet nie wiem czy uwine się ze wszystkim :D:D:D:D:D:D:D no więc , najpierw Fakty, pozniej Odwróceni - a jakze ??? ;) coś wiecej musze wiedziec o rodzinnych stronach mojego :D:D:D:D:D:D a pożniej pewnie herbatka i w końcu przytule sie do mojego, może juz wróci z wawy ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, bo zapomnaiłam zapytać, a twoja mama oprócz kołnierza tak na wszelki wypadek, nie doznała jakichś innych urazów ?? :( Aż strach jechac do twojego miasta :P Co chwilke kogaoś tam rozjeżdzają :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, zabrakło mi pozycji: spacer :) A tak na marginesie to jak tam, udało Ci się ograniczyć troszkę palenie? I absolutnie nie naskakuję i jestm ostatnią osobą która będzie tu moralizowała. Tak pytam ze zwykłej ciekawości bo zastanawiam się jakby mi to poszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek o edukacji to ja mogę długooooo i niestety nie mam o niej najlepszego zdania:P:P:P:P:P Nie będę pisała o \"korkach\", bo moim zdaniem w zdrowym systemie na nie nie ma po prostu miejsca, a każda złotówka wydana na douczanie przez rodziów jest zaprzeczeniem celów edukacji w Polandii i roli szkoły.... Wiecie, jakie cuda- wiaki są w ustawach, rozporządzeniach lub dokumentach programowych MEN .....a w rzeczywistości ciężko po tych zapowiedziach niekiedy znaleźć ślad:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) słoneczko ty nasze nie smutaj sie ;) w końcu dotrzecie się i będzie dobrze ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celi, kierowca wjeżdzający w moją mamę był z Wałbrzycha:P:P:P:P DB na tablicy...strzeżcie się ich!!!!!!!!!! :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ;) o spacerkach napisałam wam ostatnio @ - więc wiesz ;) a palenie bardzo szybko przechodzi prawie w zapomnienie :D:D:D ograniczone - wczoraj całe 3 szt - dziasiaj jak na razie sztuk 1 :P tyle tylko, z e ja nie odczuwam po woli przyjemnosci z dymka , mam cały czas posmak metaliczny :( nawet bez papierochów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek, ale ona miała normalnego sprawcę stłuczki, a nie rzucającego się kretyna, który chciał dać 500PLN za naprawę... u niej z wyglądu, to nawet nie widać strat na aucie:P pęknięte z zew, ale pewnie środek zdruzgotany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, ja cie kiedyś ostrzegałam przed kierowcami z tabl KWA , ty nawet nie wiesz gdzie oni są w stanie spowodowac wypadek :P :D:D jak zobaczysz taka tabl to kochana wrzucaj awaryjne i czekaj aż burak pojedzie sobie :D:D:D:D:D:D a w Wałbrzychu kiedyś byłam :P nawet mi się podobało - było jak na filmach wojennych ta czerwona cegła ;) nawet przyjemne miasteczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny czy nienormalny sprawca, ale twoja mam strachu najadała sie pewnie co niemiara :( kto im dał prawo jazdy ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, to jedna wielka długa kicha....szaro, brudno....niby już jesteś poza miastem, a tu Wałbrzych..... dla mnie najbrzydsze miasto w PL:O:O:O:O:O:O i ludzie tam mieszkający też są tacy szarzy:(:O:O:O:O:O teraz nieco lepiej jest, ale kilka lat temu pełno było zimą bieda-szybów, zresztą nadal się je spotyka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uradowana wtrącę odbiegając od tematu... W środę rozpaczałam nad brakiem kasy i opcji na jakieś zlecenie, a tu proszę!!! W przyszły piątek pracuję na bankiecie...! Yeh!! Płacą dwadzieścia zł na godzinę! No z nieba mi spadli!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko, gratulacje!!!!!!!!!!!!! celi, moja mami strachliwa to nie jest, spokojnie zadzwoniła do taty, na policję....kobieta podobno ją strasnie przepraszała, jakaś młoda dziwczyna, studentka....telefon jej zadzwonił i szukała go:O:O:O:O w mojej mamy zderzaku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta moja radość może brzmi śmiesznie przy waszych pensjach i stałych pracach, ale mi studentce nieiwele do radości póki co trzeba!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ;) biedny ten twój tata - dobrze, ze ma tylko 2 kobiety, bo facet przez was zszedłby na zawał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko GRATULACJE 🌼 u mnie była taka tradycja, ze za pierwsze pieniądze trzeba było koleznaki na piwko zaprosić :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×