Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

witajcie dziewczątka przestałam mieć takie wielkie obawy związane z autkiem - sypiam spokojniej a to juz coś . wczoraj dokonałam wyboru farb na ściany w dużym pokoju ...........cudem ale się udało i co dziwniejsze wybrałam kolory brązo- beżowe , mam tylko nadzieję że będzie Ok . A tak po za tym moje miasto od wczoraj jest zakorkowane totalnie - naprawiają drogę wylotową z miasta tą , która jest jednocześnie dojazdówka na dwa najwieksze osiedla ( na jednym ja mieszkam) . Koszmar jest taki że nie można dojechac z żadnej strony do domu - wczoraj tego doświadczyłam . Zastanawiam się jak długo tak będzie ? a teraz wracam do pracy .................odezwę się później .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ja wiem co to znaczy jak się facet nabzdyczy - bardzo współczuję . z mojego doświadczenia wiem , że można zniwelować skutki nabzdyczania do minium , tylko to kosztuje duzo pracy z dwóch stron . Najlepsza jest rozmowa ale taka spokojna rzeczowa - tylko wiem też , ze nie zawsze jest to możliwe . Teraz nie znam tego problemu - widać za dużo doswiadczeń ( tych złych) - teraz jak mi cos nie pasi to mówię i tak ma być . Tego samego oczekuję z drugiej strony - a to że niedźwiedź mówi potem na mnie Zołza uwazam za komplement:-D. Powiem Ci tak jak mówi mój kolega z liceum - \" trzymaj się dziewuszko , będzie dobrze innej mozliwości nie ma \".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, prześliczna pościel! Podobnie jak Ninke miałabym problem z wyborem. A tak na marginesie, co rusz wklejasz nam linki do \"dzidziusiowych rzeczy\", co już kupiłaś maleństwu? Cała wyprawka skompletowana? Czy jeszcze śmigasz po sklepach i na ostatnią chwilę wybierasz? Aaa no i z tego co pamiętam to masz dziś usg? Jestem strasznie ciekawa Twojego maleństwa :) Ninke, nie smutkaj się - faceci są dziwni. Ja się jużpoddałam, i nie chce mi się nawet próbować ich zrozumieć. I tak jak Yenka jestem 😡... tyle, że ja akurat na M. Ale nie chce mi sie nawet o tym wspominać. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysmarowałam do was długasną zbiorówke- i nie moge wysłać, nie wiem co jest grane z moja skrzynką... Zapisałam sobie i bede próbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, skrzynka wariuje mi totalnie, jak dostaniecie po 10 razy to samo to sorki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajna...jaką kubus ma to wiecie:) bo ja lubie ze zwierzatkami i takie dzidziusiowe kolorowe..by słodko mu się śniło..po zmianie z zyrafek na kaczuszki...łapał kaczuszkę :D u nas..w miare ok.. wczoraj była rozmowa powazna..ale co ona da...ja niewiem..niewierze ze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celis..bardzo fajny jest ten sprzedawca tez u niego kupiłam i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka masz @. Garni rozumiem że to ty wygrzebałaś ząbka u Kubusia ? a skoro tak to co sobie kupiłaś - u nas jest zwyczaj , że ten co znajduje pierwszego ząbka dostaje \" sukienkę\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku \"sukienka\" - to jakies ubranie dla znalazcy:-D. U mnie w rodzinie moja mama - zawsze znajduje najpierw u mnie z bratem , potem u wnucząt - a ostatnio u prawnuka:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze..nic :( nie wiedziałam..wiem za to ze ten ko znajdzie ząbka kupuję dzidziusiowi cos na ząbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz spróbuję znów zalogować sie. Szlag mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Moja skrzynak też wczoraj wariowała. Yennka mam wypranego mózga z przemęczenia. Muszę na spacer pomimo wiatru i deszczu Więc tylko dla Ciebie 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka..a ja to chyba za...głupia:( jestem...aby cos radzi ć coś skomentować z tego co napisałaś... toksyczni ludzie powinni sie utylizować.... o ile życie byłoby piekniejsze masz pod górkę kochana..ale masz miłość faceta którego kochasz.. wiem jedno jesli juz bedzie nastepny u mnie..to bez przeszłości..w takim wydaniu jak mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni - sama widzisz - wtracanie sie, próby nacisku, wybieraj - albo my, albo ona - ta .... i tu tekstylia itd. Sama masz często pod górkę i wiesz, ze to nie jest łatwe - zycie w takim stresie i napięciu. Whim, Groszkowa - dzieki piekne wam. Teraz oddalam się by popracować, potem zajrzę. Ifka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na dzisiaj dość planuje iść na obiadek - jestem zaproszona przez koleżankę . Pogoda działa na mnie usypiająco - czuje sie troche znurzona - spacerem dobrze mi zrobi - mam nadzieje ze przestało padać :-P. Odezwę sie wieczorkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zielony groszku :) 👄 u mnie wszystko dobrze, jeztem ze swoim k, juz od miesiaca mieszkamy razem... jestem bardzo szczęsliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cudownym zrządzeniem losu w postaci zastępstwa oświadczam: lecimy!!!!!!!!! Tatuś się zlitował, nie wiem, jak sobie poradzi, ale pójdzie na zastępstwo..bo wszystko pozałatwiałam, poprzekładałam, poobsadzałam i tylko jedno sie nie udało.....a tu litościwie tata zorganizował mi zastępstwo, podeśle mi kogoś od siebie;) A potem odpracuje tez dobrej duszyczce, jak będzie trzeba:) Zaraz zaczynam czytac maile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zła jestem :O byłam dzisiaj w bielsku w tej klinice :O nie dość że qrwa mac trzeba się tam z miesięcznym wyprzedzeniem umawiac - to jeszcze dzisiaj byłam potraktowana jako zbytecznik i szkodnik- bo jasnie lekarka miała zaplanowaną cesarkę na 10, a przedłużyła jej się pierwsza wizyta i miała w sumie godzinne opóznienie - i tak USG robiła mi całe 5 min :( oczywiscie nic nie powiedziała poza tym że oki :( Badanie też na odwal- bo jej się spieszy, ale qrwa mac rachunek mi wystawiła jak za wizytę 40 min :P No poprostu jestem na nią wqrwiona 😭 No i wogóle źle się czuję :( Yennka - trzymaj się słoneczko ;) jutro postaram się ci odklikac na emilka - dzisiaj nie mam siły, kręgosłup mi padł :O i do tego dopadły mnie skurcze :( idę leżeć Garni gratuluję II zębulka :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Pa pa Buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj celi! to ci nie zazdroszcze wyprawy!:( ja zawsze powtarzam, że nie ma jak ginek-FACET!!!!:P i delikatny, i czas zawsze ma, i w ogóle superowo! ja byłam dwa razy u jednej baby - pierwszy i ostatni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Lete, Myszorek - jak miło zobaczyć \"stare twarze\" Co u Ciebie Myszorku????Lepiej? Lete - gratulacje. U mnie spokojnie - ksieć zabiega i prawie na rękach nosi, a ja obserwuje. DZieki Wam za słowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem wkurwiona na maksa ..................doprowadziła mnie do takiego stanu idiotka -, która jest naszym dostawcą - zabrała zwrot a teraz wymyśla - że to my mamy wystawic jej dokumenty typu zwrot i fakturę korygującą - pomijam fakt że na korekte ma 7 dni ustawowe - dawno mineły . Córkę mam chorą - z dnia na dzień jest coraz gorzej kaszle smarcze a dzisiaj zaczeła chrypieć - kazałam zostac w domu i leżeć w ciepłym . Dzisiaj odbieram dokumenty z cła i vatu i moge rejstrowac samochód - ciekawe ile czasu mi to zabierze kolejki są kosmiczne , a urząd niereformowalny - w starostwie powiatowym umawiają klientów na dzień i godzinę - czemu w miejskim tak nie mogą nie wiem :-( zresztą nie ja jedna sie zastanawiam nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Whimcia. Mnie dziś od rana coś głowa pobolewa... Wczoraj padłam ok 20,30. ledwo żyłam. Dziswstałam i było ok, a teraz coraz gorzej. W pracy nerwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, whimcia, a nie macie tam \"staczy\"????? Jak ja swój rejestrowałam, to była taka instytucja;) Potem zreformowali jeszcze bardziej kolejki i da sie wszystko normalnie załatwić, bo zabrali tym staczom chleb;) Ostatnio znajomy rejestrował i był w szoku, że sprawnie poszło. U nas w UM, jak mi powiedział, we wszystkich 3 placówkach możliwa jest rejestracja 400 samochodów dziennie. Bo tez i tyle sie rejestruje, wreszcie UM się zreformował. Lecę do ubezpieczalni i NFZ po karty, bo te stare się pokończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, szukam pomysłu na kreacjeandrzejkową - impreza duża - bal - nie bal, stroje - średnio imrezowe, jak wiecie o co mi chodzi ;-) Myslałam o spodniach satynowych i jakiejs bluzce,ale mój marudzi strasznie ze sukienkę mam ubrać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani wyglada na to że u nas tez jest poprawa - zadzwoniłam o dziwo odebrano ( to juz coś) i dowiedziałam się jak i co mam mieć i jakie upoważnienie od mamy . Pani wypytana ile jest osób stwierdziłam że około 10-ciu więc nie jest tak źle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×