Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Dobry wieczór. Groszek, mam @. :-p Whimka, puść mi z nowego adresu @ - wpisałam Cię do książki adresowej i niechcący wykasowałam. A teraz nie mogę znaleźć strony z nowym adresem. Uciekam. Buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, a mogłabyś kochana przesłać reszcie tego @? Serduszko, on jest POukładany, a Szef Szefów u mnie w pracy z tej samej \"firmy\". Jarzysz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nic nie mam :-( chyba dostalam czerwona kartke-a kobiecie w ciazy nie mozna odmawiac!!!!!!!!!!!!!! ;-) ;-) Net-->zawsze w takich sytuacjach mysle-DLACZEGO TO TAK BOLI????dla swiata nic sie nie zmienilo nikt nie urabał nam reki-a bol-rozsadzajacy nawet rzesy bola..Ze nie mozna tego wylaczyc..Najgorsze ze czasami wiemy jaki bedzie finał..a i tak brniemy..W kazdym razie tule ❤️ choc z maila mnie wyeliminowalas ;-) :-P Groszek-->Ty za fajna na Dziwoląga...tudzież Dziabąga..\"a ja mam dziabąga on smiesznie wyglada..\" ;-) Pozdrawiam ciepło 🌻 A ten Umiesniony to na bank straszyl..zobaczysz. Serce-->widze zes przyimrezowala i dobrze.w kwestii mamy-Yenny i Ka mialy racje-jak ktos zrani moja corke urwe łeb..a potem bede myslec..SPRAWIEDLIWOSC MUSI BYC PO NASZEJ STRONIE ;-) Ja ledwo zyje,słabo co 5 minut co chwila duszno i straszno ;-) gruba jestem cellulit wisi po kolana..kupilam jakies zele i rekawice i walcze z tym draniem!! Mialam akcje z moim i to taka ze nie mogl mnie ogarnac i poszedł..po swoja mame..Byla spokojna i rzeczowa rozmowa,troche po Nim pojechala ;-) tak profilaktycznie..teraz czeka mnie jeszcze jedna gula do przelkniecia..jakos dam rade. Ciezki ten 9 m-ac,łzy leje rzewne co minut 5 ;-) pozdrawiam Was goraco,mamy jak Wasze porody-posluchalabym o takich bezbolesnych i szybkich ;-) :-) Myszorek-->jak Bog zamyka drzwi to otwiera okno..tyle ze czasami nic nie jest oczywiste..A od uczuc speca brak ❤️ ❤️ niestety..Its all for U ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ to dla Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!! Czesc,milego wieczoru!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, ale jest baaardzo źle. Odchodzi, wyprowadza się, a ja zostaję sama, kochając.... to bbardzo boli.... wierzę, że w końcu przestanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani to chyba dziwolong, raczej ;) ;) Jo* ja się czuję podobnie, chociaż do 9-tego mi jeszcze daaaaleko.. a o porodach się powstrzymam, bo nie mieszczę się w wyznaczonych kategoriach :o żadnych zbiorówek jeszcze nie dostałam :( myszorek przytulam wirtualnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babuszki-jeszcze raz dzieki za dobre słowo, za wsparcie.Staram sie trzymac pion i coraz bardziej oswajac mysl,ze cos sie na zawsze skonczyło....To bardzo, ale to bardzo boli-az po koniuszki opuszków palców, po rzesy-jak któras tu napisała....Jo* -wybacz za pominiecie w @.Myszorku-tule i jestem z Toba w bólu.Celi-trzymam kciuki za bejbika i za spotkanie na obiecanej kawie-szkoda, ze juz nie w moimdomku w B.......Groszku-Ty najlepiej z nas wiesz o co biega w takim czasie....Ani, Yen, Serduszko, Whimka-ściskam Was mocno oraz te, które niechcacy pominełam.Dzieki,ze jestescie dziewczyny....P.S. Celi-pogratulowac zaangazowania \'\'tatusia\'\'.A odn. S...., to tak czasem bywa.Teraz Twój organizm sie przestawia na to, żeby byc mamusia, a nie ponetna dziewczyna, to juz było-jesli chodzi o czas bejbika.Potem znów role sie odwrócza. Taka natura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wtorku, kobiety.....Przede mna nastepny bardzo ciezki dzien, który jakos musze pchnac do przodu....a to bardzo trudne...Pozdrawiam i sciskam wszystkie, szczególnie te nieszczesliwe.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Garni 🌻 Netka - co nas nie zabije to wzmocni. Jo* - o moim porodzie wolałabyś nie słyszec. Groszek - chyba nie ma sensu przesyłania twojego emaila dziewczynom bo te kilka zdań napisałaś na topiku. Myszorek, przykro mi bardzo. Moja ososbista prosba. Nie cytujcie na topiku tego wiersza ks. Twardoswkiego. ja go dostalam jak rozstałam sie z moim księciuiem. I moja interpretacja była inna. Tam nie było nadziei.Bóg otwierał dla mnie okno bym z niego skoczyła. Serio. Lubie poezję ks. Twardoswkiego na ogół,ale ten wiersz, hmmmmmmm, działa na mnie bardziej dołująco jak cokolwiek na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny,przepraszam za Twardowskiego ;-) Wiecej nie będę ;-) Celi-->wydedukowalam ze nie masz ochoty na pewne kwestie osobiste ;-)Calkowity luz-ja zapomnilam ze to istnieje choc teraz powoli sobie przypominam teoretycznie... ;-)Pewnie jak tylko sie rozsypie i dojde do siebie to nadrobie zaleglosci... ;-) A jak sie czujesz?Nie masz skurczy?Jak masz to pij sok pomidorowy..tylko pewnie nie lubisz.. Odpoczywaj ❤️ Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pospałam:D:D:D teraz rzucam się w wir zajęć. Groszek, jeśli trułby tym ggłowę szefowi szefów ten poukładaniec, to byłoby żenujące. Broń się za wczasu i rozpowiadaj o tym wszem i wobec, że POdpadłaś temu i temu i Ciebie postraszył, że ... Opowiadaj koleżankom w pracy, znajomym z innych działów, szefowi, nadszefowi... Ubiegniesz go.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Garni ;) ja już zagłosowałam na Kubusia ;) Fajne zdjecie, na pewno wygrasz ;) Yennka ;) jedynie ciśnie mi się na usta FUCK! reszty sie domyślasz ;) Jo ;) a to mnie pocieszyłaś :( i co ? tak juz będzie do końca?? :( Ani ;) nie smiej się ze mnie :( bo odwdzięczę się tym samym juz w niedługim czasie ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a poważnie to wiem, ze masz rację ;) Netka ;) ściskam mocno ;) Buziaczki dla reszty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja macham ręką spod sterty papierów 🖐️ Ani, tak właśnie robię. Wpis na kafe o tym też nie był przypadkowy. Hej Jo... jak się miewasz na zwolnieniu? Ty chyba już bardzo niedługo masz termin witania córci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni, zagłosowałam. Świetny moment uchwyciłaś. Jak znajdziesz wenę to podeślij trochę i do mnie :-D Przyda się. Whimcia, ponawiam prośbę o przesłanie emaila z nowego adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoul
a te moje gnojki znów chcą mnie oszukać i przysyłają plagiaty... żywcem ściągają z Internetu, bez cytowania, bez podania źródła:P:P:P:P:P Dzieci:P:P:P:P:P:P Ale nie ze mną takie numery:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce weny twórczej. Poodpisywałabym na zaległosci emilkowe itd. Powiem Wam, że dzis po raz pierwszy od dawna nudze się. Jakoś szybko z rana wyrobiłam się, co prawda to było niewiele pracy,upał, podatnicy siedzą w klimatyzowanych biurach, co sięmają pchac do nieklimatyzowanego piekiełka w us :-D. Chyba najwiekszym plusem dzisiejszego dnia i wczorajszego jest to, ze nie ma naszej kierowniczki. I każdy pracuje sobie spokojnie, robi co do niego należy. NIkt nie przychodzi, nie przeszkadza i nie przerywa roboty po to tylko by ponarzekac, że za wolno pracujemy,albo że terminy gonią ;-) Juz zauważylismy ta prawidłowość, ze jak nie ma kierowniczki, to i praca sprawniej idzie. Szkoda ze te piękne dni się kończą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze na dodatek, ja mnie wena bierze to mi się skrzynka nie chce otworzyć i ogólnie o2 cos nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co laseczki, niechccący kliknełam sobie na mój nick - otworzyło się okienko - mam 3006 wpisów. Podzielić przez dwa lata, oj - codziennie przynajmniej kilka pisane - tak wychodzi, dużo zycia tu \"zostawione\". ;-) Nie wiedziałam że juz tyle napisalam, kurcze, wydawało mi się ze moze z 1000 mam. Jestem zszokowana! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yebnka, aż z Groszkową musiałysmy sprawdzić. Dziś coś szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, zainspirowałaś mnie ten przed chwilą był numer 6000!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boscheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Celi zmieniła nick w międzyczasie i już depcze mi po piętach. :-p to się wydaje takie niewinne klikanie, a tu nprawdę kawałek życia, czasu spędzonego - na szczęście (uwaga - posłodzę) w miłym towarzystwie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przełknęłam tę słodycz, yenka;) hihihihihih, dobrze mi tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dziewczyny! Zaliczyłam już sesję letnią! :D Mam tylko jedną jedyna trójkę w indeksie. Reszta to zgrabne pięteczki i czwóreczki! :D W piątek zdaję tylko drugi rozdział swojej pracy licencjackiej na zaliczenie seminarium i mam wakacje :D :D :D Wczoraj z tego powodu wraz ze znajomymi urządziliśmy się sobie małe swiętowanie. Celinko! Wszytsko wróci do normy, na pewno. A już napewno stanie się tak gdy z tych 9cm. zrobi się pięćdziesiątkilka... :P Głowa do góry i bądź szczęśliwa, że J. jest taki zaobsorbowany i zafascynowany :) Net ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Garniera! ten jęzor musi wygrać! Oczywiście zagłosowałam! Jo* lada moment Twoję męki się skończą!! Pocieszaj się tą myślą! 🌻 Emmo, a jak Ty się miewasz, jak się czujesz? Wszystkie pozdrawiam bardzo serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessssssssssssssssssu Yennka ;) ale mnie zabiłas tym moim gadaniem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no i nakryłas mnie z moim gadulstwem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D I pewnie nie doganiałabym cię gdby ni eto , ze mam sąsiadki typu Edzia :P noo przeciez z nimi nie ma o czym gadać :O Ale za to mam was :) i tutaj toczy się życie towarzyskie na stopkie prawdziwie koleżeńskiej ;) Buziaczki :) ps Serduszko ;) wróci , wróci tylko za tak długo .............. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×