Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Celi, jeszcze jestem - powiem Ci, ze jakby mój ksieciunio tak jeździł jak Twoj to tez bym miałam z 6000 jak Ani. No i dopiero od niedawna mam net w domu. Buzia juz naprawde. Z domu poklikam. A co - masz mnie dogonić Celi ??? never.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam sie tylko z wami przywitać bo po dzisiejszym dniu mam dość .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć płodzę emilka :D znaczyyyy zbiorówka zaraz doleci do Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś mówiłam że jak przekroczę2000 tys. to zmienienick na Yenny. NAwet zastrzegłam go sobie. Ale mie zmieniłam. Zaraz zrobię prób czy tamto działa. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyswersje mini były modne, co Ka??? :-D Czas na wielki powrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za komplement Ka. Dodałam stopki, chyba bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz idę poleżeć, mam te dni i zaraz krzyż mi pęknie. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napisałam zbiorówkę, w ps. zapytałam Net co się dzieje? a potem sprawdziłam adresy Net nie mam do Ciebie adresu emilkowego, napisz do mnie - oczywiście jeśli masz życzenie, co u Ciebie? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dostałam te pieprzona pracę! ale wobec zaistniałej załoby(ksieciunio) wcale sie nie ciesze i bardziej to po mnie spływa.ściskam wszystkie! Mumi-jak wpisałam do ksiazki Twój adres mailowy-to mi wyskoczyło,ze błąd w adresie! Przeslij mi swoje namiary alfa-66-66@o2.pl Reszcie przesyłam liscik miłosny w zbiorówce, jaki dzis dostałam.Niech sie buja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jakoś mi tak ... krótko ;-) Ale fajnie. Netka, ciesz się pracą - ciesz się każdym małym i większym sukcesm. To Twoje sukcesy. List ksieciunia twego, hmmmmmmmm, albo zakochany on albo głupi. Właśnie to mnie czasem zastanawia - jak pokrętnie oni pojmują miłość. Wczoraj właśnie nawkładalam mojemu - choc nic nie narozrabiał, ale tak \"na zaś\" opieprzyłam. Buziaki. Potem się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cxeść yenka z rana, księciuniom trzeba nieustannie kłaść pewną wiedzę do głowy, czasem nawet wciskać i upychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla pocieszenia chyba skrobne wam emila.. moj ksieciun chyba ..głupi jest sory ale wymiekam...obraził sie na mnie! zabieram sie za emila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj mam dzień oraganizacyjny .....................banki urzedy itp duperele a jak sobie pomyśle że będzie upał to już mnie nosi. Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie \"cudnie\" :P mieszkam blisko kościoła, dziś jest odpust, od wczoraj rozkładają się ze straganami, w nocy \"dyskusje\" towarzyskie poszlismy spac ok. 24 wstałam o 4.15, i: trąbki petardy głupie mechaniczne muzyczki acha: gwizdki a ja mam sie uczyć :( bo jutro exam ps. ciekawe czy księciuń kupi mi pierścionek z oczkiem a dziś mu mówiłam rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mumi-->dostaniesz pierdzionek dostaniesz..Uwielbiam Twoje maile juz to pisalam i sie powtarzam ale co tam! ;-) Do nauki!!Raz! Garni-->zagłosowalam na Kubulka o oczkach jak wegliki ❤️ Pozdrawiam goraco. Celi-->no tak raczej do konca...ale w snach jestem bardzo aktywna ;-) achhhh tez chce byc kobieta nie tylko mamuska i NOSIC OBCISLE JEANSY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×