Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Co do kuraka ..................raz w życiu luzowałam do galantyny niechce tego powtarzać szkoda moich nerwów i czasu .............chociaż galantyna była palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Celi - dostałam zdjęcia i obejrzałam.Ppowiem Ci - ciesze się, zdjecia maluchów już mnie nie ranią, nie powiem, ze nie myślę o tym co sie stało, bo myslę,ale wiem, ze muszę do przodu, nie mogę cofać się. Buziaki - Ninka jest przecudowna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, ale Ninka ma śliczne oczęta. A dokładniej, ich kształt. takie migdałki. Oj będzie nimi czarować :P Zajrzałam tu w ostatniej chwili spokoju, przy porannej herbatce. Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, śliczna Ninka. Whim, mam nadzieję, że wiesz, że Pstrowskiemu zmarło się wkrótce po pobiciu rekordu. Ruch Stachanowców był mocno śmiertelny. Zwolnij, kochana!;) Wiosna idzie, kicham!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano wiem że jakoś szybko im sie schodziło z tego ziemskiego padołu , ale za to tym co się udzało przezyc to żyli bardzo długo ale czy szczęsliwie ? tego nigdzie nie piszą:-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whimka co to znaczy wybielony por??? Mag go wcześniej moczyć w domestosie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifcia:D:D:D:D:D::D:D Dolna biała cześć:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie!To ja zza swiatów!Pozdrawiam wszystkie b. cieplutko i sciskam-zwłaszcza wszystkie Mamy...Celi-dzieki za fotki Malusiej-przesłodka! a jaka do Ciebie podobna!Obecnie jestem na L-4(zapalenie gardła i krtani z bezgłosem-ładnie brzmi:)dlatego moge tu zajrzec bez konsekwencji -czyli pełen luz!Mam ogromne tyły-nie wiem zbytnio , co u Was, ale ufam,ze wszystko, lub prawie wszystko Ok.Celi, podobno jestesmy juz ziomalkami-daj znac na priva-gdzie Twe nowe gniazdeczko.Buziaki!!Miłego wtorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whimcia do sałatki z porów wprowadzam drobną modyfikację, por sparzam wrzątkiem na druszlaku/durszlaku(?), żeby sie potem..nie odbijało, oprócz w/w składników dodaje łyżeczkę musztardy sarepskiej, majonez kielecki, duużo pieprzu, groszek zielony i czasem ser żółty...jak mi się chce go ścierać, całości dopełniają gotowane jajca - choć niekoniecznie muszą być natomiast polecam sałatkę z cycków kurzęcych: cyce gotuje się z kostką rosołową z knura potem wystudzone kroję w kostkę, dodaje: kukurydzę, starty ser żółty, ananas z puszki (pociachany), rodzynki namoczone, ryż ugotowany ;) musztarda, kielecki majonez, duużo pieprzu :D pycha i sprawdzone na wielu moich imprezach (goście żyją nadal i cieszą się dobrym zdrowiem) właśnie wróciłam z egzaminu..ostatniego egzaminu (mam nadzieję) czułam się dziwnie, że to już ostatni taki stresik ;) no, ale sie zobaczy, poprzednio też napisałam wszystko i..same wiecie ale profesor powiedział, że nie chce już nas oglądać :D oraz - ze zrozumieniem - że to nasz ostatni egzam i czas pisaę prackę :D a pisałam, ze mama jaśniepana jest w RP? była u nas na obiedzie, mialam lekutkiego stresa ;) zaproponowała przejście na \"Ty\" więc mam kumpelę :) zaryzykuję stwierdzenie: chyba mnie lubi :) miłego wieczorka jaśniepanienki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zalaniu piwem telefonu komórkowego marki Samsung oraz pilota tv tej samej firmy i wyschnięciu jednego i drugiego - wszystko działa dalej!!!!!!! Uffffff!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo co by nie mówić Samsung telefon dzielnie mi służył przez ponad dwa lata ......................ale nie przeżył mojej córki wykończyła go . Ani choruje na pralkę Samsunga na ultra dźwięki - są ale nie w Polsce muszę poczekać jeszcze troszkę .........................ale kiedyś będzie moja :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) \"śliczna\" pogoda za oknem..no żyć się chce :D i jakiś zew ciągnie mnie do rycia w ogródku..ledwo ptaszek ćwierknie ale nieee, nie wolno mi, bu :( muszę pisać miłego dnia dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tylko mróz ...........................skrobałam autko , nie ma jak uroki jeżdżenia autkiem :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie mróz, snieg i padający zamarzający deszcz wrrrrrr zimno 😭 az się z domku wychodzić nie chce 😭 Yennka to oki, ze cię nie zraniłam :) a tak się bałam ............. :O w końcu się wyspałam :D:D:D:D:D:D:D małal szalaą do północy , ale na rękach J . :P i na siłe ją o 8 ściągnełam z łóżeczka, a ta zjadła mleczko i znowu śpi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ciekawe kto dzisiaj ja będzie godziny tj od kąpieli o 21 lulał :P Buziaczki :) Netka- mieszkam teraz w starej części bielska , a jaka nazwę ulicy mam :D:D:D:D:D:D:D:D Najśwętszej Marii Panny Królowej Polski :P i do tego 100 metrów do kościoła :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D i jeszcze z górki do tego :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mamy obrączki. Zamówione na jutro, wczoraj pani zadzwoniła,ze są. W sumie mam już wszystko. Buziaki. Spadam pracowac, bo idę na urlop i mam masakrę w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka :) WOW a pochwalisz się zdj. obraczek na paluszkach?? :) no i widzisz jak szybko wszystko się dało pozałatwiać :) Buzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się Was fajnie czyta. :D U nas też spadł śnieg, ale u nas śnieg ma to do siebie, że błyskawicznie się topi. Teraz mam zimną wiosnę:) Yenka, a jakie to obrączki? I z czystej ciekawości, ile płacicie za prąd? Bo ja staram się jak mogę oszczędza i wychodzi nam 80 PLN jak nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne! Ja mam coś jak Alba. tylko mocno porysowane:P Chciałam platynowe, ale jak zobaczyłam jak wyglądają po dwóch latach, to sie odechciało.... Platyna jest miękka:( ale piękna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie się rozpoczął dziś Jazz nad Odrą:D Jutro idę na koncert, pojutrze,popojutrze i w niedzielę:) Z mamą!!!!! Bo mój nie cierpi jazzu, podobnie jak mój tata:P:P:P Wydałam kupę kasy na bilety, ale to raz w roku:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennka - piękne :) Ani- szalej z kaska szalej ;) a co raz się żyje :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a my dziisaj w domu :O pada snieg, a wlasciwie to jest zamiec śniezna :( i ten wiatr wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym to boję się, ze mi dupsko zmarznie :D:D:D:D:D:D:D i niechce mi się nigdzie iść :P no cóż mała ma juz plac tortur tj mate rozłożona i zaraz siup i pomęczę malucha :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, ja lubie takie półokrągłe, alba jest płaska. Ale mój księć taka chciał ;-) Przekonałam do mojej koncepcji, choc najpierw wybrałam catedrale.Ale nie było rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też fajne. Ja z kolei nie lubię półokrągłych profili:( Plac tortur. Dobre celi:P U mnie też chwilę temu padał śnieg, ale już świeci słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×