Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Witam :-D śpię .....................wczoraj popołudniu byłam w kolezanki pomóc przy bilansie trochę kilimetrów od piernikowa ..............ale nie ma letko ona urodziła wcześniak . I troche trudno zostawić Filipa i przyjechać do mnie tak więc ja do niej a że nie lubię jeździć po nocy to byłam tak padnięta że jak wróciłam do domu to umyłam się i usiadłam w łozku poogladac szkiełko - zasnełam nawet nie wiem kiedy ..........................i teraz też był spała dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-P Czyli najwazniejszy punkt pt. DEBILACJA ;-) zrealizowany... Nie obejrzym sie a juz kolejna bedzie sie zaraz debilowała ;-)taka jednaaaaa..zzieleniała z radości.. ;-) Garni---->moze sie naucz tworzyc nowe matryce do cholery??????????????????? ;-) :-) bo same tu zostaniemy na forever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka :) Jo, o żesz Ty ;) Ale masz rację, jeszcze chwila i z nieużywania zzielenieję :P A debilacja jest dobra na wszystko, szczególnie ta wykonywana debilatorem. No, przynajmniej w moim przypadku. Bo zawsze rozpoczyna ją znieczulająca setka wódki :D Pozdrawiam i wracam pisać \"prokotoły\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam tak wrażliwą skórę, że debilator odpada, po wosku i maszynce dalej mam czerwoną skórę i krostki....:( Bez Panthenolu ani rusz. I wapna. Cześc, yenka, yenka, yenka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co chodzi z tymi buźkami :O ale ja tez wstawiam wesołą :P :) Ani - możemy sobie łapki podać w\s debilatora :P ja ratuję się maszynkami jednorazowymi :P ale ze słabo zarastam to jest oki :D:D:D:D:D:D:D:D:D Yennka :) no no no a jak nastrój przed wielką chwilą?? jakies poddenerwowanie chociaż? czy luzik ? no zdradź co nieco :D:D:D:D:D bo że przygotowania w toku to juz wiemy :D:D:D:D i ze ciało relaksujesz, a co z duszą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Hej!! Yenny, a ja życzę Ci abyś w tym przygotowawczym maratonie o niczym nie zapomniała :) Choć przy Twoim zorganizowaniu moje życzenia i tak są zbędne ;) Jo, masz ode mnie @! czekam na odpowiedź! Ani, polecam na godzinę przed depilacja natłuścić skórę nóg oliwką dziecięcą... Może masz zbyt suchą skórę i stąd ta tendencja do podrażnień.... śniłyście mi się dziewczyny... Jo, Ani i Groszek... Dziwna sprawa, te moje sny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, a mi się dziś śniło, że dostałam w dziób i wybito mi jedynki. Dziś od rana je szczęśliwa "tykam" językiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry jo....małolato jedna :D ciekawe czy tu zagladasz dis..bo na gg od rana sie nie odzywasz.... yenka...ale pozazdraszczam...oj nie dane mi nie dane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni:D:D:D:D:D:D Ty tez dwa razy pominęłaś moje gadogadowe zaczepki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba ma mistrza!!! Ilekroć go oglądam na zdjęciach zawsze wybucham serdecznym śmiechem. Ma zjawiskowy wyraz twarzy i mimikę... Ujmuje mnie, oj ujmuje... I czaruje już teraz, aż strach pomyśleć co to będzie za naście lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No helooooł, czy tylko ja zapierdzielam dziś w pracy jak z motorkiem w doopie? ;) Wy tu pogaduchy urządzacie a ja nie mogę :( Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z motorkiem w dupie to ja wczoraj zapierdzielałam na uczelnie... Całą drogę szedł za mną jakiś zboczony psychopata i rozprawiał na głos na temat moich czterech liter... Od tego wczorajszego zdarzenia nauczyłam się nie chodzić na skróty, jakimiś pobocznymi dróżkami... Mówię wam maskara. nawet w środku dnia w środku miasta nie jest się bezpieczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Btw, czy któraś z was jest na bieżąco w temacie unijnych dotacji na uruchomienie własnej firmy? Szukam jakichś stronek, e-booków, czegoś skąd będę mogła zaczerpnąć informacji... Wiem, ze najwięcej inf uzyskam w Urzędzie Marszałkowskim, ale póki co sprawa nie jest aż na tyle pilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak planowałam, wysłałam dwa skończone rozdziały pracy do promotorki, III zrobię dość szybko, a 4 to masakra, jeszcze nie mam konceptu, ale co tam muszę obronić się w kwietniu..choćby nie wiem co!! rąk nie czuję, kark boli, głowa w....zwisie :P Yenny ❤️ jesteśmy z Tobą :) TERAZ MY!!! przesyłamy Tobie ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czerwono Anouk
I ja🌻kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat]kwiat] w pracy jestem:( Anouk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czerwono Anouk
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 oops nie wyszło poprawiłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj już wypełzłam na moje \"hektary\" i grzebałam w ziemi :D ma zamiar kupić doniczki, ze 2 worki ziemi, powsadzać cebule liliowców i ...... poziomki :D mam fazę na badyle :D :D :D na romantycznym spacerze, darłam gałązki z drzew nieznanych i już rozwijają się pączki listków :D dziś robię sobie luz od pisania, orkę zacznę jutro, jak wszystkie domowniki pójdą pracować i pobierać nauki różne :P a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja też od jutra przystępuje do dalszego pisania... A tym czasem wypoczywam w rozkosznych progach mojego d... Pozdrawiam wszystkie! A dla Yenny bukiet 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie mogę przesłać zdjeć - net nawala. Więc proszę o cierpliwosc. My zamiast w podróży poślubnej - w domu,ale to na @ i jutro. Pozatym jest extra :-D Mumi - dla Ciebie 🌻 imieninowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, niech sie wam szczęści. 🌻👄❤️ Ja właśnie powoli zbieram sie koncert Diany Krall:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani, jak ja Ci zazdroszczę!!!! Yenka, czyżby ciąg dalszy choroby? Mumi masz to, co moja mama gdy przychodzi wiosna. Odzywają się w niej \"kurze\" instynkty i grzebie w całym ogrodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny z przyjemnością przyjęłabym życzenia od Ciebie, ale ja jestem wrześniowa :D niech Wam się darzy :D ściskam mocno groszku..no właśnie jak kura :D :D :D cebulki i ziarenka posadzone, wszystkie parapety obłożone doniczkami, coś a\'la oranżeria hehe a kota oskubie do łysego jak mi ruszy moje maleństwa buźki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie kilka zdjęć. Groszkowa - prawie w 10 strzeliłaś,ale to jutro. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×