Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Anouk może zmień dostawcę prądu? za prąd płacę 196 zł na 4 osoby co miesiąc :( obliczają mi ryczałtem na 1/2 roku - zmywarka 1xdziennie - bojler 60 litrów - kompy: a) jaśniepana 6 godzin b) lapek 12 (tyle pracuję) c) u dzieci 2 godziny - wszędzie energooszczędne żarówki - piekarnik 1 x tydzień - pompa do pieca 24 h - TV ok 1,5 godziny - radio ok 1 godziny - ładowanie komórek Celi....plac tortur :D Yenny jeśli możesz prześlij fotki krążków :D spadam do pisania :) miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja płacę raz na dwa miesiące około 140-160 zł w zaleznosci od miesiąca................ w tym zmywarka co 2-3 dni , komp całe popołudnia i nocki, pranie prasowanie , telewizja u córki ( ciagle brzęczy)no i oświetlenia -zarówki energooszczędne . I porównując rachunki mojej mamy i znajomych to płacę standartowo ..................utrzymuje się w strefie średnich zużyć energii:-D. Chociaż ostatnio troche się pogubiłam w rachunkach za energię .............ciągle przychodziły jakies korekty , rachunki bo podobno zmieniał się nam dostawca ....................... sam się zmieniał - rozumiecie nikt mnie o zdanie nie pytał :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://praca.wp.pl/kat,18453,title,Rzad-Tuska-chce-przerobic-pracownikow-na-niewolnikow,wid,9719301,wiadomosc.html?rfbawp=1204791245.085&ticaid=157b2 przeczytajcie włos się jeży .................. juz dzisiaj w małych firmach dzieje się ciekawie a potem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety! Melduję, że u mnie ok czego i Wam wszystkim życzę. Całuję , aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Net, wracaj do zdrowia i miło Cię tu zobaczyć :) Wpadaj częściej, teraz masz na to czas... Yennka, moje gratulacje! ❤️ Ani, miłego jazzowania ;) Dwa tygodnie temu byłam z D. na Jazz OdNowa festival W Toruniu, występowała Urszula Dudziak między innymi. Babka dała czadu, dawno się tak dobrze nie bawiłam. A mój dzięki niej zakochał się w jazzie jeszcze bardziej. Mumi, ty męczysz magisterke, ja licencjat. też piszę i pisze i końca nie widać.... Trzymaj się. A co do prądu. Moja rodzina płaci 150 co drugi miesiąc. U D. tak samo... A prądu raczej nie oszczędzamy.... Pozdrowienia dla wszystkich! AAAAAA... Ninka C U D O W N A !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witaj Agatko:):):):) dawno niewidziana i szczęśliwa:) No ja płacę na dwie osoby 80PLN, dwa kompy non stop. Poza tym mam wszystko energooszczędne, sprzęt klasy A, AA, A+ i inne takie. Żarówki też. Radio też prawie non stop, TV sporadycznie.Wyłączam już wszystkie ładowarki z kontaktów i doopa blada. NIC! Podejrzewam moje halogeny w kuchni i przedpokoju, że dają czadu i żrą prąd jak narwane. Wczoraj byłam znów na moim badmintonie i stwierdzam, że pełno jest snobów, takich, co to muszą mieć śliczne firmowe ubranko, odpowiednią do sportu torbę, półprofesjonalną rakietkę i ... nie umieć grac :P. Przynajmniej dziś normalna u mnie pogoda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A. I lotki piórkowe:P Po godzinie z takiej nie zostaje wiele:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani ..................... jezu halogeny - u mnie w domu swego czasu padło takie stwierdzenie chcesz ktoś wrobić to kup mu na prezent lampę halogenową jakies 1500W zanim się zorientuje jego rachunek za prad go zje:-D. Jako że mam obecnie elekto-energetyka w domu to nasłuchała się na temat oświetlenia , monitorów i innych cudów techniki eletrycznej :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Agata, Netka - więcej konkretów prosimy. Co, gdzie i jak... Mumi, zdjęcia tych obrączek znajdziesz na stronie W.Kruk - na górze w pasku kliknij \"Ślub\", otworzy Ci się album - klikaj \"obrączki\" i masz ogladania kilka nascie stron - moje to te białe, falicita, zreszta - wklejam linka http://www.wkruk.pl/slub/ A pozatym mój ksieć chory, dopadłago straszna grypa, ma prawie 40 stopni, leży i bredzi :-) , nawet coś wspomnial, że niedługo drugi brylant dostanę - bo samotne brylanty to tak nie bardzo... ;-) Ale na serio - leczę go jak mogę - w końcu w sobotę ma stać pewnie na nogach. I powiedzcie same - czy ja nie mam racji zawsze martwiąc się na zapas? Zawsze - jak nie urok, to sraczka, to wójta imieniny. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce łączę sie w bólu z Tobą i nie ja męczę mgr ale ona mnie..niedobra taka :P zresztą zaraz spadam na zakupy bo w lodówce światło, Ty też nie zapomnij się dotlenić ❤️ Yenny zaraz zerknę na linka, ale pewnie krążki będą piękne :) ad. jaśniepana, ciesz się, że nie..sraczka :P ups a tak na poważnie...szkoda, ze chłopina się męczy i majaczy w gorączce :( niech wraca do zdrowia Celi..widziałam..piękna i rozkoszna :D no idę już, bo w koszulinie siedzę rozczochrana..i straszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tych, co piszą... ;) Pamiętajcie o przypisach, bo czytającego nic tak nie irytuje jak dziwne zdania, dane, które wzięte są z kosmosu, bo brak przypisów:P:P:P Rada złośliwej recenzentki;) i życzliwej ... ;) Whim, nie strasz mnie.... Naliczyłam. mam 8 nad kuchnią.A jeszcze dwa pod szafkami i dwa w okapie. 4 boczne oświetlenie w salonie, mój mąż o nim ustawicznie zapomina i nie gasi. 4 w korytarzu i 3+3 w łazience. I jeden mały w sypialni -lampka mojego dio pracy. ja mam taką samą w prawcowni. Jesuuuuuu.................. :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ksieć spi, chata sprzątnieta, obiad zrobiony. Mumi, własnie i sraczka tez jest, bo to żołądkówka niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny o szlag :( no to faktycznie nieźle Go przetrzepie :( rotawirus jest okropny, nie wiadomo czy siadać czy klękać, plus jest taki, ze dość szybko mija kleiki daj i dużo picia bo sie muże odwodnić, zresztą po co ja to piszę??? przecież wiesz co i jak, bądź dzielna Anouk dzięki za uwagi, pamiętam o przypisach, może w piątek...ooooo to już jutrooo !!! wyślę to co natworzyłam raczej mam problem z przegadaniem tematu, czasem można napisać i 3 strony do podpunktu, a czasem temat sie wyczerpie i następuje tzw. \"lanie wody\" czego nie cierpię wiecie jakie słońce?? wyszłam na zakupy i oślepiło mnie, szłam i płakałam, łzy leciały jakby kto mi krzywdę zrobił, aaaa bo siedzę w tej norze i szkapię się w monitor, teraz obiadek się warzy i ślicznie pachnie :D z tego tytułu moja cud, miód, exclusive waga wskazuje nieubłaganie kilka dodatkowych kg no co? płaszczę dupsko :( i podżeram :P miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze szepnę, że jeśli podajemy jako źródło adres www, to dopisać winno się datę, kiedy korzystaliśmy ze źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani w przypisie dolnym? chyba nie? może w końcowej bibliografii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcowej, chociaż niektórzy w dolnym też robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzięki za info 🌼 to chyba jakieś nowe wytyczne? bo pierwsze słyszę, ostatnio moja promotorka pisze do mnie ze zmieniły sie wytyczne co do ilości pozycji w bibliografii, na szczęście mam tego sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ale przez liczbę plagiatów w pracach, podkręcono obwarowania w cytowaniu i powoływaniu się. Przynajmniej na znanych mi uczelniach. I żeby był jasność, nie ja jestem taka upierdliwa w tym względzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ależ Kochana nikt Tobie nie zarzuca upierdliwości :D tak "góra" cuduje, żeby za łatwo nie było :D mimo, iż piszę sama (okazało się, że większość zamawia prace) i tak przepuszczę moje wypociny przez anty-plagiat, chyba coś koło 6 zł kosztuje sms i będę miała spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz zabawnie jest z tymi programami plagiatowym,i. Moja znajoma pisała z biologii a miała 23% wspólnego z jakąś pracą z psychologii!!!! te same słowa w tej samej kolejności, cho praca była o czymś innym. natomiast jeden z głównych serwisów anty plagiatowych chyba upadł. Z doświadczenia wiem, że najlepsze jest www.google.com Ale poważnie plagiaty są zmorą. Ludzie nie wiem, czy są naiwni, czy mają innych za głupków. choc znam studentów skazanych!!!!!!na 1,5 roku w zawiasach:P A zlecenie...trudniej wykryć, ale wychodzi na obronie. Zresztą promotor, który przykłada się, też powinien zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani tyłek mi cierpnie, nie do uwierzenia 23% ?? można się załamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego tez tego programiku nie można brać w 100% na serio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście GENIALNE! Idealnie w mój gust, idealnie w kolorze i to coś takiego, o czym marzyłam już od dawna. Nawet księć podniósł głowę z łoża boleści i westchnął z zachwytu. Ściskam Was mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Westchnienie zachwytu na łozu boleści....Hamlet się chowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A zebyscie wiedziały, ze się chowa. Samo \"podobało mu się\" nie oddałoby tej chwili ;-) A podoba się i to bardzo - Babka, Mumi - do Was nie mam komórek, więc jeszcze raz dzieki wielkie. A co do rad z Waszych smsów - ja wydepilowania, wypilingowana, namsaeczkowana, nabalsamowana, i wszystko co jeszcze można sobie wyobrazić. Dziś idę do fryzjera na malowanko(jutro czesanie), a po fryzjerze - pazurki. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×