Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Witam. Dziękuję Ani. Postaram się zaraz napisać do Was zbioróweczkę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie słonko świeci ja ziewam nie jest źle a do tego w sobote musiałam zdecydowac u kogo bedę pisac pracę licencjacką :-( .......................skoro musiałam to zdecydowała . Jakos nie dociera do mnie że półówka licencjatu już za mną ........... ile to pracy nerwów i potu :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszła zbiorówka! Garni i Ninke, ja domagam się wręcz byście napisały co u Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja właśnie wylogowałam sie z poczty:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dostałam wygladałaś pieknie ................ było w tobie cos takiego co powodowała że wyglądałaś super wiesz to chyba szczęscie i miłość :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę od rana i rozsyłam zdjęcia właśnie - wczoraj net nawalał tak, ze szlag mnie trafiał. Dziś już lepiej na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka..oszołomiona jestem!! doskonale perfekcyjnie oszałamiająco wyglądałaś!! u mnie...licho.. ale kubuś zdrowy usmiechnięty diabelek urwisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, już dziś na spokojnie obejrzałam fotki. Ślicznie wyglądałaś, taka szczęśliwa i spokojna:) Cieszę się bardzo! Z Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka, ale zamieszanie. najważniejsze, że wszystko się dobrze skończyło. Wiesz, oglądałam te fotki i tak mi się skojarzyło od razu - wyglądałaś jak Pani Wiosna. Brakowało tylko kwiatuszków we włosach :) Ale fajnie :) Cieszę się z Tobą i chętnie bym Cie wyściskała. A jak tam reszta koleżanek? Ja od dziś zabieram się za dietę, bo utyłam jak prosię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz to widze ze jak prosie!!!! Ale wez sie wylaszcz lepiej ;-) zebys na fotach z kamieniem ;-) na swej pęcinie atrakcyjna była hahahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżuuuuuuuuuuuuuu ogarnął mnie śpik straszny ..............a zapałek brak :-D. siedzę nad papierzyskami a na dworzu cudna pogoda słonko świeci cieplucho ................nawet ja zmarżlak jakich mało otworzyłam okno na szerokość i sie dotleniam ................ Co do utycia to lepiej nie mówić ja juz nawet nie jestem prosię a jestem loszka ..............od czasu jak nie palę tyje w oczach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, otóż to :D Ale jak bum cyk cyk, od kiedy zamieszkałam sama, to przytyłam jakbym robiła sobie obiadki z 3 dań. A przecież samej dla siebie nie chce mi się gotować i jem mniej niż kiedy mieszkałam z rodzicami :o Nie mam więc pojęcia jak to się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policzyłam. Bratu, jego kolegom, sobie... Nawet mam niezły zwrot - planuję nowe drzwi za tą kasę wstawić. Na szczęście starczy. Niezłe zajęcie poślubne - co? Księciunia do pracy wezwali - jakaś nagła sprawa. Ma zabrćc po drodze młodego ze szkoły - a potem gdzieś skoczymy - za ładnie na dworze na siedzenie w domu. Ja jeszcze muszę poukładać prezenty. :-) Oprócz Waszych cudności dostałam pościel z satyny i cudny obrus. I kasę. Mamy zamiar kupić sobie za nią trochę porcelany - kompletujemy sobie serwis - dość drogi,ale raz kupiliśmy 2 filiżanki, potem znów dwie i jakoś poszło. I jak wystarczy to ja chcę \"bumboxa\" albo cos podobnego do kuchni - spędzam tam dużo czasu i nie mam na czym słuchać muzyki. Radio które mam w kuchni łapie tylko 1,3, zetkę i rmf fm. I powoli muszę zacząć myśleć o powrocie do pracy. A nie chce mi się. Rozleniwiłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , ja jak zwykle wieczorkiem. Yenka....cudne zdjęcia i Ty cudna i w ogóle same naj. I niech tylko Wam dobrze się układa. A u mnie dzień za dniem ucieka , każdy dzień podobny do poprzedniego. Dzięki temu ,że mój pracuje na wyjeździe już od jakiegoś czasu ja odczuwam spokój i właśnie taki spokój był mi on potrzebny. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka z rana. Ja znów przed kompem - wysyłam resztę zdjeć, właściwie tylko rano jest to możliwe. Pozdrawiam wiosennie - u nas cudna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieję się do siebie patrząc przez okno, widzę po raz kolejny scenkę z udziałem 8-letniego bachora. Jestem na urlopie kilka dni, a wczesniej byłam na zwolnieniu jak młody był chory - codziennie było to samo. Mama, tata, babcia proszą bachora by wsiadł do auta i do szkoły pojechał, a bachor się drze jakby go ze skory obdzierali. Do tego kopie, wierzga, gryzie i pluje... Już sobie wyobrażam co w domu się dzieje ;-) To jest efekt bezstresowego wychowania - nawet jak bachor walnął nianię młotkiem(!) to kochana mamunia i babcia nie pozwoliły dzieciaczkowi zwrócić uwagi. Bo wrażliwy taki... Pamiętam co się działo w piaskownicy i na placu zabaw, jak ten bachor się zbliżał. I nieważne ze mój syn i koledzy jego mieli po 7 lat, a ten tylko 2. Każdy łapał swoje zabawki i uciekał. Mówię na dziecko bachor, bo to bachor rozwydrzony a nie normalne dziecko. Ale leczenie zaczęłabym od mamusi i babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yenka, to terrorysta, chora miłość krzywdzi, nie pomaga:( Ja jestem po wczorajszym zebraniu WM, ależ zarządca podniósł nam ciśnienie: chce podwyższyć ceny za administrowanie, a tyle ma zaległości, niezrealizowanych obietnic, martwych uchwał. Szkoda gadać, a takie wycieczki personalne administratora do lokatorów. Żenua. U mnie w powietrzu wiosna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie za oknem a moje gardło drapie i boli ..................jak będę miała anginę to się potnę :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bachorka to dawac mi go na dwa tygodnie ..................... chleb i woda a na deser lanie - zapomniałby jak się nazywa. Jak sobie pomyślę że miałam grzeczną 7-latke a potem takie problemy to co bedzie z bachorkiem za 10 lat pozabija rodzine i sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na mieście, wywołałam kilka ujęć, zakupiłam ramki - oprawiłam. Teraz obiad komponuję - dziś nie wysilam się. Po południu wyruszamy w trasę. Pogoda przecudna. Chciałam Wam jeszcze pochwalić się ;-) - mój mąż :-D zrobił mi niespodziankę - mielismy sobie nic z okazji slubu nie kupować,ale że nie było podróży poslubnej - dostałam komplet kolczyki z wisiorkiem i łańcuszkiem z białego i żołtego złota. Śliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie brzmi ;-) tzn. Ty fajnie brzmisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennyfer -- Jak tak czytam teraz, co piszesz, to aż widać radość bijącą z każdego słowa. Aż przyjemnie poobserwować. Gratuluję serdecznie i życzę dobroci wszelkiej :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×