Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Groszkowa, nawet nie wiesz jak się cieszę! Już zdążyłam nawet z Twoją swatką pogadać... ;-) A wiesz, że Becia czeka na rewanż??? Szukaj kawalera, wtedy będzie weselicho 30 km odemnie ;-) Gratulacje jeszcze raz. Strzelaj fotkę pierścionka - i wysyłaj. Buziaki dla narzeczonego i też wielkie gratulacje. A ex J ... hihihihihi Zobaczyć żal - bezcenne. ;-) Mój ex miał na szczęście tyle taktu, że nie zaprosił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, GRATULACJE!!!, super naprawdę super! i jak to się szybko u Ciebie wszystko poukładało. Tyle było huśtawek i w końcu znalazłaś swoje szczęście. Aż miło czytać. Lubię takie romantyczne historie i szczęśliwe zakończenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku Zielony gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja biedny żuczek padam na pysk - niech mnie bóg strzeże od wszelkich stowarzyszeń i ich prezesów - jak trwoga ( bo US na karku) to biegiem do księgowej .............................. Ale co tam właśnie skończyła - pikne poukładałam posprawdzałam przygotowałam -jestem wielka :-D. A teraz idę spać zasłużyłam - :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku ❤️ gratulacje 🌼 🌼 🌼 wszystkim ślę buziaki ps. piszę już zakończenie, wysyłam i..czekam na werdykt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Al sie nie wyspałam! Zaraz z młodym na spacer idziemy, dzis sami bo księć w szkole. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Yenka, Becię zapraszamy na wesele a jakże! :D No i szukamy kogoś dla niej... ale cicho sza o tym :P Miłej niedzieli. Jutro wracam do pracy więc pewnie częściej będę zaglądać do naszego domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ boska pogoda!!!!! Mam wolne popołudnie, więc idziemy na rower!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam melduje ze z ręką zdecydowanie lepiej dostaję jakies niesterydowe leki przeciw zapalne i bólowe - pomagają . troche się napracowalam ostatnio ale jest OK - dzisiaj City będą w US ...................... jestem wielka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, myślałam, że może dziś pojedziemy na narty, ale od wczoraj okropnie boli mnie barki.Whimcia, przeszło na mnie czy jak? U mnie pełna wiosna w powietrzu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku - kofany :) gratuluje 🌼 nioooooooo masa buziakow - i pamiętaj o motylkach w brzuchu :P :D:D:D:D:D ojej nioo nie mogę uwierzyć, ze w rok tak zmieniłas swoje życie :D:D a właściwie to miłość prawdziwa je zmieniła :D:D:D:D jeszcze raz wszystkiego naj......... dla was obojga :) a p.J. olej :P chyba na nic innego palantunio nie zasłuzył? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam nadzieję, że ex J podczytuje nas:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Nadrabiam dziś zaległości w pracy :o Jak się tylko obrobię pokażę wam moje typy sukienki :) Ani, J. olewam. A w zasadzie nawet nie mam do niego żadnego stosunku. Niechby sobie i podczytywał. Już od dawna mnie to ani grzeje ani ziębi. Otworzyłam swoje serce na przyszłość. Przeszłość odeszła w cień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek-->powiem jedno A NIE MÓWIŁAM????????????????????????????? ;-) Typy sukienki pierdzionek foty wszystko chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam prace!!!!!!!!!!!!! Na pełen etat!!!!!!!!!!!!! Żadna rewelacja, ale pierwszy krok do finansowej niezależności :) Zajrzę później to napisze więcej, a tym czasem pozdrawiam gorąco!! :D Wspaniale jest wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Ci Serduszko :) Zdjęcie pierdzionka zrobię jak będę u parentsów, bo od razu wyślę mailem. Jo, Ty mi nie pisz a nie mówiłam :P Bo jestem pewna, że za jakiś czas napiszę Ci dokładie to samo Cwaniaro ;) Moje typy w kolejności upodobania: http://www.modaslubna-agora.pl/index_pl.html model: 28-67 z toczkiem jak na 28-38 :) http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=lorna http://www.madonna.pl/pl/sanpatrick.php?s=7.baile http://www.suknie-slubne.pl/pl/sanpatrick.php?s=32.balcanes http://www.madonna.pl/pl/lasposa.php?s=miradir Do każdej z kolekcji madonna, chciałabym toczek z woalką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje, serduszko. Groszek...zabieram się do oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce - no to pisz co i jak! Gratulacje wielkie - oby praca sprawiała Ci satysfakcję! Groszek - ogladam. Cudne! Mój typ - druga albo ostatnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie w pracy - te co pozagladały mi przez ramię, też mówią, ze lorna najładniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy , jaki. Ale ja bardziej skłaniałabym się do zwykłego welonu. Ewentualnie kapelusza z woalką:) Sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sukni... LORNA bezdyskusyjnie i toczek do niej mi się widzi bardzo wyraźnie... taki delikatny koronkowy... Ach i się zapędziłam i wybrałam swój wymarzony model... ale cichoooo szaaaa.... ;) Co do mojej pracy...[ Po pierwsze uroczyście dziękuję za gratulacje;) ] Stanowisko sprzedawcy w sklepie firmowym Diversa... Ale co w tym jest wspaniałego, to to, że Divers organizuje latem eventy dla młodzieży i nie tylko... No i ja, jako studentka animacji kulturowej będę miała okazje udzielać sie w organizacji tego co wyżej wspomniałam:) Czyli przyjemne z pożytecznym... Mówię wam BOMBA jak dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×