Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Gość na pomarańczowo Anouk
hej hej ale pogoda, spać się chce, a trzeba pracować:( na razie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka - a z jakiej okazji stare szatki??? Ja zawalona debilną robotą. buuuuuuuuuuuuu Serce - w domu pooglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko wszystkiego naj ......................co tylko sobie wymarzysz 🌼🌼🌼 ps. wczoraj w Piernikowie się działo ..............zjechały się Krystyny z kraju i zagranicy i balowała a dzisiaj o 9 tej spodkanie pod Żebrakiem ( tak starzy toruńczycy nazywaja Kopernika Na pomniku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko ;) wszystkiego naj ........... 🌼 niech Ci się szczęści :) No witam moje drogie panie :) Garni ty czytalas jak się Kubuś urodził, a ja wróciłam pamiecią do czasów jak marzyłam o dzidziusiu :D:D:D:D a poźniej poczytałam, w jakim byłam szoku jak w końcu dzidzia we mnie zamieszkała i wogóle jak moje życie się zmieniło i podejscie do wszystkiego :D:D:D:D:D:D:D:D:D przewartościowałam swoje życie ;) i jest mi z tym cudownie :) a jesli to prawda, ze dzidizuś poniedziałkowy pracowity :) to moja bedzie megaleniuszkiem jak mama i jej marzeniem bedą wieczne wakacje , bo niuńka jest z soboty i to wieczora :D:D:D:D:D Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka - naj naj 🌻 :D A teraz, żarty się skończyły... szukam inspiracji na prezent zajączkowy dla Bąbla i mam pustkę w głowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten Bąbel ile ma lat :D:D:D:D:D:D bo jak dużo to flaszeczka :D:D:D:D:D:D wiecznie nieśmiertelny prezent i zawsze trafiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przed nami(tzn, mną i moim meżem :-D - wybaczcie naduzywanie tego zwrotu) kolejna rocznica związku i też mam megapustkę w głowie w kwestii prezentu. Groszkowa - płyta jego ulubionego zespolu np???? Moj juz to dostał kiedyś :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo Anouk
torba sportowa.... Ja swojemu kupuję rzeczy do jego ukochanych rowerów, a jesli nie to, cos do sportów, które uprawia. ostatnio była rakietka i komplet froiek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuuuuuuuuuuuuuuuu ale fajnie żeście pamiętały :) Stawiam wino i ciacho nutellowe (mój nowy hicior)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. 💤 Wczoraj pierwsza malżeńska kłótnia, a potem godzenie się....... :-p Fajnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pracuje ........................... mój niedźwiedź wyjeżdża dzisiaj do sanatorium . A daleko jedzie oj daleko ........................do Ina City podejrzewam że na kazdy weekend będzie w domu :-D. A jakby co to zawsze mogę jechac go odwiedzić:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej czy u was też taka pogoda??????? u MNIE ZACINA DESZCZ:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda paskudna. W sercu maj... ;-) Serio - jest ok, mamy problem - dosć poważny,ale razem damy radę. Pozatym - ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie słonko świeci jak oszalałe :-D. a ja zawalona papierami do same uszy ................tylko czubek głowy mi widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zimno, ale teraz na szczęście słonecznie... Ja już w domku....przesadzam kwiatki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debilacja ...ale i manicure!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcie i inne kobialki, ja zaraz do domu. Dziś też czeka mnie debilacja, pazury mam zrobione wczoraj. Dbam o siebie, ożenił się chłopina, to niech ma... ;-) kogoś przecudnej urody, a nie babinę z kalafiorem na łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×