Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Tak więc dziewczynki z okazji Świąt : Staropolskim - obyczajem, dużo szynki życzę z jajem, Niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Żeby pełne były miski i krociowe Wasze zyski, Żeby plany zawodowe były nader brawurowe, Żeby w domu była zgoda, w pracy słońce i pogoda. Poza tym życzę Wam by na Wielkanoc robotę w kuchni odwalił zajac, potem baranek posprzątał stoły, a Wam zostały...sex i pierdoły:P A co najważniejsze - > zmartwychwstania w duszy i wiosny po same uszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wyspana jak nigdy - świeta ogólnie udane. Zaraz wezmę się i napiszę do Was kilka słów. Usciski dla Groszkowej. Buziaki dla reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem w pracy .................bo nie miałam wyjścia ale o 11 tej mam zaproszenie do US . Pojade a co mi tam :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wyjechałam do rodziców w sobotę, tak dopiero teraz wróciliśmy.... Fajne święta. Jestem tak zmęczona po wczorajszych nartach, że szok. Jeździłam 7 godzin z jedną 10 minutową przerwą. Dziś tylko mięśnie bolą, ale tak to jest jak się jedzie na narty z koleżanką-instruktorem i jej synem-studentem AWF. Trzeba za nimi zasuwać. A kolana bolą, że ho ho. I niby zaprawiona byłam:( Ale moja koleżanka-moja imienniczka ma żelazną kondycję. Chciałabym mieć jej werwę, gdy będę miała 47 lat!!!!!! Towarzystwo mojego brata z radością przyznało, że lepiej, że tym razem wzięli deski:P:P:P Super było!!!!!!! Święta tez zacne. A najpiękniejsze były gwiazdki śniegu, dokładnie takie, jakie wycina się kształty z papieru. Cudne!!!!!! pozdrawiam Wszystkich po tej dziwnej Wielkanocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zachodzę głowę, co tam słychać u Groszkowej????? Bo przeszkadzać, to jej nie chcę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jest okropnie .................nie wiem co się stało ale od paru dni pobolewał mnie lewy bark ( juz przed świetami) ale nie było to nic strasznego trochę z rana potem było dobrze - niestety od wczoraj jest bardzo źle boli nie tylko bark ale cała lewa ręka jest dretwa i boli jak cholera a jak cos próbuje złapać w nią to ból jest potworny - musze do lekarza niech mi cos da bo z bólu mam łzy w oczach :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry! Whim, tylko lekarz - i to jak najprędzej!!! Groszkowa - wracaj i chwal się -zdjęcia perdzionka, Twoje i oczywiście zbiorówka. Ale mam roboty, nie wiem jak sie wyrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam melduję że zyję( jeszcze) ....................lekarz nic nie powiedział dzisiaj powie bo jak miałam iśc do koniowała ( przerobiłam to przy poprzedniej chorobie) to zdecydowanie wolałam poczekac do dzisiaj . Moja ręka i bark uwielbiaja ciepło .................najlepiej było po południu jak się połozyłam na boczku na tej bolacej ręce - wtedy było najlepiej ............. podejrzewam że to zapalenie stawu albo zył - bedzie dobrze :-). Tylko najbardziej wkurza mnie to że mam roboty - na 31 musze zrobic dwa Cit a ręka boli jak wściekła.:-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zaraz napiszę do Was kolejna zbiorówkę - jak się rozpędziłam to piszę i piszę. No - ja też się pytam co z Garni, Jo i resztą... Whim - nie olewaj problemów z ręką - wiem że CIT-y musisz zrobić bo terminy gonią,ale z takimi sprawwami zdrowotnymi nie ma przelewek. Moja matka jak olała zapalenie żył to zator jej się zrobił. Więc do lekarza marsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenka ja nie olewam - tylko wczoraj w mojej przychodni była pani doktor ta sama która ostatnio mnie potraktowala jak lesera i symulanta i zamiast przepisac mi leki to dała mi lekarstwa na alergię - skończyło się rozwinieciem choroby do romiarów monstrum leczyłam się prawie miesiąc - więc teraz wolałam nie ryzykować . dzisiaj mam zarezerwowaną wizytę o 15-tej jak tyylko moja pani doktor zacznie przyjmowac jestem pierwsza:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomarańczowo Anouk
Uprzejmie donosze w kwestii Groszka: 18-10-2008 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mnie, chyuba ze czegoś nie wiemy ;-) Groszkowa - dawaj relację i fotki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na relację musicie poczekać do poniedziałku. Sama Wam wszystko opowie, ja tylko za jej zgodą udzieliłam Wam tej jednej jedynej :D:D:D:D:D informacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi ale fajnie będzie ślub:-D. ps. przeszłam lekarzy - nawet byłam w szpitalu u neurologa - mam leki będzie dobrze (musi być ) a teraz spadam do łóżka - jutro mogę pospać do 8-mej wszak mam L-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana.Ziewam :-p Obowiązki małżeńskie są baaaaaaaaaaardzo przyjemne. A tak na serio - byłam wczoraj u dentysty - i potem pobolewało, ćmiło, nie moglam spac. Dopiero mąż pomógł ;-) Czekam na relację Groszkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ręka boli ale jest już lepiej -siedzę opatulona w ciepełku popijam kawkę i jest mi dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mnie lepiej nie :O bo mój pizdzionek w szufladzie lezy, a rekach mam mała maRUDE :) co widac po pisowni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ennka obowiazki małzeńskie obowiazkami, ale poudzielaj sie troche na topiku jak za dawnych paniejskich czasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajebongo, że się tak wyraże ;)... kolejny ślub :D Groszkowa! Kongratulejszyn ;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ja również czekam na relacje no i FOTORELACJE of kors ;) Pozdrawiam wszystkich!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Właśnie narzeczony mój wyjechał na kolejny miesiąc do Ślimakowa. Ech, życie. Ale przez ostatni tydzień się działo!!! Jak już wiecie, poprosił mnie o rękę. No i zaczęły się wizyty u rodziców :P Wszyscy szczęśliwi, choć moi rodzice już stracili nadzieję, że będą bawić się na moim ślubie ;) A tu zaskoczyłam ich decyzją, że M. przekonał mnie co do wesela. No i robimy je :D Nigdy nie chciałam a teraz to się nawet bardzo cieszę :D Pierwotny plan był na 30 sierpnia ale załatwić cokolwiek to graniczyło z cudem. Więc zmieniliśmy plan. Udało się na zarezerwować piękną restaurację nad jeziorem Miedwie (kiedyś Wam o niej pisałam) no i fantastyczny zespół. To są moi znajomi, świetnie grają więc zabawa będzie przednia! Także dwie najważniejsze sprawy mamy załatwione :D Musieliśmy załatwiać to w tempie ekspresowym bo nasi ojcowie też zaraz wyjeżdżają, a muszą przecież wiedzieć na kiedy załatwiać wolne. Miałam zdjęcia z poniedziałku znad morza, ale mój brat mi je skasował :( Buuuu więc nawet nie mam jak się Wam pochwalić. Pierścionek jest z żółtego złota (tak jak mi się podoba) z diamencikiem. Jest bardzo prosty a przez to przecudny. Ale dla mnie nie jest ważny jaki ma kamień, tak samo cieszyłabym się gdyby miał cyrkonię :) Wybraliśmy też już obrączki, ale pozostałych parę spraw muszę sama pozałatwiać m.in. nauki przedślubne w tempie przyspieszonym, autokary, fotografa, kamerzystę. Z zaproszeniami poczekam na M. bo to przecież nam obojgu muszą się podobać, podobnie z wyborem 1 piosenki. No rozpisałam się ale najważniejsze, że jestem BARDZO, BARDZO SZCZĘŚLIWA. Kocham i wiem, że jestem kochana przez M. do szaleństwa :D Buziaki dla Was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie otworzyłam swój profil na naszej szkapie. Zgadnijcie kto mnie zaprosił do grona znajomych?! Ex J. Czyżby wieści go doszły? Pogięło go chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×