Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
malgorek

Wypełnianie bruzd około nosowych

Polecane posty

Iva! przyniosłaś mi szczęście! gdybym miała Twój numer telefonu to bym zaraz po wyjściu z kliniki zadzwoniła.Szkoda,że mieszkasz 500 km.ode mnie bo bym Cię na kawę zabrała...Mam nowe wypełnienie!!! wiesz jaka jestem szczęśliwa,zaraz czuję się o dychę młodziej. Muszę przez kilka dni uważać z mimiką twarzy nie śmiać się za dużo,a wiesz co jest najgorsze? że jestem z natury osobą wesołą, a dziś to już w szczególności wszystko mnie rozśmiesza.Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atonia moze masz racje..specjalistka nie jestem,moze za plytko podane z tad marny efekt,gorzej nie jest ale tez nic lepiej nie mieszkam w kraju wiec ciezko by bylo wracac a moze to jest tak ze powinnam zrobic zdjecie bo nie pamietam co bylo przed rozumiesz?to tak jak z wybielaniem zebow nazajutrz wydaja sie biale a po tyg takie jak byly zawsze efekt przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MizzMizz
Dziwederm trzymał u mnie 3 miesiące. Poszłam gdzie indziej i Teosjal trzyma od 7 miesięcy. Widać że jest różnica w tych kwasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Atonia, cieszę się razem z Tobą :)))) I szkoda, że mieszkamy tak daleko od siebie :( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Atonia, jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Iva, teraz ciągle spoglądam w lustro z niedowierzeniem! uważam jeszcze na mimikę,żeby się nie przemieściło wypełnienie w poprzednie miejsce.Normalnie to nie ma takiego zagrożenia ale wiesz mój przypadek był trudny.Ogólnie to super,zaraz się czuję młodziej, mam humor i nie uciekam od ludzi haha! a jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiekkasiek! wiesz to lekarz powinien podjąć decyzje jakim preparatem wypełnić ponieważ różnią się gęstością,a zależy jakie głębokie masz bruzdy.Jeśli poda nieprawidłowy preparat też nie osiągnie efektu.Również musi wiedzieć na jaką głębokość podać nie moze ani za płytko ani za głęboko.Prawidłowo podany preparat nie powinien też być rozmasowywany chociaż niektórzy lekarze to robię ponieważ twierdzą,że to zapobiega tworzeniu grudek co nie jest prawdą.Ja nie miałam nic masowane i mam jak zwykle super! Musi też podać pod bruzdę,żeby ją unieść do góry.Jeżeli poda obok to powiększy bruzdę,a jak w polik to w ogóle zrobi katastrofę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiekkasiek! myślę że powinnaś się do tego lekarza udać niech sprawdzi co się stało.Dowiedz się również jaki Ci podał preparat i w jakiej dawce.Sama znasz najlepiej swoją twarz to zdjęcia Ci nic nie dadzą.Ja różnice widzę "w oczach" zawsze! bez robienia zdjęć.Napisz mi chodzisz jak to teraz wygląda u Ciebie, nie pogorszyło się? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek, widzisz tyle Ci tu piszę ale sama musiałam przejść swoje "mądry Polak po szkodzie" :-))) papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Atonia super, że wszystko dobrze Ci wyszło. U mnie również ok, chociaż teraz może bym ciutek dołożyła wypełnienia.. a może się czepiam :) W każdym razie wygląda naturalnie. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Iva ja też bym trochę dołożyła ale i tak jest super.Mam botox w połowie maja to lekarz zobaczy jak to wygląda.I tak jestem szczęśliwa, że mam na nowo zrobione bo przedtem to była tragedia.Jeszcze jest trochę sine ale to nie problem, najgorsze,że boję się uśmiechać...papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Cześć Atonia, opuchnięte to było ze 4 dni. Mnie lekarz nic nie mówił o ograniczeniu mimiki, ja sama mu zasugerowałam ale on powiedział, że ograniczenie mimiki i dźwiganie ciężarów to w przypadku botoxu i to też przez parę godzin. Przestrzegał przed opalaniem i sauną w czasie 3-4 dni po wypełnieniu. Gdzieś wyczytałam, że surgiderm 30XP "układa " się około 30 dni i do tego czasu trzeba zaczekać z ewentualnymi poprawkami. Na pewno wyglądasz ślicznie. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
A, co do Twojego tragicznego wyglądu bez wypełnienia to myślę, że nie jesteś obiektywna. Na pewno nie wyglądałaś źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa42
Cześć dziewczyny! Przeczytałam dokładnie cały topik, bo jestem umówiona w maju na wypełnianie, ale nie bruzd nosowych tylko tzw. doliny łez. To jest bruzda, która ciągnie się od wewn kącika oka w dół i w poprzek policzka. Dziękuję za cenne informacje na temat opuchlizny i siniaków (następnego dnia muszę iść do pracy, ale mam nadzieję, ze nikt nie będzie myślał, "że zupa była za słona"). Piszcie dalej, bo chcę jak najwięcej wiedzieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Lisa42, co do doliny łez to możesz mieć krwaczki. Ja obawiałam się ich przy bruzdach i lekarz mówił, że częściej się one robią przy wypełnieniu doliny łez. Ale przecież znikną a Tobie zostanie piękna buźka :) Sama miałam krwiaczka nad górną wargą, trzymał się z 1,5 tygodnia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Iva bo Ty nie musiałaś uważać z mimiką to dotyczy tylko mnie ponieważ byłam tam trzy razy kuta w odstępach co dwa i pół tygodnia.Mogło to wszystko się nie pogoić jeszcze i istniało ryzyko przemieszczenia w niezagojone miejsca.Ale ciągle zerkam w lustereczko i widzę,że jest dobrze.Czytałam,że po restylane goi się do 6 tygodni ale to i tak pewnie sprawa indywidualna.Dobrze,że istnieje medycyna estetyczna przynajmniej długo będziemy młode! :-))) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva68
Atonia Ty masz rację. żeby tylko mój mąż się nie zbuntował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva! mi kiedyś jedna moja pacjentka powiedziała, że mąż nie musi o wszystkim wiedzieć... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do MizzMizz Mam pytanie,robiłaś DZIWEDERMEM czy JUWEDERMEM? Ja dziś byłam na wypełnianiu i lekarka powiedziała, że Juwederm trzyma się dłużej niż Teosyal.Dokładniej wypełniałam Juwadermem ultra 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.X
Juvederm Ultra jest nowym kwasem hialuronowym na rynku. Różni sie tym od innych że ma w sobie lignocaine i jest przez to mniej bolesny niż inne.Co do czasu jego działania to jeszcze nikt nie wie bo jest on zbyt krótko na rynku. Sadzę że niedługo sie dowiemy.Dzisiaj wykonałam kilka takich zbiegów,pacjentki chwalą go za to że mniej boli. Jak długo sie utrzymuje w skórze czas pokaże. Juvederm 3 jest uniwersalny.Jest jeszcze 2 i 4 do innych wypełnień. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa42
do DR X Mam pytanie: Moja lekarka będzie mi wypełniała dolinę łez kwasem hialuronowym 25, bo 30 ponoć za gęsty. Co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.X
Podaj nazwę preparatu.Samo stężenie jest ważne ale preparat też. Moim zdaniem lepiej w tej okolicy zastosować preparat sredniogęsty czyli 25 a nie 30. Twoja lekarka ma rację. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa42
do Dr X Dziękuję za odpowiedź. Niestety nie znam nazwy preparatu, wiem tylko, że na bazie kwasu hialuronowego. Dowiem się podczas wizyty. Tak też myślałam, że chodzi o to, by nie był za gęsty, lekarka mówiła coś, że zbyt gęsty spowodowałby nadkorektę (przypuszczam, że to byłaby widoczna wypukłość w miejscu bruzdy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Iva co tam u Ciebie? ja nie ukrywam ,że mnie jeszcze piecze i boli ale co się dziwić po tym wszystkim. Ciesze się z tego co mam, a resztę muszę przecierpieć.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leda
Witam. dermatolog u której mam zamiar zrobić wypełnienia chce to wykonać restylanem o jednakowym stężeniu na bruzdy nosowo-wargowe, lwia zmarszczkę i zmarszczki poprzeczne czoła. Czy to się sprawdzi, tzn. będzie dobry, naturalny efekt, czy też to jakieś nieporozumienie (pójście na łatwiznę). I co sądzicie o Restylanie jako wypełniaczu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.X
Restylane jest najdroższy i jego cena nie odpowiada jakości. Utrzymuje sie w skórze ok 6 miesięcy i nic na to nie poradzisz. Zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leda
Dzięki za odp. No to co w takim razie jest najlepsze? Ale na początek chciałabym coś takiego całkowicie wchłanialnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.X
Dobry jest na początek Surgiderm 24XP lub Teosyal Kiss.Całkowicie wchłanialne i świetnej jakosci.W ustach ok 12miesięcy. Najlepszy wybór. Ja wykonuje kilka zabiegów dziennie i mam duże mozliwości porównania.Niestety niektórzy poczatkujacy lub wręcz starzy lekarze którzy nie przyjmują nowości wciąż trzymają si e Res...u. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×