Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

Aniołku od dawna wiadomo, ze na kafe to jak za starej, dobrej Polski ( chyba wiesz o co mi chodzi ). Post nie był jakiś szczególny, i z drugiej strony dobrze, ze takie smęty wycięli. Nienawidzę mieć doła! @ dalej nie ma:-) w tygodniu idę do gin na kontrolę łeeeee:-( Jestem trochę zła na siebie, bo przez ostatnie dwa dni nieźle futrowałam, zawsze jak mam jakaś małą depresję to jem! No i efekt dwa kilo do przodu. Może gin mi powie czemu nie chudnę w dół, a jak przytyć to od razu. co do Chorwacji to wybieram się na Rivierę Makarską, miejscowość Brela. Amirko niewykluczone, że za rok też tam pojadę:-) Aniołku co do doktorka to ty niezła flirciara jesteś, nie wiem czy zdjęcie dostałam, bo jeśli tak to pewnie w pracy odbiorę, a jak nie to bardzo proszę, obiecuję, ze sobie w końcu zrobię jakieś świeże zdjątko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Aniołku, Erwinko, Serenity, Amirko, Inano i Majmac... 🌼 Chuba nikogo nie pominęłam..... :) Widzę że wczoraj szalałyście na forum. A mnie nogi wychodzą ... wiecie skąd ;) Nie wspominając mojej koleżanki, którą nie wiem czy zdołam podnieść z łóżka. Zrobiłyśmy wczoraj trochę kilometrów po Krakowie i było cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudownie :) Zdjęcia zaraz Wam wyślę jakieś. Dziś pracuję wiec zajrzę tu dopiero wieczorem. Udanej niedzieli Wam życzę, Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże Momiro bój się Boga! W niedziele do pracy:-o??!! WSTAWAĆ ŚPIOCHY! mój mężuś jeszcze spi, więc mogę sobie posiedzieć, a Was nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam zdjęcia . Dajcie proszę znać czy doszły i czy się otwierają. Zupełnie nie wiedziałam do jakiej wielkości je zmniejszyć... Serenity... no tak to już jest że i w niedziele czasem pracuję. Ale można się przyzwyczaić. Dorotka wstała więc zmykam stąd, Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Mielismy bardzo ciężką noc,synuś bardzo chory,całą noc kaszlał,chyba zaatakowała go krtań,bałam się,że mi się udusi,takie miał ataki kaszlu.Jadę z nim prywatnie do lekarza przyjmuje od 10-13,mam nadzieje,że to nic poważnego... Dziekuję za zdjęcia,obiecuję,że wkrótce wyślę swoje. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Współczuje Amiro. Momiro dzięki za zdjęcia :) U mnie dziś słonecznie, jeszcze nie mam planów na dziś, najpierw obiad a później zobaczymy, może jakiś spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aniołku za trodkę. Jestem, tylko mam straszny galimatias. Nie moge się wyrobić i co popatrzę na zegarek to jest godzinę później a mi się wydaje, że ledwie pięćminut minęło.... Całuje was mocno i lecę dalej... Buziaki!!! Momirko wow! dzięki za zdjęcie, miło widzieć cię i poznać. W krótkich włoskach naprawdę ci ślicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielę spędziłam miło, odwiedziliśmy moją siostrę a później byliśmy na spacerze :) Idę spać zmęczona jestem Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... w weekend prawie nas nie było w domu...dużo się działo...przed chwila wysłałam Wam zdjęcia...musze jeszcze dzisiaj zrobic angielski bo mam jutro kurs...normalnie nie wyrabiam na zakrętach...hehe...pozdrawiam was mocno i spadam...Amirko Twoją rodzinkę szczególnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c c c c c c c c c c na dzień dobry świeżutko mielona, świeżutko parzona kawka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się przeraziłam że jak rano otworze komputer to nie dam rady przeczytać wszystkich wpisów z wczoraj ale \"na szczęście\" nie byłyście aż tak aktywne. Ja wróciłam wczoraj późno, padnięta dosłownie i nie myślałam o niczym innym oprócz łóżka i głębokiego snu. A dziś rano obudziłam się z powiększonymi węzłami ( któryś raz już ) i chyba tym razem będę musiała pójść z tym do lekarza. Nie znoszę łazić po lekarzach 😭 [beczy 😭 Spokojnego dnia Wam życzę... bo to też przecież dzień Wyjątkowy... .... ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kawa pieknie pachnie, pogoda jest cudna, tylko czemu tak rano trzeba wstawać??? Wiem, powtarzam się... Serenity oby wizyta kontrolna była udana :) Zapoczątkujesz może topikowy rozrost ;) Dziewczymy ja mam tyle na głowie na ten tydzień, że chyba oszaleje.. Nie wiem jak sie wyrobię.. Wczoraj musiałąm napisac pilny projekt, czyli pracowałam :O Świąteczna niedziela, ech, szkoda gadania.. Całuje was mocno i zbieram się za robotę, za kolejne paskudztwo, bo powinam jutro skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeść!!! Jak humory na nowy tydzień? u mnie lepszy, na razie... ZAraz parzę sobie kawkę, bo głowa mnie boli. Wstałam rano a tu niespodzianka - @ :-( niestety dzidzi nie będzie:-( a jak u Ciebie amirko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmac wyłaź spod tych papierów i nie udawaj, ze coś robisz! I nawet nie myśl o tych drożdżówkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku właśnie o Tobie myślałam:-) Również oglądam Twoje fotki, suuuuper! Masz niesamowicie romantyczne oczęta, ale gdzieś tam w kącie pełgają niespokojne chochliki:-) Bardzo się cieszę, ze wiem jak wyglądasz, kurczę no, postaram się naprawdę coś wysłać z domciu! A z dzidziusiem to co się odwlecze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha aniołku nawet nie wiesz jakie to fajne, ze sobie czytam Twoje posty i widzę oczyma wyobraźni Twoją buźkę:-) Owszem pracowanie nad dzidzią jest niezwykle przyjemne, dodatkowo wyrabia kondycje i spala kalorie! Widze same plusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny co wy takie zapracowane, rozumiem, ze amira chrapie aż wstyd, ale reszta, Jedynie co Majmac wytłumaczona, bo przeciez obiecali jej podwyżkę i awans hehehehhe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakieś przepiski swiateczne ? Ja nie mam pomysłu na menu, nie chcę się powtarzać w daniach, może mi coś podpowiecie. Na razie mam wstępne menu takie: żurek, steki w ziołach, pikantne skrzydełka, gulasz po węgiersku i rybka smażona. czy uważacie, ze to pasuje na swieta ? No wiadomo jeszcze będą dodatki, mam mnóstwo gości, ponad 20 osób, jestem tym załamana, bo tak strasznie chciałam odpcząć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam...kolejna ciężka noc za mną...wczoraj pojechalismy na pogotowie,nasz pediatra nie przyjmował...najgorszy był wieczór jak kaszel się nasilił,bałam się strasznie.Krtaniowy kaszel jest bardzo niebezpieczny,mam nadzieję,że najgorsze za nami i że dzisiaj w nocy będzie już lepiej.Synuś przez sen mówił,że bardzo boli go brzuszek od ciągłego kaszlu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka...ledwo żyję dzisiaj po intensywnym weekendzie a tu taki długi dzień mnie czeka... Aniołku...ja też chce Ciebie zobaczyć...czekam z niecierpliwością... Serenity...hahaha...ale się uśmiałam...podwyżkę owszem ale nie w tej firmie...narazie dowalają obowiązki...jak zwykle... Serenity...Ty jesteś the best z pysznościami no i Amirka też...ja chętnie Was posłucham i skorzystam...bo tym razem ja musze zrobić u siebie...stołu jeszcze się nie dorobiłam ale co tam...mama moja ma dopiero operacje w czwartek i nie wiadomo czy wyjdzie na Święta a jeśli nawet to wiadomo jak będzie... Ja nawet nie mam posprzątane!!! Ratunku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku masz całkowitą rację, amirka przesadza z tym spaniem! Aniołku mój drogi ty jako moja bratnia duszyczka w rękodziele może podzielisz się ze mną jakimiś pomysłami na jakieś fajne ozdóbki, ja co roku przerabiam to samo, poszukuję nowości...Wczoraj naniosłam ze spaceru mnóstwo gałęzi hehhehehe, chyba powiesze na nich jajeczka:-) To na razie pierwszy pomysł, aniołku licze na Twą inwencję twórczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej serenity...przetrzyj ślepka...co??? I kto tu jeszcze śpi ???????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko przybyłas podstępnie jak pisałam posta! :-D Bardzo Ci współczuję jeśli chodzi o synka, mam nadzieiję, ze szybko dojdzie do siebie! Majmac ja też nie mam posprzatanego domku, w ogole jestem do tyłu ze wszystkim. amirko wyczulyśmy się z tą @! JA TEŻ WCZORAJ!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amiro liczę na Twoje pomysły odnośnie przystawek...nie wiem zupełnie jakie sałatki zaserwować... przy okazji podam Wam przepis na bardzo prosta sałatkę, może już znacie, to ostatnio moja ulubiona. Składniki to szynka konserwowa ( ale nie mielonka ), paczka brokuł mrożonych, 3 jajka, majonez. Brokuly gotujemy, szynkę kroimy w kostkę, jajka też, dodajemy okolo 3 łyżek majonezu, pieprz, sól i VOILA! to sałatka dla totalnie leniwych osób. Erwino myslę, ze Ci spodoba, oczywiście nie chodzi mi o lenistwo, tylko o to, ze szybko i prosto w razie nieoczekiwanej gościny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku u mnie forsycje tez już kwitną i brzózki wstaWIONE. mAm jeszcze taką dziwną kompozycję i nie wiem czy jej nie usunę. Nacięłam długaśne, proste gałęzie od leszczyny ( takie na 2 m prawie ). Wsadziłam do szklanego ogromniastego wazonu otoczaki, z gałęzi poobdzierałam \"skórkę\" żeby były całkowicie gładkie i pomalowałam na taki mahoniowy kolor, złożyłam je żeby były równe i przewiązałam trzciną na kokardkę ( równiez pomalowałam trzcinę na mahoń, tylko, ze trochę inny odcień )....Dziwne to trochę jest i nie bardzo wiadomo o co chodzi, więc chyba to wyrzucę, chyba ze macie pomysła, zeby cos jeszcze tam dodać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity jeżeli chodzi o potrawy to na mnie nie licz,ja widzę tylko saszetki diety cambridge.Na wagę na razie nie wchodzę,postanowiłam wejść po dietce,czyli za jakieś 2 może 3 tygodnie.Dopingujcie mnie,abym się nie skusiła wcześniejszym ważeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amirko załamałaś mnie:-( gdzie moja przyjaciółka od kucharzenia, oddajacie ją!!!!!!!:-( Aha nastawiaj się po świętach na gościa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serenity mam bardzo dobrą pamięć,czekam na gościa...mam nadzieje,ze mnie nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×