Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

No ładnie...... Sama się wczoraj \"ucałowałam\" na dobranoc a dziś sama mówię sobie dzień dobry ;) Ale najpierw tradycyjnie kawa: c c c c c c c c c c Jutro wstaję później więc mam nadzieję że kubeczek \"latte\" będzie juz na mnie czekał :) Udanego dnia Dzwieczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej poranne ptaszki dwa :) No i na wiosnę miało być lepeij, a widzę, że każdego coś goni ;) Ami_rko dzieki za fotkę, ślczna buźka :) i wcale nie jest niewyraźne. Ja nadal zasypana w papierach, ale musze się sprężyć na maksa jak chcę ten urlop na piątek dostać. Aniołku nie bój sie pociągu, nie ma czego. Ja uwielbiam podróżować tym środkiem lokomocji. Zresztą w takim jednym poxznałam swego małżonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko ;-) Wpadam na chwileczkę,łapię kawusię i zmykam do kuchni.Zaplanowałam małe sprzątanką łącznie z rozmrażaniem lodówki. Synuś lepiej...znacznie lepiej...przespał dzisiaj całą noc,a to jest już coś. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭 ja chcę zdążyć!!!!!! No i kto mi pomoże????? Aniołku ciesze się, że jestes cała i zdrowa. Co do włosków warto sie zastanowić. Ja jak szukałam fryzury to wklepałam w googlach, wyskoczyły całkiem rajne strony. Taka jedna była szczególnie fajna ale nie pamiętam namiarów :O Lecę dalej, choć przyznaję że dziś zaczynam boleśnie odczuwać skutki tej pracy w takim pędzie i w takiej ilości.. Ściskam was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello...Witam...ale mam zapierdziel...jeszcze miałam przed chwilą małą pyskówkę z koleżanką-wariatką z pokoju...chciała mi wcisnąć pracę, którą robiła za szefową a w związku z tym, że ja przejęłam w części szefowej obowiązki chciała od razu mi to wcisnąć...bez oczywiście uzgodnienia z szefową.....wkurzyłam się...co ja jestem Matka Teresa? stwierdziła, że za szefową musiała robić a ja jeszcze nie awansowałam...bezczelna...nie ona jest od ustalania kto co robi... Dobra wygadałam się...ale nie mogę wyrobić z tą wariatką...gada do siebie albo ciągle do kogoś...skupić się nie można...trzaska drzwiami i przeklina...i do tego ma najwięcej ...jak zwykle pracy... POTRZEBNY MI URLOP!!! albo zmiana pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie dziś pogoda się zepsuła i strasznie zmarzłam rano w drodze do pracy :( Mam nadzieję, że to przejściowe pogorszenie pogody. Jutro już nie idę do pracy i bardzo mnie to cieszy, przyda się trochę odpoczynku. Ostatnio mam problemy z zasypianiem a rano znów ciężko się obudzić. Zupełnie nie czuję jeszcze atmosfery świąt. Majmac nie daj się koleżance - wariatce. U mnie w pracy na szczęście dobra atmosfera, chociaz zdarzają się spięcia. Musze jeszcze dziś coś załatwić na mieście. Aniołku, zastanów się dobrze w sprawie ścięcia włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja też Aniołku licze na to, że po świętach się to zmieni... mam serdecznie dość i nie mam wolnych chwil!! Nawet nie mam kiedy obciąć sobie paznokci u stóp i zaczynają mi się wbijać w palce :O Wczoraj padłam bezpośrednio po kąpieli, a za to jakie piękne mam włosy. Można śmiało rzec że niezły ze mnie wypłosz :O:O Wyglądam koszmarnie, ale szczerze mówiąc nie miałam siły zadbać o cokolwiek. Aniołku chcesz ściąć włosy? Sama nie wiem. Masz ładną buźkę więc taka pocieniowana fryzurka może ładnie się prezentować razem z tobą ;) Al;e to poważna decyzja i ja cię namawiac nie będę, bo potem to ja byłabym winna :D Amirko masz pięknego motylka :) Jak dla mnie powinien wygrać !!! Niestety nie znalazłam tego drugiego żeby zobaczyć. Dobra dziewczyny, robię sobie mała szybką kawę i walcze dalej, bo dziś się przekonam czy jutro dostanę urlop.. musze to skończyć, po prostu muszę!!! Buziam was serdecznie i ciepło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyjątkowo w tym roku już dzis mam wolne. Nie dałam rady jednak spać zbyt długo bo obudził mnie intensywny zapach kawy ;) Jesli chodzi o przygotowania do Świąt to mnie zostało sprzatanie ale takie powierzchowne tylko, powiedzmy: utrzymywanie czystości. A poza tym to wszystko zależy co wymyśli moja mama. Aniołku... co do włosów to ja radziłabym ściać. Mam oko do fryzur i nawet zdarzało mi sie obcinać kolegów z akademika :) Dlaczego Ci to doradzam?? Bo Jesteś drobna i Twoja fryzurka ( a z nią Ty) nabierze lekkości. Mam jedną znajomą która ma bardzo długie włosy, ale je choduje - inaczej nie da się tego nazwać. Włoski ma cienki i słabe, ale uparła się że muszą byc długie i już :O Ja sama jestem na etapie zapuszczania, ale to tylko dlatego ze prawie 10 lat nosiłm baaaardzo króciótkie, chłopięce. Zapragnęłam więc odmainy, ale jestem pewna że wróce do tamtych. Napewno! Wiem już że w takich króciótkich czuje się najlepiej i kropka. :) Więc Aniołku... myslę że powinnaś iść za ciosem i ściąć... Włosy odrastają :) Tylko wybierz dobry zakład. Czasem warto zapłcić wiecej. Erwina... ! 🌼 Trzymaj sie kochana! Inanko! Kiedy doczekam sie na maila? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dziś trochę dłużej sobie pospałam :) Napiszę maila w najblizszym czasie ale teraz ostatnio na nic nie mam czasu a wieczorami źle się czuję :( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... a już miałam nadzieje że Święta będą w tym roku wesołe... :( A tu okazało sie że mój Zbyszek wyjezdza z rodzicami do rodziny, do Opola 😭 I to na calutkie Święta... A mielismy w planach wspólna Rezurekcję, a po południu obiad u mnie :( :( Szkoda. Wypłakałm sie Wam w rękaw a teraz biegne na zastrzyk. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello...u mnie dalej kocioł...dzisiaj koleżanka zrobiła pożegnanie bo odchodzi z pracy...zrobiła pyszne domowe ciasta...oczywiście sie skusiłam i po prostu umieram teraz...tak mnie zemdliło...ech pazerność...teraz mam nauczkę... Momirko głowa do góry...u mnie też nic nie zaplanowane na Święta bo dzisiaj moja mama ma operację na tę rękę nieszczęsną...i nie wiadomo czy wogóle wyjdzie na Święta....wiem, że nic nie wiem... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) U mnie wietrznie,chciałam poprać pościel i nic z tego nie wyszło :-( Pojechałam z mężusiem autko odstawić do lakiernika w drodze powrotnej odwiedziliśmy teściową,chcą kupić duży dwurodzinny dom.Mamy więc co robić.Oglądaliśmy śliczny domek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.. wróciłam z pracy, a za chwilkę mam gości.. w domu pustki, nawet nie mam ciastek, sklep już był zamknięty, same rewelacje. Pozdrawiam was ciepło. Jedyne co jest fajne, to to, że się wyrobiłam, mam na jutro urlop i wyjeżdżam z samego rana.. o domofon .. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka...czy Wy sobie wyobrażacie, że moją mamę wypuścili ze szpitala??? Powiedzieli jej, że ręka się ładnie zrasta( gdzie robiła rentgen dwa dni temu i tam jej powiedzieli, że się nie zrasta!!!) i w związku z tym nie będą jej nic robić bo jeszcze zaszkodzą...NIC NIE KUMAM... Wyjątkowo wcześnie dostałam się do kompa..hehe...jade dzisiaj na wieczorne zakupy do tesco...może będzie mniej ludu.. Erwinko nasza firma wczoraj otworzyła sklep w twoim mieście...i tak szybko jak otworzyła tak i zamknęła...hehe...pewnie coś wiesz na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez powoli szykuje sie do spania. Przed chwilą skończyłam godzinną rozmowę przez telefon, a była tak milusia że nawet nie wiem kiedy to zleciało :) :) Może i my kiedyś sobie tak będziemy gadać, nie? ;) Jestem przed @ i żrę jak opętana! wieczorem naszło mnie na chleb z masłem i czosnkiem. A że nie miałam żadnego z wymienionych to w te pędy do skelpu pognałam, kupiłam zjadłam... Zjadłabym jeszcze ale to byłaby juz prawdziwa rozpusta :) Jutro sie wyśpię!!!! Ech... Jak dobrze :) :) Kończe już ten wpis bo pisząc go podjadam paluszki, a wiecie jak to sie może skończyć jak sie ma pod ręką paczkę gdzie jest prawie pół kilo paluszków.... ;) ;) Dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello śpiochy...a ja wróciłam niedawno z zakupów w Tesco ...dopiero się rozpakowalam...wydalam kupe kasy...na pierdołki...ale byłam z kumpelą i było sympatycznie...a teraz herbatka i spadam spać bo jutro do pracy...moja męża oczywiście nie śpi jeszcze więc chwile pogadamy i będzie g.1...ech ja lubie takie nocne zycie tylko co to będzie rano??? Dobranoc...znowu słychać jak chrapiecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za kawusię Aniołku! Ja jeszcze chwilę pogadam na GG a potem zmykam pomagać przy dopinaniu wszystkiego na ostatni guzik ;) i jeszcze zastrzyk po drodze 😭 dobrego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam do was zajrzeć coć na chwilkę, mimo że jestem w totalnym biegu. Nie miałam rano siły podnieść się z wyra i tak sobie przykimnęłam 30 minut dłużej, no a teraz galop wyjazdowy. Jeszcze tyle musz ezrobić!!! Najwazniejsze żebym się spakowała jak trzeba i niczego nie zapomniała. Ponieważ póxniej nie będę miała dostępu do internetu to już dziś składam wam najlepsze świateczne życzenia, radości, miłości i zatrzymania na chwilę, pięknych zamysleń i rachunków sumienia. A nade wszystko wszystkim duzo dużo zdrowia!!!!! Całuje was mocno i do zobaczenia za kilka dni. Odpoczywajcie, objadajcie sie po poście i bawcie się jak najlepiej. Amirko z góry dziękuję za opiekę nad maleństwem:) pa pa 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja dziś sobie troszkę dłużej pospałam. W niedzielę prawdopodobnie będziemy mieli gości. Później, w niedzielę chcemy jechać do moich rodziców /niedaleko ok. 30 km/ i wrócić w poniedziałek późnym popołudniem lub wieczorem. Mam jeszcze trochę rzeczy do zrobienia, więc uciekam do pracy. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zrobiłam sobie przerwę na kawę. U mnie pochmurno, a ja wywiesiłam pranie. Patrzę co chwila w okno, czy przypadkiem nie zaczyna padać. Muszę iść jeszcze do sklepu, bo zapomniałam o kilku drobiazgach. Ja tylko raz obciełam włosy na krótko, w szkole średniej ale źle wyglądałam i już tego nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erwinko,pamiętam o maleństwie :-) Miłej podróży i udanego odpoczynku :-) W końcu sobie na niego w pełni zasłużyłaś. Momirko ja wczoraj późnym wieczorkiem również miałam przemiłą rozmowę.Czas minął tak szybko...a gawędziło się tak przyjemnie ;-) Aniołku koniecznie prześlij fotkę z nową fryzurką. Inanko a u mnie słonecznie...pranie wyschło aż miło.Wyprałam pościel z trzech łóżek i jeszcze jedno dodatkowe pranie jasnych kolorków.Pogoda jak na razie dopisuje,ale podobno ma padać deszcz,tak bynajmniej mówią ludzie. Majmac nie Ty jedna cierpisz.Mój mężuś poprosił abym przerwała dietkę na kilka dni.Zjadłam dzisiaj obiadzik z rodzinką i zaraz musiłam polecieć do łazienki ;p.Upiekłam dwa biszkopty,jeden biały do rafaello,drugi kakaowy do marczello.W piekarniku podpiekam spód do sernika z brzoskwiniami.Jedno ciacho piekę dla teściowej,poprosiła mnie.Dla urozmaicenia dam jej pół blachy marczello i pół blachy rafaello. Serenity a co u Ciebie ? Tęsknię za Tobą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie włożyłam ciasto do piekarnika. Ciekawe co wyjdzie. Piekę bardzo rzadko, nie mam doświadczenia więc różnie może być. Jutro jeszcze trochę sprzątania i zrobię dwie proste sałatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inano a co to za ciasto ??? Jeżeli w pełni dostosowałaś się do przepisu to powinno wyjść,trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wyszło :-) Siostra dała przepis, taki mało skomplikowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) I ja przyłączam się do życzeń: WESOŁEGO ALLELUJA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... jestem w ferworze walki...nie moge sie z niczym wyrobic...dodatkowo dzieci są dość absorbujące... Własnie zrobiłam sałatke Serenity...czyli brokuły,szynka,jajko...mniam...a mam w planie zaraz robić sernik Amirki...mniam...i jakies dwie sałatki jeszcze... Życzę Wesołych Swiąt!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zrobiłam sobie przerwę na kawę. Już niewiele zostało mi do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×