Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erwina

radości i smutki w walce o lepsze jutro!!

Polecane posty

momiro czuję, ze najbardziej podstępna z Nas wszystkich erwina zrobi Nas w konia, w myśl zasady, gdzie dwóch się bije....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No był konkurs, tak?? Nie moja wina że Łachudry nie zaglądają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kserował ten ćwok!!!!!!!!!!!!!!! zabiję go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z okazji wygranej stawiam szampana :P Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Y Do dna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się nie załapałam na konkurs 😭 Za to na szampana!!! :D To chyba połechce moją stratę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kieliszków jest znacznie więcej niż obecnych więc chyba nawet na kilka sie załapię :P To kto pierwszy ten lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mi smutno i mam w d..szampana:-( i jeszcze musze być miła własnie dla momiry!!!! to już naprawdę pech:-( jak ja znamto na pewno to wykorzysta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Serenity.... nie oczekiwałam że będziesz miła WŁAŚNIE dla mnie :P trzeba było od razu napisać: ogłaszam konkurs który chcę wygrać. :P :P A ja sobie doleję w takim razie. Erwino - zapraszam!! Jak szaleć to szaleć :D YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spryciara wygrała i teraz obmyśla zemstę, czyli jak nam tu dokuczyć i wykorzystać... hmm.. jakby tu cię pocieszyć... Serenity biorąc po d uwagę twoją rozkoszną osobowość, to bycie miłą raczej nie sprawi ci trudności a wręcz radośc i to wszystkim nam ;) Będziemy usmiechac się pod nosem. Przeciez wszystkie zgodnie wiemy jak objawiają sie twoje czułości :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i okazała nam łaskę dzisiejsza królowa :D Ma jednak serce to dziewcze, nadaje się na szefowanie :D To łykam sobie jeszcze jednego ;) to jest bal na miarę królestwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko może jakies zakąski dorzucisz??? Mnie się zbiera na @ więc mogłabym jeść bez końca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momiro myślałam, ze to się rozumie samo przez się:-D wiadomo, ze ten konkurs był jednoosobowy! jednak swój honor mam i przysłodzę Ci aż dostaniesz mdłości:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momirko nie wiem czemu wcześniej Ci tego nie pisałam, ale jesteś najmilszą i najmądrzejszą osobą jaką znam! wielce ubolewam nad tym, że tak rzadko pojawiają się tutaj Twoje posty, bo podnosza one znacznie poziom tego topiku, jesteś the best! i moim marzeniem jest Ci służyć o królowo ma przepiękna i przedobra!!!! ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracaj tu momiro, bo mi smutno, jakas taka pustka w sercu mym powstaje gdy się oddalasz choćby tylko na sekunde, dla mnie to jednak jakby eony mijały......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×