Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
wątek garderoby Olki był wiele roztrząsany i nigdy nie doszliśmy do żadnych wniosków :D A wiecie, co mnie dziwi? Że Paschalska tak naprawdę nie jest ładna ani nawet zgrabna, ale uchodzi za seksowną, o czym świadczą nawet komentarze tutaj. To chyba te płomienne włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonkilko, coś Ci się stało, bo cały czas ostatnio chwalisz Klan, bawisz się we mnie? :D Rude z tatuażem są fajne. :D Ola w wersji takiej jak się ubierała dla szefa była jak najbardziej sexi, w wersji urzędniczki nie za bardzo. Ten szef to kawał drania, ale ciekawa postać. Reakcja Rafała na pobicie szefa dość niespodziewana. No i znowu Pawełek świetny! Podoba mi się sposób jego oporu przed Wigą. Nie zachowuje się jak mały smarkacz (jak przystoi na syna doktora i Pani dziekan), tylko kulturalnie i delikatnie próbował uniknąć spotkania z Wigą. Co do Krystyny, powiem tak: To kobieta z klasą i zasadami. Jeśli scenarzyści wymyśliliby jej romans, zepsuliby tą postać tak samo jak Pawła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmusko, nie chcę wyjść na tą złą i wiecznie z Klanu niezadowoloną, stąd ta zmiana... ;) A tak na poważnie, to piszę, to widzę. Jak jest za co pochwalić, to chwalę. Jak trzeba skrytykować, to krytykuję. Gość ma rację, że skupianie uwagi na sobie Olka / Paschalska zawdzięcza chyba włosom. Ja ostatni odcinek jak oglądałam, to też gapiłam się w sumie nie tyle na nią, co na jej kolor włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok ok
Krysia wroci ze Stanow i się spiknie z Wigo i będzie watek lesbijski a przy okazji Wiga wsypie Pawelka :) Czytaliscie? Niezle jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto pobil szefa Olki-Norbi? czy Jasiek odzyska kase 5tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy Jasiu się wyrobi z wykupem biżuterii. Oglądałam odcinek jak facet z lombardu powiedział Eli, że miesiąc biżuteria jest w depozycie a potem może jej sprzedać za 7 tysi. Więc 2 tys chce zarobić. Coś czuje, że Rafalski wybawi Jasia z opresji i wykupią w terminie. Oby kara Jaśka nie minęła, bo to już będzie przegięcie pałyyyy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryśka wróci z USA ze znajomym profesorem. Pewnie miała z nim romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rude z tatuażami jest fajne? Od kiedy? To rude jest akurat apodniecajace. Nic podniecającego w niej nie widzę,a te tatuaże bardzo ją oszpecają. Widziałem zdjęcia tych tatuaży, okropne. Po co się tak oszpeciła? Pawełek jest fajny, mógłby jeszcze bardziej wyrażać brak sympatii do kochanki ojca i uświadomić siostry, co robi tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M8M7
brakowało nam misji w Klanie? no to We wczorajszym odcinku scenarzyści to nadrobili. jak Zyta pytała w urzędzie o te fundusze unijne to poczułam się bardzo uświadomiona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M8M7
A co do córeczek Pawła to jest tak jak ktoś tu na forum kiedyś napisał-żyją na innej galaktyce. Co prawda było kilka odcinków gdy Aga interesowała się stanem zdrowia matki ale jak to w klanie bywa wątek****ali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M8M7
Żonkilko wątek Małgosi taki zwykły przyziemny przypomina mi czasy Olki i jej szkoły. Obawiam się że scenarzyści planują z Milosza zrobić alkoholika. bo przecież normalne małżeństwo jest dla nich nudne. A młodzi nie mają problemów finansowych to wymyślili alkohol. A co Wy o tym sądzicię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilny wątek z zabójstwem Joachima przez sekretarkę. I jeszcze ta rozmowa na Sadybie, kretyńska. Emocje Beaty jakby otruła jej psa a nie męża. I do tego komentarze Kamili. Trzeba mieć naprawdę talent żeby coś takiego napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M8M7, wątek Małgosi zwykły, przyziemny i przypominający szkolne czasy Olki, dlatego mówię, że jest taki typowo klanowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za czasów dawnego klanu dzieci głównych bohaterów miały swoje życie-dojrzewanie Oli, wybryki Agi, piłka nożna Michala, problemy sercowe Beaty. A teraz w moim odczuciu dzieci w klanie tylko istnieją i jedzą niekiedy tylko ukazując w jakimś pojedynczym wątku że naprawdę żyją. Chyba tego trochę nam brakuje. A z drugiej strony jak mam oglądać kolejny debilny wątek z misiem bliźniaków to już wolę by pokazywali te dzieci Tylko od święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agusia i Oleńka nieźle dawały popalić doktorostwu! Pamiętacie jak Aga ściemniła im że jedzie na wycieczkę a pojechała przykuć się do drzewa w Szczecinie? Koniak musiał po nią jechać na komisariat! :D Oleńka też miała swoje fazy. Kumplowała się z niejaką Angelika i kupiła buty na koturnie, których wcześniej nie chciała jej kupić Krystyna. Były też jakieś jazdy z telefonem. A na początku klanu była gwiazdą, grała w jakimś filmie z Markiem Kondratem. Teraz pora żeby Pawełek trochę pofikał! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bożenka mogłaby się przestać tak przymilnie usmiechać ,mrużyć oczęta,i przechylać główkę:o Nudna ta poza już...i infantylna Ta która gra Olke wyjątkow brzydko chodzi...nie wiem czy to od tego ,ze szpilki a w nich chodzic nie umie czy po prostu tak ma:D Zawsze mam wrażenie ,ze ma pampersa mdz nogami:p Czy Zyta wie ile kosztuje budowa basenu? Trochę przesadzili...AŻ takiej kasy Unia tu nie da :p W ogóle ost jak się za coś w Klanie biorą to powalone jest:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak obstawiacie: ten biznes co to Michał ma z wujkiem Niemcem rozkreci sie ? czy moze wujek wrobi w cos Michałka?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nioh nioh
Maciek pobil stalkera Olki. Naslal na niego swój zespol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie przesadzajcie z tym brakiem wątku dla dzieci bohaterów. Kasia miała ten wątek z wykolejeniem pociągu, teraz zakochała się. Bliźniaki zacofane w rozwoju też mieli wątek z alarmem przeciwpożarowym. Jasiek i Ramoma to przecież teraz jeden z ważniejszych wątków. Pawełek moim zdaniem powinien zostać kulturalny i inteligentny, taki jaki jest. Nie wszyscy muszà być rozpuszczonymi gówniarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek Maćka jest kompletnie wg mnie bez pomysłu... On tak mam wrażenie żyje od przypału do przypału i od swojego jednego ataku szału do drugiego. Dzisiejszy odc. już raczej nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o wątek Maćka- dlaczego nie został w szpitalu? Znowu robią z niego idiotę, co ogląda się fatalnie. A Beata mogłaby zacząć być bardziej stanowcza w stosunku do jaśka, bo w chwili obecnej zachowuje się tak, jakby się bała że księcia urazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek Maćka to żenada, czy on nie może być z tą Martynką po prostu i być normalny? Po co robią z niego kobieciarza i alkoholika? W dzisiejszym odcinku tylko wątek z biżuterią był na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się, że w miejscowości, gdzie mieszkała moja babcia była dziewczynka z zespołem downa. Z tego co pamiętam, to ta rodzina nie miała z nią raczej żadnych patologicznych problemów, tak jak to w przypadku Maćka jest... Jedno co wiem na pewno, to że ta dziewczynka miała tendencje do uciekania im z domu, ale ona szła co najwyżej do pobliskiego sklepu i stała przed nim godzinami, albo zaczepiała ludzi, którzy przychodzili do niego. Miała też tendencje do przechodzenia milion razy z jednej strony ulicą na drugą. I to tyle. Nie upijała się w akcje manifestacji swojej dorosłości, nie miała ataków szału, nie demolowała im domu, nie szantażowała ich, ani nic z tych rzeczy. Wiem, że każdy przypadek jest inny, ale to co scenarzyści robią z Maćkiem jest niesmaczne, żeby nie powiedzieć, ze chore... No mówcie co chcecie, ale w tej dzisiejszej scenie tego całego pożegnania Pawła z Wigą i jedno i drugie zagrało sztucznie na maksa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newsweek ostatnio pisze
o polskich 50latkach, że mają dość roli babć i emerytek, a chcą być milfami i kuguarami polującymi na młodych ogierów :) Więc przed Krychą mega szansa na goroncy romans z Simonem the Scar Face :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek jak Boguś Linda
i Lew Rywin gra samego siebie. Rywi grywal mafiozów i oligarchów bo w realu był kimś takim, Boguś Linda też zawsze najlepiej wypadał gdy był sobą, a jako Petroniusz zrobił z siebie bekę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do gościa
"Debilny wątek z zabójstwem Joachima przez sekretarkę." Oj tam, oj tam! A wykręty polityków to logiczniejsze??? "I jeszcze ta rozmowa na Sadybie, kretyńska. Emocje Beaty jakby otruła jej psa a nie męża. I do tego komentarze Kamili. Trzeba mieć naprawdę talent żeby coś takiego napisać." Po co ta ironia? Zazrdrościsz talenta pomańczo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila wygląda jak ta Francuzka co śpiewała: Żule w taxi, sezamki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie każda scena Pawła i Wigi jest sztuczna. Zastanawiam się z czego to wynika? Wydaje mi się że Stockinger nie był kiedyś taki drętwy. Chociaż może był ale przy Kotulance to aż tak nie raziło? Ktoś gdzieś kiedyś powiedział że wiele zależy od partnera z którym się gra,może w tym przypadku też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasiek pewnie dostanie wpierd.. od rodzicow-zakaz wychodzenia itd...Ramona pewnie nie odda mu tej kasy-ale sie porobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×