Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość powiało kulturą
tak tylko Kasia jest dzieckiem Ryska i Grazynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak klan startowal bylem dzieciakiem co wtedy mozna bylo ogladac? jak pisalem ogladam klan z sentymentu ale od jakichs 8 lat sie z niego tylko nabijam bo to swietna komedia. Dobra pamiec to chyba zaleta? a wy mongoły smiejące sie jak czytacie ksiazke to juz jej nie pamietacie? ja tam pamiec mam dobrą ci jest przydatne w mojej pracy a wam pozostaje tylko wyplakac sie na forum i sobie mnie poobrazac buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matryoshka
Ja to rozumiem tak, że pobiegnie na pomoc tej dziewczynce, która mu się przywidzi i będzie myślał, że właśnie ci dwaj chcą jej zrobić krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie panuje
Maciek był sąsiadem, jego matka dobrą przyjaciołką, zmarła na białaczkę i w "testamencie" przekazała Maćka najlepszym przyjaciołom, jako ze ojciec nie utrzymywał z nim kontaktu. potem chciał opiekowac się chłopcem, kiedy wyszlo na jaw, że ma mieszkanie w spadku. Ryśkowie starali się już wtedy o adopcję Bożenki. Tylko Kasia jest ich biologicznym dzieckiem. Jestem po 30, doskonale pamiętam początki Klanu he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorowała na białaczkę, napi
sała list Grażynie,żeby zaopiekowała się Maćkiem,, Józek chodził z nim na pizzę, miał taką śmieszną czapkę, teraz dorosły nie pamięta swojej matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka miała lęki zostania
w domu, gdy była mała, Grażyna wyszła kupić śmietanę, gdy wraca widzi,że dziewczynka płacze, od opiekunki domu dziecka wie,że jej matka alkoholiczka zostawiała ją samą , pamiętam jak Grażyna dała pięniądze, chyba 50 zł, Rysiek wkurzał się,że to zrobiła:), matka Bożenki była brzydka, ta aktorka grała Na Wspólnej matkę Emilii, jest taka sama, bezradna, smutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek się wkurwił
ale Bożenke na początku grała inna dziewczynka,może pamiętacie taka dziewczynkę z reklamy keczupów Pudliski sprzed ponad 10 lat???To wlaśnie ta dziewczynka grała Bożenkę na początku Klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętam, miała pełne usta,
Zuzia z Barw szczęścia jest do niej podobna, rumiana buzia, blond włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ta 1 Bożenka
to chyba jednak nie on,ta z FB nie jest chyba Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie twierdzę, że Maciek pojawił się w pierwszym odcinku, ale jednak dość szybko. Napisałam, że na początku wcale się nie jąkał. Czytajcie ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiało kulturą
Maciek lekkosię zacinał, Iza Kuna grala jego matkę, Boiżenkę grala dziewczynka z reklamy ojakiejś margarynie, Jerzy był wredny a Elżunia poddanką, Michał też miał paskudny chrakter, Ojciec Macka to jakis pijak ktory chcial kupićjego adopcję, Olka była kiedyś przykładną kujonką, Agnieszka zatwardziałym ekologiem, Wujkowić zawsze byl ciepłe kluchy , kiedys kochal krysie potem Age, potem inne, Anna surmacz to pieprznięta mamuśka Iwonki i miala mlodego gacha z ktorym przespala sie Iwonka. Mariusz startował do Grazynki. Rysiek do wychowawczyni. Lubicz do matki małego chyba Miłoszka ktorego matka miala raka. . reszty chwilowo nie pamietam, ale jak zapytacie to powiem bo jestem tak wierna KLANOWI jak ZAWISZA CZRNY POLSCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiało kulturą
okurcze, oglądam klan ale takich scen nie pamiętam, a ten Konrad kogo gral??? chyba mam jednak sklerozę, ale w moim wieku to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scen rozbieranych w Klanie
nie było, najwyzej niedoubrane w łozku, ale bez momentów, nie masz co szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powialo - jeszcze trzeba
prypomniec starego Lubicza, czyli Kestowicza, pod koniec z demencją.I afery z Rafalskim , ktory pchnal swoja panienke, co sie zle skonczyło. I Zelnika - milosc Eli. A i jeszce romans Daniela syna Moni z Agatą i afery z mezem Moniki jeszcze w Stanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak:*
Ktoś tu pisał, że realna zona Cezarego Żaka grała jego żonę w klanie. Z tego co pamiętam to jego żonę (Marysię?) grała tam inna babka, też blondyna. A Katarzyna Zak owszem grała w klanie, ale sąsiadkę Rsków. Nazywali sie chyba Kwiatkowscy, a ona miała na imię Danusia. Realna zona Żaka grała zonę Żaka :D ale w "Miodowych latach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiało kulturą
w klanie prawdziwa zona Zaka grala zonę Zenka, oni bylki sąsiadami Grazyny i Ryska, potem gddies wyjechali, zapomnialam jak ten aktor(zenek) sie nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jawoll
Zenek w Klanie lubił chlanie a ten aktor chciał na fali popularności serialu zostać piosenkarzem, podobnie jak K. Paschalska ale raczej nie miał szans bo głos przeciętny a z facjaty to raczej nie był bożyszczem. Ogólnie to wyszła z tego totalna żena, z perspektywy czasu tak samo można z resztą ocenić dokonania muzyczne Paschalskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem tylko że odcinek gdzie
Rysiek umrze będzie w lutym,ale którego to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmwd
Uśmiercić Danutę zamiast Ryśka!!! Niech się nie wybudzi z narkozy jak będą jej usuwać blizny! Albo niech Lisek jej coś zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt - zona Zaka grala nie jego zone a jakas sasiadke ryskow tak bylo cos takiego pamietam - i oni jakis pensjonacik otworzyli i wyjechali pomylilo mi sie :D Dzis macius hahaha jak rozwalil klawiaturke i monitor hahahaha ale dym jak na klan znow fatalnie zagrana scena na maxa sztuczna jak zawsze w klanie ehhh "chce z toba pogadac" i za sekundke juz byla gotowa przed kompem a macius widac bylo ze odgrywal tylko scene i tekst napisany i z miejsca rozlaczyl rozmowe i pobiegl do kompa. Ten aktor gra fatalnie chociaz na tle klanu ktory jest mega sztuczny nie wypada tak zle. Danuta znow zamęcza problemami wszystkich dookoła a ze ma malo osob wokol padlo na kryske ktora bedzie az do smierci ryska myslala tylko o stjepanie. Swoją droga ciekawe czy Stjepan glosowal w Chorwacji za akcesją tego kraju do Unii? jak myslicie? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SławniNago
A wiecie, że doktor Lubicz miał kiedyś seks- scenę z panią Kaczorek? Nie pamiętam tytułu filmu ale jego diabelnie owłosiony tors stykał się z jej ogromnymi jak dynie piersiami. Bardzo mnie zafrapowali wówczas oboje. Tomasz Stockinger grał też w jakimś serialu o prawnikach, gdzie raz uwidocznił swój tors siedząc w wannie i miał tam też przerywaną seks- scenę gdzie zdążył już prawie się rozebrać. Był bez koszuli także w scenie ze zdzirą Szapołowską w filmie "Lata 20..." ale nie był jeszcze tak dobrze zbudowany aby jego tors można było uznać za godny podziwu. Owszem był owłosiony ale lichy. Ja szukam fotek owłosionej klaty Lubicza z okresu pierwszych lat trwania Klanu bo te ostatnie widziałem i stała się już nieco wypłowiała. Chyba, że od początku ma w kontrakcie, że Paweł zawsze musi być zapięty od pasa w górę. Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiliście z tego topiku
sajgon ! Nie umiecie pisać jak ludzie bez obrażania i wyzwis ? To naprawdę aż takie trudne dla was ?? jak za trudne, to wypad stąd , nikt tutaj na was nie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waniaa
Wyobrażacie sobie intymne chwile między Danutą a Pawłem? -Wiesz... Zastanawiam się czy moje dzisiejsze zachowanie dostarczyło Ci wystarczającą ilość pozytywnych wrażeń czy też nie. Z drugiej strony sama mam nieodparte wrażenie i mimo wszystko przemożną chęć spróbowania swoich sił po raz kolejny. Paweł... Czy sądzisz, że istnieje szansa na ponowne zbliżenie z udziałem naszych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzam, że Rysiek i Grażynka ( szczególnie Grażynka ) mają morze cierpliwości do Maćka :P Ja rozumiem, że chłopak jest chory i niektóre zachowania są niezależne od niego, ale trochę dyscypliny by mu nie zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło się ogląda odcinki bez kukłowatej Danuty. Myślę, że powinna odwiedzić jedynego stomatologa w Warszawie, bo może by jej coś poradził na szczękościsk :O Pan Maciej suma sumarum ładnie się zachował :)Myślałam, że znacznie później się zreflektuje, a tu taka niespodzianka. No, taaak. Już widzę pojedynek ciapowatego pana techno (omg) doktorka z panem prawnikiem o względy najlepszej partii w stolYly, czyli panny Agnieszki Lubicz :O Rzygam! Przepraszam, bo wiem, że bardzo nieładnie jest się nabijać z ludzi chorych, ale gdy słyszę Martynkę to przed oczyma staje mi Sid z "Epoki lodowcowej" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waniaa oplułam monitor czytając opis zbliżenia Danuty i Pawła :D:D:D No tak. Bo faktycznie - o czym innym może dyskutować w nocy w dyżurce dwoje ludzi po 30 tce, wykształconych i obytych.. Bo przecież na takich są kreowani, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liviaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A wiecie, że doktor Lubicz miał kiedyś seks- scenę z panią Kaczorek? Nie pamiętam tytułu filmu ale jego diabelnie owłosiony tors stykał się z jej ogromnymi jak dynie piersiami. Bardzo mnie zafrapowali wówczas oboje Ja wiem skąd ta scena . "Pogranicze w ogniu "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waniaa
Pawle nie postrzegajmy możliwości wzajemnego obcowania jako dyshonor. Sytuację, w której obydwoje się znaleźliśmy potraktujmy jako okazję do odkrywania siebie w nowych dziedzinach a także siebie nawzajem. Dajmy sobie szansę przeżycia tego, co jest dla nas swoistym "wystawieniem głowy przez okno", ryzykiem które wyzwala w nas adrenalinę, dajmy się zaskoczyć czymś czego jak dotąd żadnemu z nas nie udało się zaznać. Czy byłbyś gotów przekroczyć ze mną kolejną granicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenon enon
Mnie Martynka też przypomina tego futrzaka z Epoki lodowcowej,identycznie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×