Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

intima_30

JAKIE BYŁY U WAS PIERWSZE OBJAWY CIĄŻY c.d.

Polecane posty

Ojej ale mi sie wkleiło to \"czesc Limcia\" a Ona i tak nie widzi 😭 Intima no w koncu ide do przodu a nie cofam sie w rozwoju ;) Zocha Ty moja rodaczka co tam u Ciebie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! Wpadłam skwasić atmosferę:D Maja- witam Cie serdecznie...mam nadzieję że nie będą nas mylić bo ja, musisz to wiedzieć mam tu taka sobie reputacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limetka no co Ty? Trza być kwardym, a nie miętkim :p Zobaczymy jaka ja będę kwarda, jak przyjdzie moja kolej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - czas nałykac się troche optymizmu od koleżanek, bo narzekanie nic nie da :) Antoś - skocz po jakąś bułę i ogórka w łapke i z powrotem do kompa, byle zaspokoić głód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam zbytnio czasu bo remontowaliśny teściowej mieszkanie i na moje nieszczęście już dzisiaj wróciła a chciałam trochę odpocząć w spokoju jestem w szoku właśnie kliknęłam w suwaczek a tu 99 dni do końca aqle ten czas za.....la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulka - trudno nie zauważyć tej LIMCI, jeszcze nikt na mnie tak nie wołał. Nawet fajnie brzmi, ale to już chyba zbyt słodko :) Karina - wiem że ja nie pierwsza i nie ostatnia, ale to taka mała nerwówka na którą nie mam wpływu, taka chwilowa :) Majka - witaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!!czytam was i czytam i nadrobić nie mogę śpiąco u mnie starsznie a jak tam samopoczucie?Ja jeszcze mam 12 tygodni ale człapie juz jak pingwinek-cięzko i na boki aż się rodzina ze mnie smkieje gdzie tak biegnę pozdrawiam wszysctkich i każdego z osobna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antos specjalnie dla Ciebie :) Skałdniki: truskawki, ugotowane ziemniaki , 20 dkg mąki, sól, 4 dkg masła, ew. 2 dkg bułki tartej, \"na oko\" cukru pudru. Sposób przyrządzenia: Truskawki obrać z działek kielicha i szypułek, opłukać starannie, osączyć. Zagnieść ciasto i formować kulki wkładajc truskaweczki do środka - i zalepic!!! Gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulcia u mnie oki. w zeszłym tygodniu zrobiłam trochę zakupów dla maleństwa i jestem w szoku ile kasy wydałam dzisiaj mam wizytę ciekawe czy zrobi usg bo bym chciała żeby potwierdził czy to ona czy też on siedzi w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - gdzies ty tam poleciała. Temperaturka jaka tam? :D :D :D Antoś - chociaż jedna posłuszna. Trzeba o ciebie dbać, bo jeszcze na klawiaturę sie osunesz i tyle nam zaklikasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina - ucha do gory!!! prl pewnie sie podniosla od stresu, a jesli nie, to juz gin zadba o to, zeby sie zmniejszyla do odpowiedniego poziomu :D Podrzucam wam troche kapusty kiszonej-bo wlasnie mam na nią smaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja myślałam, że na Wenus siedzisz? Zaglądaj częściej :) owulka no co z tym przepisem? Limetka co prawda zamiast buły mam kromeczkę chleba, a zamiast ogóra (zepsuł się) szyneczkę, ale może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ugotowac oczywiscie :P Limetka Limcia bo taki jakis dzis dobry humorek mam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta - a u mnie jeszcze dobre 5 tygodni :D To sobie wyobraź jaki ze mnie PINGWIN :D :D :D Chyba 5 tygodni, bo może być prędzej. Chwaliłam sie wam że przez ostatnie 3 tygodnie przytyłam aż................... 10 deko???? :D :D :D W sumie już 11 kg na plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulka - nie ma sprawy, mówta jak chcesz, wiemy o kogo chodzi :) Taaaak truskawki sie powoli kończą a wy mi takiego smaka robicie :) Antoś - ważne żeby tobie smakowało, wcinaj wcinaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulka a ile tych ziemniaków? I jak długo się gotuje od wypłynięcia? Aha no i \"na oko\" to znaczy ile? Tak mniej, więcej :) Limetka dziś o moje klikanie się nie martw :) Zocha no ja już odkładam kasę ;) Krucha toś mi smaka narobiła na kapuchę kiszoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja początkowo też mogłam się zajadać kwaśnymi rzeczami. Teraz moje śniadanie zaczyna się przeważnie bułą z jakimiś wędlinami, serem i pomidorkiem, a na koniec ZAWSZE z powidłami śliwkowymi. Tak już musi być i koniec, słodkie i nie ma innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulka ten cukier puder to do środka do ciasta dajesz i zagniatasz? Czy obtaczasz w nim truskawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qźwa, żal mi pupcię ściska, że dzisiaj takie dysqsje się toczą a ja musze zapierniczać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, dziewczyny ja z Wami nie wyrobię. Co chwilę mam chęć na co innego do jedzenia :o Limetka nie masz czasem przepisa na te powidła śliwkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intima - ja tam twojej pupci nie widziałam, ale na pewno szkoda żeby całkiem ścicnęlo i zniknęła :D więc chociaż od czasu do czasu daj znać o sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daaawno juz jej nie jadłam i wlasnie mnie naszło :) limetko :) oj, to masz zdecydowanie blizej niz dalej :D juz niedlugo przytulisz swojego maluszka :) mam nadzieje, ze bedzie wyrozumiały i pozwoli Ci chociaz troche czasem pospać w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do majka1976 i limetka82: Dziękuję:) Kruchaa trzymam kciuki, myśl pozytywnie a najlepiej odpuść sobie te starania, tylko kochaj się, szalej i nie pytaj co dalej:) Zmykam do moich marcówek:) Ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoś - najlepszy przepis: iść do sklepu i kupić :D Kiedyś zawsze z mamą robiłyśmy swoje, teraz już jakoś sie nam nie chce, a że tylko ja je wcinam to sobie od czasu do czasu kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×