Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Gość to moje zdanie jest
na tamtym forum nie bylam tylko tutaj i jak juz wspomnialam nie udzielalam sie pod czarnym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaha
no tak poużywajcie sobie po paty, daily i Bóg wie kim jeszcze. Nieszczęśliwe stworzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajak...asa
mówiłaś że tam podczytywałaś... niewazne w kazdym razie chyba te najbardziej słodkie kobiety załatwiają swoje własne sprawy...i po prostu robia kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moje zdanie jest
buhahahahaha na tobie tez mozemy pouzywac!! wredna jestes :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moje zdanie jest
nie mowilam, ze tam podczytywalam- tylko, ze "dla mnie podczytujacej" ale nie okreslilam gdzie podczytywalam! tam niestety nie czytalam juz nic. a zaluje bo traktowalam Was niejako jak dobra ksiazke :D i bylam strasznie ciekawa czy udalo Wam sie z tymi coreczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana nie miała prawa
zablokować nam bez uprzedzenia całkowitego dostępu do forum i prywatnych wiadomości z czystej złosliwosci tak się nie robi jako administrator zachowała się skandalicznie i trzeba cos z tym zrobić nie o takie rozwiązanie prosiłysmy my tworzyłysmy forum jako osoby stale piszące i miałysmy prawo decydowac o jego kształcie, ale nie w taki sposób w jaki to się stało kazda osoba na poziomie i w miare inteligentna przyzna nam racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakuje wam odwagi
by pisać pod swoimi prawdziwymi nickami?oskarżacie używając konkretnych imion,miejcie odwagę pod własnymi nickami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana34 to był nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuulala
roksana jestes pomarańczą-mieszaczką rozgryzłyśmy cie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brakuje ci odwagi
ale podaj swój!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a nie roksany34,bo wiemy ze o niej jest mowa hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareszcie cos sie dzieje
i o właśnie chodziło pomarańczkom ,teraz sobie poużywają!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie brakuje mi odwagi
jestem tylko rozsądna nie chcę dać się pożreć napisałam fakt i szczerą prawdę jak było z naszym forum Ty sie ujawnij mądralo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądrzejszy ustąpi -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zauważyć różnicę między kaffe a forum prywatnym. Na kaffe każdy może czytać czy też pisać pod wieloma nickami, lub nawet na pomarańczowo. My miałyśmy swoje forum (jak się okazuje nie było nasze) ale było to forum prywatne, zamknięte. Odeszłyśmy z kaffe aby nie było podczytywania....abyśmy były w swoim gronie co nie do końca się udało....Jeśli przeszkadza Wam podczytywanie załużcie forum prywatne zamknięte...no ale tam już nie będzie można obrzucać się błotem pod pomarańczowym nickiem...więc chyba mało ciekawie :P Podpisuję się pod postem pomarańczki \"Roksana nie miała prawa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tamtym forym
rządziła PATY!!!! a za nią pare osób. Wszyscy to wiedza, proszę z pretensjami do niej. Królewna, której wszytsko się należało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój..._jedna z was
to chyba nie chodzi o to kto rzadził właśnie dziewczyny chciały o sobie decydować a zadecydowała Roksana. To było jej forum-a dziewczyny miała gdzieś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia, możesz mi na maila skrobnąć kilka słów, o co chodzi? dostałam dość enigmatycznego maila od roksanki (wczoraj, ale dopiero dziś przeczytałam), znów korzystam z tego laptopa, co się wieszał i wyłączał na tamtym forum, czuję się lekko zdezorientowana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej Sylwia
:) co tam u Ciebie?? jak dzieciatko sie chowa?? Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paty
i co zadowolona jestes z siebie , forum zostało zamkniete i po co tak sie gorączkowałas , przeciez na tamtym forum zostały tylko te nicki co były tutaj TO WSZYSTKO PRZEZ PATY to ona tak to nakrecała , ciekawe czy w zyciu prywatnym tez jest takim kretem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wiele dziewczyn
zżyło się ze sobą, to było miłe forum, tak wiele dziewczyn tam laubiłam, wystarczyło usunać te osoby, którym ciągle się coś nie podobało, mogły założyc swoje forum i czuc się dobrze w swoim gronie, a były to PATY, SYLWIA, LILI, DAILY... Staraczki czuły się źle przez te dominujace osoby, to odeszły i zrobiły dobrze, żałuję że nie przyłaczyłam się do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paty
dokładnie , ja im tak kibicowałam :) zresztą to jakies dziwne tyle pisały na tamtym forum o sobie pokazywały zdjecia , dawały linki na NK a nagle teraz mądra paty wpadła na pomysł zeby zrobic prywatne forum , przeciez tak naprawde to duzo o nich wiemy i jakos zadna jeszcze sie nie spotkała z przykroscią z tego powodu :o tylko paty siadła mucha na nosie i postanowiła namieszac i udało sie jej niech sie teraz wypowie czy jej miło i czy osiągnęła cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku po przeczytaniu tego co napisałyście.... To przykre... Roksana powinna usunąć się jako administratorka i zostawić tamto forum jeśli już nie chciała z nami dyskutować. Dzięki dziewczynom z forum nie załamałam się po przykrych przeżyciach w ubiegłym roku, mało tego pomogły mi i miałam dzięki nim siłę, żeby spróbować jeszcze raz... i dziś jestem im bardzo wdzięczna bo mam swoją ukochaną córeczkę. Nie wiem czy moja Agunia była by na świecie gdyby nie one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo paty
to książniczka, dla której liczy się tylko co ona myśli i musi być tak jak ona chce. A poza tym ona tak bardzo libi się chwalić, myslałam, że dzieki temu ma duze grono widzów, a tutaj nagle postanowiła wybrać z kim chce byc na forum. Bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Inki
no piwinna , ale pod naciskiem innych dziewczyn musiała zrobic to co zrobiła :) a szkoda , ja tez lubiałam czytac i pisac na tamtym forum tez mnie dziewczyny wspierały wiec nie rozumiem podejscia dziewczyn które sie przyczyniły to zlikwidowania forum , chciały miec siebie na wyłącznosc , a ktos nowy to intruz ,,, a nie pomyslała ze niektóre z nas wiele sie nauczyły bedąc na forum wiec Inko spójrz bardziej obiektywnie, czemu niektóre z nas chciały zamkniecie i gdyby nie one nie byłoby tego szumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy chyba nie rozumiecie
Roksana nie chciała zamykac tego forum, chciała nadal je administrować, tylko wy wymusiłyście na niej, aby usunęła niektóre osoby, a ona tego nie chciała, bo tam wszyscy byli jej bliscy i to ona miała prawo o tym decydować. A jak nie którym osobom to sie nie podobało, to dlaczego nie stworzyły własnego forum, czy to takie trudne??? Ucierpieli wszyscy pzrzez kilka osób. Forum na razie jest tylko zablokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwórzcie kolko różańcowe
jak chcecie otwierajcie forum 4administratorkami :D daily-paty-sylwia-lili będziecie sie tam wzajemnie adorować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paty
Paty zapraszamy cie wypowiedz sie , czemu teraz milczysz tyle mialas do powiedzenia a teraz siedzisz jak mysz pod miotłą, wrescie mozna napisac co sie naprawde czuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paty
otwórzcie kolko różańcowe :D:D:D brawooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiszna gadanina
Śmieszna jest ta dyskusja.... Bo wychodzi, ze niepiszące miały większe znaczenie dla Roksany niż piszące Roksana okradła dziewczyny z ich wpisów, wspomnień, jakim prawem, wiecie co ale ta sytuacja to trochę taka komunistyczna, jeden pan i władca co to tylko on marację, a jak niewygodnie się zrobiło bo osoby zaczęły się burzyć to trzeba im byó gęby pozamykać i wyrzucić Jakim prawem???? Roksana dała sobie pawo decydowania o nas, o naszym życiu, o naszych wpisach, My jej tego prawa nie dałyśmy i rządamy aby oddała nam to co ukradła!!!!! Szkoda było Roksance zablokować osoby które napisały z 5 postów, ale piszące wywaliła, no, typowa dyktatura. Szkoda, że tak poźno przejżałyśmy na oczy z kim mamy do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko jedyna kobiety dlaczego
Wy sie az tak klocicie??? Przez zazdrosc??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×