Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

i znow za dlugo ogladam strone allegro normalnie ostatnio w jakis nalog wpadlam :D a teraz mykam do lozka bo musze sie wyspac. No to pa Aniu bo z tego co pamietam tak masz na imie :) zycze dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :)... dalej tu zaglądam:)hihi.. Kurcze.....nasuneła mi się teraz taka myśl... ..Ile TU się już rozeszło par?... Ja...Jusinka...Bebe... kogoś pominełam...? Ja już nie wiem co im tam odpie.... w tym syfie! A własnie u mnie to idzie 3miesiac bez Niego... w piatek....mial pj... [ogolnie nie mamy kontaktu].. i w ten piatek wlasnie spotkalam go na disco... ale..najlepsze bylo to ze....byl z dziewczyną!Haa... znalazł sobie następną naiwną... wrrrrr:(:(... Pierdzielone wojsko....ale Kobitki trzymajcie sie...ja wierze że przetrwacie!:* pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZamykamOczy i udajeZe nieWidz
ehh za niedlug powstanie topis - Zwiazki ktore sie rozpadly przez wosjk - chcociaz mam nadzieje ze az tak nie bedzie:) Wiecie wspolczuje i mam nadzieje ze mnie to nie spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny nie wiem jaka jest uwas pogoda ale u mnie superrr tak cieplo ze opalam sie na balkonie:)) Miiisiiia opowiedz mi jak to bylo u ciebie bo chyba nie nzma tej histori bede wdzieczna. Pozdrawiam zmykam na sloneczko sie smarzyc ehhh uwielbiam sie opalac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka...no więc u mnie było tak.... Byliśmy razem prawie 2latka... Poszedł do wojska w lutym...Przysięga w Marcu było cudnie... Jak przyjechał na tą pj po przysiędze było wspaniale...zmienił się na lepsze byłam w szoku..co chwile mi powtarzał że mnie kocha itp.. Koniec pjtki...pojechał znowu do syfu... przez pierwszy tydzien bylo ok..pozniej poklocilismy się o jakąś bzdure... przez 2tyg trwała kłótnia..ja chciałam ją wyjasnić itp. prosiłam go byśmy doszli do poruzmienia i się pogodzili...on na to nic...ponad 2tyg. byla cisza... milczał..mimo iż ja pisałam...dzwoniłam...[nie odbierał tel]... Już nie mogłam.....Nie wytrzymałam....Zerwałam.....:(:(....nie dało się tak życ w tych nerwach.... To bylo ansze już 3rozstanie... 2razy się już rozstawaliśmy ale wtedy to on kończył..ale wracalismy do siebie...ale tym razem to już koniec na zawsze....:( chociaż ja wciąż go koooocham..... miesiac po zerwaniu chciał wrócić do mnie...ale ja nie.. bo wiem że to nie ma sensu..miedyz nami nigdy nie bylo by dobrze...nigdy...:( już tyle szans miał...z żadnej nie skorzystał... trzeba bylo sie pożegnać na zawsze.... :( kocham go dalej.....:(:(:(.... bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak u was byl taki maly powod tego rozstania wiesz dlaczego tak se stalo masz jasna sytuacje. A ja niestety nie wiem dlaczego tak sie stalo:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) własnie zeszłam z balkonu..opalałam sie 3 godziny i juz mam dosc:) Zycze wszystkim miłego dzionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamykam oczy
czesc wam ja dzisiaj od rana zauwam jak jakis debil!!! ;/ To ma byc swieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weicie co :( siedze sobie na skype i rozmawiam z jakimis goscmi z Algeri...po angielsku..Moj angielkski jest boski wiec jescze lepiej si dogadujemy(czyt. umie tak sobie ang) jakies turki sie podlanczja ...mowia o malzenstwie...wysylaja zdjecia.. ja nim nie mowie.. tylko jednemi wyslaalm foto :( i mam wyrzuty sumienia :( jestem glupia prawda? nie powiennam z nimki gadac nawet:( Opieprzcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dzis tylko na chwile bo robie sobie ostatnie powtorki przed egzaminem no i w miedzyczasie pisze z miskiem o tym co bedziemy robic podczas PJ :P najgorsze jest to ze ja caly tydzien mam jazdy ale postaram sie dobrze rozplanowac czas. Zycze wszystkim udanego popoludnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze mi sie przypomnialo ze chlopak Angel rowno za miesiac bedzie mial promocje mam nadzieje ze Malwinka zajrzy jeszcze do nas po egzaminach to bedziemy mogly jej pogratulowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZamykamOCzy i udajeZe nieWidz
jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,chcialam zyczyc wam milego dnia ja jestem w domku w suwalkach i wypoczywam,misiek dzis sie dowie czy przyjedzie...takze czekam, bebe...nie wiem co napisac...przykro mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki wpadłam na chwilke życzyc Wam miłego dnia! Z moim miśkiem jest suuuuuper!!!!!!!!!! Pozdrowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja tylko na chwilke wpadlam a tu nikogo nie ma. No to milego dnia zycze. Bebe przykro mi:( Moze jeszcze jakos to wszystko sie ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Normalnie mnie zatklało:( brak mi słów, Babe tak mi przykro, nie wiem co się dzieje:( dlaczego oni się tak zachowują????? Mój Dziubek chyba przyjedzie za parę dni, ale narazie nie zapeszam:) Wczoraj wrócili do jednostki z poligonu, byli tam tydzien, Tomek ma gardło biedaczek zachrypnięte, bo jak miał tam służbę to musiał robić pobudki i się wydzierał:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZamykamOCzy i udajeZe nieWidz
ok mam juz fotki jesli ktos chce moge wyslac ... ooczywiscie chce zobaczyc tez wasze...prosze o adresy mailowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,moj wojak juz jest za murami ,dostal pjtke,bedzie o 20...tak sie ciesze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mowie wam jaka jestem happy dzis mialam ostatni egzamin i dostalam 5! mam juz wakacje i średnia 4,75 :D:D:D a nawet szanse na 4,81 jesli ugadam babke zeby mi postawila 4+ bo jeszcze mi tylko wpisu brakuje a do tego moj misio przyjezdza we wtorek albo w srode aj zycie jest piekne :D:D:D ja tez sie mialam opalac ale slonce czasami sie chowa za chmury wiec nie chce mi sie wychodzic ale za to juz posprzatalam pokoj wywalilam cala reklamowke papierow a w druga reklamowke schowalam notatki i juz nic mi nie przypomina o szkole :P zamykam... ja prosze o fotki na ewusia_07@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja chce Twoje fotki poprosze na paulunia-1991@tlen.pl oczywiscie odesle swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×