Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość paulaKW
Czesc dziewczyny;) Trafiłam na to forum przypadkowo, otóż tak jak Wy mam ten problem, że ten na którym mi zalezy poszedł 8 maja do wojska ;(;( dzisiaj dwa tygodnie mija jak tam jest.. Musze od razu zaznaczyc, że zanim tam poszedł nie byliśmy ze sobą tak oficjalnie aczkolwiek iskrzyło miedzy nami... dzien przed jego pojsciem na sluzbe przegadalismy cala noc, tak bardzo nie chcielismy sie rozstac, ze kiedy rozchodzilismy sie do domow byla juz 5 rano. Ahh..dzis wspominam te noc z wielkim utesknieniem. Znamy sie dlugo i juz rok wczesniej nas do siebie ciagnelo, jednak ja musialam wyjechac i przez dlugi okres czasu sie nie widywalismy. Obecnie powiedział mi, że się we mnie zakochał. Ja czuje dokladnie to samo. Tesknie za nim niesamowicie! Codziennie pisze mi słodkie sms-y. Ja podtrzymuje go na duchu, zapewnilam go, ze o nim nie zapomne. Bo nie boje sie tego, ze on jest w wojsku i jak wyjdzie to juz sie wszystko zmieni, czuje po prostu ze chyba odnalazłam druga polowke. Oczywiscie czasem drecza mnie watpliwosci...prosze powiedzcie jak wspieracie swoich facetów? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie pytam sie was co mam mu powiedziec. Ale wy mi mowicie ze ja mam z nim pogadac....to wiec ja mam do niego podejsc ??wole mu sie nie nazucac nie byc na chalna i pokazywac mu ze dalej jestem za nim glupia :(( nie mam pojecia jak sie zachowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej paula witaj....jak wspieramy?chyba kazda z nas poprostu robi co uwaza za stosowne i daje z siebie wszystko,a gdzie jest w wojsku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest w Kłodzku. Czy przypadkiem, chłopak którejś z was też tam jest?;) andzelina, a Twój gdzie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysiega jest za dwa tygodnie. Nie jestem jeszcze na 100% pewna czy bede mogla jechac, bo teraz jestem we Wrocławiu. Ale jak los bedzie sprzyjał to oczywiscie, ze pojade. Tak bardzo chciałabym zobaczyc go juz! Napisał mi wczoraj, ze tak bardzo potrzebuje sie do mnie przytulic i teskni:( ile czasu Twój jest juz w wojsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez od 8 maja,ehhe,ja jade na przysiege 1 czerwca,to dobrze ze pisze do ciebie itd,moze to ta druga polowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula miałam podobną sytuacje do Ciebie,poznałam chłopaka tzn znalam go wczesniej ale tak na odleglosc i cos miedzy nami zaiskrzylo ale po 3 tyg poszedł do woja,lecz mi akurat nie udalo sie z nim byc gdyz poznałam mojego obecnego faceta i jestem juz z nim 3 latka:) Ale u Was jest inaczej troszke bo jak tamten poszedl do woja to kontakt juz nam sie urwal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzela ciesze sie ze juz wszystko ok!bo juz normalnie myslałam ze jakies fatum nad tymi wiosenkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjezdza:)))) dzis ma sluzbe i jak nie podpadnie to przyjedzie..ale on jest grzeczny to chyba niczego nie zbroi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki suri ja wiedzialm ze to kryzys bo to ze kocha to nie watpie,mial poprostu zalamanie i tyle,ale jak wyjdzie na przepustke to pogadamy jeszcze o tym,teraz nie chce go wkurzac bo i tak nic to nie da,dobrze robie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne teraz juz nie wspominaj o tym ,po co drążyc ten temat lepiej jak pogadacie w cztery oczy a wiesz jaka to jest przez eski rozmowa,no juz niedł€go przysiega szybko leci co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Paula :-)))))))) Zapewne każda z nas się cieszy, że mamy kogoś nowego na forum :-) Czekamy na nowe wiadomosci od Ciebie, jak Ci sie uklada itp. jesli mozesz to wyslij mi swoje zdjecie, a ja odesle swoje ania_skrzypek@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci suri3 ze leci na serio szybko przysiega juz za 10 dni,i zszedl ten pierwszy smutek poo tym jak poszedl do wojska,nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzyneczko ja zaraz wysle ci swoje a ty mi odeslij bo zesmy sie nie wymienily jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ostatnio nie zaglądam do Was często ale czytam co nieco:) Andzela cieszę się że u Was już wszystko ok :) W sumie to wiedziałam że tak się stanie :) fajnie że już jest dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyneczko Ty chyba mi tez fotki nie wysłałas a ja Tobie chyba w weekend wysyłałam...yorkshirre@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina no wlanie nie wiem...ale ty mi sugerujesz ze ja mam do niego podejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzyneczka ja tez nie mam chyba twoich zdjec wiec tez poprosze jusinka21@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri wysylalam ci na pewno.. moj meil zaczynal sie na ania_skrzypek... a jesli nie to jeszcze raz wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wyslylam :-)))) Ale ja tez czekam na wasze fotki... tzn czekam nafotki tych dziewczyn, ktore mi nie wysylaly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za pomyłke,Rodzyneczko mam Twoje foty:) tyle tych forumowiczek ze juz mi się miesza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×