Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

rodzyneczko z twojim chlopem chce fotke jusinko ja nie wiem,znasz go ja uwazam ze poinniscie pogadac,ale jak to twoja decyzja dziewczny musze sie uczyc a tak mi sie nie chce!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkodzi... jzu wyslalam, najwyzej skasujesz jak masz te same fotki, bo nie pamietam jakie ci wysylalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja JUsinka czekałabym az on pierwszy podejdzie....ale kazda z nas jest inna...najlepiej bedziesz wiedziala co zrobic,mozesz sobie planowac ze np nie podejdziesz a na weselu jak go zobaczysz poczujesz cos i mozesz zmienic zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina dziekuje bardzo...ja tez strasznie sie ciesze ze jestesmy razem, to prawdziwy skarb, czesami sei zastanawiam czy zasluguje na takiego chlopaka jak Grzes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj dziewczyny... nie wiem jak to sie dzieje, ale coraz bardziej czuje, ze mi na nim naprawde zaczyna zalezec. Minely dwa tygodnie jak sie nie widzielismy, ale dam rade BO WARTO:) Tak sie ciesze, ze nie jestem sama z tym problemem. Razem zawsze raźniej no i Wy przede wszystkim wiecie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula tutaj zawsze znajdziesz wsparcie!! Praktycznie o kazdej porze dnia i nocy :-) Ja mykam sie uczyc, bo przez najblizesz 2 dnie nie bede miala jak, bo sloncze bedize i chce z nim kazda minute spedzic... jeszcze 12 godz i bedzie czekal na mnie pod szkola :-))))))) Pozdrawiam wszyskie kobietki, zycze dobrej nocki :-))) Odezwe sie w piatek jak slonce odjedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina wiem wiem ale nie bede do niego podchodzic pierwsza i sie mu nazucac niech odczuje ze zrobil mi krzywde i nie jest pepkiem swiata...Suri masz racje niech pierwszy podejdzie wyjdzie z jakas propozycja niech da jakis znak ze mu zalezy.... Kompletnie nie wiem jak mam sie zachowac na tym weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyneczka89 dziekuje Ci bardzo ;) Ahh...zycze Wam, aby te dwa dni były naprawde udane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie:) Kuzyneczko pozdrow swojego Grzescia :) Andzelina ciesze sie ze jednak wszystko sie wyjasnilo...nie powiem po takich historiach sama zaczynam myslec czy mojemu cos takiego nie przyjdzie do glowy ale wierze ze nie!! A tak w ogole to tanczylyscie kiedys poloneza na lodowisku? superowe przezycie,sama dzis tego doswiadczylam na wfie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przygotowania juz sie zaczely chodze na solarium dzisiaj bylam sobie kupic fajne kosmetyki z fajnej firmy \"Pupa\" najlepsza firma :) no co prawda wydalam ponad 100zl ale co tam. W niedziele wybiore sie po sukienke jeszcze przejde sie do fryzjera po porade...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo dobrze jusinko,musisz wziac sie w garac i poprostu pokazac sie z jak najlepszej strony,jesi cie kocha to wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogule to wiecie co dziewczyny mam WIELKI problem a za razem troche smieszny chodzi o to ze wlasnie moj byly ma 25 maja urodziny i jakos mam problem z ulozeniem zyczen bo przeciez nie pozycze mu szczescia w milosci itp....troche glupia sytuacja ale nie moge udawac ze nie pamietam o jego urodzinach Macie dziewczyny jakis pomysl PROSZE POMOZCIE !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie andzelina jesli mnie kocha....a on powiedzial ze nie kocha :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze ja tez na poczatku tez myslalam o takich krotkich zyczeniach...zobacze co jeszcze dziewczyny mi doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri przepraszam że odpowiadam z takim opóźnieniem ale nie było mnie chwilkę na forum! U mnie wszystko dobrze u mojego Wojaka też :) tylko ciągle ciągnie warty od kiedy ode mnie wyjechał czyli od 5 maja ma warty co 24h:o i już jest troszkę wykończony tymi służbami ale jeszcze tylko jutro a potem będzie miał kilka dni bez wart na szczęście :) GusiaShilla i monias czy mogę prosić o wasze zdjęcia bo nie mam:o Witam nową Forumowiczkę Paula 🖐️ pisz z nami jak najczęściej a czekanie nie będzie takie straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... Fajnie ze jest nas coraz wiecej:) nie pisze z Wami czesto bo strasznie doluje mnie kazda informacja ze Wasi przyjezdzaja... juz mija 1,5 miesiaca odkad go nie widze:(:(:( i nie zobacze jeszcze przez ponad dwa... Ciezko mi:( funkcjonuje jak robot, tj. praca- dom; dom- praca i nic poza tym... Cholera jak to przetrwac? Tak mi teskno do niego...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka, ja bym napisala do niego krotkie a zarazem zyczliwe zyczenia:) przeciez nie musisz w nich wspominac o milosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe87 dlaczego go tak dlugo nie widzisz? nie ma przepustek? ja nie widze swojego dopiero dwa tygodnie ale tez wiem jak to jest...smutno i teskno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kiedys pisalyscie o jakims samoopalaczu podobno jest bardzo dobry i mocny...jaki to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to moj misio pozyczyl tel i teraz sobie piszemy ale jeszcze tylko 20 min bo skonczy mu sie przerwa w warcie i znow bedzie lazil bez sensu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia juz kiedys pisalam dlaczego nie przyjezdza... Ale ze wzgledu na to ze jestes tu nowa napisze jeszcze raz:) Zatem do konca marca musial wziac urlop, potem udalo mu sie przyjechac na weekend w pierwszej polowie kwietnia i to byl ostatni raz jak go widzialam... W kwietniu wyszli ci z lata wiec mojego pobor zostal sam i mieli warty co 24 h. Nie bylo mowy o pj...:( Teraz w maju jest to samo, czyli warty co 24 h, bo mlodzi sa jeszcze przed przysiega i nie moga miec sluzb... a juz 5 czerwca jedzie na poligon:( zobacze sie z nim w cywilu czyli mniej wiecej 24 lipca... Tesknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×