Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

o to fajnie:) powiedz mi ile mam dac w prezencie na to wesele bo chce dac pieniadze ale nie mam pojecia ile sie daje...ide sama wiec kokosow nie mam za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilke w koncu pogadalam z nim ale nie bylo zbyt fajnie bo ja bylam juz wkurzona i on tez jakis byl zly i smutny i tak sie rozmowa nie kleila... a potem telefon caly czas sie rozlaczal to juz w ogole... nie wiem kiedy teraz pogadamy ale milo bylo uslyszec jego glos choc od razu po rozmowie to chcialo mi sie plakac :( no nic na dzis wystarczy komputerka wpadne jutro papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Paula, widze ze jestes nowa;) przeslesz mi swoje fotki? Odesle swoje. Moj adres: bebe87@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka jak idziesz sama to mysle ze wypada dac 100 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej siostry tyle dawali znajomi, ktorzy byli solo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale mnie tesknota dopadła...zawsze wdedy gdy najbardziej mi go brakuje to jego nie ma:(:(:( ehh porypane to wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia a co ja mam zrobic?:( Ja go nie mam juz dawno... Pociesz sie ze inni maja gorzej;) mi to pomagalo ale teraz chyba ja mam najgorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bebe jestem nowa;) od wczoraj. Fotki juz wyslane. CZekam na Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze masz nie za ciekawie i wspołczuje...ja mojego skarba zobacze juz za 8 dni ale mi sie wydaje ze to bardzo długo:( ja jestem od niego strasznie uzalezniona on działa na mnie jak jakis narkotyk..cały czas mi go brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja tez chcem foteczki:) paulunia-1991@tlen.pl odesle swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sliczna z Ciebie dziewczyna! Moje fotki juz poszly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie troche przyzwyczailam do jego nieobecnosci... Ale to nie zmienia faktu ze strasznie tesknie...:( to dziwne ale juz zapomnialam jak on caluje, przytula... A nie widzialam go zaledwie poltora miesiaca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula Tobie tez juz wyslalam. Dzieki bebe ;) Twoich jeszcze nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam jeszcze raz:) jakby przyszly podwojnie to najwyzej skasujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulaKW ja też proszę o fotki i zaraz wyślę moje :) ncisowska@onet.eu Ja dzisiaj też mam straszny dzień okropnie tęsknię:o a przed chwilką dzwonił mój Wojak ale jakoś rozmowa się nie kleiła bo jest okropnie zmęczony przez te ciągłe warty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety witam Was wszystkie... wlasnie jest u mnie moje sloneczko i sie nacieszyc soba nie mozemy... weszlam zeby wszystkich tylko pozdrowic ode mnie :-)))) buziaki dla Was :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ładniutka jestes:) dzieki za fotki moje tez juz poszły:) Bebe ja bym nie mogła zapomniec nawet po 2 miesiacach jak moj misiek całuje i przytula on to po prostu zajebiscie robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula śliczne foteczki! No i masz zdjecie ze swoim wojakiem;) Bebe, od Ciebie nie dostalam ani pierwszego ani drugiego e-maila moze jakis blad jest, albo dojda pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :)jest jupi,jupi,jupi:):):):):):)moj Misiek ponoc przyjedzie na nastepny weekend:):)sierzant mu powiedział,ze puszcza Go i to na 5 dni:)jest,jest,jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak w nocy potrafi przytulic...mmm jak mi tego brakuje...Juz nie moge sie doczekac sierpnia jak pojedziemy nad to morze:) a tu jeszcze 85 dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki oki wysylam ;) ahh ta tesknota:( moj kochaniutki napisal mi, ze teskni okropnie i chcialby sie juz do mnie przytulic.. Rodzyneczka zazdroszcze Ci strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula zdjec z moim wojakiem mam bardzo duzo bo on ma obsesje na punkcie robienia zdjec:D:D:D Madzia to swietna wiadomosc:) ja mojego tez bede miała w nastepny piatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj mi powiedział,ze jak na dzien dzisiejszy to to jest na 100%:)jeju wreszcie bysmy zalatwili wszystko co trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×