Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

A mi sie wydaje ze teraz to chyba najczesciej blondyneczka widzi swojego odkad jest na macierzy..bo chyba co tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale im się nalezy bo wczesniej na szkolce byl na drugim koncu Polski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten maj taki szczesliwy do mnie bo juz trzeci raz przyjezdza:) oby czerwiec nie był duzo gorszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie bedzie lipiec szczesliwy bo moj miso bedzie miał pj-ke 1 czerwca i urlop 15:) takze bedzie w domu całe 14 dni:) a najszczesliwszy to bedzie sierpien bo jedziemy na 2 tygtodnie nad morze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Ci Paulunia.......tez bym sobie nad morze pojechała..moze dostanie urlop ,poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez sie ciesze bo jedziemy z jego tata i młodszym bratem i bedziemy miec luzy:P:P całe 14 dni tylko dla siebie:) cudownie:) Nawet juz suwaka zrobilam do wakacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem,całkiem ten suwak:) ok ja tez zmykam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, że nie ma w necie stron ze sklepem z chustami wojskowymi oprócz jednego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia a po co Ci taki sklep?? mojemu ostatnio przysłali katalog z chustami do domu...dla mnie to jest głupota wydawac 200zł na jakas tam szmatke:) doszłam do wniosku ze mu to wcale nie potrzebne no ale jak chce to niech ja kupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxunia to faktycznie masz bardzo podobna sytuacje. Wy jesteście 7 miesiecy ze soba, a u mnie to poczatki ;) ale tak bardzo jestem steskniona, ze jak za te dwa tygodnie go zobacze to bede plakala, ale z radosci. Dziewczyny kiedy czytam to co piszecie na forum, jakos mi sie od razu lepiej robi..bo z poczatku jak poszedł do wojska to pomyslalam sobie, ze to tak jakby koniec, ale teraz widze, ze jest wrecz odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula moja imienniczko🖐️:) ja tu pisze juz ponad poł roku i musze przyznac ze bez was trudno było by wytrzymac te 9 miesiecy:) tak to przynajmniej mam jakies zajecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz Was czytałam zanim mój poszedł do woja bo jak się dowiedziałam ze mi go zabierają wpadłam w panike....a to forum mnie jakos uspakajało:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko kurcze ale jestem zla dzis dostalam moj aparat ktory dalam do naprawy bo pojawialy sie jakies niale koleczka i po miesiacu oddaja i stwierdzili ze wszystko w porzadku i nic w koncu nie naprawiali a ja zrobilam pare zdjec i znow to samo! juz ja sie sama pofatyguje do tego sklepu normalnie im zrobie porzadna awanture, a jeszcze nie bylo mnie w pokoju 10 min i Bartek akurat napisal smsa to ja przyszlam i odpisuje ale nie zdazylam wyslac a on juz napisal \"ide na kolacje fajnie sie rozmawialo papa\" wrrrrrrrr wkurzylam sie mam nadzieje ze pozyczy jeszcze telefon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do forum to ja tez pisalam wczesniej niz moj Bartuś poszedl do wojska, dowiedzielismy sie 2 tyg przed poborem i od razu zaczelam czytac wszystkie fora wojskowe i przypadkiem trafilam i tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez psałam juz jakies 2 tygodnie przed pojsciem mojego do wojska:) i ciesze sie ze znalazłam to forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie odezwal ale tylko na chwile bo idzie cos tam sprzatac... w ogole na nic nie ma czasu albo te warty albo sluzby teraz cos sprzata wczoraj byl na strzelaniu w wejherowie ostatnio pomagali w transporcie rakiet w gdyni normalnie super... tak sie martwilam o dobra oferte na telefon a teraz to nie wiem czy pakiet smsow sie oplaca kupic bo i tak nie wypiszemy... kurde niech ten dzien sie juz skonczy bo mnie denerwuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa czesc moja immienniczko;) !! musze sie uczyc na jutrzejszy sprawdzian z trygonometrii, ale nie moge sie totalnie do tego zabrac, bo mysle o tym moim kochanym Wojaku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie musze uczyc 117 pytan na religie do bierzmowania i tez mi sie nie chce:P Paula moze chcesz jakis suwak??:) bedziesz liczyc czas do Cywila tak jak my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zalatwilam sobie dzisiaj wolne na niedziele:) wiec wybiore sie za sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) cio tam u Was? od jutra beda tylko 2 miesiace i koniec czekania!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak Paula, wlasnie pomyslalam o tym, ze przydałby mi sie taki suwak;p jej 117 pytan to masakra. Ja czuje, ze i tak sie nie naucze za wiele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×