Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

czesc Kasiu:) Wogole malo byl w domu bo jak juz nie przyjedzie do cywila to smialo moge powiedziec ze w ciagu 9 miesiecy sluzby byl w domu zaledwie 6 razy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze znowu narzekam... Przepraszam ale mam taki zjeb... humor:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kasiu :) i od razu tez mowie dobranoc bo ide skonczyc cwiczyc niestety juz 22 wiec juz z nim nie pogadam dopiero jutro. A teraz mi udowodnil jak bardzo jest niezdecydowany normalnie juz sie prawie dogadalismy z tym telefonem a on znowu ma jakies fochy jejku gorzej jak z dzieckiem... no ale nic jutro zadzwonie to pogadamy normalnie bo zaczyna mnie to denerwowac. a teraz mykam trzymajcie sie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dzieki ewciaflower....spadam spac dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Ewka i Jusinka:) kolorowych senkow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trace sile na czekanie... Nie mam jak podladowac sobie baterie:( cholernie mi go brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dziewczyny,do juterak bebe tak ci wspolczuje,pojedz do niego jak dasz rade...wytrzymalas juz tykle ze wytzrymasz i to ...patrz na to z tej perspektywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego zrobilam sobie suwaczek ile juz czekam:) to troche pomaga... Nie moge do niego pojechac... Odwiedziny sa tylko w niedziele a ja mam szkole i sesje a on jak na zlosc sluzby... Obysmy przetrwali to wszystko... Moj misiek jest zalamany:( a ja nie wiem jak mu pomoc, jak go pocieszyc:( nie daje po sobie poznac ze tez mnie to dobija... Staram sie go wspierac cala soba... Ale w rzeczywistosci wypalam sie od srodka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe nie martw sie nie jestes sama, ja tez mam tak smetny humor, co chwila łapie doła, łzy w oczach, jakis kryzys przechodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie jestem sama i za to dziekuje Wam, rodzinie i przyjaciolom:) jeszcze jakby on jakos to znosil to mialabym wieksze checi do zycia... A tymczasem z dnia na dzien jest coraz bardziej zalamany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno jest mój ciezko mój misiek dostaje po kilku dniach swira a co dopiero tyle, ale jeszcze troszke, pocieszaj go cały czas, miłe smsy poprawiaja humor mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ewcia za ten link:) Jusinka lepiej nie uzywaj tego samoopalacza...jest beznadziejny...nie dosc ze strasznie plami mimo tego ze rownomiernie go roztarłam to jeszcze pozniej jak sie myjesz i wycierasz to to schodzi i zostaja Ci szlaczki od recznika na ciele..nie polecam go... Ide lulac bo jutro na 7 do szkoły...buuu:( ale ide na ognisko klasowe po 2 lekcji:) do jutra papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalaleczka jestem na tym forum od dzisiaj, ale naprawde pomaga mi tak jak Wam. Mój Wojak napisał mi przed chwilą, że jak bedzie tak gorąco to wroci stamtąd nogami do przodu.. Tak mi go szkoda strasznie. Sama tez juz mam dosc tego dnia, omdlewająca dzisiaj byłam. Ide sie polozyc. Zycze dobrej nocy, i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze do niego bardzo duzo:) codziennie ok 6 rano jak wstaje do pracy to pisze mu cos ladnego na poczatek dnia:) w ciagu dnia tez i wieczorem... Staram sie zeby czul ze ma do kogo wracac i ze ja w nas wierze i w to ze ten syf sie niedlugo skonczy... Teraz jest na nocnym strzelaniu, wroci pewnie ok polnocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak robie wogole to pisze w nocy jak on spi i jak wstaje rano to ma ładne powitanie, mówi ze znienawidzona rzecza w syfie jest pobudka i jak czyta takie smsy to mu sie gęba smieje, to jak on mi tak pisze to i ja sie lepiej czuje. Twój misiek tez napewno lepiej sie czuje po miłych smsach dacie rade jeszcze troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ksaiu za rozmowe:) Pomoglas mi, mam w sobie troche wiecej wiary w lepsze jutro:) Mi juz sie oczka kleja... Napisze do Łukaszka i ide lulu:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poźno dzis do was zajrzałam ale miałam troche prac do napisania na jutro na uczelnie, a teraz zmykam spac bo dwie noce prawie nie spie a jutro trzeba rano wstać. Dobranocki Bebe trzymaj sie cieplutko i głowka do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki,zyczw Wam milego dnia i witam nową forumowiczke Paulę,widze ze przybywa dziewczyn ktore niedawno puscily swoją drugą polówke do wojska,nie martw sie Paula,ja tez mam chlopaka w wojsku od 9 maja i daje rade,bedzie dobrze,nie martw sie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta:) Pogoda się zepsuła no ale może i nawet dobrze bo moj misiu tak narzeka ze juz nie daje rady w tym upale:( Zresztą nie dziwie się w tych mundurach i w tych butach ugotować się można! Bebe trzymaj się,wyobrażam sobie jak Ci jest ciężko...:( Rodzyneczka życzę cudownych chwil z wojakiem! Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ale dzis pogoda do kitu, no ale moze to i dobrze bo żołnierza lzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulaKW ja mialam podobna sytuacje ja z moim dopiero zaczynalismy gdy zabrali g do wojska (7 lutego) ale jak narazie dajemy rade i jestesmy razem 7 miesiecy. przed wojskiem chcielismy byc razem ale dla niego koledzy zawsze byli na 1 miejscu chociaz na mnie tez mu zalezalo a dzieki temu ze zabrali go do wojska bardzo sie zmienil, koledzy zadko sie odzywaja bo maja malo czasu itp a ja zawsze jestem, zawsze mama czas i on juz wie co jest najwazniejsze. na ostatniej PJ z kolegami widzial sie 2 godz w ostatni dzien a reszte czasu byl ze mna. gdyby nie wojsko to chyba nie zmienil by swojego podejscia (przy poprzednich dziewczynach go nie zmienil, tez kumple byli najwazniejsi) i nie bylibysmy dzis razem a tak jest super i wiem ze to sie juz nie zmieni. CHyba on tam w koncu dorosl do zwiazku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uważam ze wojsko zmienia na lepsze,oni tam dorastają i dopiero zdają sobie sprawe co naprawde jest wazne,przynajmniej ja to tak odczuwam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak jest. Szczegolnie teraz sie o tym przekonuje jak Misiek jest juz tydzien w wojsku, teraz wie czego chce i kto go zawsze wspiera, kto przynim caly czas bedzie i kto jest dla niego najwazniejszy. A co najleprze moj Misiek teraz po sobie sprzata, wczesniej nigdy tego nie robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie,moj misiu teraz wiele razy mi pisze ze dopiero zrozumiał jaki ma skarb przy sobie:) tzn wczesniej tez to wiedział ale jednak tesknota robi swoje....A poza tym nauczył sie częściej mowic o uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) O, jak mnie tu dawno nie bylo, ale zaliczenia w szkole.. normalnie nie mam sily na nic wiecej, ale jeszcze tylko nastepny tydzien i wolne! :D U mnie sprawy sie maja tak, ze nie jest za dobrze :/ Wczesniej mielismy burze taka, ze o malo co sie nie rozstalismy.. ale dostal ostatnia szanse.. Cos sie kurcze sypie.. mam nadzieje, ze to przejsciowe ;) Jakie ja mam tu zaleglosci :P Buzka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynkijest tu ktos?zaliczyla egzamin na 4 i jestem cala szczesliwa....a jak z moim....dobrze!!!!!tyle ze ja zrozumialm ze nigdy nie mozna ufac na 100% ze zawsze bedzie oki,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam Pati, pisałam do Ciebie ostatnio na gg alke nie odpisałaś, bo sie martwiłyśmy z Natalką co u Ciebie:( Mam nadzieje, ze się miedzy Wami ułoży, jeszcze pare dni i wychodzi Twój :) Mój Tomcio przyjedzie teraz w niedzielę rano na Pjkę, ale się cieszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzis dzien wolny bo Misiu postanowi pozwolic mi sie uczyc hehe bo jutro ustny polski a ja nic nie umiem jeszcze:P A on sam idzie na piwo z kumplami, wsumie to niech idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:(ja to dzisiaj mam zwalony humor...moj Misiek sie złosci,ze ze wszystkim zostałam sama ja tez sie złoszcze bo on sie złosci i tak w kółko;(kurcze do 18 czerwca musimy spisac protkoł z ksiedzem i zapewne pojde sama;(bo on nie ma co liczyc na przepustke dopiero na to wesele czyli 16 czerwca....no ale wtedy tez nic nie załatwimy:(kuzwa złoszcze sie na wszystko juz nawet wczoraj w złosci powiedziałam mamie,ze mowilam,ze lepiej bedzie wziac koscielny za rok to nie oni sie uparli....a ja nie chce wszedzie sama chodzic:(nawet jeszcze nauk o rodzinie nie mamy bo nie bylo kiedy zrobic:(i nie wiem jak to zrobic zeby podpisali mi i jemu bo przeciez on nie ma kiedy pojsc:(i jeszcze trzeba w czerwcu do spowiedzi i musimy miec podopis na tych kartkach z nauk....a jesli dam mu ta kartke zeby wyspowiadał sie w jednostce to nie załatwie nauk i tak wokółko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×