Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRAKOWIANKA 27

KLUB MAM Z KRAKOWA I OKOLIC

Polecane posty

Gość gosik123
ja niestety nie bo nie miszkam dokladnie w krakowie ale mam pytanie gdzie rodzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooniczka>> ja narazie z Aurorą jeszcze nie byłam .. bo odemnie to daleko :) gosik>> ja rodziłam na ujastku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> pochwal sie jak coś kupisz gosik>> a z których okolic jesteś?? masz już dzidziusia czy jeszcze czekasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik123
jedno mam a na drugie czekam i wlasnie chcialam sie dowiedziec gdzie rodzilyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik123
a mieszkam od strony wieliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tak jak pisałam na ujstku ale Kika rodziła w Żeromskim bo ciebie chyba Żeromski bardziej interesuje... a na kiedy masz termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik123
ja za dwa tygodnie i pierwsze wlasnie na ujastku rodzilam ale teraz slyszalam ze dobrze jest na Zeromskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzieki za przywitanie. Mooniczka26 - ja pół soboty spędziłam na rynku w krakowie.. miło było, a mały uwielbia ruch gwar. Widzę, czytm że ćwiczycie.. ja nie ćwiczę, ale musze zacząć. Żeby mi się jeszcze chciało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn: Wróciłam i musze sie pochwalić. Kupiłam fajną kiecke i do tego buciki na obcasach. Sukienka jest na ramiączkach taka trzy czwarte z dekoltem. Czarna w delikatne biale grochy. Gosik123: Witaj. ja rodziłam w Żeromskim i jestem bardzo zadowolona. Jak masz jakieś pytania to pytaj. Chętnie odpowiem Koksa: U mnie tez ciezko z ćwiczeniami. Ale jakoś sie zmobilizowałam i ćwicze od poniedziałku. Moniczka: Ja chodze na rynek ale tylko w weekendy, wtedy mąż nas podwozi samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po spacerku. Ja od początku Oliwkę nauczyłam ze kąpię ką koło 21 więc mogę sobie troszkę dłużej pobalować. Kika opis kiecuszki całkiem niezły. Pewnie wystrzałowo w niej wyglądasz :) Gosik ja rodziłam w Narutowiczu i jestem strasznie zadowolona. Następne dziecko jeśli takie bedzie też będę rodziła w Narutowiczu. Ten szpital stara sie teraz o certyfikat szpital przyjazny dziecku i wszystko musi być tam super extra. Dbają dosłownie o wszystko. A jest tu w ogóle ktoś czy ja sama do ciebie gadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko: Dziękuje. Ale ma byc dzisiaj upał :) A ja jutro zostawiam Natalie z męzem a wieczorkiem ide na wieczór panieński. Oj juz niemoge sie doczekaz bo tak dawno nigdzie nie wychodziłam. Donn: Spacerek dzisiaj na bank. Byłabym tak koło 15. Nie chce mi siedziec dziś w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika>> no to czekam o 15 :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Ale dziś upał normalnie nic się nie chce. Moja Oliwka najchętniej siedziałaby cały czas nago a na spacerze absolutnie nie może mieć absolutnie nic na głowie. Od małego już pokazuje swój charakterek. Dziewczyny a gdzie się dzisiaj wybieracie na spacerek? Lecę posprzątać bo dzisiaj przyjeżdżają moi rodzice do nas na wekend więc muszę zrobić dobre wrażenie. Odezwę się później miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko: My wybieramy sie na spacerek w Hucie. Jezeli masz ochote to możesz do nas przyjechać. :) Donn: Będe, Będe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny: Powiedzcie mi czy Wasze dzieciaki tez tak śpią przez ten upał. Moja Natalia od wczoraj to by cały czas spała. Zaczynam sie martwić tym bo wczesnie to wogóle mi nie chciała spać. Ostatnio miała przez trzy dni gorączke. Myślałam ze zeby ale chyba nie i teraz taka jakas osłabiona. Moze ten upał tak na nią działa i niepotrzebnie sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za zaproszenie ale ode mnie to kawał drogi. Mieszkamy w zupełnie innych końcach Krakowa. Słyszałyście cos o tych szczepionkach na żółtaczkę przez które zmarło kilkoro dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika moja Oliwka też śpi dużo więcej niż do tej pory a do tego mało je za to ciągle pije. To pewnie przez te upały zresztą ja sama najchętniej bym się położył i ciągle spała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko: To troche mnie uspokoiłaś. O tych szczepionkach własnie mówili w RMF-ie. Straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika ale wiesz co to za szczepionki były. Ja we wtorek szczepiłam Oliwke właśnie przeciw żółtaczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko: Szkoda, że tak daleko od nas mieszkasz. Ja jak tylko bede wybierała sie do parku Jordana dam Ci znać. Co podajesz Oliwi do picia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuski, ja też jestem z K-wa dokładnie Krowodrza Górka, na 31 -go mam termin cesarki w Żeromskim u dr Kmiecia. Słyszałyście coś o nim?? Ponoć to będzie córeczka, więc może MAJA :) W wolnej chwili poczytam która z Was ma jakie dziecko :) Bo w ciąży to chyba tylko ja i Gosia?? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukiereczek: Fajnie że do nas zaglądłaś. O doktorze Kmieciu nic nie słyszałam, a Żeromski dobry wybór. Sama rodziłam tam 4 sierpnia i byłam bardzo zadowolona. Jedynie miałam pare zastrzeżen do położnych na noworodkach. No ale nigdy nie jest idealnie. Moniczko: Nie martw sie bo w radiu mówili ze nie ma potwierdzenia że dzieci zmarły od szczepionki. Znaleźli tez inne przyczyny. A i to były szczepionki podane po urodzeniu ale nazwy nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula26
czesc dziewczyny ja mam dzis jakiegos dola ... boje sie porodu bo pierwszy mialam okropny i na sama mysl mam dreszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiula: Nie martw sie bedzie dobrze. Drugi ponoć łatwiejszy. Nic dwa razy sie nie zdarza. Bedzie dobrze. A gdzie rodzisz i na kiedy masz termin. Pytam aby wiedzieć kiedy mam trzymać kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula26
w Zeromskim... a termin mam na poczatek czerwca ale raczej nie dochodze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula26
a i dzieki za te kciuki moze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiula26
a jak moge za pytac to gdzie dokladnie mieszkasz bo ja od strony wieliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiula: No to trzymam kciuki. Wspólczuje Ci jedynie pogody. Położne w Żeromskim są super, jedynie tylko te na odziale noworodkowym mają swoje humorki. Bedzie chłopczyk czy dziewczynka? Napewno bedzie z znaku Bliźniąt. To tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiula: No to ja po drugiej stronie w Nowej Hucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×